La adresa - Mersul autobuzelor Worthing Anglia

La adresa

Worthing, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:30
22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei
17:30
21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc
21:10
14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat
Sosiri
De la Ora

06:28 Braila
00:10

06:28 Galati
00:40

06:28 Buzau
01:00

06:28 Ramnicu Sarat
01:30

06:28 Tecuci
01:55

06:28 Focsani
02:15

06:28 Adjud
02:45

06:28 Barlad
03:00

06:28 Husi
03:30

06:28 Dorohoi
03:35

06:28 Onesti
03:45

06:28 Vaslui
04:00

06:28 Comanesti
04:10

06:28 Bucuresti
04:15

06:28 Moinesti
04:20

06:28 Botosani
04:30

06:28 Craiova
04:35

06:28 Iasi
04:40

06:28 Podu Iloaiei
05:00

01:30 Giurgiu 01:30 Tulcea
05:00

06:28 Filiasi
05:05

06:28 Ploiesti
05:10

01:30 Turnu Magurele
05:10

06:28 Suceava
05:20

01:30 Corabia
05:20

06:28 Bacau
05:30

01:30 Alexandria 01:30 Braila
05:30

01:30 Galati
05:35

06:28 Negresti
05:40

01:30 Slatina (Olt)
05:40

06:28 Harlau
05:45

06:28 Constanta
05:50

06:28 Campina
06:00

01:30 Craiova 01:30 Constanta
06:00

01:40 Constanta 01:40 Giurgiu 01:40 Giurgiu 01:40 Constanta
06:00

06:28 Buhusi
06:05

01:30 Mangalia
06:05

06:28 Roznov
06:10

01:30 Filiasi
06:10

01:40 Turnu Magurele 01:40 Turnu Magurele
06:10

06:28 Targu Frumos
06:15

01:30 Medgidia
06:15

06:28 Gura Humorului
06:20

01:30 Rovinari 01:30 Hirsova
06:20

01:40 Corabia 01:40 Corabia
06:20

01:30 Tandarei
06:25

06:28 Falticeni
06:30

01:30 Isalnita 01:30 Slobozia
06:30

01:40 Alexandria 01:40 Alexandria 01:40 Mangalia 01:40 Mangalia
06:30

06:28 Rovinari
06:35

06:28 Pascani
06:40

01:30 Tecuci 01:30 Targu Carbunesti
06:40

01:40 Filiasi 01:40 Medgidia 01:40 Medgidia 01:40 Filiasi
06:40

06:28 Motca
06:45

01:30 Barlad 01:30 Motru
06:45

06:28 Piatra Neamt
06:50

01:30 Resita 01:30 Husi
06:50

01:40 Hirsova 01:40 Hirsova 01:40 Slatina (Olt) 01:40 Slatina (Olt)
06:50

06:28 Roman
06:55

01:30 Caransebes
06:55

06:28 Cristesti
07:00

01:30 Bucuresti 01:30 Lugoj 01:30 Buzau
07:00

01:40 Tandarei 01:40 Craiova 01:40 Tulcea 01:40 Craiova 01:40 Tandarei
07:00

06:28 Targu Jiu
07:05

01:30 Timisoara
07:05

06:28 Brasov
07:10

01:30 Focsani 01:30 Arad
07:10

01:40 Filiasi 01:40 Braila 01:40 Filiasi
07:10

06:28 Cernavoda
07:15

01:40 Galati
07:15

01:30 Targu Jiu
07:20

01:40 Rovinari 01:40 Rovinari
07:20

01:30 Petrosani 01:30 Marasesti
07:25

01:40 Tecuci
07:25

06:28 Fetesti
07:30

01:30 Hateg 01:30 Pitesti 01:30 Adjud
07:30

01:40 Isalnita 01:40 Isalnita
07:30

01:30 Sascut
07:35

01:40 Barlad
07:35

01:30 Bacau 01:30 Calan
07:40

01:40 Targu Carbunesti 01:40 Targu Carbunesti
07:40

01:30 Roman
07:45

01:40 Husi 01:40 Motru 01:40 Motru
07:45

01:30 Vaslui 01:30 Ploiesti 01:30 Hunedoara
07:50

01:40 Resita 01:40 Resita
07:50

01:40 Caransebes 01:40 Caransebes
07:55

06:28 Targu Neamt
08:00

01:30 Negresti 01:30 Deva 01:30 Ramnicu Sarat
08:00

01:40 Buzau 01:40 Lugoj 01:40 Slobozia 01:40 Lugoj 01:40 Slobozia
08:00

01:30 Iasi
08:05

01:40 Timisoara 01:40 Timisoara
08:05

01:30 Podu Iloaiei 01:30 Campina
08:10

01:40 Focsani 01:40 Arad 01:40 Bucuresti 01:40 Bucuresti 01:40 Arad
08:10

01:30 Deleni
08:15

01:40 Marasesti
08:15

01:30 Harlau 01:30 Sinaia
08:20

01:40 Targu Jiu 01:40 Targu Jiu
08:20

01:30 Targu Frumos
08:25

01:40 Petrosani 01:40 Adjud 01:40 Petrosani
08:25

06:28 Fagaras
08:30

01:30 Pascani 01:30 Predeal 01:30 Simeria
08:30

01:40 Hateg 01:40 Hateg
08:30

06:28 Petrosani
08:35

01:30 Motca
08:35

01:40 Sascut
08:35

01:30 Cristesti 01:30 Orastie
08:40

01:40 Calan 01:40 Calan
08:40

01:30 Timisesti
08:45

01:40 Bacau
08:45

06:28 Poiana Largului
08:50

01:30 Sebes 01:30 Targu Neamt
08:50

01:40 Hunedoara 01:40 Hunedoara
08:50

06:28 Hateg
08:53

06:28 Sibiu
08:55

01:30 Piatra Neamt
08:55

01:40 Roman
08:55

06:28 Hunedoara
09:00

01:30 Lancram 01:30 Brasov 01:30 Bicaz
09:00

01:40 Pitesti 01:40 Deva 01:40 Pitesti 01:40 Vaslui 01:40 Deva
09:00

01:40 Negresti
09:05

01:30 Targu Secuiesc 01:30 Poiana Largului
09:10

01:40 Iasi 01:40 Ramnicu Sarat 01:40 Ramnicu Sarat
09:10

06:28 Sebes
09:15

01:40 Podu Iloaiei
09:15

01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Durau
09:20

01:40 Campina 01:40 Deleni 01:40 Campina
09:20

01:40 Harlau
09:25

06:28 Toplita
09:30

01:30 Covasna 01:30 Alba Iulia 01:30 Toplita
09:30

01:40 Targu Frumos 01:40 Sinaia 01:40 Sinaia
09:30

01:40 Pascani
09:35

01:30 Targu Ocna 01:30 Teius 01:30 Morareni
09:40

01:40 Predeal 01:40 Predeal 01:40 Motca
09:40

01:30 Reghin
09:45

01:40 Cristesti
09:45

01:30 Onesti 01:30 Aiud 01:30 Targu Mures
09:50

01:40 Timisesti 01:40 Brasov 01:40 Brasov
09:50

01:40 Dumbrava
09:55

06:28 Deva
10:00

01:30 Falticeni 01:30 Comanesti 01:30 Unirea
10:00

01:40 Targu Secuiesc 01:40 Targu Neamt 01:40 Targu Secuiesc
10:00

01:30 Suceava
10:05

01:40 Sfantu Gheorghe 01:40 Piatra Neamt 01:40 Sovata 01:40 Sfantu Gheorghe
10:05

01:30 Dolhasca 01:30 Moinesti 01:30 Turda
10:10

01:40 Covasna 01:40 Bicaz 01:40 Covasna
10:10

01:30 Fagaras 01:30 Veresti
10:20

01:40 Targu Ocna 01:40 Targu Ocna 01:40 Poiana Largului
10:20

01:30 Darabani
10:25

01:40 Durau
10:25

06:28 Reghin
10:30

01:30 Vestem 01:30 Botosani
10:30

01:40 Onesti 01:40 Onesti
10:30

01:40 Grinties
10:35

01:30 Gura Humorului
10:40

01:40 Comanesti 01:40 Comanesti
10:40

01:30 Ramnicu Valcea
10:50

01:40 Moinesti 01:40 Moinesti
10:50

01:30 Campulung Moldovenesc
10:55

01:40 Borsec
10:55

01:30 Sibiu 01:30 Iacobeni
11:00

01:40 Simeria 01:40 Fagaras 01:40 Toplita 01:40 Simeria 01:40 Fagaras
11:00

01:30 Vatra Dornei
11:05

01:40 Miercurea Ciuc
11:05

01:30 Prundu Bargaului 01:30 Miercurea Sibiului
11:10

01:40 Vestem 01:40 Sfantu Gheorghe 01:40 Vestem
11:10

01:30 Sighisoara 01:30 Bistrita
11:20

01:40 Ramnicu Valcea 01:40 Orastie 01:40 Ramnicu Valcea 01:40 Morareni 01:40 Orastie
11:20

06:28 Alba Iulia
11:30

01:30 Medias 01:30 Beclean
11:30

01:40 Sibiu 01:40 Reghin 01:40 Sebes 01:40 Sibiu 01:40 Sebes
11:30

01:40 Medias
11:35

01:30 Dej
11:40

01:40 Miercurea Sibiului 01:40 Lancram 01:40 Miercurea Sibiului 01:40 Lancram 01:40 Sighisoara
11:40

01:30 Cluj Napoca
11:45

01:40 Targu Mures
11:45

01:40 Alba Iulia 01:40 Sighisoara 01:40 Alba Iulia 01:40 Sighisoara
11:50

01:40 Falticeni
11:55

01:30 Cluj Napoca
12:00

01:40 Suceava 01:40 Medias 01:40 Medias
12:00

01:40 Dolhasca
12:05

01:40 Teius 01:40 Veresti 01:40 Teius
12:10

01:30 Gilau
12:15

01:40 Darabani
12:15

01:40 Aiud 01:40 Botosani 01:40 Aiud
12:20

01:40 Unirea 01:40 Gura Humorului 01:40 Unirea
12:30

01:40 Turda 01:40 Campulung Moldovenesc 01:40 Turda
12:40

01:40 Iacobeni
12:50

01:40 Borsa
13:00

01:40 Vatra Dornei
13:05

01:40 Prundu Bargaului
13:10

01:40 Bistrita
13:15

01:40 Beclean
13:20

01:40 Baia Mare
13:25

06:28 Targu Mures
13:30

01:30 Huedin
13:30

01:40 Dej
13:30

01:40 Cluj Napoca
13:35

01:40 Cluj Napoca
13:40

06:28 Aiud
13:45

01:40 Gilau
13:45

01:40 Huedin
13:50

06:28 Ludus
14:00

01:40 Cluj Napoca 01:40 Cluj Napoca 01:40 Cluj Napoca 01:40 Cluj Napoca
14:00

06:28 Turda
14:30

01:30 Negreni
14:50

01:30 Alesd
14:55

06:28 Cluj Napoca
15:00

01:40 Negreni
15:00

01:40 Piatra Craiului
16:00

01:40 Beius
16:10

06:28 Huedin
17:00

01:40 Alesd
17:00

06:28 Alesd
18:00

01:40 Oradea
18:00

01:30 Oradea
18:15

06:28 Oradea
18:30

01:30 Bors
18:30

01:40 Bors
18:30

06:28 Bors
18:45

01:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.