La adresa - Mersul autobuzelor Wolverhampton Anglia

La adresa

Wolverhampton, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:03
00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna
03:30 Giltrans
10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda
07:30
11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe
14:20 Cabritur
23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare
16:45 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
17:10
16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau
18:40
18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid
21:30 Euro Michael Tour
20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille
22:15 BEPS TRAVEL
20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
05:40 Piatra Neamt 05:40 Roman
00:00
Cabritur
10:30 Braila
00:00
MaxiBus Travel
18:10 Targu Jiu
00:00

22:18 Constanta
00:05
Giltrans
09:40 Braila
00:10

22:18 Mangalia
00:10

22:18 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:10 Ramnicu Valcea
00:15

22:18 Tulcea
00:20
Cabritur
10:30 Galati
00:30

22:18 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:10 Targu Mures
00:30
Giltrans
09:40 Galati
00:40
Euro Michael Tour
05:40 Iasi
00:45
Giltrans
09:40 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
05:40 Targu Neamt 05:40 Braila
01:00
Cabritur
10:30 Buzau
01:00

22:18 Giurgiu
01:00

22:18 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:10 Reghin 18:10 Petrosani
01:15

22:18 Fetesti
01:20
Giltrans
09:40 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
05:40 Poiana Largului 05:40 Galati
01:30
Cabritur
10:30 Ramnicu Sarat
01:30

22:18 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:10 Resita
01:30
Giltrans
09:40 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
05:40 Buzau
02:00
Cabritur
10:30 Tecuci
02:00

22:18 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:10 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
18:10 Hateg
02:10
Giltrans
09:40 Focsani
02:15
Cabritur
10:30 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:10 Caransebes 18:10 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
05:40 Ramnicu Sarat
02:30

22:18 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:10 Bistrita
02:30
Giltrans
09:40 Adjud
02:45
Cabritur
10:30 Barlad
02:45
Giltrans
09:40 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
05:40 Tecuci
03:00
Cabritur
10:30 Adjud
03:00

22:18 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:10 Lugoj 18:10 Hunedoara
03:00

22:18 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
05:40 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
18:10 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:10 Deva
03:20
Giltrans
09:40 Husi
03:30
Cabritur
10:30 Husi
03:30

22:18 Barlad
03:30
Giltrans
09:40 Dorohoi
03:35
Cabritur
10:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
09:40 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
05:40 Adjud
03:45
Cabritur
10:30 Vaslui
03:45

04:30 Schwechat
03:50

22:18 Husi
03:50
Giltrans
09:40 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
05:40 Barlad
04:00
Cabritur
10:30 Bacau
04:00

22:18 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:10 Alba Iulia 18:10 Brad 18:10 Timisoara
04:00
Giltrans
09:40 Comanesti
04:10
Giltrans
09:40 Bucuresti
04:15
Giltrans
09:40 Moinesti
04:20

22:18 Vaslui
04:20
Giltrans
09:40 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
05:40 Targu Mures 05:40 Husi
04:30
Cabritur
10:30 Onesti
04:30

22:18 Urziceni
04:30
Giltrans
09:40 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
05:40 Dorohoi
04:35
Giltrans
09:40 Iasi
04:40

22:18 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
05:40 Onesti 05:40 Dej
04:45
Cabritur
10:30 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
18:10 Aiud
04:45

22:18 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
09:40 Podu Iloaiei
05:00
BEPS TRAVEL
11:15 Barlad
05:00

04:30 Braila 04:30 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
05:40 Vaslui
05:00
Cabritur
10:30 Botosani
05:00

22:18 Focsani
05:00

06:10 Tulcea 06:10 Giurgiu
05:00
Giltrans
09:40 Filiasi
05:05
Giltrans
09:40 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
05:40 Comanesti
05:10

22:18 Iasi
05:10

06:10 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
18:10 Turda
05:10
Euro Michael Tour
05:40 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
18:10 Arad
05:15
Giltrans
09:40 Suceava
05:20

04:30 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
05:40 Moinesti
05:20
Cabritur
10:30 Podu Iloaiei
05:20

06:10 Corabia
05:20
Giltrans
09:40 Bacau
05:30
BEPS TRAVEL
11:15 Husi
05:30

04:30 Galati
05:30
Euro Michael Tour
05:40 Botosani
05:30
Cabritur
10:30 Roman
05:30

06:10 Alexandria 06:10 Braila
05:30
MaxiBus Travel
18:10 Zalau
05:30

06:10 Galati
05:35
Giltrans
09:40 Negresti
05:40

04:30 Marasesti
05:40

22:18 Targu Frumos
05:40

06:10 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
09:40 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
05:40 Apahida
05:45
Cabritur
10:30 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
18:10 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
09:40 Constanta
05:50
Giltrans
09:40 Campina
06:00

04:30 Adjud 04:30 Saveni 04:30 Barlad 04:30 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
05:40 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
10:30 Suceava
06:00

22:18 Harlau
06:00

06:10 Constanta 06:10 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
18:10 Stei
06:00

07:40 Giurgiu 07:40 Constanta 07:40 Giurgiu 07:40 Constanta
06:00
Giltrans
09:40 Buhusi
06:05

06:10 Mangalia
06:05
Giltrans
09:40 Roznov
06:10

04:30 Husi
06:10
Cabritur
10:30 Harlau
06:10

22:18 Roman
06:10

06:10 Filiasi
06:10

07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
09:40 Targu Frumos
06:15
Cabritur
10:30 Targu Frumos
06:15

22:18 Adjud
06:15

06:10 Medgidia
06:15
Giltrans
09:40 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
05:40 Suceava
06:20
Cabritur
10:30 Piatra Neamt
06:20

06:10 Rovinari 06:10 Hirsova
06:20

07:40 Corabia 07:40 Corabia
06:20

06:10 Tandarei
06:25
Giltrans
09:40 Falticeni
06:30

04:30 Botosani 04:30 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
05:40 Bacau
06:30
Cabritur
10:30 Ruginoasa
06:30

22:18 Bacau
06:30

06:10 Isalnita 06:10 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
18:10 Beius 18:10 Salonta
06:30

07:40 Alexandria 07:40 Alexandria 07:40 Mangalia 07:40 Mangalia
06:30
Giltrans
09:40 Rovinari
06:35
Giltrans
09:40 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
05:40 Negresti
06:40
Cabritur
10:30 Pascani
06:40

22:18 Slatina (Olt)
06:40

06:10 Targu Carbunesti 06:10 Tecuci
06:40

07:40 Filiasi 07:40 Medgidia 07:40 Medgidia 07:40 Filiasi
06:40
Giltrans
09:40 Motca
06:45
BEPS TRAVEL
11:15 Vaslui
06:45
Euro Michael Tour
05:40 Harlau
06:45

22:18 Radauti
06:45

06:10 Motru 06:10 Barlad
06:45
Giltrans
09:40 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
10:30 Targu Neamt
06:50

22:18 Dorohoi
06:50

06:10 Resita 06:10 Husi
06:50

07:40 Hirsova 07:40 Hirsova 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
09:40 Roman
06:55

22:18 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:10 Caransebes
06:55
Giltrans
09:40 Cristesti
07:00

04:30 Harlau 04:30 Iasi 04:30 Harlau 04:30 Vaslui 04:30 Iasi
07:00
Euro Michael Tour
05:40 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
10:30 Falticeni
07:00

22:18 Targoviste
07:00

06:10 Buzau 06:10 Lugoj 06:10 Bucuresti
07:00
MaxiBus Travel
18:10 Sanmartin
07:00

07:40 Tandarei 07:40 Tulcea 07:40 Craiova 07:40 Craiova 07:40 Tandarei
07:00
Giltrans
09:40 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
05:40 Buhusi
07:05

22:18 Pitesti
07:05

06:10 Timisoara
07:05
Giltrans
09:40 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
05:40 Roznov
07:10

22:18 Ploiesti
07:10

06:10 Arad 06:10 Focsani
07:10

07:40 Filiasi 07:40 Filiasi 07:40 Braila
07:10
Giltrans
09:40 Cernavoda
07:15

04:30 Cotnari 04:30 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
05:40 Targu Frumos
07:15

22:18 Targu Neamt
07:15

07:40 Galati
07:15
Euro Michael Tour
05:40 Gura Humorului
07:20

22:18 Buhusi
07:20

06:10 Targu Jiu
07:20

07:40 Rovinari 07:40 Rovinari
07:20

22:18 Roznov
07:25

06:10 Petrosani 06:10 Marasesti
07:25

07:40 Tecuci
07:25
Giltrans
09:40 Fetesti
07:30
BEPS TRAVEL
11:15 Botosani
07:30

04:30 Suceava 04:30 Targu Frumos 04:30 Targu Frumos 04:30 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
05:40 Falticeni
07:30
Cabritur
10:30 Gura Humorului
07:30

22:18 Piatra Neamt
07:30

06:10 Pitesti 06:10 Adjud 06:10 Hateg
07:30
MaxiBus Travel
18:10 Oradea
07:30

07:40 Isalnita 07:40 Isalnita
07:30

06:10 Sascut
07:35

07:40 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
05:40 Pascani
07:40

06:10 Bacau 06:10 Calan
07:40

07:40 Targu Carbunesti 07:40 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
05:40 Motca
07:45

06:10 Roman
07:45

07:40 Motru 07:40 Motru 07:40 Husi
07:45

06:10 Vaslui 06:10 Ploiesti 06:10 Hunedoara
07:50

07:40 Resita 07:40 Resita
07:50

07:40 Caransebes 07:40 Caransebes
07:55
Giltrans
09:40 Targu Neamt
08:00
BEPS TRAVEL
11:15 Iasi 11:15 Harlau
08:00

04:30 Pascani 04:30 Negresti 04:30 Targu Ocna 04:30 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
05:40 Cristesti
08:00

22:18 Onesti
08:00

06:10 Negresti 06:10 Deva 06:10 Ramnicu Sarat
08:00

07:40 Buzau 07:40 Lugoj 07:40 Lugoj 07:40 Slobozia 07:40 Slobozia
08:00

06:10 Iasi
08:05

07:40 Timisoara 07:40 Timisoara
08:05

22:18 Botosani
08:10

06:10 Podu Iloaiei 06:10 Campina
08:10

07:40 Arad 07:40 Bucuresti 07:40 Bucuresti 07:40 Arad 07:40 Focsani
08:10

06:10 Deleni
08:15

07:40 Marasesti
08:15

22:18 Pascani
08:20

06:10 Harlau 06:10 Sinaia
08:20

07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu
08:20

06:10 Targu Frumos
08:25

07:40 Petrosani 07:40 Adjud 07:40 Petrosani
08:25
Giltrans
09:40 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
11:15 Braila 11:15 Podu Iloaiei
08:30
Cabritur
10:30 Campulung Moldovenesc
08:30

22:18 Craiova
08:30

06:10 Simeria 06:10 Predeal 06:10 Pascani
08:30

07:40 Hateg 07:40 Hateg
08:30
Giltrans
09:40 Petrosani
08:35

06:10 Motca
08:35

07:40 Sascut
08:35

22:18 Falticeni
08:40

06:10 Orastie 06:10 Cristesti
08:40

07:40 Calan 07:40 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
11:15 Targu Frumos
08:45

06:10 Timisesti
08:45

07:40 Bacau
08:45
Giltrans
09:40 Poiana Largului
08:50

06:10 Targu Neamt 06:10 Sebes
08:50

07:40 Hunedoara 07:40 Hunedoara
08:50
Giltrans
09:40 Hateg
08:53
Giltrans
09:40 Sibiu
08:55

06:10 Piatra Neamt
08:55

07:40 Roman
08:55
Giltrans
09:40 Hunedoara
09:00
BEPS TRAVEL
11:15 Piatra Neamt 11:15 Galati
09:00

04:30 Roman 04:30 Comanesti
09:00

22:18 Suceava
09:00

06:10 Bicaz 06:10 Brasov 06:10 Lancram
09:00

07:40 Pitesti 07:40 Deva 07:40 Pitesti 07:40 Vaslui 07:40 Deva
09:00

07:40 Negresti
09:05

06:10 Poiana Largului 06:10 Targu Secuiesc
09:10

07:40 Ramnicu Sarat 07:40 Ramnicu Sarat 07:40 Iasi
09:10
Giltrans
09:40 Sebes
09:15
BEPS TRAVEL
11:15 Pascani 11:15 Pascani
09:15

22:18 Filiasi
09:15

07:40 Podu Iloaiei
09:15

04:30 Girov 04:30 Girov
09:20

06:10 Durau 06:10 Sfantu Gheorghe
09:20

07:40 Deleni 07:40 Campina 07:40 Campina
09:20

07:40 Harlau
09:25
Giltrans
09:40 Toplita
09:30
Cabritur
10:30 Vatra Dornei
09:30

22:18 Targu Secuiesc
09:30

06:10 Toplita 06:10 Covasna 06:10 Alba Iulia
09:30

07:40 Sinaia 07:40 Sinaia 07:40 Targu Frumos
09:30

07:40 Pascani
09:35

22:18 Brasov
09:40

06:10 Morareni 06:10 Targu Ocna 06:10 Teius
09:40

07:40 Predeal 07:40 Predeal 07:40 Motca
09:40

06:10 Reghin
09:45

07:40 Cristesti
09:45

22:18 Bicaz
09:50

06:10 Targu Mures 06:10 Onesti 06:10 Aiud
09:50

07:40 Brasov 07:40 Brasov 07:40 Timisesti
09:50

07:40 Dumbrava
09:55
Giltrans
09:40 Deva
10:00
BEPS TRAVEL
11:15 Tecuci 11:15 Roman 11:15 Ramnicu Sarat
10:00

04:30 Targu Neamt 04:30 Targu Neamt 04:30 Piatra Neamt 04:30 Gura Humorului 04:30 Piatra Neamt 04:30 Gura Humorului 04:30 Bacau 04:30 Miercurea Ciuc
10:00
Euro Michael Tour
05:40 Alesd
10:00

22:18 Ramnicu Valcea
10:00

06:10 Falticeni 06:10 Comanesti 06:10 Unirea
10:00

07:40 Targu Neamt 07:40 Targu Secuiesc 07:40 Targu Secuiesc
10:00

06:10 Suceava
10:05

07:40 Piatra Neamt 07:40 Sfantu Gheorghe 07:40 Sovata 07:40 Sfantu Gheorghe
10:05

22:18 Gura Humorului
10:10

06:10 Moinesti 06:10 Turda 06:10 Dolhasca
10:10

07:40 Covasna 07:40 Covasna 07:40 Bicaz
10:10

22:18 Moinesti
10:20

06:10 Fagaras 06:10 Veresti
10:20

07:40 Targu Ocna 07:40 Poiana Largului 07:40 Targu Ocna
10:20

06:10 Darabani
10:25

07:40 Durau
10:25
Giltrans
09:40 Reghin
10:30
BEPS TRAVEL
11:15 Focsani 11:15 Bucuresti 11:15 Marasesti
10:30

04:30 Bicaz 04:30 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
05:40 Oradea
10:30
Cabritur
10:30 Bistrita
10:30

22:18 Fagaras
10:30

06:10 Botosani 06:10 Vestem
10:30

07:40 Onesti 07:40 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
05:40 Campulung Moldovenesc
10:35

07:40 Grinties
10:35

22:18 Comanesti
10:40

06:10 Gura Humorului
10:40

07:40 Comanesti 07:40 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
11:15 Bacau
10:45

22:18 Targu Jiu
10:50

06:10 Ramnicu Valcea
10:50

07:40 Moinesti 07:40 Moinesti
10:50

06:10 Campulung Moldovenesc
10:55

07:40 Borsec
10:55
BEPS TRAVEL
11:15 Adjud 11:15 Targu Neamt
11:00

04:30 Campulung Moldovenesc 04:30 Odorheiu Secuiesc 04:30 Onesti 04:30 Campulung Moldovenesc
11:00

22:18 Campulung Moldovenesc
11:00

06:10 Iacobeni 06:10 Sibiu
11:00

07:40 Simeria 07:40 Fagaras 07:40 Toplita 07:40 Simeria 07:40 Fagaras
11:00

06:10 Vatra Dornei
11:05

07:40 Miercurea Ciuc
11:05

22:18 Targu Ocna
11:10

06:10 Miercurea Sibiului 06:10 Prundu Bargaului
11:10

07:40 Vestem 07:40 Sfantu Gheorghe 07:40 Vestem
11:10

22:18 Gheorgheni
11:20

06:10 Bistrita 06:10 Sighisoara
11:20

07:40 Orastie 07:40 Ramnicu Valcea 07:40 Ramnicu Valcea 07:40 Morareni 07:40 Orastie
11:20
Giltrans
09:40 Alba Iulia
11:30
BEPS TRAVEL
11:15 Ploiesti
11:30
Euro Michael Tour
05:40 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
10:30 Beclean
11:30

22:18 Reghin
11:30

06:10 Medias 06:10 Beclean
11:30

07:40 Reghin 07:40 Sibiu 07:40 Sebes 07:40 Sibiu 07:40 Sebes
11:30

07:40 Medias
11:35

22:18 Toplita
11:40

06:10 Dej
11:40

07:40 Miercurea Sibiului 07:40 Lancram 07:40 Miercurea Sibiului 07:40 Lancram 07:40 Sighisoara
11:40

06:10 Cluj Napoca
11:45

07:40 Targu Mures
11:45

22:18 Sighisoara
11:50

07:40 Alba Iulia 07:40 Sighisoara 07:40 Alba Iulia 07:40 Sighisoara
11:50

07:40 Falticeni
11:55
BEPS TRAVEL
11:15 Onesti 11:15 Falticeni
12:00

04:30 Praid 04:30 Vatra Dornei 04:30 Targu Secuiesc 04:30 Medias 04:30 Praid 04:30 Vatra Dornei
12:00

22:18 Orastie
12:00

06:10 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
18:10 Buzau
12:00

07:40 Medias 07:40 Medias 07:40 Suceava
12:00

07:40 Dolhasca
12:05

22:18 Deva
12:10

07:40 Teius 07:40 Veresti 07:40 Teius
12:10

06:10 Gilau
12:15

07:40 Darabani
12:15
BEPS TRAVEL
11:15 Suceava
12:20

22:18 Caransebes
12:20

07:40 Aiud 07:40 Botosani 07:40 Aiud
12:20
BEPS TRAVEL
11:15 Oituz
12:30
Euro Michael Tour
05:40 Toplita
12:30
Cabritur
10:30 Dej
12:30

22:18 Targu Mures
12:30

07:40 Unirea 07:40 Gura Humorului 07:40 Unirea
12:30

22:18 Vatra Dornei
12:40

07:40 Campulung Moldovenesc 07:40 Turda 07:40 Turda
12:40

22:18 Resita
12:50

07:40 Iacobeni
12:50

22:18 Blaj
12:55
BEPS TRAVEL
11:15 Gura Humorului
13:00

04:30 Reghin 04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Blaj 04:30 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
05:40 Bistrita 05:40 Londra
13:00

22:18 Sibiu
13:00

07:40 Borsa
13:00
BEPS TRAVEL
11:15 Frasin
13:05

07:40 Vatra Dornei
13:05

22:18 Medias
13:10

07:40 Prundu Bargaului
13:10
BEPS TRAVEL
11:15 Vama
13:15

07:40 Bistrita
13:15

22:18 Sebes
13:20

07:40 Beclean
13:20

07:40 Baia Mare
13:25
Giltrans
09:40 Targu Mures
13:30
BEPS TRAVEL
11:15 Targu Secuiesc 11:15 Campulung Moldovenesc
13:30
Euro Michael Tour
05:40 Reghin
13:30
Cabritur
10:30 Cluj Napoca
13:30

22:18 Alba Iulia
13:30

06:10 Huedin
13:30

07:40 Dej
13:30

07:40 Cluj Napoca
13:35

07:40 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
09:40 Aiud
13:45

07:40 Gilau
13:45

07:40 Huedin
13:50
Giltrans
09:40 Ludus
14:00

04:30 Fagaras 04:30 Fagaras 04:30 Brasov 04:30 Teius
14:00
Euro Michael Tour
05:40 Beclean
14:00
Cabritur
10:30 Baia Mare
14:00

22:18 Bistrita
14:00

07:40 Cluj Napoca 07:40 Cluj Napoca 07:40 Cluj Napoca 07:40 Cluj Napoca
14:00

22:18 Lugoj
14:20
Giltrans
09:40 Turda
14:30
BEPS TRAVEL
11:15 Vatra Dornei 11:15 Brasov
14:30

22:18 Aiud
14:40

06:10 Negreni
14:50

06:10 Alesd
14:55
Giltrans
09:40 Cluj Napoca
15:00
BEPS TRAVEL
11:15 Codlea
15:00

04:30 Alba Iulia 04:30 Avrig 04:30 Sighisoara 04:30 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
05:40 Ludus
15:00
Cabritur
10:30 Huedin
15:00

22:18 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:10 Targoviste
15:00

07:40 Negreni
15:00

22:18 Dej
15:15

22:18 Turda
15:20

04:30 Sibiu 04:30 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
05:40 Turda
15:30

22:18 Gherla
15:45
BEPS TRAVEL
11:15 Fagaras
15:50

04:30 Bistrita 04:30 Targu Mures 04:30 Zlatna 04:30 Dej 04:30 Bistrita 04:30 Dej
16:00

22:18 Cluj Napoca
16:00

07:40 Piatra Craiului
16:00

07:40 Beius
16:10
BEPS TRAVEL
11:15 Baia Mare 11:15 Bistrita
16:30

04:30 Sebes 04:30 Ludus 04:30 Sebes
16:30
Cabritur
10:30 Satu Mare
16:30

22:18 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:10 Ploiesti
16:30
BEPS TRAVEL
11:15 Avrig
16:40

22:18 Huedin
16:45
Giltrans
09:40 Huedin
17:00
BEPS TRAVEL
11:15 Targu Mures 11:15 Beclean
17:00

04:30 Campia Turzii 04:30 Nasaud 04:30 Abrud 04:30 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
05:40 Lille
17:00
Cabritur
10:30 Oradea
17:00

22:18 Arad
17:00

07:40 Alesd
17:00
BEPS TRAVEL
11:15 Sibiu
17:15

22:18 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:10 Campina
17:15
BEPS TRAVEL
11:15 Dej
17:20

22:18 Nadlac
17:20
BEPS TRAVEL
11:15 Turda
17:30

04:30 Beclean 04:30 Beclean 04:30 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
11:15 Gherla
17:35
Giltrans
09:40 Alesd
18:00
BEPS TRAVEL
11:15 Satu Mare 11:15 Sebes 11:15 Alba Iulia 11:15 Cluj Napoca
18:00

04:30 Gherla 04:30 Deva 04:30 Zalau 04:30 Zalau 04:30 Deva 04:30 Cluj Napoca 04:30 Gherla 04:30 Brad
18:00
Euro Michael Tour
05:40 Huedin 05:40 Dunkerque
18:00

07:40 Oradea
18:00

06:10 Oradea
18:15
Giltrans
09:40 Oradea
18:30
BEPS TRAVEL
11:15 Orastie
18:30

04:30 Floresti
18:30

06:10 Bors
18:30

07:40 Bors
18:30
Giltrans
09:40 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
11:15 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
11:15 Huedin 11:15 Simeria
19:00

04:30 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
05:40 Calais
19:00
MaxiBus Travel
18:10 Alexandria
19:00
BEPS TRAVEL
11:15 Deva
19:30
Euro Michael Tour
05:40 Bors
19:45
MaxiBus Travel
18:10 Rosiori de Vede 18:10 Brasov
19:45
BEPS TRAVEL
11:15 Oradea
20:00

04:30 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
18:10 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:10 Caracal
20:45
BEPS TRAVEL
11:15 Timisoara
21:00

04:30 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
18:10 Craiova
21:45
BEPS TRAVEL
11:15 Arad
22:00

04:30 Oradea 04:30 Arad 04:30 Oradea 04:30 Oradea 04:30 Oradea 04:30 Oradea
22:00
MaxiBus Travel
18:10 Drobeta Turnu Severin 18:10 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
18:10 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:10 Orsova
22:45
BEPS TRAVEL
11:15 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
18:10 Medias
23:00

07:40 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:10 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:10 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.