La adresa - Mersul autobuzelor Winchester Anglia

La adresa

Winchester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:50
11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului
04:34
09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 21:35 Suceava 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 21:40 Ploiesti 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 21:45 Podu Iloaiei 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 21:50 Iasi
10:00
08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
10:00
23:15 Dover
10:30
12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe
16:00
21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci
16:00
19:00 Londra
16:15
21:00 Dover
18:40
08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 13:30 Harsova 15:55 Sascut 08:30 Sighisoara 16:15 Buzau 09:40 Vestem 16:35 Galati 10:20 Onesti 15:50 Bacau 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:00 Constanta 14:50 Timisesti 13:20 Tandarei 16:00 Adjud 08:40 Miercurea Sibiului 16:20 Husi 09:50 Fagaras 16:40 Braila 10:30 Targu Ocna 16:45 Tulcea 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 12:15 Caransebes 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 13:50 Mangalia 07:10 Bors 13:00 Bucuresti 16:05 Marasesti 09:00 Sibiu 16:25 Barlad 10:00 Moinesti 15:40 Vaslui 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 12:20 Resita 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 14:55 Cristesti 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 13:40 Medgidia 07:20 Oradea 08:10 Medias 16:10 Focsani 09:30 Ramnicu Valcea 16:30 Tecuci 10:10 Comanesti 15:45 Roman 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 12:25 Motru 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 15:00 Motca
18:50 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
22:48 Euro Michael Tour
21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
02:22 Piatra Neamt 02:22 Roman
00:00

08:30 Braila 08:30 Braila
00:00
MaxiBus Travel
17:05 Targu Jiu 17:05 Targu Jiu
00:00

22:15 Constanta
00:05

06:22 Braila
00:10

22:15 Mangalia
00:10

22:15 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
17:05 Ramnicu Valcea 17:05 Ramnicu Valcea 17:05 Ramnicu Valcea
00:15

22:15 Tulcea
00:20

08:30 Galati 08:30 Galati
00:30

22:15 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
17:05 Targu Mures 17:05 Targu Mures
00:30

06:22 Galati
00:40
Euro Michael Tour
02:22 Iasi
00:45

06:22 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
02:22 Braila 02:22 Targu Neamt
01:00

08:30 Buzau 08:30 Buzau
01:00

22:15 Giurgiu
01:00

22:15 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
17:05 Reghin 17:05 Reghin 17:05 Petrosani 17:05 Petrosani
01:15

22:15 Fetesti
01:20

06:22 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
02:22 Poiana Largului 02:22 Galati
01:30

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Ramnicu Sarat
01:30

22:15 Braila
01:30
MaxiBus Travel
17:05 Resita 17:05 Resita
01:30

06:22 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
02:22 Buzau
02:00

08:30 Tecuci 08:30 Tecuci
02:00

22:15 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
17:05 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
17:05 Hateg 17:05 Hateg
02:10

06:22 Focsani
02:15

08:30 Focsani 08:30 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
17:05 Sibiu 17:05 Caransebes 17:05 Caransebes 17:05 Sibiu 17:05 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
02:22 Ramnicu Sarat
02:30

22:15 Galati
02:30
MaxiBus Travel
17:05 Bistrita 17:05 Bistrita
02:30

06:22 Adjud
02:45

08:30 Barlad 08:30 Barlad
02:45

06:22 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
02:22 Tecuci
03:00

08:30 Adjud 08:30 Adjud
03:00

22:15 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
17:05 Lugoj 17:05 Lugoj 17:05 Hunedoara 17:05 Hunedoara
03:00

22:15 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
02:22 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
17:05 Sebes 17:05 Sebes 17:05 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
17:05 Deva 17:05 Deva
03:20

06:22 Husi
03:30

08:30 Husi 08:30 Husi
03:30

22:15 Barlad
03:30

06:22 Dorohoi
03:35

08:30 Dorohoi 08:30 Dorohoi
03:35

06:22 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
02:22 Adjud
03:45

08:30 Vaslui 08:30 Vaslui
03:45

06:00 Schwechat 06:00 Schwechat
03:50

22:15 Husi
03:50

06:22 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
02:22 Barlad
04:00

08:30 Bacau 08:30 Bacau
04:00

08:30 Londra
04:00

22:15 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
17:05 Alba Iulia 17:05 Alba Iulia 17:05 Brad 17:05 Brad 17:05 Timisoara 17:05 Timisoara 17:05 Alba Iulia
04:00

06:22 Comanesti
04:10

06:22 Bucuresti
04:15

06:22 Moinesti
04:20

22:15 Vaslui
04:20

06:22 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
02:22 Husi 02:22 Targu Mures
04:30

08:30 Onesti 08:30 Onesti
04:30

22:15 Urziceni
04:30

06:22 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
02:22 Dorohoi
04:35

06:22 Iasi
04:40

22:15 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
02:22 Dej 02:22 Onesti
04:45

08:30 Iasi 08:30 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
17:05 Aiud 17:05 Aiud 17:05 Aiud
04:45

22:15 Ramnicu Sarat
04:50

06:22 Podu Iloaiei
05:00

06:00 Braila 06:00 Braila 06:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
02:22 Vaslui
05:00

08:30 Botosani 08:30 Botosani
05:00

22:15 Focsani
05:00

04:30 Giurgiu 04:30 Tulcea 04:30 Giurgiu
05:00

06:22 Filiasi
05:05

06:22 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
02:22 Comanesti
05:10

22:15 Iasi
05:10

04:30 Turnu Magurele 04:30 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
17:05 Turda 17:05 Turda 17:05 Turda
05:10
Euro Michael Tour
02:22 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
17:05 Arad 17:05 Arad
05:15

06:22 Suceava
05:20

06:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
02:22 Moinesti
05:20

08:30 Podu Iloaiei 08:30 Podu Iloaiei
05:20

04:30 Corabia 04:30 Corabia
05:20

06:22 Bacau
05:30

06:00 Galati 06:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
02:22 Botosani
05:30

08:30 Roman 08:30 Roman
05:30

04:30 Alexandria 04:30 Alexandria 04:30 Braila
05:30
MaxiBus Travel
17:05 Zalau 17:05 Zalau
05:30

04:30 Galati
05:35

06:22 Negresti
05:40

06:00 Marasesti
05:40

22:15 Targu Frumos
05:40

04:30 Slatina (Olt) 04:30 Slatina (Olt)
05:40

06:22 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
02:22 Apahida
05:45

08:30 Buhusi 08:30 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
17:05 Cluj Napoca 17:05 Cluj Napoca 17:05 Cluj Napoca
05:45

06:22 Constanta
05:50

06:22 Campina
06:00

06:00 Barlad 06:00 Saveni 06:00 Adjud 06:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
02:22 Podu Iloaiei
06:00

08:30 Suceava 08:30 Suceava
06:00

22:15 Harlau
06:00

04:30 Craiova 04:30 Constanta 04:30 Craiova 04:30 Constanta
06:00
MaxiBus Travel
17:05 Stei 17:05 Stei
06:00

05:20 Giurgiu 05:20 Constanta 05:20 Giurgiu 05:20 Constanta
06:00

06:22 Buhusi
06:05

04:30 Mangalia 04:30 Mangalia
06:05

06:22 Roznov
06:10

06:00 Husi 06:00 Husi
06:10

08:30 Harlau 08:30 Harlau
06:10

22:15 Roman
06:10

04:30 Filiasi 04:30 Filiasi
06:10

05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele
06:10

06:22 Targu Frumos
06:15

08:30 Targu Frumos 08:30 Targu Frumos
06:15

22:15 Adjud
06:15

04:30 Medgidia 04:30 Medgidia
06:15

06:22 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
02:22 Suceava
06:20

08:30 Piatra Neamt 08:30 Piatra Neamt
06:20

04:30 Hirsova 04:30 Rovinari 04:30 Rovinari 04:30 Hirsova
06:20

05:20 Corabia 05:20 Corabia
06:20

04:30 Tandarei 04:30 Tandarei
06:25

06:22 Falticeni
06:30

06:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
02:22 Bacau
06:30

08:30 Ruginoasa 08:30 Ruginoasa
06:30

22:15 Bacau
06:30

04:30 Slobozia 04:30 Isalnita 04:30 Isalnita 04:30 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
17:05 Beius 17:05 Beius 17:05 Salonta 17:05 Salonta
06:30

05:20 Mangalia 05:20 Mangalia 05:20 Alexandria 05:20 Alexandria
06:30

06:22 Rovinari
06:35

06:22 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
02:22 Negresti
06:40

08:30 Pascani 08:30 Pascani
06:40

22:15 Slatina (Olt)
06:40

04:30 Tecuci 04:30 Targu Carbunesti 04:30 Targu Carbunesti
06:40

05:20 Medgidia 05:20 Filiasi 05:20 Filiasi 05:20 Medgidia
06:40

06:22 Motca
06:45
Euro Michael Tour
02:22 Harlau
06:45

10:30 Dover
06:45

22:15 Radauti
06:45

04:30 Motru 04:30 Barlad 04:30 Motru
06:45

06:22 Piatra Neamt
06:50

08:30 Targu Neamt 08:30 Targu Neamt
06:50

22:15 Dorohoi
06:50

04:30 Resita 04:30 Resita 04:30 Husi
06:50

05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Hirsova 05:20 Hirsova
06:50

06:22 Roman
06:55

22:15 Drobeta Turnu Severin
06:55

04:30 Caransebes 04:30 Caransebes
06:55

06:22 Cristesti
07:00

06:00 Vaslui 06:00 Harlau 06:00 Iasi 06:00 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
02:22 Cluj Napoca
07:00

08:30 Falticeni 08:30 Falticeni
07:00

22:15 Targoviste
07:00

04:30 Bucuresti 04:30 Lugoj 04:30 Buzau 04:30 Bucuresti 04:30 Lugoj
07:00
MaxiBus Travel
17:05 Sanmartin
07:00

05:20 Craiova 05:20 Tandarei 05:20 Tandarei 05:20 Craiova 05:20 Tulcea
07:00

06:22 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
02:22 Buhusi
07:05

22:15 Pitesti
07:05

04:30 Timisoara 04:30 Timisoara
07:05

06:22 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
02:22 Roznov
07:10

22:15 Ploiesti
07:10

04:30 Focsani 04:30 Arad 04:30 Arad
07:10

05:20 Filiasi 05:20 Braila 05:20 Filiasi
07:10

06:22 Cernavoda
07:15

06:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
02:22 Targu Frumos
07:15

22:15 Targu Neamt
07:15

05:20 Galati
07:15
Euro Michael Tour
02:22 Gura Humorului
07:20

22:15 Buhusi
07:20

04:30 Targu Jiu 04:30 Targu Jiu
07:20

05:20 Rovinari 05:20 Rovinari
07:20

22:15 Roznov
07:25

04:30 Petrosani 04:30 Petrosani 04:30 Marasesti
07:25

05:20 Tecuci
07:25

06:22 Fetesti
07:30

06:00 Targu Frumos 06:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
02:22 Falticeni
07:30

08:30 Gura Humorului 08:30 Gura Humorului
07:30

22:15 Piatra Neamt
07:30

04:30 Hateg 04:30 Pitesti 04:30 Adjud 04:30 Hateg 04:30 Pitesti
07:30
MaxiBus Travel
17:05 Oradea
07:30

05:20 Isalnita 05:20 Isalnita
07:30

04:30 Sascut
07:35

05:20 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
02:22 Pascani
07:40

04:30 Bacau 04:30 Calan 04:30 Calan
07:40

05:20 Targu Carbunesti 05:20 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
02:22 Motca
07:45

04:30 Roman
07:45

05:20 Motru 05:20 Husi 05:20 Motru
07:45

04:30 Ploiesti 04:30 Vaslui 04:30 Ploiesti 04:30 Hunedoara 04:30 Hunedoara
07:50

05:20 Resita 05:20 Resita
07:50

05:20 Caransebes 05:20 Caransebes
07:55

06:22 Targu Neamt
08:00

06:00 Pascani 06:00 Negresti 06:00 Negresti 06:00 Targu Ocna
08:00
Euro Michael Tour
02:22 Cristesti
08:00

22:15 Onesti
08:00

04:30 Deva 04:30 Negresti 04:30 Deva 04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Ramnicu Sarat
08:00

05:20 Slobozia 05:20 Lugoj 05:20 Slobozia 05:20 Lugoj 05:20 Buzau
08:00

04:30 Iasi
08:05

05:20 Timisoara 05:20 Timisoara
08:05

22:15 Botosani
08:10

04:30 Podu Iloaiei 04:30 Campina 04:30 Campina
08:10

05:20 Bucuresti 05:20 Arad 05:20 Focsani 05:20 Arad 05:20 Bucuresti
08:10

04:30 Deleni
08:15

05:20 Marasesti
08:15

22:15 Pascani
08:20

04:30 Harlau 04:30 Sinaia 04:30 Sinaia
08:20

05:20 Targu Jiu 05:20 Targu Jiu
08:20

04:30 Targu Frumos
08:25

05:20 Adjud 05:20 Petrosani 05:20 Petrosani
08:25

06:22 Fagaras
08:30

08:30 Campulung Moldovenesc 08:30 Campulung Moldovenesc
08:30

22:15 Craiova
08:30

04:30 Pascani 04:30 Predeal 04:30 Simeria 04:30 Predeal 04:30 Simeria
08:30

05:20 Hateg 05:20 Hateg
08:30

06:22 Petrosani
08:35

04:30 Motca
08:35

05:20 Sascut
08:35

22:15 Falticeni
08:40

04:30 Cristesti 04:30 Orastie 04:30 Orastie
08:40

05:20 Calan 05:20 Calan
08:40

04:30 Timisesti
08:45

05:20 Bacau
08:45

06:22 Poiana Largului
08:50

04:30 Sebes 04:30 Targu Neamt 04:30 Sebes
08:50

05:20 Hunedoara 05:20 Hunedoara
08:50

06:22 Hateg
08:53

06:22 Sibiu
08:55

04:30 Piatra Neamt
08:55

05:20 Roman
08:55

06:22 Hunedoara
09:00

06:00 Comanesti 06:00 Roman 06:00 Roman
09:00

22:15 Suceava
09:00

04:30 Lancram 04:30 Bicaz 04:30 Brasov 04:30 Lancram 04:30 Brasov
09:00

05:20 Vaslui 05:20 Deva 05:20 Pitesti 05:20 Deva 05:20 Pitesti
09:00

05:20 Negresti
09:05

04:30 Poiana Largului 04:30 Targu Secuiesc 04:30 Targu Secuiesc
09:10

05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Iasi 05:20 Ramnicu Sarat
09:10

06:22 Sebes
09:15

22:15 Filiasi
09:15

05:20 Podu Iloaiei
09:15

06:00 Girov
09:20

04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Durau 04:30 Sfantu Gheorghe
09:20

05:20 Campina 05:20 Deleni 05:20 Campina
09:20

05:20 Harlau
09:25

06:22 Toplita
09:30

08:30 Vatra Dornei 08:30 Vatra Dornei
09:30

22:15 Targu Secuiesc
09:30

04:30 Covasna 04:30 Alba Iulia 04:30 Toplita 04:30 Covasna 04:30 Alba Iulia
09:30

05:20 Sinaia 05:20 Targu Frumos 05:20 Sinaia
09:30

05:20 Pascani
09:35

22:15 Brasov
09:40

04:30 Teius 04:30 Morareni 04:30 Targu Ocna 04:30 Teius 04:30 Targu Ocna
09:40

05:20 Motca 05:20 Predeal 05:20 Predeal
09:40

04:30 Reghin
09:45

05:20 Cristesti
09:45

22:15 Bicaz
09:50

04:30 Onesti 04:30 Aiud 04:30 Onesti 04:30 Targu Mures 04:30 Aiud
09:50

05:20 Brasov 05:20 Timisesti 05:20 Brasov
09:50

05:20 Dumbrava
09:55

06:22 Deva
10:00

06:00 Targu Neamt 06:00 Bacau 06:00 Bacau 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Piatra Neamt 06:00 Gura Humorului
10:00
Euro Michael Tour
02:22 Alesd
10:00

22:15 Ramnicu Valcea
10:00

04:30 Comanesti 04:30 Falticeni 04:30 Unirea 04:30 Comanesti 04:30 Unirea
10:00

05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Neamt 05:20 Targu Secuiesc
10:00

04:30 Suceava
10:05

05:20 Sovata 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Piatra Neamt
10:05

22:15 Gura Humorului
10:10

04:30 Dolhasca 04:30 Moinesti 04:30 Turda 04:30 Moinesti 04:30 Turda
10:10

05:20 Covasna 05:20 Bicaz 05:20 Covasna
10:10

22:15 Moinesti
10:20

04:30 Fagaras 04:30 Veresti 04:30 Fagaras
10:20

05:20 Targu Ocna 05:20 Poiana Largului 05:20 Targu Ocna
10:20

04:30 Darabani
10:25

05:20 Durau
10:25

06:22 Reghin
10:30

06:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
02:22 Oradea
10:30

08:30 Bistrita 08:30 Bistrita
10:30

22:15 Fagaras
10:30

04:30 Vestem 04:30 Botosani 04:30 Vestem
10:30

05:20 Onesti 05:20 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
02:22 Campulung Moldovenesc
10:35

05:20 Grinties
10:35

22:15 Comanesti
10:40

04:30 Gura Humorului
10:40

05:20 Comanesti 05:20 Comanesti
10:40

22:15 Targu Jiu
10:50

04:30 Ramnicu Valcea 04:30 Ramnicu Valcea
10:50

05:20 Moinesti 05:20 Moinesti
10:50

04:30 Campulung Moldovenesc
10:55

05:20 Borsec
10:55

06:00 Onesti 06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Onesti
11:00

22:15 Campulung Moldovenesc
11:00

04:30 Sibiu 04:30 Iacobeni 04:30 Sibiu
11:00

05:20 Fagaras 05:20 Simeria 05:20 Fagaras 05:20 Toplita 05:20 Simeria
11:00

04:30 Vatra Dornei
11:05

05:20 Miercurea Ciuc
11:05

22:15 Targu Ocna
11:10

04:30 Prundu Bargaului 04:30 Miercurea Sibiului 04:30 Miercurea Sibiului
11:10

05:20 Vestem 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Vestem
11:10

22:15 Gheorgheni
11:20

04:30 Sighisoara 04:30 Sighisoara 04:30 Bistrita
11:20

05:20 Morareni 05:20 Orastie 05:20 Ramnicu Valcea 05:20 Orastie 05:20 Ramnicu Valcea
11:20

06:22 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
02:22 Vatra Dornei
11:30

08:30 Beclean 08:30 Beclean
11:30

22:15 Reghin
11:30

04:30 Medias 04:30 Beclean 04:30 Medias
11:30

05:20 Sebes 05:20 Sibiu 05:20 Sebes 05:20 Sibiu 05:20 Reghin
11:30

05:20 Medias
11:35

22:15 Toplita
11:40

04:30 Dej
11:40

05:20 Lancram 05:20 Sighisoara 05:20 Miercurea Sibiului 05:20 Lancram 05:20 Miercurea Sibiului
11:40

04:30 Cluj Napoca
11:45

05:20 Targu Mures
11:45

22:15 Sighisoara
11:50

05:20 Sighisoara 05:20 Alba Iulia 05:20 Sighisoara 05:20 Alba Iulia
11:50

05:20 Falticeni
11:55

06:00 Vatra Dornei 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Medias 06:00 Praid
12:00

22:15 Orastie
12:00

04:30 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
17:05 Buzau 17:05 Buzau
12:00

05:20 Medias 05:20 Medias 05:20 Suceava
12:00

05:20 Dolhasca
12:05

22:15 Deva
12:10

05:20 Teius 05:20 Teius 05:20 Veresti
12:10

04:30 Gilau
12:15

05:20 Darabani
12:15

22:15 Caransebes
12:20

05:20 Aiud 05:20 Botosani 05:20 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
02:22 Toplita
12:30

08:30 Dej 08:30 Dej
12:30

22:15 Targu Mures
12:30

05:20 Gura Humorului 05:20 Unirea 05:20 Unirea
12:30

22:15 Vatra Dornei
12:40

05:20 Turda 05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Turda
12:40

22:15 Resita
12:50

05:20 Iacobeni
12:50

22:15 Blaj
12:55

06:00 Blaj 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
02:22 Bistrita 02:22 Londra
13:00

22:15 Sibiu
13:00

05:20 Borsa
13:00

05:20 Vatra Dornei
13:05

22:15 Medias
13:10

05:20 Prundu Bargaului
13:10

05:20 Bistrita
13:15

22:15 Sebes
13:20

05:20 Beclean
13:20

05:20 Baia Mare
13:25

06:22 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
02:22 Reghin
13:30

08:30 Cluj Napoca 08:30 Cluj Napoca
13:30

04:30 Huedin
13:30

05:20 Dej
13:30

05:20 Cluj Napoca
13:35

05:20 Cluj Napoca
13:40

06:22 Aiud
13:45

05:20 Gilau
13:45

05:20 Huedin
13:50

06:22 Ludus
14:00

06:00 Brasov 06:00 Fagaras 06:00 Brasov 06:00 Teius
14:00
Euro Michael Tour
02:22 Beclean
14:00

08:30 Baia Mare 08:30 Baia Mare
14:00

22:15 Bistrita
14:00

05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca
14:00

22:15 Lugoj
14:20

06:22 Turda
14:30

22:15 Aiud
14:40

04:30 Negreni
14:50

04:30 Alesd
14:55

06:22 Cluj Napoca
15:00

06:00 Sighisoara 06:00 Avrig 06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
02:22 Ludus
15:00

08:30 Huedin 08:30 Huedin
15:00

22:15 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
17:05 Targoviste 17:05 Targoviste
15:00

05:20 Negreni
15:00

22:15 Dej
15:15

22:15 Turda
15:20

06:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
02:22 Turda
15:30

22:15 Gherla
15:45

06:00 Dej 06:00 Bistrita 06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures 06:00 Zlatna
16:00

22:15 Cluj Napoca
16:00

05:20 Piatra Craiului
16:00

05:20 Beius
16:10

06:00 Sebes 06:00 Ludus 06:00 Ludus
16:30

08:30 Satu Mare 08:30 Satu Mare
16:30

22:15 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
17:05 Ploiesti 17:05 Ploiesti
16:30

22:15 Huedin
16:45

06:22 Huedin
17:00

06:00 Abrud 06:00 Campia Turzii 06:00 Campia Turzii 06:00 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
02:22 Lille
17:00

08:30 Oradea 08:30 Oradea
17:00

22:15 Arad
17:00

05:20 Alesd
17:00

22:15 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
17:05 Campina 17:05 Campina
17:15

22:15 Nadlac
17:20

06:00 Beclean 06:00 Turda 06:00 Turda
17:30

06:22 Alesd
18:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla 06:00 Deva 06:00 Brad 06:00 Zalau 06:00 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
02:22 Huedin 02:22 Dunkerque
18:00

05:20 Oradea
18:00

06:00 Dover
18:10

04:30 Oradea
18:15

06:22 Oradea
18:30

06:00 Floresti 06:00 Floresti
18:30

04:30 Bors
18:30

05:20 Bors
18:30

06:22 Bors
18:45

06:00 Gilau 06:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
02:22 Calais
19:00
MaxiBus Travel
17:05 Alexandria 17:05 Alexandria
19:00
Euro Michael Tour
02:22 Bors
19:45
MaxiBus Travel
17:05 Brasov 17:05 Rosiori de Vede 17:05 Brasov 17:05 Rosiori de Vede
19:45

06:00 Huedin 06:00 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
17:05 Bucuresti 17:05 Bucuresti 17:05 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
17:05 Caracal 17:05 Caracal
20:45

06:00 Alesd 06:00 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
17:05 Craiova 17:05 Craiova
21:45

06:00 Oradea 06:00 Oradea 06:00 Oradea 06:00 Oradea 06:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
17:05 Drobeta Turnu Severin 17:05 Drobeta Turnu Severin 17:05 Pitesti 17:05 Pitesti 17:05 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
17:05 Sighisoara 17:05 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
17:05 Orsova 17:05 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
17:05 Medias 17:05 Medias
23:00

05:20 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
17:05 Curtea De Arges 17:05 Curtea De Arges 17:05 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
17:05 Rovinari 17:05 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.