La adresa - Mersul autobuzelor Weston-super-Mare Anglia

La adresa

Weston-super-Mare, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:45
18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi
03:57
21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi
20:30
15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna
21:57
18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui
Sosiri
De la Ora

04:05 Piatra Neamt 04:05 Roman
00:00

01:50 Constanta
00:05

08:05 Braila
00:10

01:50 Mangalia
00:10

01:50 Medgidia
00:15

01:50 Tulcea
00:20

01:50 Cernavoda
00:30

08:05 Galati
00:40

04:05 Iasi
00:45

08:05 Buzau
01:00

04:05 Braila 04:05 Targu Neamt
01:00

01:50 Giurgiu
01:00

01:50 Alexandria
01:10

01:50 Fetesti
01:20

08:05 Ramnicu Sarat
01:30

04:05 Poiana Largului 04:05 Galati
01:30

01:50 Braila
01:30

08:05 Tecuci
01:55

04:05 Buzau
02:00

01:50 Calarasi
02:00

08:05 Focsani
02:15

04:05 Ramnicu Sarat
02:30

01:50 Galati
02:30

08:05 Adjud
02:45

08:05 Barlad
03:00

04:05 Tecuci
03:00

01:50 Slobozia
03:00

01:50 Tecuci
03:10

04:05 Focsani
03:15

08:05 Husi
03:30

01:50 Barlad
03:30

08:05 Dorohoi
03:35

08:05 Onesti
03:45

04:05 Adjud
03:45

01:50 Husi
03:50

08:05 Vaslui
04:00

04:05 Barlad
04:00

01:50 Bucuresti
04:00

08:05 Comanesti
04:10

08:05 Bucuresti
04:15

08:05 Moinesti
04:20

01:50 Vaslui
04:20

08:05 Botosani
04:30

04:05 Husi 04:05 Targu Mures
04:30

01:50 Urziceni
04:30

08:05 Craiova
04:35

04:05 Dorohoi
04:35

08:05 Iasi
04:40

01:50 Buzau
04:40

04:05 Dej 04:05 Onesti
04:45

01:50 Ramnicu Sarat
04:50

08:05 Podu Iloaiei
05:00

04:05 Vaslui
05:00

01:50 Focsani
05:00

03:00 Giurgiu 03:00 Giurgiu
05:00

08:05 Filiasi
05:05

08:05 Ploiesti
05:10

04:05 Comanesti
05:10

01:50 Iasi
05:10

03:00 Turnu Magurele 03:00 Turnu Magurele
05:10

04:05 Gherla
05:15

08:05 Suceava
05:20

04:05 Moinesti
05:20

03:00 Corabia 03:00 Corabia
05:20

08:05 Bacau
05:30

04:05 Botosani
05:30

03:00 Alexandria 03:00 Braila 03:00 Alexandria
05:30

03:00 Galati
05:35

08:05 Negresti
05:40

01:50 Targu Frumos
05:40

03:00 Slatina (Olt) 03:00 Slatina (Olt)
05:40

08:05 Harlau
05:45

04:05 Apahida
05:45

08:05 Constanta
05:50

08:05 Campina
06:00

04:05 Podu Iloaiei
06:00

01:50 Harlau
06:00

03:00 Constanta 03:00 Constanta 03:00 Craiova 03:00 Craiova
06:00

08:05 Buhusi
06:05

03:00 Mangalia 03:00 Mangalia
06:05

08:05 Roznov
06:10

01:50 Roman
06:10

03:00 Filiasi 03:00 Filiasi
06:10

08:05 Targu Frumos
06:15

01:50 Adjud
06:15

03:00 Medgidia 03:00 Medgidia
06:15

08:05 Gura Humorului
06:20

04:05 Suceava
06:20

03:00 Hirsova 03:00 Rovinari 03:00 Rovinari 03:00 Hirsova
06:20

03:00 Tandarei 03:00 Tandarei
06:25

08:05 Falticeni
06:30

04:05 Bacau
06:30

01:50 Bacau
06:30

03:00 Isalnita 03:00 Slobozia 03:00 Slobozia 03:00 Isalnita
06:30

08:05 Rovinari
06:35

08:05 Pascani
06:40

04:05 Negresti
06:40

01:50 Slatina (Olt)
06:40

03:00 Tecuci 03:00 Targu Carbunesti 03:00 Targu Carbunesti
06:40

08:05 Motca
06:45

04:05 Harlau
06:45

01:50 Radauti
06:45

03:00 Motru 03:00 Barlad 03:00 Motru
06:45

08:05 Piatra Neamt
06:50

01:50 Dorohoi
06:50

03:00 Resita 03:00 Resita 03:00 Husi
06:50

08:05 Roman
06:55

01:50 Drobeta Turnu Severin
06:55

03:00 Caransebes 03:00 Caransebes
06:55

08:05 Cristesti
07:00

04:05 Cluj Napoca
07:00

01:50 Targoviste
07:00

03:00 Bucuresti 03:00 Buzau 03:00 Lugoj 03:00 Bucuresti 03:00 Lugoj
07:00

08:05 Targu Jiu
07:05

04:05 Buhusi
07:05

01:50 Pitesti
07:05

03:00 Timisoara 03:00 Timisoara
07:05

08:05 Brasov
07:10

04:05 Roznov
07:10

01:50 Ploiesti
07:10

03:00 Arad 03:00 Focsani 03:00 Arad
07:10

08:05 Cernavoda
07:15

04:05 Targu Frumos
07:15

01:50 Targu Neamt
07:15

04:05 Gura Humorului
07:20

01:50 Buhusi
07:20

03:00 Targu Jiu 03:00 Targu Jiu
07:20

01:50 Roznov
07:25

03:00 Petrosani 03:00 Marasesti 03:00 Petrosani
07:25

08:05 Fetesti
07:30

04:05 Falticeni
07:30

01:50 Piatra Neamt
07:30

03:00 Pitesti 03:00 Pitesti 03:00 Adjud 03:00 Hateg 03:00 Hateg
07:30

03:00 Sascut
07:35

04:05 Pascani
07:40

03:00 Bacau 03:00 Calan 03:00 Calan
07:40

04:05 Motca
07:45

03:00 Roman
07:45

03:00 Ploiesti 03:00 Hunedoara 03:00 Hunedoara 03:00 Vaslui 03:00 Ploiesti
07:50

08:05 Targu Neamt
08:00

04:05 Cristesti
08:00

01:50 Onesti
08:00

03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Deva 03:00 Negresti 03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Deva
08:00

03:00 Iasi
08:05

01:50 Botosani
08:10

03:00 Podu Iloaiei 03:00 Campina 03:00 Campina
08:10

03:00 Deleni
08:15

01:50 Pascani
08:20

03:00 Sinaia 03:00 Harlau 03:00 Sinaia
08:20

03:00 Targu Frumos
08:25

08:05 Fagaras
08:30

01:50 Craiova
08:30

03:00 Pascani 03:00 Simeria 03:00 Predeal 03:00 Simeria 03:00 Predeal
08:30

08:05 Petrosani
08:35

03:00 Motca
08:35

01:50 Falticeni
08:40

03:00 Cristesti 03:00 Orastie 03:00 Orastie
08:40

03:00 Timisesti
08:45

08:05 Poiana Largului
08:50

03:00 Sebes 03:00 Sebes 03:00 Targu Neamt
08:50

08:05 Hateg
08:53

08:05 Sibiu
08:55

03:00 Piatra Neamt
08:55

08:05 Hunedoara
09:00

01:50 Suceava
09:00

03:00 Brasov 03:00 Bicaz 03:00 Brasov 03:00 Lancram 03:00 Lancram
09:00

03:00 Poiana Largului 03:00 Targu Secuiesc 03:00 Targu Secuiesc
09:10

08:05 Sebes
09:15

01:50 Filiasi
09:15

03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Durau
09:20

08:05 Toplita
09:30

01:50 Targu Secuiesc
09:30

03:00 Alba Iulia 03:00 Covasna 03:00 Alba Iulia 03:00 Toplita 03:00 Covasna
09:30

01:50 Brasov
09:40

03:00 Targu Ocna 03:00 Teius 03:00 Morareni 03:00 Targu Ocna 03:00 Teius
09:40

03:00 Reghin
09:45

01:50 Bicaz
09:50

03:00 Onesti 03:00 Aiud 03:00 Targu Mures 03:00 Onesti 03:00 Aiud
09:50

08:05 Deva
10:00

04:05 Alesd
10:00

01:50 Ramnicu Valcea
10:00

03:00 Comanesti 03:00 Unirea 03:00 Falticeni 03:00 Comanesti 03:00 Unirea
10:00

03:00 Suceava
10:05

01:50 Gura Humorului
10:10

03:00 Dolhasca 03:00 Turda 03:00 Moinesti 03:00 Turda 03:00 Moinesti
10:10

01:50 Moinesti
10:20

03:00 Fagaras 03:00 Fagaras 03:00 Veresti
10:20

03:00 Darabani
10:25

08:05 Reghin
10:30

04:05 Oradea
10:30

01:50 Fagaras
10:30

03:00 Botosani 03:00 Vestem 03:00 Vestem
10:30

04:05 Campulung Moldovenesc
10:35

01:50 Comanesti
10:40

03:00 Gura Humorului
10:40

01:50 Targu Jiu
10:50

03:00 Ramnicu Valcea 03:00 Ramnicu Valcea
10:50

03:00 Campulung Moldovenesc
10:55

01:50 Campulung Moldovenesc
11:00

03:00 Sibiu 03:00 Iacobeni 03:00 Sibiu
11:00

03:00 Vatra Dornei
11:05

01:50 Targu Ocna
11:10

03:00 Prundu Bargaului 03:00 Miercurea Sibiului 03:00 Miercurea Sibiului
11:10

01:50 Gheorgheni
11:20

03:00 Sighisoara 03:00 Bistrita 03:00 Sighisoara
11:20

08:05 Alba Iulia
11:30

04:05 Vatra Dornei
11:30

01:50 Reghin
11:30

03:00 Medias 03:00 Beclean 03:00 Medias
11:30

01:50 Toplita
11:40

03:00 Dej
11:40

03:00 Cluj Napoca
11:45

01:50 Sighisoara
11:50

01:50 Orastie
12:00

03:00 Cluj Napoca
12:00

01:50 Deva
12:10

03:00 Gilau
12:15

01:50 Caransebes
12:20

04:05 Toplita
12:30

01:50 Targu Mures
12:30

01:50 Vatra Dornei
12:40

01:50 Resita
12:50

01:50 Blaj
12:55

04:05 Bistrita 04:05 Londra
13:00

01:50 Sibiu
13:00

01:50 Medias
13:10

01:50 Sebes
13:20

08:05 Targu Mures
13:30

04:05 Reghin
13:30

01:50 Alba Iulia
13:30

03:00 Huedin
13:30

08:05 Aiud
13:45

08:05 Ludus
14:00

04:05 Beclean
14:00

01:50 Bistrita
14:00

01:50 Lugoj
14:20

08:05 Turda
14:30

01:50 Aiud
14:40

03:00 Negreni
14:50

03:00 Alesd
14:55

08:05 Cluj Napoca
15:00

04:05 Ludus
15:00

01:50 Beclean
15:00

01:50 Dej
15:15

01:50 Turda
15:20

04:05 Turda
15:30

01:50 Gherla
15:45

01:50 Cluj Napoca
16:00

01:50 Timisoara
16:30

01:50 Huedin
16:45

08:05 Huedin
17:00

04:05 Lille
17:00

01:50 Arad
17:00

01:50 Oradea
17:15

01:50 Nadlac
17:20

08:05 Alesd
18:00

04:05 Huedin 04:05 Dunkerque
18:00

03:00 Oradea
18:15

08:05 Oradea
18:30

03:00 Bors
18:30

08:05 Bors
18:45

04:05 Calais
19:00

04:05 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.