La adresa - Mersul autobuzelor Stoke on Trent Anglia

La adresa

Stoke on Trent, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:33
12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud
03:08
02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau
07:00
17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:00 Durau 13:30 Targu Jiu 14:50 Sfantu Gheorghe 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 20:00 Giurgiu 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 14:15 Lugoj 15:20 Borsec 13:15 Petrosani 14:40 Morareni 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:40 Turnu Magurele 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:40 Bicaz 14:00 Timisoara 15:10 Toplita 13:00 Hateg 14:30 Reghin 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:30 Corabia 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 16:30 Poiana Largului 13:40 Arad 15:00 Miercurea Ciuc 12:50 Calan 14:05 Medias 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 08:30 Peterborough 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan
13:50
20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi
16:15
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
16:40
16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean
18:20
15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti
20:30
11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:45 Arad 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Tecuci 21:00 Braila 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 10:00 Deva 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 20:30 Galati 22:00 Barlad 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 10:30 Simeria 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 16:30 Bucuresti 19:00 Marasesti 21:30 Husi 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 09:00 Nadlac 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Piatra Neamt 18:30 Adjud 21:00 Vaslui
20:58 Euro Michael Tour
17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos
23:00
19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 09:45 Arad 18:30 Roman 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:00 Pascani 17:30 Onesti 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes
23:00
04:00 Londra
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
06:30 Piatra Neamt 06:30 Roman
00:00

11:00 Braila
00:00

18:15 Targu Jiu 18:15 Targu Jiu
00:00

01:35 Constanta
00:05

10:30 Braila
00:10

01:35 Mangalia
00:10

01:35 Medgidia
00:15

18:15 Ramnicu Valcea 18:15 Ramnicu Valcea
00:15

01:35 Tulcea
00:20

11:00 Galati
00:30

01:35 Cernavoda
00:30

18:15 Targu Mures 18:15 Targu Mures
00:30

10:30 Galati
00:40
Euro Michael Tour
06:30 Iasi
00:45

10:30 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
06:30 Braila 06:30 Targu Neamt
01:00

11:00 Buzau
01:00

01:35 Giurgiu
01:00

01:35 Alexandria
01:10

18:15 Reghin 18:15 Petrosani 18:15 Reghin 18:15 Petrosani
01:15

01:35 Fetesti
01:20

10:30 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
06:30 Poiana Largului 06:30 Galati
01:30

11:00 Ramnicu Sarat
01:30

01:35 Braila
01:30

18:15 Resita 18:15 Resita
01:30

10:30 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
06:30 Buzau
02:00

11:00 Tecuci
02:00

01:35 Calarasi
02:00

18:15 Berchem
02:00

18:15 Hateg 18:15 Hateg
02:10

10:30 Focsani
02:15

11:00 Focsani
02:15

18:15 Sibiu 18:15 Caransebes 18:15 Caransebes 18:15 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
06:30 Ramnicu Sarat
02:30

01:35 Galati
02:30

18:15 Bistrita 18:15 Bistrita
02:30

10:30 Adjud
02:45

11:00 Barlad
02:45

10:30 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
06:30 Tecuci
03:00

11:00 Adjud
03:00

01:35 Slobozia
03:00

18:15 Lugoj 18:15 Hunedoara 18:15 Lugoj 18:15 Hunedoara
03:00

01:35 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
06:30 Focsani
03:15

18:15 Sebes 18:15 Sebes
03:15

18:15 Deva 18:15 Deva
03:20

10:30 Husi
03:30

11:00 Husi
03:30

01:35 Barlad
03:30

10:30 Dorohoi
03:35

11:00 Dorohoi
03:35

10:30 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
06:30 Adjud
03:45

11:00 Vaslui
03:45

05:00 Schwechat
03:50

01:35 Husi
03:50

10:30 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
06:30 Barlad
04:00

11:00 Bacau
04:00

01:35 Bucuresti
04:00

18:15 Alba Iulia 18:15 Brad 18:15 Alba Iulia 18:15 Timisoara 18:15 Timisoara 18:15 Brad
04:00

10:30 Comanesti
04:10

10:30 Bucuresti
04:15

10:30 Moinesti
04:20

01:35 Vaslui
04:20

10:30 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
06:30 Husi 06:30 Targu Mures
04:30

11:00 Onesti
04:30

01:35 Urziceni
04:30

10:30 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
06:30 Dorohoi
04:35

10:30 Iasi
04:40

01:35 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
06:30 Dej 06:30 Onesti
04:45

11:00 Iasi
04:45

18:15 Aiud 18:15 Aiud
04:45

01:35 Ramnicu Sarat
04:50

10:30 Podu Iloaiei
05:00

13:00 Barlad
05:00

05:00 Focsani 05:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
06:30 Vaslui
05:00

11:00 Botosani
05:00

01:35 Focsani
05:00

06:30 Tulcea 06:30 Giurgiu
05:00

10:30 Filiasi
05:05

10:30 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
06:30 Comanesti
05:10

01:35 Iasi
05:10

06:30 Turnu Magurele
05:10

18:15 Turda 18:15 Turda
05:10
Euro Michael Tour
06:30 Gherla
05:15

18:15 Arad 18:15 Arad
05:15

10:30 Suceava
05:20

05:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
06:30 Moinesti
05:20

11:00 Podu Iloaiei
05:20

06:30 Corabia
05:20

10:30 Bacau
05:30

13:00 Husi
05:30

05:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
06:30 Botosani
05:30

11:00 Roman
05:30

11:00 Londra
05:30

06:30 Braila 06:30 Alexandria
05:30

18:15 Zalau 18:15 Zalau
05:30

06:30 Galati
05:35

10:30 Negresti
05:40

05:00 Marasesti
05:40

01:35 Targu Frumos
05:40

06:30 Slatina (Olt)
05:40

10:30 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
06:30 Apahida
05:45

11:00 Buhusi
05:45

18:15 Cluj Napoca 18:15 Cluj Napoca
05:45

10:30 Constanta
05:50

10:30 Campina
06:00

05:00 Saveni 05:00 Barlad 05:00 Saveni 05:00 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
06:30 Podu Iloaiei
06:00

11:00 Suceava
06:00

01:35 Harlau
06:00

06:30 Constanta 06:30 Craiova
06:00

18:15 Stei 18:15 Stei
06:00

08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu
06:00

10:30 Buhusi
06:05

06:30 Mangalia
06:05

10:30 Roznov
06:10

05:00 Husi
06:10

11:00 Harlau
06:10

01:35 Roman
06:10

06:30 Filiasi
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

10:30 Targu Frumos
06:15

11:00 Targu Frumos
06:15

01:35 Adjud
06:15

06:30 Medgidia
06:15

10:30 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
06:30 Suceava
06:20

11:00 Piatra Neamt
06:20

06:30 Rovinari 06:30 Hirsova
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

06:30 Tandarei
06:25

10:30 Falticeni
06:30

05:00 Botosani 05:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
06:30 Bacau
06:30

11:00 Ruginoasa
06:30

01:35 Bacau
06:30

06:30 Slobozia 06:30 Isalnita
06:30

18:15 Salonta 18:15 Salonta 18:15 Beius 18:15 Beius
06:30

08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia 08:00 Mangalia
06:30

10:30 Rovinari
06:35

10:30 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
06:30 Negresti
06:40

11:00 Pascani
06:40

01:35 Slatina (Olt)
06:40

06:30 Targu Carbunesti 06:30 Tecuci
06:40

08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi
06:40

10:30 Motca
06:45

13:00 Vaslui
06:45
Euro Michael Tour
06:30 Harlau
06:45

01:35 Radauti
06:45

06:30 Motru 06:30 Barlad
06:45

10:30 Piatra Neamt
06:50

11:00 Targu Neamt
06:50

01:35 Dorohoi
06:50

06:30 Resita 06:30 Husi
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:50

10:30 Roman
06:55

01:35 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:30 Caransebes
06:55

10:30 Cristesti
07:00

05:00 Harlau 05:00 Vaslui 05:00 Iasi 05:00 Iasi 05:00 Harlau
07:00
Euro Michael Tour
06:30 Cluj Napoca
07:00

11:00 Falticeni
07:00

01:35 Targoviste
07:00

06:30 Lugoj 06:30 Bucuresti 06:30 Buzau
07:00

18:15 Sanmartin
07:00

08:00 Tandarei 08:00 Tulcea 08:00 Craiova 08:00 Craiova 08:00 Tandarei
07:00

10:30 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
06:30 Buhusi
07:05

01:35 Pitesti
07:05

06:30 Timisoara
07:05

10:30 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
06:30 Roznov
07:10

01:35 Ploiesti
07:10

06:30 Arad 06:30 Focsani
07:10

08:00 Braila 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

10:30 Cernavoda
07:15

05:00 Cotnari 05:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
06:30 Targu Frumos
07:15

01:35 Targu Neamt
07:15

08:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
06:30 Gura Humorului
07:20

01:35 Buhusi
07:20

06:30 Targu Jiu
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

01:35 Roznov
07:25

06:30 Marasesti 06:30 Petrosani
07:25

08:00 Tecuci
07:25

10:30 Fetesti
07:30

13:00 Botosani
07:30

05:00 Suceava 05:00 Targu Frumos 05:00 Targu Frumos 05:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
06:30 Falticeni
07:30

11:00 Gura Humorului
07:30

01:35 Piatra Neamt
07:30

06:30 Adjud 06:30 Hateg 06:30 Pitesti
07:30

18:15 Oradea
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30

06:30 Sascut
07:35

08:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
06:30 Pascani
07:40

06:30 Bacau 06:30 Calan
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
06:30 Motca
07:45

06:30 Roman
07:45

08:00 Husi 08:00 Motru 08:00 Motru
07:45

06:30 Vaslui 06:30 Ploiesti 06:30 Hunedoara
07:50

08:00 Resita 08:00 Resita
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

10:30 Targu Neamt
08:00

13:00 Iasi 13:00 Harlau
08:00

05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani 05:00 Negresti 05:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
06:30 Cristesti
08:00

11:00 Iasi
08:00

01:35 Onesti
08:00

06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Negresti 06:30 Deva
08:00

08:00 Buzau 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00

06:30 Iasi
08:05

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

01:35 Botosani
08:10

06:30 Podu Iloaiei 06:30 Campina
08:10

08:00 Focsani 08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti 08:00 Arad
08:10

06:30 Deleni
08:15

08:00 Marasesti
08:15

01:35 Pascani
08:20

06:30 Sinaia 06:30 Harlau
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

06:30 Targu Frumos
08:25

08:00 Petrosani 08:00 Adjud 08:00 Petrosani
08:25

10:30 Fagaras
08:30

13:00 Braila 13:00 Podu Iloaiei 13:00 Braila
08:30

11:00 Podu Iloaiei
08:30

11:00 Campulung Moldovenesc
08:30

01:35 Craiova
08:30

06:30 Predeal 06:30 Simeria 06:30 Pascani
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

10:30 Petrosani
08:35

06:30 Motca
08:35

08:00 Sascut
08:35

01:35 Falticeni
08:40

06:30 Cristesti 06:30 Orastie
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

13:00 Targu Frumos
08:45

11:00 Targu Frumos
08:45

06:30 Timisesti
08:45

08:00 Bacau
08:45

10:30 Poiana Largului
08:50

06:30 Targu Neamt 06:30 Sebes
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

10:30 Hateg
08:53

10:30 Sibiu
08:55

06:30 Piatra Neamt
08:55

08:00 Roman
08:55

10:30 Hunedoara
09:00

13:00 Galati 13:00 Piatra Neamt 13:00 Galati
09:00

05:00 Comanesti 05:00 Roman
09:00

01:35 Suceava
09:00

06:30 Lancram 06:30 Bicaz 06:30 Brasov
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Vaslui 08:00 Deva
09:00

08:00 Negresti
09:05

06:30 Poiana Largului 06:30 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Iasi 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

10:30 Sebes
09:15

13:00 Pascani 13:00 Pascani
09:15

11:00 Pascani
09:15

01:35 Filiasi
09:15

08:00 Podu Iloaiei
09:15

05:00 Girov 05:00 Girov
09:20

06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Durau
09:20

08:00 Deleni 08:00 Campina 08:00 Campina
09:20

08:00 Harlau
09:25

10:30 Toplita
09:30

11:00 Vatra Dornei
09:30

01:35 Targu Secuiesc
09:30

06:30 Covasna 06:30 Alba Iulia 06:30 Toplita
09:30

08:00 Targu Frumos 08:00 Sinaia 08:00 Sinaia
09:30

08:00 Pascani
09:35

01:35 Brasov
09:40

06:30 Targu Ocna 06:30 Teius 06:30 Morareni
09:40

08:00 Predeal 08:00 Predeal 08:00 Motca
09:40

06:30 Reghin
09:45

08:00 Cristesti
09:45

01:35 Bicaz
09:50

06:30 Targu Mures 06:30 Onesti 06:30 Aiud
09:50

08:00 Timisesti 08:00 Brasov 08:00 Brasov
09:50

08:00 Dumbrava
09:55

10:30 Deva
10:00

13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Tecuci 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Roman 13:00 Tecuci
10:00

05:00 Gura Humorului 05:00 Targu Neamt 05:00 Piatra Neamt 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Piatra Neamt 05:00 Gura Humorului 05:00 Bacau 05:00 Targu Neamt
10:00
Euro Michael Tour
06:30 Alesd
10:00

11:00 Roman
10:00

01:35 Ramnicu Valcea
10:00

06:30 Falticeni 06:30 Comanesti 06:30 Unirea
10:00

08:00 Targu Neamt 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc
10:00

06:30 Suceava
10:05

08:00 Piatra Neamt 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sovata 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

01:35 Gura Humorului
10:10

06:30 Moinesti 06:30 Turda 06:30 Dolhasca
10:10

08:00 Bicaz 08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:10

01:35 Moinesti
10:20

06:30 Veresti 06:30 Fagaras
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Poiana Largului 08:00 Targu Ocna
10:20

06:30 Darabani
10:25

08:00 Durau
10:25

10:30 Reghin
10:30

13:00 Marasesti 13:00 Focsani 13:00 Bucuresti 13:00 Bucuresti 13:00 Marasesti 13:00 Focsani
10:30

05:00 Bicaz 05:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
06:30 Oradea
10:30

11:00 Bistrita
10:30

01:35 Fagaras
10:30

06:30 Vestem 06:30 Botosani
10:30

08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
06:30 Campulung Moldovenesc
10:35

08:00 Grinties
10:35

01:35 Comanesti
10:40

06:30 Gura Humorului
10:40

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

13:00 Bacau
10:45

11:00 Bacau
10:45

01:35 Targu Jiu
10:50

06:30 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

06:30 Campulung Moldovenesc
10:55

08:00 Borsec
10:55

13:00 Adjud 13:00 Adjud 13:00 Targu Neamt
11:00

05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Onesti 05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Campulung Moldovenesc
11:00

01:35 Campulung Moldovenesc
11:00

06:30 Sibiu 06:30 Iacobeni
11:00

08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Toplita 08:00 Simeria 08:00 Fagaras
11:00

06:30 Vatra Dornei
11:05

08:00 Miercurea Ciuc
11:05

01:35 Targu Ocna
11:10

06:30 Miercurea Sibiului 06:30 Prundu Bargaului
11:10

08:00 Vestem 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Vestem
11:10

01:35 Gheorgheni
11:20

06:30 Bistrita 06:30 Sighisoara
11:20

08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Morareni 08:00 Orastie
11:20

10:30 Alba Iulia
11:30

13:00 Ploiesti 13:00 Ploiesti
11:30
Euro Michael Tour
06:30 Vatra Dornei
11:30

11:00 Beclean
11:30

01:35 Reghin
11:30

06:30 Beclean 06:30 Medias
11:30

08:00 Reghin 08:00 Sibiu 08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Sebes
11:30

08:00 Medias
11:35

01:35 Toplita
11:40

06:30 Dej
11:40

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Sighisoara
11:40

06:30 Cluj Napoca
11:45

08:00 Targu Mures
11:45

01:35 Sighisoara
11:50

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

08:00 Falticeni
11:55

13:00 Onesti 13:00 Falticeni
12:00

05:00 Medias 05:00 Praid 05:00 Vatra Dornei 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Vatra Dornei 05:00 Praid
12:00

11:00 Onesti
12:00

01:35 Orastie
12:00

06:30 Cluj Napoca
12:00

18:15 Buzau 18:15 Buzau
12:00

08:00 Suceava 08:00 Medias 08:00 Medias
12:00

08:00 Dolhasca
12:05

01:35 Deva
12:10

08:00 Teius 08:00 Veresti 08:00 Teius
12:10

06:30 Gilau
12:15

08:00 Darabani
12:15

13:00 Suceava
12:20

01:35 Caransebes
12:20

08:00 Aiud 08:00 Botosani 08:00 Aiud
12:20

13:00 Oituz
12:30
Euro Michael Tour
06:30 Toplita
12:30

11:00 Oituz
12:30

11:00 Dej
12:30

01:35 Targu Mures
12:30

08:00 Unirea 08:00 Gura Humorului 08:00 Unirea
12:30

01:35 Vatra Dornei
12:40

08:00 Turda 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Turda
12:40

01:35 Resita
12:50

08:00 Iacobeni
12:50

01:35 Blaj
12:55

13:00 Gura Humorului
13:00

05:00 Blaj 05:00 Reghin 05:00 Reghin 05:00 Sfantu Gheorghe
13:00
Euro Michael Tour
06:30 Bistrita 06:30 Londra
13:00

01:35 Sibiu
13:00

08:00 Borsa
13:00

13:00 Frasin
13:05

08:00 Vatra Dornei
13:05

01:35 Medias
13:10

08:00 Prundu Bargaului
13:10

13:00 Vama
13:15

08:00 Bistrita
13:15

01:35 Sebes
13:20

08:00 Beclean
13:20

08:00 Baia Mare
13:25

10:30 Targu Mures
13:30

13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Targu Secuiesc
13:30
Euro Michael Tour
06:30 Reghin
13:30

11:00 Targu Secuiesc
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:30

01:35 Alba Iulia
13:30

06:30 Huedin
13:30

08:00 Dej
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:35

08:00 Cluj Napoca
13:40

10:30 Aiud
13:45

08:00 Gilau
13:45

08:00 Huedin
13:50

10:30 Ludus
14:00

05:00 Fagaras 05:00 Teius 05:00 Brasov 05:00 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
06:30 Beclean
14:00

11:00 Baia Mare
14:00

01:35 Bistrita
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

01:35 Lugoj
14:20

10:30 Turda
14:30

13:00 Brasov 13:00 Vatra Dornei
14:30

11:00 Brasov
14:30

01:35 Aiud
14:40

06:30 Negreni
14:50

06:30 Alesd
14:55

10:30 Cluj Napoca
15:00

13:00 Codlea
15:00

05:00 Avrig 05:00 Sighisoara 05:00 Avrig 05:00 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
06:30 Ludus
15:00

11:00 Codlea
15:00

11:00 Huedin
15:00

01:35 Beclean
15:00

18:15 Targoviste 18:15 Targoviste
15:00

08:00 Negreni
15:00

01:35 Dej
15:15

01:35 Turda
15:20

05:00 Sibiu 05:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
06:30 Turda
15:30

01:35 Gherla
15:45

13:00 Fagaras
15:50

11:00 Fagaras
15:50

05:00 Zlatna 05:00 Targu Mures 05:00 Dej 05:00 Bistrita 05:00 Dej 05:00 Bistrita
16:00

01:35 Cluj Napoca
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

08:00 Beius
16:10

13:00 Baia Mare 13:00 Baia Mare 13:00 Bistrita
16:30

05:00 Sebes 05:00 Ludus 05:00 Sebes
16:30

11:00 Satu Mare
16:30

01:35 Timisoara
16:30

18:15 Ploiesti 18:15 Ploiesti
16:30

13:00 Avrig
16:40

11:00 Avrig
16:40

01:35 Huedin
16:45

10:30 Huedin
17:00

13:00 Targu Mures 13:00 Beclean 13:00 Targu Mures
17:00

05:00 Nasaud 05:00 Abrud 05:00 Nasaud 05:00 Campia Turzii
17:00
Euro Michael Tour
06:30 Lille
17:00

11:00 Oradea
17:00

01:35 Arad
17:00

08:00 Alesd
17:00

13:00 Sibiu
17:15

11:00 Sibiu
17:15

01:35 Oradea
17:15

18:15 Campina 18:15 Campina
17:15

13:00 Dej
17:20

01:35 Nadlac
17:20

13:00 Turda 13:00 Turda
17:30

05:00 Beclean 05:00 Turda 05:00 Beclean
17:30

13:00 Gherla
17:35

10:30 Alesd
18:00

13:00 Satu Mare 13:00 Alba Iulia 13:00 Cluj Napoca 13:00 Satu Mare 13:00 Sebes 13:00 Alba Iulia
18:00

05:00 Zalau 05:00 Gherla 05:00 Zalau 05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Brad 05:00 Gherla 05:00 Deva
18:00
Euro Michael Tour
06:30 Huedin 06:30 Dunkerque
18:00

11:00 Sebes
18:00

08:00 Oradea
18:00

06:30 Oradea
18:15

10:30 Oradea
18:30

13:00 Orastie
18:30

05:00 Floresti
18:30

11:00 Orastie
18:30

06:30 Bors
18:30

08:00 Bors
18:30

10:30 Bors
18:45

13:00 Carei 13:00 Carei
18:45

13:00 Huedin 13:00 Simeria
19:00

05:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
06:30 Calais
19:00

11:00 Simeria
19:00

18:15 Alexandria 18:15 Alexandria
19:00

13:00 Deva
19:30

11:00 Deva
19:30
Euro Michael Tour
06:30 Bors
19:45

18:15 Rosiori de Vede 18:15 Brasov 18:15 Brasov 18:15 Rosiori de Vede
19:45

13:00 Oradea
20:00

05:00 Huedin
20:00

18:15 Bucuresti 18:15 Bucuresti
20:00

18:15 Caracal 18:15 Caracal
20:45

13:00 Timisoara
21:00

05:00 Alesd
21:00

18:15 Craiova 18:15 Craiova
21:45

13:00 Arad
22:00

05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Arad 05:00 Oradea
22:00

11:00 Arad
22:00

18:15 Drobeta Turnu Severin 18:15 Pitesti 18:15 Pitesti 18:15 Drobeta Turnu Severin
22:00

18:15 Sighisoara 18:15 Sighisoara
22:15

18:15 Orsova 18:15 Orsova
22:45

13:00 Nadlac
23:00

11:00 Nadlac
23:00

18:15 Medias 18:15 Medias
23:00

08:00 Budapesta
23:00

18:15 Curtea De Arges 18:15 Curtea De Arges
23:15

18:15 Rovinari 18:15 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.