La adresa - Mersul autobuzelor Stoke on Trent Anglia

La adresa

Stoke on Trent, Anglia

Plecări
Ora Către
00:33
11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului
03:08 Giltrans Targu Neamt
22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti
11:40
12:00 Isalnita 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 15:45 Motca 10:00 Moinesti 16:10 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:40 Dolhasca 14:10 Reghin 14:50 Durau 15:30 Targu Neamt 17:30 Adjud 17:50 Husi 18:10 Braila 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:00 Isalnita 12:05 Rovinari 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 15:50 Pascani 10:10 Comanesti 16:20 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:50 Suceava 07:20 Alesd 15:00 Poiana Largului 06:10 Bors 17:35 Marasesti 17:55 Barlad 17:10 Vaslui 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:05 Rovinari 11:50 Targu Jiu 12:20 Filiasi 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 15:55 Targu Frumos 17:00 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:20 Morareni 15:10 Bicaz 07:00 Oradea 17:40 Focsani 18:00 Tecuci 17:15 Roman 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:20 Filiasi 11:55 Targu Carbunesti 12:30 Craiova 08:40 Miercurea Sibiului 15:40 Cristesti 09:50 Fagaras 16:00 Harlau 17:05 Negresti 07:50 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:30 Toplita 15:20 Piatra Neamt 17:25 Sascut 17:45 Buzau 18:05 Galati 17:20 Bacau 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:30 Craiova
13:50
23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare
18:20 Danytur
19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc
20:30
10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 13:00 Gherla 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 09:00 Nadlac 13:30 Beclean 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt
20:58 Euro Michael Tour
03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors
23:00
09:45 Arad 18:30 Roman 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:00 Pascani 17:30 Onesti 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie
23:00
04:00 Londra
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
06:30 Piatra Neamt 06:30 Roman
00:00

11:00 Braila
00:00

01:35 Constanta
00:05
Giltrans Targu Neamt
10:30 Braila
00:10

01:35 Mangalia
00:10

01:35 Medgidia
00:15

01:35 Tulcea
00:20

11:00 Galati
00:30

01:35 Cernavoda
00:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Galati
00:40
Euro Michael Tour
06:30 Iasi
00:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
06:30 Targu Neamt 06:30 Braila
01:00

11:00 Buzau
01:00

01:35 Giurgiu
01:00

01:35 Alexandria
01:10

01:35 Fetesti
01:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
06:30 Poiana Largului 06:30 Galati
01:30

11:00 Ramnicu Sarat
01:30

01:35 Braila
01:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
06:30 Buzau
02:00

11:00 Tecuci
02:00

01:35 Calarasi
02:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Focsani
02:15

11:00 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
06:30 Ramnicu Sarat
02:30

01:35 Galati
02:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Adjud
02:45

11:00 Barlad
02:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
06:30 Tecuci
03:00

11:00 Adjud
03:00

01:35 Slobozia
03:00

01:35 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
06:30 Focsani
03:15
Giltrans Targu Neamt
10:30 Husi
03:30

11:00 Husi
03:30

01:35 Barlad
03:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Dorohoi
03:35

11:00 Dorohoi
03:35
Giltrans Targu Neamt
10:30 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
06:30 Adjud
03:45

11:00 Vaslui
03:45
Danytur
05:00 Schwechat
03:50

01:35 Husi
03:50
Giltrans Targu Neamt
10:30 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
06:30 Barlad
04:00

11:00 Bacau
04:00

01:35 Bucuresti
04:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Comanesti
04:10
Giltrans Targu Neamt
10:30 Bucuresti
04:15
Giltrans Targu Neamt
10:30 Moinesti
04:20

01:35 Vaslui
04:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
06:30 Targu Mures 06:30 Husi
04:30

11:00 Onesti
04:30

01:35 Urziceni
04:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
06:30 Dorohoi
04:35
Giltrans Targu Neamt
10:30 Iasi
04:40

01:35 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
06:30 Onesti 06:30 Dej
04:45

11:00 Iasi
04:45

01:35 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans Targu Neamt
10:30 Podu Iloaiei
05:00

13:00 Barlad
05:00
Danytur
05:00 Braila 05:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
06:30 Vaslui
05:00

11:00 Botosani
05:00

01:35 Focsani
05:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Filiasi
05:05
Giltrans Targu Neamt
10:30 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
06:30 Comanesti
05:10

01:35 Iasi
05:10
Euro Michael Tour
06:30 Gherla
05:15
Giltrans Targu Neamt
10:30 Suceava
05:20
Danytur
05:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
06:30 Moinesti
05:20

11:00 Podu Iloaiei
05:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Bacau
05:30

13:00 Husi
05:30
Danytur
05:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
06:30 Botosani
05:30

11:00 Roman
05:30

11:00 Londra
05:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Negresti
05:40
Danytur
05:00 Marasesti
05:40

01:35 Targu Frumos
05:40
Giltrans Targu Neamt
10:30 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
06:30 Apahida
05:45

11:00 Buhusi
05:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Campina
06:00
Danytur
05:00 Adjud 05:00 Saveni 05:00 Barlad 05:00 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
06:30 Podu Iloaiei
06:00

11:00 Suceava
06:00

01:35 Harlau
06:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Buhusi
06:05
Giltrans Targu Neamt
10:30 Roznov
06:10
Danytur
05:00 Husi
06:10

11:00 Harlau
06:10

01:35 Roman
06:10
Giltrans Targu Neamt
10:30 Targu Frumos
06:15

11:00 Targu Frumos
06:15

01:35 Adjud
06:15
Giltrans Targu Neamt
10:30 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
06:30 Suceava
06:20

11:00 Piatra Neamt
06:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Falticeni
06:30
Danytur
05:00 Botosani 05:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
06:30 Bacau
06:30

11:00 Ruginoasa
06:30

01:35 Bacau
06:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Rovinari
06:35
Giltrans Targu Neamt
10:30 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
06:30 Negresti
06:40

11:00 Pascani
06:40

01:35 Slatina (Olt)
06:40
Giltrans Targu Neamt
10:30 Motca
06:45

13:00 Vaslui
06:45
Euro Michael Tour
06:30 Harlau
06:45

01:35 Radauti
06:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Piatra Neamt
06:50

11:00 Targu Neamt
06:50

01:35 Dorohoi
06:50
Giltrans Targu Neamt
10:30 Roman
06:55

01:35 Drobeta Turnu Severin
06:55
Giltrans Targu Neamt
10:30 Cristesti
07:00
Danytur
05:00 Iasi 05:00 Harlau 05:00 Harlau 05:00 Vaslui 05:00 Iasi
07:00
Euro Michael Tour
06:30 Cluj Napoca
07:00

11:00 Falticeni
07:00

01:35 Targoviste
07:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
06:30 Buhusi
07:05

01:35 Pitesti
07:05
Giltrans Targu Neamt
10:30 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
06:30 Roznov
07:10

01:35 Ploiesti
07:10
Danytur
05:00 Cotnari 05:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
06:30 Targu Frumos
07:15

01:35 Targu Neamt
07:15
Euro Michael Tour
06:30 Gura Humorului
07:20

01:35 Buhusi
07:20

01:35 Roznov
07:25

13:00 Botosani
07:30
Danytur
05:00 Suceava 05:00 Targu Frumos 05:00 Targu Frumos 05:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
06:30 Falticeni
07:30

11:00 Gura Humorului
07:30

01:35 Piatra Neamt
07:30
Euro Michael Tour
06:30 Pascani
07:40
Euro Michael Tour
06:30 Motca
07:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Targu Neamt
08:00

13:00 Harlau 13:00 Iasi
08:00
Danytur
05:00 Pascani 05:00 Negresti 05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
06:30 Cristesti
08:00

11:00 Iasi
08:00

01:35 Onesti
08:00

01:35 Botosani
08:10

01:35 Pascani
08:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Fagaras
08:30

13:00 Podu Iloaiei 13:00 Braila
08:30

11:00 Podu Iloaiei
08:30

11:00 Campulung Moldovenesc
08:30

01:35 Craiova
08:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Petrosani
08:35
Giltrans Targu Neamt
10:30 Poiana Largului
08:40

01:35 Falticeni
08:40
Giltrans Targu Neamt
10:30 Hateg
08:45

13:00 Targu Frumos
08:45

11:00 Targu Frumos
08:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Sibiu
08:55
Giltrans Targu Neamt
10:30 Hunedoara
09:00

13:00 Piatra Neamt 13:00 Galati
09:00
Danytur
05:00 Roman 05:00 Comanesti
09:00

01:35 Suceava
09:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Sebes
09:15

13:00 Pascani 13:00 Pascani
09:15

11:00 Pascani
09:15

01:35 Filiasi
09:15
Danytur
05:00 Girov 05:00 Girov
09:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Toplita
09:30

11:00 Vatra Dornei
09:30

01:35 Targu Secuiesc
09:30

01:35 Brasov
09:40

01:35 Bicaz
09:50
Giltrans Targu Neamt
10:30 Deva
10:00

13:00 Roman 13:00 Tecuci 13:00 Ramnicu Sarat
10:00
Danytur
05:00 Targu Neamt 05:00 Targu Neamt 05:00 Piatra Neamt 05:00 Gura Humorului 05:00 Piatra Neamt 05:00 Gura Humorului 05:00 Bacau 05:00 Miercurea Ciuc
10:00
Euro Michael Tour
06:30 Alesd
10:00

11:00 Roman
10:00

01:35 Ramnicu Valcea
10:00

01:35 Gura Humorului
10:10

01:35 Moinesti
10:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Reghin
10:30

13:00 Marasesti 13:00 Focsani 13:00 Bucuresti
10:30
Danytur
05:00 Bicaz 05:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
06:30 Oradea
10:30

11:00 Bistrita
10:30

01:35 Fagaras
10:30
Euro Michael Tour
06:30 Campulung Moldovenesc
10:35

01:35 Comanesti
10:40

13:00 Bacau
10:45

11:00 Bacau
10:45

01:35 Targu Jiu
10:50

13:00 Targu Neamt 13:00 Adjud
11:00
Danytur
05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc
11:00

01:35 Campulung Moldovenesc
11:00

01:35 Targu Ocna
11:10

01:35 Gheorgheni
11:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Alba Iulia
11:30

13:00 Ploiesti
11:30
Euro Michael Tour
06:30 Vatra Dornei
11:30

11:00 Beclean
11:30

01:35 Reghin
11:30

01:35 Toplita
11:40

01:35 Sighisoara
11:50

13:00 Onesti 13:00 Falticeni
12:00
Danytur
05:00 Praid 05:00 Vatra Dornei 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Medias 05:00 Praid 05:00 Vatra Dornei
12:00

11:00 Onesti
12:00

01:35 Orastie
12:00

01:35 Deva
12:10

13:00 Suceava
12:20

01:35 Caransebes
12:20

13:00 Oituz
12:30
Euro Michael Tour
06:30 Toplita
12:30

11:00 Oituz
12:30

11:00 Dej
12:30

01:35 Targu Mures
12:30

01:35 Vatra Dornei
12:40

01:35 Resita
12:50

01:35 Blaj
12:55

13:00 Gura Humorului
13:00
Danytur
05:00 Reghin 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Blaj 05:00 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
06:30 Bistrita 06:30 Londra
13:00

01:35 Sibiu
13:00

13:00 Frasin
13:05

01:35 Medias
13:10

13:00 Vama
13:15

01:35 Sebes
13:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Targu Mures
13:30

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Campulung Moldovenesc
13:30
Euro Michael Tour
06:30 Reghin
13:30

11:00 Targu Secuiesc
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:30

01:35 Alba Iulia
13:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Aiud
13:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Ludus
14:00
Danytur
05:00 Fagaras 05:00 Fagaras 05:00 Brasov 05:00 Teius
14:00
Euro Michael Tour
06:30 Beclean
14:00

11:00 Baia Mare
14:00

01:35 Bistrita
14:00

01:35 Lugoj
14:20
Giltrans Targu Neamt
10:30 Turda
14:30

13:00 Brasov 13:00 Vatra Dornei
14:30

11:00 Brasov
14:30

01:35 Aiud
14:40
Giltrans Targu Neamt
10:30 Cluj Napoca
15:00

13:00 Codlea
15:00
Danytur
05:00 Alba Iulia 05:00 Avrig 05:00 Sighisoara 05:00 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
06:30 Ludus
15:00

11:00 Codlea
15:00

11:00 Huedin
15:00

01:35 Beclean
15:00

01:35 Dej
15:15

01:35 Turda
15:20
Danytur
05:00 Sibiu 05:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
06:30 Turda
15:30

01:35 Gherla
15:45

13:00 Fagaras
15:50

11:00 Fagaras
15:50
Danytur
05:00 Bistrita 05:00 Targu Mures 05:00 Zlatna 05:00 Dej 05:00 Bistrita 05:00 Dej
16:00

01:35 Cluj Napoca
16:00

13:00 Bistrita 13:00 Baia Mare
16:30
Danytur
05:00 Sebes 05:00 Ludus 05:00 Sebes
16:30

11:00 Satu Mare
16:30

01:35 Timisoara
16:30

13:00 Avrig
16:40

11:00 Avrig
16:40

01:35 Huedin
16:45
Giltrans Targu Neamt
10:30 Huedin
17:00

13:00 Targu Mures 13:00 Beclean
17:00
Danytur
05:00 Campia Turzii 05:00 Nasaud 05:00 Abrud 05:00 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
06:30 Lille
17:00

11:00 Oradea
17:00

01:35 Arad
17:00

13:00 Sibiu
17:15

11:00 Sibiu
17:15

01:35 Oradea
17:15

13:00 Dej
17:20

01:35 Nadlac
17:20

13:00 Turda
17:30
Danytur
05:00 Beclean 05:00 Beclean 05:00 Turda
17:30

13:00 Gherla
17:35
Giltrans Targu Neamt
10:30 Alesd
18:00

13:00 Cluj Napoca 13:00 Sebes 13:00 Satu Mare 13:00 Alba Iulia
18:00
Danytur
05:00 Gherla 05:00 Deva 05:00 Zalau 05:00 Zalau 05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Gherla 05:00 Brad
18:00
Euro Michael Tour
06:30 Huedin 06:30 Dunkerque
18:00

11:00 Sebes
18:00
Giltrans Targu Neamt
10:30 Oradea
18:30

13:00 Orastie
18:30
Danytur
05:00 Floresti
18:30

11:00 Orastie
18:30
Giltrans Targu Neamt
10:30 Bors
18:45

13:00 Carei
18:45

13:00 Simeria 13:00 Huedin
19:00
Danytur
05:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
06:30 Calais
19:00

11:00 Simeria
19:00

13:00 Deva
19:30

11:00 Deva
19:30
Euro Michael Tour
06:30 Bors
19:45

13:00 Oradea
20:00
Danytur
05:00 Huedin
20:00

13:00 Timisoara
21:00
Danytur
05:00 Alesd
21:00

13:00 Arad
22:00
Danytur
05:00 Oradea 05:00 Arad 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea
22:00

11:00 Arad
22:00

13:00 Nadlac
23:00

11:00 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.