La adresa - Mersul autobuzelor Southampton Anglia

La adresa

Southampton, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:25
13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi
04:22 Giltrans
23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 02:15 Fetesti 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci
08:30
13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 15:10 Targu Frumos 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:55 Cristesti 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 15:00 Motca 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 15:05 Pascani
09:30
16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 19:20 Galati 09:30 Abrud 18:00 Vaslui 19:00 Cotnari 15:30 Targu Secuiesc 16:00 Praid 13:40 Targu Mures 11:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 19:40 Braila 09:00 Brad 17:00 Roman 18:00 Girov 15:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Fagaras 13:00 Ludus 10:00 Deva 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:30 Barlad 10:30 Alba Iulia 19:00 Husi 08:00 Arad 16:30 Bacau 17:30 Piatra Neamt 14:30 Brasov 13:30 Avrig 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 04:00 Viena 10:00 Zlatna 17:30 Negresti 19:20 Harlau 06:00 Onesti 17:00 Bicaz 14:00 Sighisoara 13:00 Sibiu 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea
09:30
23:15 Dover
10:00
10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria
15:40 Cabritur
16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau
15:40 Cabritur
19:00 Londra
16:45
21:00 Dover
18:45 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
22:38 Euro Michael Tour
12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
02:37 Piatra Neamt 02:37 Roman
00:00
Cabritur
09:00 Braila 09:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
17:10 Targu Jiu
00:00
Giltrans
06:37 Braila
00:10
MaxiBus Travel
17:10 Ramnicu Valcea
00:15
Cabritur
09:00 Galati 09:00 Galati
00:30
MaxiBus Travel
17:10 Targu Mures
00:30
Giltrans
06:37 Galati
00:40
Euro Michael Tour
02:37 Iasi
00:45
Giltrans
06:37 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
02:37 Targu Neamt 02:37 Braila
01:00
Cabritur
09:00 Buzau 09:00 Buzau
01:00
MaxiBus Travel
17:10 Petrosani 17:10 Reghin
01:15
Giltrans
06:37 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
02:37 Poiana Largului 02:37 Galati
01:30
Cabritur
09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat
01:30
MaxiBus Travel
17:10 Resita
01:30
Giltrans
06:37 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
02:37 Buzau
02:00
Cabritur
09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
02:00
MaxiBus Travel
17:10 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
17:10 Hateg
02:10
Giltrans
06:37 Focsani
02:15
Cabritur
09:00 Focsani 09:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
17:10 Sibiu 17:10 Caransebes
02:15
Euro Michael Tour
02:37 Ramnicu Sarat
02:30
MaxiBus Travel
17:10 Bistrita
02:30
Giltrans
06:37 Adjud
02:45
Cabritur
09:00 Barlad 09:00 Barlad
02:45
Giltrans
06:37 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
02:37 Tecuci
03:00
Cabritur
09:00 Adjud 09:00 Adjud
03:00
MaxiBus Travel
17:10 Hunedoara 17:10 Lugoj
03:00
Euro Michael Tour
02:37 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
17:10 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
17:10 Deva
03:20
Giltrans
06:37 Husi
03:30
Cabritur
09:00 Husi 09:00 Husi
03:30
Giltrans
06:37 Dorohoi
03:35
Cabritur
09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
06:37 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
02:37 Adjud
03:45
Cabritur
09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
03:45

06:30 Schwechat 06:30 Schwechat
03:50
Giltrans
06:37 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
02:37 Barlad
04:00
Cabritur
09:00 Bacau 09:00 Bacau
04:00
Cabritur
09:00 Londra
04:00
MaxiBus Travel
17:10 Brad 17:10 Alba Iulia 17:10 Timisoara
04:00
Giltrans
06:37 Comanesti
04:10
Giltrans
06:37 Bucuresti
04:15
Giltrans
06:37 Moinesti
04:20
Giltrans
06:37 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
02:37 Targu Mures 02:37 Husi
04:30
Cabritur
09:00 Onesti 09:00 Onesti
04:30
Giltrans
06:37 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
02:37 Dorohoi
04:35
Giltrans
06:37 Iasi
04:40
Euro Michael Tour
02:37 Dej 02:37 Onesti
04:45
Cabritur
09:00 Iasi 09:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
17:10 Aiud
04:45
Giltrans
06:37 Podu Iloaiei
05:00

06:30 Focsani 06:30 Braila 06:30 Braila
05:00
Euro Michael Tour
02:37 Vaslui
05:00
Cabritur
09:00 Botosani 09:00 Botosani
05:00

04:40 Giurgiu 04:40 Tulcea
05:00
Giltrans
06:37 Filiasi
05:05
Giltrans
06:37 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
02:37 Comanesti
05:10

04:40 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
17:10 Turda
05:10
Euro Michael Tour
02:37 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
17:10 Arad
05:15
Giltrans
06:37 Suceava
05:20

06:30 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
02:37 Moinesti
05:20
Cabritur
09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei
05:20

04:40 Corabia
05:20
Giltrans
06:37 Bacau
05:30

06:30 Galati 06:30 Galati
05:30
Euro Michael Tour
02:37 Botosani
05:30
Cabritur
09:00 Roman 09:00 Roman
05:30

04:40 Braila 04:40 Alexandria
05:30
MaxiBus Travel
17:10 Zalau
05:30

04:40 Galati
05:35
Giltrans
06:37 Negresti
05:40

06:30 Marasesti
05:40

04:40 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
06:37 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
02:37 Apahida
05:45
Cabritur
09:00 Buhusi 09:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
17:10 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
06:37 Constanta
05:50
Giltrans
06:37 Campina
06:00

06:30 Barlad 06:30 Barlad 06:30 Saveni 06:30 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
02:37 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
09:00 Suceava 09:00 Suceava
06:00

04:40 Constanta 04:40 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
17:10 Stei
06:00

05:30 Constanta 05:30 Giurgiu 05:30 Giurgiu 05:30 Constanta
06:00
Giltrans
06:37 Buhusi
06:05

04:40 Mangalia
06:05
Giltrans
06:37 Roznov
06:10

06:30 Husi 06:30 Husi
06:10
Cabritur
09:00 Harlau 09:00 Harlau
06:10

04:40 Filiasi
06:10

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
06:37 Targu Frumos
06:15
Cabritur
09:00 Targu Frumos 09:00 Targu Frumos
06:15

04:40 Medgidia
06:15
Giltrans
06:37 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
02:37 Suceava
06:20
Cabritur
09:00 Piatra Neamt 09:00 Piatra Neamt
06:20

04:40 Hirsova 04:40 Rovinari
06:20

05:30 Corabia 05:30 Corabia
06:20

04:40 Tandarei
06:25
Giltrans
06:37 Falticeni
06:30

06:30 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
02:37 Bacau
06:30
Cabritur
09:00 Ruginoasa 09:00 Ruginoasa
06:30

04:40 Slobozia 04:40 Isalnita
06:30
MaxiBus Travel
17:10 Salonta 17:10 Beius
06:30

05:30 Mangalia 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria 05:30 Mangalia
06:30
Giltrans
06:37 Rovinari
06:35
Giltrans
06:37 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
02:37 Negresti
06:40
Cabritur
09:00 Pascani 09:00 Pascani
06:40

04:40 Targu Carbunesti 04:40 Tecuci
06:40

05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Medgidia 05:30 Medgidia
06:40
Giltrans
06:37 Motca
06:45
Euro Michael Tour
02:37 Harlau
06:45

10:00 Dover
06:45

04:40 Motru 04:40 Barlad
06:45
Giltrans
06:37 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
09:00 Targu Neamt 09:00 Targu Neamt
06:50

04:40 Husi 04:40 Resita
06:50

05:30 Slatina (Olt) 05:30 Hirsova 05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
06:37 Roman
06:55

04:40 Caransebes
06:55
Giltrans
06:37 Cristesti
07:00

06:30 Vaslui 06:30 Vaslui 06:30 Iasi 06:30 Harlau
07:00
Euro Michael Tour
02:37 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
09:00 Falticeni 09:00 Falticeni
07:00

04:40 Lugoj 04:40 Bucuresti 04:40 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
17:10 Sanmartin
07:00

05:30 Tandarei 05:30 Tandarei 05:30 Tulcea 05:30 Craiova 05:30 Craiova
07:00
Giltrans
06:37 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
02:37 Buhusi
07:05

04:40 Timisoara
07:05
Giltrans
06:37 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
02:37 Roznov
07:10

04:40 Focsani 04:40 Arad
07:10

05:30 Braila 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi
07:10
Giltrans
06:37 Cernavoda
07:15

06:30 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
02:37 Targu Frumos
07:15

05:30 Galati
07:15
Euro Michael Tour
02:37 Gura Humorului
07:20

04:40 Targu Jiu
07:20

05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:20

04:40 Marasesti 04:40 Petrosani
07:25

05:30 Tecuci
07:25
Giltrans
06:37 Fetesti
07:30

06:30 Suceava 06:30 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
02:37 Falticeni
07:30
Cabritur
09:00 Gura Humorului 09:00 Gura Humorului
07:30

04:40 Adjud 04:40 Hateg 04:40 Pitesti
07:30
MaxiBus Travel
17:10 Oradea
07:30

05:30 Isalnita 05:30 Isalnita
07:30

04:40 Sascut
07:35

05:30 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
02:37 Pascani
07:40

04:40 Calan 04:40 Bacau
07:40

05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
02:37 Motca
07:45

04:40 Roman
07:45

05:30 Husi 05:30 Motru 05:30 Motru
07:45

04:40 Hunedoara 04:40 Vaslui 04:40 Ploiesti
07:50

05:30 Resita 05:30 Resita
07:50

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes
07:55
Giltrans
06:37 Targu Neamt
08:00

06:30 Negresti 06:30 Targu Ocna 06:30 Pascani 06:30 Negresti
08:00
Euro Michael Tour
02:37 Cristesti
08:00

04:40 Ramnicu Sarat 04:40 Negresti 04:40 Deva
08:00

05:30 Slobozia 05:30 Buzau 05:30 Lugoj 05:30 Slobozia 05:30 Lugoj
08:00

04:40 Iasi
08:05

05:30 Timisoara 05:30 Timisoara
08:05

04:40 Campina 04:40 Podu Iloaiei
08:10

05:30 Arad 05:30 Focsani 05:30 Arad 05:30 Bucuresti 05:30 Bucuresti
08:10

04:40 Deleni
08:15

05:30 Marasesti
08:15

04:40 Sinaia 04:40 Harlau
08:20

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu
08:20

04:40 Targu Frumos
08:25

05:30 Petrosani 05:30 Adjud 05:30 Petrosani
08:25
Giltrans
06:37 Fagaras
08:30
Cabritur
09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Campulung Moldovenesc
08:30

04:40 Predeal 04:40 Pascani 04:40 Simeria
08:30

05:30 Hateg 05:30 Hateg
08:30
Giltrans
06:37 Petrosani
08:35

04:40 Motca
08:35

05:30 Sascut
08:35

04:40 Orastie 04:40 Cristesti
08:40

05:30 Calan 05:30 Calan
08:40

04:40 Timisesti
08:45

05:30 Bacau
08:45
Giltrans
06:37 Poiana Largului
08:50

04:40 Sebes 04:40 Targu Neamt
08:50

05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara
08:50
Giltrans
06:37 Hateg
08:53
Giltrans
06:37 Sibiu
08:55

04:40 Piatra Neamt
08:55

05:30 Roman
08:55
Giltrans
06:37 Hunedoara
09:00

06:30 Comanesti 06:30 Roman 06:30 Roman
09:00

04:40 Lancram 04:40 Brasov 04:40 Bicaz
09:00

05:30 Pitesti 05:30 Deva 05:30 Pitesti 05:30 Vaslui 05:30 Deva
09:00

05:30 Negresti
09:05

04:40 Targu Secuiesc 04:40 Poiana Largului
09:10

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Iasi 05:30 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
06:37 Sebes
09:15

05:30 Podu Iloaiei
09:15

06:30 Girov
09:20

04:40 Sfantu Gheorghe 04:40 Durau
09:20

05:30 Campina 05:30 Campina 05:30 Deleni
09:20

05:30 Harlau
09:25
Giltrans
06:37 Toplita
09:30
Cabritur
09:00 Vatra Dornei 09:00 Vatra Dornei
09:30

04:40 Alba Iulia 04:40 Toplita 04:40 Covasna
09:30

05:30 Targu Frumos 05:30 Sinaia 05:30 Sinaia
09:30

05:30 Pascani
09:35

04:40 Teius 04:40 Morareni 04:40 Targu Ocna
09:40

05:30 Predeal 05:30 Predeal 05:30 Motca
09:40

04:40 Reghin
09:45

05:30 Cristesti
09:45

04:40 Targu Mures 04:40 Aiud 04:40 Onesti
09:50

05:30 Brasov 05:30 Timisesti 05:30 Brasov
09:50

05:30 Dumbrava
09:55
Giltrans
06:37 Deva
10:00

06:30 Gura Humorului 06:30 Targu Neamt 06:30 Bacau 06:30 Bacau 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Piatra Neamt
10:00
Euro Michael Tour
02:37 Alesd
10:00

04:40 Falticeni 04:40 Unirea 04:40 Comanesti
10:00

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Neamt 05:30 Targu Secuiesc
10:00

04:40 Suceava
10:05

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Piatra Neamt 05:30 Sovata 05:30 Sfantu Gheorghe
10:05

04:40 Turda 04:40 Moinesti 04:40 Dolhasca
10:10

05:30 Covasna 05:30 Bicaz 05:30 Covasna
10:10

04:40 Veresti 04:40 Fagaras
10:20

05:30 Targu Ocna 05:30 Poiana Largului 05:30 Targu Ocna
10:20

04:40 Darabani
10:25

05:30 Durau
10:25
Giltrans
06:37 Reghin
10:30

06:30 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
02:37 Oradea
10:30
Cabritur
09:00 Bistrita 09:00 Bistrita
10:30

04:40 Vestem 04:40 Botosani
10:30

05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
02:37 Campulung Moldovenesc
10:35

05:30 Grinties
10:35

04:40 Gura Humorului
10:40

05:30 Comanesti 05:30 Comanesti
10:40

04:40 Ramnicu Valcea
10:50

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti
10:50

04:40 Campulung Moldovenesc
10:55

05:30 Borsec
10:55

06:30 Onesti 06:30 Onesti 06:30 Campulung Moldovenesc 06:30 Odorheiu Secuiesc
11:00

04:40 Iacobeni 04:40 Sibiu
11:00

05:30 Fagaras 05:30 Simeria 05:30 Fagaras 05:30 Toplita 05:30 Simeria
11:00

04:40 Vatra Dornei
11:05

05:30 Miercurea Ciuc
11:05

04:40 Miercurea Sibiului 04:40 Prundu Bargaului
11:10

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Vestem 05:30 Vestem
11:10

04:40 Bistrita 04:40 Sighisoara
11:20

05:30 Orastie 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Orastie 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Morareni
11:20
Giltrans
06:37 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
02:37 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
09:00 Beclean 09:00 Beclean
11:30

04:40 Beclean 04:40 Medias
11:30

05:30 Sebes 05:30 Sibiu 05:30 Reghin 05:30 Sebes 05:30 Sibiu
11:30

05:30 Medias
11:35

04:40 Dej
11:40

05:30 Sighisoara 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Lancram 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Lancram
11:40

04:40 Cluj Napoca
11:45

05:30 Targu Mures
11:45

05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia
11:50

05:30 Falticeni
11:55

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Medias 06:30 Praid 06:30 Vatra Dornei 06:30 Targu Secuiesc
12:00

04:40 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
17:10 Buzau
12:00

05:30 Medias 05:30 Suceava 05:30 Medias
12:00

05:30 Dolhasca
12:05

05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Veresti
12:10

04:40 Gilau
12:15

05:30 Darabani
12:15

05:30 Botosani 05:30 Aiud 05:30 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
02:37 Toplita
12:30
Cabritur
09:00 Dej 09:00 Dej
12:30

05:30 Unirea 05:30 Unirea 05:30 Gura Humorului
12:30

05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Campulung Moldovenesc
12:40

05:30 Iacobeni
12:50

06:30 Blaj 06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Reghin 06:30 Sfantu Gheorghe
13:00
Euro Michael Tour
02:37 Bistrita 02:37 Londra
13:00

05:30 Borsa
13:00

05:30 Vatra Dornei
13:05

05:30 Prundu Bargaului
13:10

05:30 Bistrita
13:15

05:30 Beclean
13:20

05:30 Baia Mare
13:25
Giltrans
06:37 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
02:37 Reghin
13:30
Cabritur
09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
13:30

04:40 Huedin
13:30

05:30 Dej
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:35

05:30 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
06:37 Aiud
13:45

05:30 Gilau
13:45

05:30 Huedin
13:50
Giltrans
06:37 Ludus
14:00

06:30 Brasov 06:30 Fagaras 06:30 Teius 06:30 Brasov
14:00
Euro Michael Tour
02:37 Beclean
14:00
Cabritur
09:00 Baia Mare 09:00 Baia Mare
14:00

05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca
14:00
Giltrans
06:37 Turda
14:30

04:40 Negreni
14:50

04:40 Alesd
14:55
Giltrans
06:37 Cluj Napoca
15:00

06:30 Sighisoara 06:30 Sighisoara 06:30 Avrig 06:30 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
02:37 Ludus
15:00
Cabritur
09:00 Huedin 09:00 Huedin
15:00
MaxiBus Travel
17:10 Targoviste
15:00

05:30 Negreni
15:00

06:30 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
02:37 Turda
15:30

06:30 Zlatna 06:30 Targu Mures 06:30 Dej 06:30 Bistrita 06:30 Targu Mures
16:00

05:30 Piatra Craiului
16:00

05:30 Beius
16:10

06:30 Sebes 06:30 Ludus 06:30 Ludus
16:30
Cabritur
09:00 Satu Mare 09:00 Satu Mare
16:30
MaxiBus Travel
17:10 Ploiesti
16:30
Giltrans
06:37 Huedin
17:00

06:30 Nasaud 06:30 Abrud 06:30 Campia Turzii 06:30 Campia Turzii
17:00
Euro Michael Tour
02:37 Lille
17:00
Cabritur
09:00 Oradea 09:00 Oradea
17:00

05:30 Alesd
17:00
MaxiBus Travel
17:10 Campina
17:15

06:30 Beclean 06:30 Turda 06:30 Turda
17:30
Giltrans
06:37 Alesd
18:00

06:30 Cluj Napoca 06:30 Gherla 06:30 Zalau 06:30 Deva 06:30 Cluj Napoca 06:30 Brad
18:00
Euro Michael Tour
02:37 Dunkerque 02:37 Huedin
18:00

05:30 Oradea
18:00

06:30 Dover
18:10

04:40 Oradea
18:15
Giltrans
06:37 Oradea
18:30

06:30 Floresti 06:30 Floresti
18:30

04:40 Bors
18:30

05:30 Bors
18:30
Giltrans
06:37 Bors
18:45

06:30 Gilau 06:30 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
02:37 Calais
19:00
MaxiBus Travel
17:10 Alexandria
19:00
Euro Michael Tour
02:37 Bors
19:45
MaxiBus Travel
17:10 Rosiori de Vede 17:10 Brasov
19:45

06:30 Huedin 06:30 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
17:10 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
17:10 Caracal
20:45

06:30 Alesd 06:30 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
17:10 Craiova
21:45

06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
17:10 Pitesti 17:10 Drobeta Turnu Severin
22:00
MaxiBus Travel
17:10 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
17:10 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
17:10 Medias
23:00

05:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
17:10 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
17:10 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.