La adresa - Mersul autobuzelor Sheffield Anglia

La adresa

Sheffield, Anglia

Plecări
Ora Către
00:30
23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 00:50 Buzau 01:25 Husi 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara
02:35
22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti
10:50
07:10 Gilau 08:50 Beclean 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 13:00 Pascani 15:00 Adjud 13:40 Deleni 12:00 Piatra Neamt 10:50 Toplita 09:50 Falticeni 15:55 Tecuci 14:10 Negresti 05:30 Oradea 08:00 Cluj Napoca 09:00 Bistrita 09:10 Prundu Bargaului 09:50 Gura Humorului 09:30 Dolhasca 15:30 Buzau 14:50 Sascut 12:50 Motca 11:40 Bicaz 10:30 Morareni 13:20 Targu Frumos 15:50 Barlad 14:00 Iasi 05:40 Alesd 08:30 Cluj Napoca 12:45 Coventry 09:20 Vatra Dornei 09:55 Botosani 09:40 Suceava 15:20 Focsani 14:40 Bacau 12:40 Cristesti 11:30 Poiana Largului 10:20 Reghin 16:30 Braila 14:20 Vaslui 13:50 Podu Iloaiei 05:50 Negreni 08:40 Dej 09:30 Iacobeni 09:10 Darabani 13:30 Harlau 15:10 Marasesti 14:30 Roman 12:30 Targu Neamt 11:00 Durau 10:00 Targu Mures 16:00 Galati 15:40 Husi 05:00 Bors 07:00 Huedin
11:00
18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
11:30
14:30 Kingston upon Hull 15:00 York 12:30 Doncaster 14:00 Scunthorpe
13:20
22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 23:30 Galati 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 23:15 Buzau 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 23:45 Braila 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea
20:35
21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais
23:00
21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia
Sosiri
De la Ora

06:45 Roman 06:45 Piatra Neamt
00:00

11:30 Braila
00:00

04:00 Constanta
00:05

11:35 Braila
00:10

04:00 Mangalia
00:10

04:00 Medgidia
00:15

04:00 Tulcea
00:20

11:30 Galati
00:30

04:00 Cernavoda
00:30

11:35 Galati
00:40

06:45 Iasi
00:45

11:35 Buzau
01:00

06:45 Targu Neamt 06:45 Braila
01:00

11:30 Buzau
01:00

04:00 Giurgiu
01:00

04:00 Alexandria
01:10

04:00 Fetesti
01:20

11:35 Ramnicu Sarat
01:30

06:45 Galati 06:45 Poiana Largului
01:30

11:30 Ramnicu Sarat
01:30

04:00 Braila
01:30

11:35 Tecuci
01:55

06:45 Buzau
02:00

11:30 Tecuci
02:00

04:00 Calarasi
02:00

11:35 Focsani
02:15

11:30 Focsani
02:15

06:45 Ramnicu Sarat
02:30

04:00 Galati
02:30

11:35 Adjud
02:45

11:30 Barlad
02:45

11:35 Barlad
03:00

06:45 Tecuci
03:00

11:30 Adjud
03:00

04:00 Slobozia
03:00

04:00 Tecuci
03:10

06:45 Focsani
03:15

11:35 Husi
03:30

11:30 Husi
03:30

04:00 Barlad
03:30

11:35 Dorohoi
03:35

11:30 Dorohoi
03:35

11:35 Onesti
03:45

06:45 Adjud
03:45

11:30 Vaslui
03:45

10:00 Schwechat
03:50

04:00 Husi
03:50

11:35 Vaslui
04:00

06:45 Barlad
04:00

11:30 Bacau
04:00

04:00 Bucuresti
04:00

11:35 Comanesti
04:10

11:35 Bucuresti
04:15

11:35 Moinesti
04:20

04:00 Vaslui
04:20

11:35 Botosani
04:30

06:45 Targu Mures 06:45 Husi
04:30

11:30 Onesti
04:30

04:00 Urziceni
04:30

11:35 Craiova
04:35

06:45 Dorohoi
04:35

11:35 Iasi
04:40

04:00 Buzau
04:40

06:45 Onesti 06:45 Dej
04:45

11:30 Iasi
04:45

04:00 Ramnicu Sarat
04:50

11:35 Podu Iloaiei
05:00

10:00 Braila 10:00 Focsani
05:00

06:45 Vaslui
05:00

11:30 Barlad
05:00

11:30 Botosani
05:00

04:00 Focsani
05:00

11:35 Filiasi
05:05

11:35 Ploiesti
05:10

06:45 Comanesti
05:10

04:00 Iasi
05:10

06:45 Gherla
05:15

11:35 Suceava
05:20

10:00 Tecuci
05:20

06:45 Moinesti
05:20

11:30 Podu Iloaiei
05:20

11:35 Bacau
05:30

10:00 Galati
05:30

06:45 Botosani
05:30

11:30 Husi
05:30

11:30 Roman
05:30

11:35 Negresti
05:40

10:00 Marasesti
05:40

04:00 Targu Frumos
05:40

11:35 Harlau
05:45

06:45 Apahida
05:45

11:30 Buhusi
05:45

11:35 Campina
06:00

10:00 Barlad 10:00 Saveni 10:00 Adjud 10:00 Saveni
06:00

06:45 Podu Iloaiei
06:00

11:30 Suceava
06:00

04:00 Harlau
06:00

11:35 Buhusi
06:05

11:35 Roznov
06:10

10:00 Husi
06:10

11:30 Harlau
06:10

04:00 Roman
06:10

11:35 Targu Frumos
06:15

11:30 Targu Frumos
06:15

04:00 Adjud
06:15

11:35 Gura Humorului
06:20

06:45 Suceava
06:20

11:30 Piatra Neamt
06:20

11:35 Falticeni
06:30

10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:30

06:45 Bacau
06:30

11:30 Ruginoasa
06:30

04:00 Bacau
06:30

11:35 Rovinari
06:35

11:35 Pascani
06:40

06:45 Negresti
06:40

11:30 Pascani
06:40

04:00 Slatina (Olt)
06:40

11:35 Motca
06:45

06:45 Harlau
06:45

11:30 Vaslui
06:45

04:00 Radauti
06:45

11:35 Piatra Neamt
06:50

11:30 Targu Neamt
06:50

04:00 Dorohoi
06:50

11:35 Roman
06:55

04:00 Drobeta Turnu Severin
06:55

11:35 Cristesti
07:00

10:00 Harlau 10:00 Vaslui 10:00 Iasi 10:00 Iasi 10:00 Harlau
07:00

06:45 Cluj Napoca
07:00

11:30 Falticeni
07:00

04:00 Targoviste
07:00

11:35 Targu Jiu
07:05

06:45 Buhusi
07:05

04:00 Pitesti
07:05

11:35 Brasov
07:10

06:45 Roznov
07:10

04:00 Ploiesti
07:10

10:00 Cotnari 10:00 Cotnari
07:15

06:45 Targu Frumos
07:15

04:00 Targu Neamt
07:15

06:45 Gura Humorului
07:20

04:00 Buhusi
07:20

04:00 Roznov
07:25

10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava
07:30

06:45 Falticeni
07:30

11:30 Botosani
07:30

11:30 Gura Humorului
07:30

04:00 Piatra Neamt
07:30

06:45 Pascani
07:40

06:45 Motca
07:45

11:35 Targu Neamt
08:00

10:00 Pascani 10:00 Pascani 10:00 Negresti 10:00 Targu Ocna
08:00

06:45 Cristesti
08:00

11:30 Iasi 11:30 Harlau
08:00

04:00 Onesti
08:00

04:00 Botosani
08:10

04:00 Pascani
08:20

11:35 Fagaras
08:30

11:30 Braila 11:30 Podu Iloaiei
08:30

11:30 Campulung Moldovenesc
08:30

04:00 Craiova
08:30

11:35 Petrosani
08:35

11:35 Poiana Largului
08:40

04:00 Falticeni
08:40

11:35 Hateg
08:45

11:30 Targu Frumos
08:45

11:35 Sibiu
08:55

11:35 Hunedoara
09:00

10:00 Comanesti 10:00 Roman
09:00

11:30 Galati 11:30 Piatra Neamt
09:00

04:00 Suceava
09:00

11:35 Sebes
09:15

11:30 Pascani 11:30 Pascani
09:15

04:00 Filiasi
09:15

10:00 Girov 10:00 Girov
09:20

11:35 Toplita
09:30

11:30 Vatra Dornei
09:30

04:00 Targu Secuiesc
09:30

04:00 Brasov
09:40

04:00 Bicaz
09:50

11:35 Deva
10:00

10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Bacau 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Targu Neamt 10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt
10:00

06:45 Alesd
10:00

11:30 Roman 11:30 Tecuci 11:30 Ramnicu Sarat
10:00

04:00 Ramnicu Valcea
10:00

04:00 Gura Humorului
10:10

04:00 Moinesti
10:20

11:35 Reghin
10:30

10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
10:30

06:45 Oradea
10:30

11:30 Marasesti 11:30 Focsani 11:30 Bucuresti
10:30

11:30 Bistrita
10:30

04:00 Fagaras
10:30

06:45 Campulung Moldovenesc
10:35

04:00 Comanesti
10:40

11:30 Bacau
10:45

04:00 Targu Jiu
10:50

10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

11:30 Targu Neamt 11:30 Adjud
11:00

04:00 Campulung Moldovenesc
11:00

04:00 Targu Ocna
11:10

04:00 Gheorgheni
11:20

11:35 Alba Iulia
11:30

06:45 Vatra Dornei
11:30

11:30 Ploiesti
11:30

11:30 Beclean
11:30

04:00 Reghin
11:30

04:00 Toplita
11:40

04:00 Sighisoara
11:50

10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Medias
12:00

11:30 Falticeni 11:30 Onesti
12:00

04:00 Orastie
12:00

04:00 Deva
12:10

11:30 Suceava
12:20

04:00 Caransebes
12:20

06:45 Toplita
12:30

11:30 Oituz
12:30

11:30 Dej
12:30

04:00 Targu Mures
12:30

04:00 Vatra Dornei
12:40

04:00 Resita
12:50

04:00 Blaj
12:55

10:00 Blaj 10:00 Reghin 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Reghin
13:00

06:45 Londra 06:45 Bistrita
13:00

11:30 Gura Humorului
13:00

04:00 Sibiu
13:00

11:30 Frasin
13:05

04:00 Medias
13:10

11:30 Vama
13:15

04:00 Sebes
13:20

11:35 Targu Mures
13:30

06:45 Reghin
13:30

11:30 Campulung Moldovenesc 11:30 Targu Secuiesc
13:30

11:30 Cluj Napoca
13:30

04:00 Alba Iulia
13:30

11:35 Aiud
13:45

11:35 Ludus
14:00

10:00 Fagaras 10:00 Brasov 10:00 Teius 10:00 Fagaras
14:00

06:45 Beclean
14:00

11:30 Baia Mare
14:00

04:00 Bistrita
14:00

04:00 Lugoj
14:20

11:35 Turda
14:30

11:30 Vatra Dornei 11:30 Brasov
14:30

04:00 Aiud
14:40

11:35 Cluj Napoca
15:00

10:00 Sighisoara 10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia 10:00 Avrig
15:00

06:45 Ludus
15:00

11:30 Codlea
15:00

11:30 Huedin
15:00

04:00 Beclean
15:00

04:00 Dej
15:15

04:00 Turda
15:20

10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
15:30

06:45 Turda
15:30

04:00 Gherla
15:45

11:30 Fagaras
15:50

10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Targu Mures 10:00 Zlatna
16:00

04:00 Cluj Napoca
16:00

10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Ludus
16:30

11:30 Baia Mare 11:30 Bistrita
16:30

11:30 Satu Mare
16:30

04:00 Timisoara
16:30

11:30 Avrig
16:40

04:00 Huedin
16:45

11:35 Huedin
17:00

10:00 Abrud 10:00 Nasaud 10:00 Campia Turzii 10:00 Nasaud
17:00

06:45 Lille
17:00

11:30 Beclean 11:30 Targu Mures
17:00

11:30 Oradea
17:00

04:00 Arad
17:00

11:30 Sibiu
17:15

04:00 Oradea
17:15

11:30 Dej
17:20

04:00 Nadlac
17:20

10:00 Beclean 10:00 Turda 10:00 Beclean
17:30

11:30 Turda
17:30

11:30 Gherla
17:35

11:35 Alesd
18:00

10:00 Deva 10:00 Cluj Napoca 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Brad 10:00 Gherla 10:00 Deva 10:00 Zalau
18:00

06:45 Huedin 06:45 Dunkerque
18:00

11:30 Cluj Napoca 11:30 Sebes 11:30 Alba Iulia 11:30 Satu Mare
18:00

11:35 Oradea
18:30

10:00 Floresti
18:30

11:30 Orastie
18:30

11:35 Bors
18:45

11:30 Carei
18:45

10:00 Gilau
19:00

06:45 Calais
19:00

11:30 Simeria 11:30 Huedin
19:00

23:00 York
19:00

11:30 Deva
19:30

06:45 Bors
19:45

10:00 Huedin
20:00

11:30 Oradea
20:00

23:00 Kingston upon Hull
20:00

23:00 Scunthorpe
20:30

10:00 Alesd
21:00

11:30 Timisoara
21:00

10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea
22:00

11:30 Arad
22:00

23:00 Doncaster
22:00

11:30 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.