La adresa - Mersul autobuzelor Reading Anglia

La adresa

Reading, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:40
19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci
04:54 Giltrans
20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 02:15 Fetesti 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras
10:30
14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 19:20 Galati 09:30 Abrud 18:00 Vaslui 19:00 Cotnari 15:30 Targu Secuiesc 16:00 Praid 13:40 Targu Mures 11:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 19:40 Braila 09:00 Brad 17:00 Roman 18:00 Girov 15:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Fagaras 13:00 Ludus 10:00 Deva 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:30 Barlad 10:30 Alba Iulia 19:00 Husi 08:00 Arad 16:30 Bacau 17:30 Piatra Neamt 14:30 Brasov 13:30 Avrig 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 04:00 Viena 10:00 Zlatna 17:30 Negresti 19:20 Harlau 06:00 Onesti 17:00 Bicaz 14:00 Sighisoara 13:00 Sibiu 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman
10:30
23:15 Dover
11:30
21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc
18:40 Cabritur
09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean
18:55
19:00 Londra
18:55
15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi
19:50 MaxiBus Travel
11:30 Oradea 11:45 Sanmartin
23:10 Euro Michael Tour
18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
01:50 Piatra Neamt 01:50 Roman
00:00
Cabritur
05:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
16:38 Targu Jiu
00:00

21:15 Constanta
00:05
Giltrans
05:50 Braila
00:10

21:15 Mangalia
00:10

21:15 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
16:38 Ramnicu Valcea
00:15

21:15 Tulcea
00:20
Cabritur
05:00 Galati
00:30

21:15 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
16:38 Targu Mures
00:30
Giltrans
05:50 Galati
00:40
Euro Michael Tour
01:50 Iasi
00:45
Giltrans
05:50 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
01:50 Targu Neamt 01:50 Braila
01:00
Cabritur
05:00 Buzau
01:00

21:15 Giurgiu
01:00

21:15 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
16:38 Petrosani 16:38 Reghin
01:15

21:15 Fetesti
01:20
Giltrans
05:50 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
01:50 Poiana Largului 01:50 Galati
01:30
Cabritur
05:00 Ramnicu Sarat
01:30

21:15 Braila
01:30
MaxiBus Travel
16:38 Resita
01:30
Giltrans
05:50 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
01:50 Buzau
02:00
Cabritur
05:00 Tecuci
02:00

21:15 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
16:38 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
16:38 Hateg
02:10
Giltrans
05:50 Focsani
02:15
Cabritur
05:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
16:38 Sibiu 16:38 Caransebes
02:15
Euro Michael Tour
01:50 Ramnicu Sarat
02:30

21:15 Galati
02:30
MaxiBus Travel
16:38 Bistrita
02:30
Giltrans
05:50 Adjud
02:45
Cabritur
05:00 Barlad
02:45
Giltrans
05:50 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
01:50 Tecuci
03:00
Cabritur
05:00 Adjud
03:00

21:15 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
16:38 Hunedoara 16:38 Lugoj
03:00

21:15 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
01:50 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
16:38 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
16:38 Deva
03:20
Giltrans
05:50 Husi
03:30
Cabritur
05:00 Husi
03:30

21:15 Barlad
03:30
Giltrans
05:50 Dorohoi
03:35
Cabritur
05:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
05:50 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
01:50 Adjud
03:45
Cabritur
05:00 Vaslui
03:45

05:30 Schwechat 05:30 Schwechat
03:50

21:15 Husi
03:50
Giltrans
05:50 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
01:50 Barlad
04:00
Cabritur
05:00 Bacau
04:00

21:15 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
16:38 Brad 16:38 Timisoara 16:38 Alba Iulia
04:00
Giltrans
05:50 Comanesti
04:10
Giltrans
05:50 Bucuresti
04:15
Giltrans
05:50 Moinesti
04:20

21:15 Vaslui
04:20
Giltrans
05:50 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
01:50 Targu Mures 01:50 Husi
04:30
Cabritur
05:00 Onesti
04:30

21:15 Urziceni
04:30
Giltrans
05:50 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
01:50 Dorohoi
04:35
Giltrans
05:50 Iasi
04:40

21:15 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
01:50 Dej 01:50 Onesti
04:45
Cabritur
05:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
16:38 Aiud
04:45

21:15 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
05:50 Podu Iloaiei
05:00

05:30 Focsani 05:30 Braila 05:30 Braila
05:00
Euro Michael Tour
01:50 Vaslui
05:00
Cabritur
05:00 Botosani
05:00

21:15 Focsani
05:00

04:10 Tulcea 04:10 Giurgiu
05:00
Giltrans
05:50 Filiasi
05:05
Giltrans
05:50 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
01:50 Comanesti
05:10

21:15 Iasi
05:10

04:10 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
16:38 Turda
05:10
Euro Michael Tour
01:50 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
16:38 Arad
05:15
Giltrans
05:50 Suceava
05:20

05:30 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
01:50 Moinesti
05:20
Cabritur
05:00 Podu Iloaiei
05:20

04:10 Corabia
05:20
Giltrans
05:50 Bacau
05:30

05:30 Galati 05:30 Galati
05:30
Euro Michael Tour
01:50 Botosani
05:30
Cabritur
05:00 Roman
05:30

04:10 Braila 04:10 Alexandria
05:30
MaxiBus Travel
16:38 Zalau
05:30

04:10 Galati
05:35
Giltrans
05:50 Negresti
05:40

05:30 Marasesti
05:40

21:15 Targu Frumos
05:40

04:10 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
05:50 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
01:50 Apahida
05:45
Cabritur
05:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
16:38 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
05:50 Constanta
05:50
Giltrans
05:50 Campina
06:00

05:30 Barlad 05:30 Barlad 05:30 Saveni 05:30 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
01:50 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
05:00 Suceava
06:00

21:15 Harlau
06:00

04:10 Constanta 04:10 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
16:38 Stei
06:00

05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Giurgiu 05:00 Constanta
06:00
Giltrans
05:50 Buhusi
06:05

04:10 Mangalia
06:05
Giltrans
05:50 Roznov
06:10

05:30 Husi 05:30 Husi
06:10
Cabritur
05:00 Harlau
06:10

21:15 Roman
06:10

04:10 Filiasi
06:10

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
05:50 Targu Frumos
06:15
Cabritur
05:00 Targu Frumos
06:15

21:15 Adjud
06:15

04:10 Medgidia
06:15
Giltrans
05:50 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
01:50 Suceava
06:20
Cabritur
05:00 Piatra Neamt
06:20

04:10 Rovinari 04:10 Hirsova
06:20

05:00 Corabia 05:00 Corabia
06:20

04:10 Tandarei
06:25
Giltrans
05:50 Falticeni
06:30

05:30 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
01:50 Bacau
06:30
Cabritur
05:00 Ruginoasa
06:30

21:15 Bacau
06:30

04:10 Slobozia 04:10 Isalnita
06:30
MaxiBus Travel
16:38 Beius 16:38 Salonta
06:30

05:00 Mangalia 05:00 Mangalia 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria
06:30
Giltrans
05:50 Rovinari
06:35
Giltrans
05:50 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
01:50 Negresti
06:40
Cabritur
05:00 Pascani
06:40

21:15 Slatina (Olt)
06:40

04:10 Targu Carbunesti 04:10 Tecuci
06:40

05:00 Medgidia 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Medgidia
06:40
Giltrans
05:50 Motca
06:45
Euro Michael Tour
01:50 Harlau
06:45

21:15 Radauti
06:45

04:10 Barlad 04:10 Motru
06:45
Giltrans
05:50 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
05:00 Targu Neamt
06:50

21:15 Dorohoi
06:50

04:10 Resita 04:10 Husi
06:50

05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Hirsova 05:00 Hirsova
06:50
Giltrans
05:50 Roman
06:55

21:15 Drobeta Turnu Severin
06:55

04:10 Caransebes
06:55
Giltrans
05:50 Cristesti
07:00

05:30 Vaslui 05:30 Vaslui 05:30 Iasi 05:30 Harlau
07:00
Euro Michael Tour
01:50 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
05:00 Falticeni
07:00

21:15 Targoviste
07:00

04:10 Bucuresti 04:10 Lugoj 04:10 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
16:38 Sanmartin
07:00

05:00 Craiova 05:00 Tandarei 05:00 Tandarei 05:00 Craiova 05:00 Tulcea
07:00
Giltrans
05:50 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
01:50 Buhusi
07:05

21:15 Pitesti
07:05

04:10 Timisoara
07:05
Giltrans
05:50 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
01:50 Roznov
07:10

21:15 Ploiesti
07:10

04:10 Arad 04:10 Focsani
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Braila 05:00 Filiasi
07:10
Giltrans
05:50 Cernavoda
07:15

05:30 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
01:50 Targu Frumos
07:15

21:15 Targu Neamt
07:15

05:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
01:50 Gura Humorului
07:20

21:15 Buhusi
07:20

04:10 Targu Jiu
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari
07:20

21:15 Roznov
07:25

04:10 Marasesti 04:10 Petrosani
07:25

05:00 Tecuci
07:25
Giltrans
05:50 Fetesti
07:30

05:30 Suceava 05:30 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
01:50 Falticeni
07:30
Cabritur
05:00 Gura Humorului
07:30

21:15 Piatra Neamt
07:30

04:10 Adjud 04:10 Hateg 04:10 Pitesti
07:30
MaxiBus Travel
16:38 Oradea
07:30

05:00 Isalnita 05:00 Isalnita
07:30

04:10 Sascut
07:35

05:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
01:50 Pascani
07:40

04:10 Calan 04:10 Bacau
07:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
01:50 Motca
07:45

04:10 Roman
07:45

05:00 Motru 05:00 Husi 05:00 Motru
07:45

04:10 Vaslui 04:10 Ploiesti 04:10 Hunedoara
07:50

05:00 Resita 05:00 Resita
07:50

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:55
Giltrans
05:50 Targu Neamt
08:00

05:30 Negresti 05:30 Targu Ocna 05:30 Pascani 05:30 Negresti
08:00
Euro Michael Tour
01:50 Cristesti
08:00

21:15 Onesti
08:00

04:10 Ramnicu Sarat 04:10 Negresti 04:10 Deva
08:00

05:00 Slobozia 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia 05:00 Lugoj 05:00 Buzau
08:00

04:10 Iasi
08:05

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05

21:15 Botosani
08:10

04:10 Podu Iloaiei 04:10 Campina
08:10

05:00 Bucuresti 05:00 Arad 05:00 Focsani 05:00 Arad 05:00 Bucuresti
08:10

04:10 Deleni
08:15

05:00 Marasesti
08:15

21:15 Pascani
08:20

04:10 Sinaia 04:10 Harlau
08:20

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:20

04:10 Targu Frumos
08:25

05:00 Adjud 05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:25
Giltrans
05:50 Fagaras
08:30
Cabritur
05:00 Campulung Moldovenesc
08:30

21:15 Craiova
08:30

04:10 Predeal 04:10 Simeria 04:10 Pascani
08:30

05:00 Hateg 05:00 Hateg
08:30
Giltrans
05:50 Petrosani
08:35

04:10 Motca
08:35

05:00 Sascut
08:35

21:15 Falticeni
08:40

04:10 Cristesti 04:10 Orastie
08:40

05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

10:00 Londra
08:45

04:10 Timisesti
08:45

05:00 Bacau
08:45
Giltrans
05:50 Poiana Largului
08:50

04:10 Sebes 04:10 Targu Neamt
08:50

05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
08:50
Giltrans
05:50 Hateg
08:53
Giltrans
05:50 Sibiu
08:55

04:10 Piatra Neamt
08:55

05:00 Roman
08:55
Giltrans
05:50 Hunedoara
09:00

05:30 Comanesti 05:30 Roman 05:30 Roman
09:00

21:15 Suceava
09:00

04:10 Lancram 04:10 Brasov 04:10 Bicaz
09:00

05:00 Vaslui 05:00 Deva 05:00 Pitesti 05:00 Deva 05:00 Pitesti
09:00

05:00 Negresti
09:05

04:10 Targu Secuiesc 04:10 Poiana Largului
09:10

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Iasi 05:00 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
05:50 Sebes
09:15

21:15 Filiasi
09:15

05:00 Podu Iloaiei
09:15

05:30 Girov
09:20

04:10 Sfantu Gheorghe 04:10 Durau
09:20

05:00 Campina 05:00 Deleni 05:00 Campina
09:20

05:00 Harlau
09:25
Giltrans
05:50 Toplita
09:30
Cabritur
05:00 Vatra Dornei
09:30

21:15 Targu Secuiesc
09:30

04:10 Covasna 04:10 Alba Iulia 04:10 Toplita
09:30

05:00 Sinaia 05:00 Targu Frumos 05:00 Sinaia
09:30

05:00 Pascani
09:35

21:15 Brasov
09:40

04:10 Targu Ocna 04:10 Teius 04:10 Morareni
09:40

05:00 Motca 05:00 Predeal 05:00 Predeal
09:40

04:10 Reghin
09:45

05:00 Cristesti
09:45

21:15 Bicaz
09:50

04:10 Targu Mures 04:10 Onesti 04:10 Aiud
09:50

05:00 Brasov 05:00 Timisesti 05:00 Brasov
09:50

05:00 Dumbrava
09:55
Giltrans
05:50 Deva
10:00

05:30 Gura Humorului 05:30 Targu Neamt 05:30 Bacau 05:30 Bacau 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Piatra Neamt
10:00
Euro Michael Tour
01:50 Alesd
10:00

21:15 Ramnicu Valcea
10:00

04:10 Falticeni 04:10 Comanesti 04:10 Unirea
10:00

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Neamt 05:00 Targu Secuiesc
10:00

04:10 Suceava
10:05

05:00 Sovata 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Piatra Neamt
10:05

21:15 Gura Humorului
10:10

04:10 Moinesti 04:10 Turda 04:10 Dolhasca
10:10

05:00 Covasna 05:00 Bicaz 05:00 Covasna
10:10

21:15 Moinesti
10:20

04:10 Veresti 04:10 Fagaras
10:20

05:00 Targu Ocna 05:00 Poiana Largului 05:00 Targu Ocna
10:20

04:10 Darabani
10:25

05:00 Durau
10:25
Giltrans
05:50 Reghin
10:30

05:30 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
01:50 Oradea
10:30
Cabritur
05:00 Bistrita
10:30

21:15 Fagaras
10:30

04:10 Vestem 04:10 Botosani
10:30

05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
01:50 Campulung Moldovenesc
10:35

05:00 Grinties
10:35

21:15 Comanesti
10:40

04:10 Gura Humorului
10:40

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti
10:40

21:15 Targu Jiu
10:50

04:10 Ramnicu Valcea
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti
10:50

04:10 Campulung Moldovenesc
10:55

05:00 Borsec
10:55

05:30 Onesti 05:30 Onesti 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Odorheiu Secuiesc
11:00

21:15 Campulung Moldovenesc
11:00

04:10 Sibiu 04:10 Iacobeni
11:00

05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Fagaras 05:00 Toplita 05:00 Simeria
11:00

04:10 Vatra Dornei
11:05

05:00 Miercurea Ciuc
11:05

21:15 Targu Ocna
11:10

04:10 Miercurea Sibiului 04:10 Prundu Bargaului
11:10

05:00 Vestem 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Vestem
11:10

21:15 Gheorgheni
11:20

04:10 Bistrita 04:10 Sighisoara
11:20

05:00 Morareni 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
05:50 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
01:50 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
05:00 Beclean
11:30

21:15 Reghin
11:30

04:10 Beclean 04:10 Medias
11:30

05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Reghin
11:30

05:00 Medias
11:35

21:15 Toplita
11:40

04:10 Dej
11:40

05:00 Lancram 05:00 Sighisoara 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului
11:40

04:10 Cluj Napoca
11:45

05:00 Targu Mures
11:45

21:15 Sighisoara
11:50

05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia
11:50

05:00 Falticeni
11:55

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Medias 05:30 Praid 05:30 Vatra Dornei 05:30 Targu Secuiesc
12:00

21:15 Orastie
12:00

04:10 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
16:38 Buzau
12:00

05:00 Medias 05:00 Medias 05:00 Suceava
12:00

05:00 Dolhasca
12:05

21:15 Deva
12:10

05:00 Teius 05:00 Teius 05:00 Veresti
12:10

04:10 Gilau
12:15

05:00 Darabani
12:15

21:15 Caransebes
12:20

05:00 Aiud 05:00 Botosani 05:00 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
01:50 Toplita
12:30
Cabritur
05:00 Dej
12:30

21:15 Targu Mures
12:30

05:00 Gura Humorului 05:00 Unirea 05:00 Unirea
12:30

21:15 Vatra Dornei
12:40

05:00 Turda 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Turda
12:40

21:15 Resita
12:50

05:00 Iacobeni
12:50

21:15 Blaj
12:55

05:30 Blaj 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
01:50 Bistrita 01:50 Londra
13:00

21:15 Sibiu
13:00

05:00 Borsa
13:00

05:00 Vatra Dornei
13:05

21:15 Medias
13:10

05:00 Prundu Bargaului
13:10

05:00 Bistrita
13:15

21:15 Sebes
13:20

05:00 Beclean
13:20

05:00 Baia Mare
13:25
Giltrans
05:50 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
01:50 Reghin
13:30
Cabritur
05:00 Cluj Napoca
13:30

21:15 Alba Iulia
13:30

04:10 Huedin
13:30

05:00 Dej
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:35

05:00 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
05:50 Aiud
13:45

05:00 Gilau
13:45

05:00 Huedin
13:50
Giltrans
05:50 Ludus
14:00

05:30 Brasov 05:30 Fagaras 05:30 Brasov 05:30 Teius
14:00
Euro Michael Tour
01:50 Beclean
14:00
Cabritur
05:00 Baia Mare
14:00

21:15 Bistrita
14:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

21:15 Lugoj
14:20
Giltrans
05:50 Turda
14:30

21:15 Aiud
14:40

04:10 Negreni
14:50

04:10 Alesd
14:55
Giltrans
05:50 Cluj Napoca
15:00

05:30 Sighisoara 05:30 Sighisoara 05:30 Avrig 05:30 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
01:50 Ludus
15:00
Cabritur
05:00 Huedin
15:00

21:15 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
16:38 Targoviste
15:00

05:00 Negreni
15:00

21:15 Dej
15:15

21:15 Turda
15:20

05:30 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
01:50 Turda
15:30

21:15 Gherla
15:45

05:30 Targu Mures 05:30 Zlatna 05:30 Dej 05:30 Bistrita 05:30 Targu Mures
16:00

21:15 Cluj Napoca
16:00

05:00 Piatra Craiului
16:00

05:00 Beius
16:10

05:30 Sebes 05:30 Ludus 05:30 Ludus
16:30
Cabritur
05:00 Satu Mare
16:30

21:15 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
16:38 Ploiesti
16:30

21:15 Huedin
16:45
Giltrans
05:50 Huedin
17:00

05:30 Nasaud 05:30 Abrud 05:30 Campia Turzii 05:30 Campia Turzii
17:00
Euro Michael Tour
01:50 Lille
17:00
Cabritur
05:00 Oradea
17:00

21:15 Arad
17:00

05:00 Alesd
17:00

21:15 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
16:38 Campina
17:15

21:15 Nadlac
17:20

05:30 Beclean 05:30 Turda 05:30 Turda
17:30
Giltrans
05:50 Alesd
18:00

05:30 Cluj Napoca 05:30 Deva 05:30 Cluj Napoca 05:30 Gherla 05:30 Zalau 05:30 Brad
18:00
Euro Michael Tour
01:50 Dunkerque 01:50 Huedin
18:00

05:00 Oradea
18:00

05:30 Dover
18:10

04:10 Oradea
18:15
Giltrans
05:50 Oradea
18:30

05:30 Floresti 05:30 Floresti
18:30

04:10 Bors
18:30

05:00 Bors
18:30
Giltrans
05:50 Bors
18:45

05:30 Gilau 05:30 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
01:50 Calais
19:00
MaxiBus Travel
16:38 Alexandria
19:00
Euro Michael Tour
01:50 Bors
19:45
MaxiBus Travel
16:38 Rosiori de Vede 16:38 Brasov
19:45

05:30 Huedin 05:30 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
16:38 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
16:38 Caracal
20:45

05:30 Alesd 05:30 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
16:38 Craiova
21:45

05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
16:38 Drobeta Turnu Severin 16:38 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
16:38 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
16:38 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
16:38 Medias
23:00

05:00 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
16:38 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
16:38 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.