La adresa - Mersul autobuzelor Oxford Anglia

La adresa

Oxford, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:30
11:00 Alba Iulia 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 18:30 Adjud 13:30 Beclean 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 15:00 Baia Mare 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:00 Targu Mures 22:00 Barlad 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 16:00 Ploiesti 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 20:30 Galati 19:00 Focsani 11:30 Turda 21:30 Husi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 19:00 Marasesti 19:30 Ramnicu Sarat
02:30
04:00 Londra
04:05
13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi
04:40
10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda
12:00
21:00 Buzau 18:00 Tandarei 20:30 Sascut 20:00 Constanta 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 16:00 Durau 11:45 Moinesti 14:50 Sfantu Gheorghe 12:55 Covasna 14:00 Sighisoara 14:50 Predeal 21:30 Galati 16:00 Ploiesti 20:55 Focsani 18:30 Hirsova 20:25 Bacau 10:45 Miercurea Sibiului 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:50 Piatra Neamt 11:00 Ramnicu Valcea 15:20 Borsec 12:00 Comanesti 14:40 Morareni 13:35 Sfantu Gheorghe 12:45 Stefanesti 15:00 Sinaia 21:20 Tecuci 16:30 Pitesti 17:00 Bucuresti 20:50 Marasesti 17:00 Medgidia 20:20 Roman 10:15 Medias 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:40 Bicaz 11:15 Vestem 15:10 Toplita 12:20 Onesti 14:30 Reghin 14:10 Targu Secuiesc 21:50 Tulcea 15:20 Campina 21:15 Barlad 21:10 Husi 17:30 Slobozia 20:40 Adjud 17:30 Mangalia 20:10 Vaslui 10:00 Cluj Napoca 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 11:30 Fagaras 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Targu Ocna 14:05 Medias 14:30 Brasov 21:40 Braila 15:40 Ramnicu Sarat
18:20 Cabritur
22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare
21:00 Danytur
04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:30 Barlad 19:00 Husi 12:00 Cluj Napoca 16:30 Bacau 09:00 Alesd 14:30 Brasov 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 04:00 Viena 13:00 Ludus 17:30 Negresti 10:45 Floresti 06:00 Onesti 03:55 Schwechat 14:00 Sighisoara 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:20 Galati 13:20 Campia Turzii 18:00 Vaslui 10:30 Gilau 15:30 Targu Secuiesc 19:00 Iasi 13:40 Targu Mures 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 08:00 Oradea 19:40 Braila 13:00 Turda 17:00 Roman 10:00 Huedin 15:00 Sfantu Gheorghe 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei
21:45
14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 18:50 Mangalia 17:10 Targoviste 16:35 Braila 16:40 Urziceni 15:50 Podu Iloaiei 16:00 Focsani 16:10 Barlad 15:30 Roman 15:20 Dorohoi 14:55 Targu Neamt 12:25 Targu Mures 14:20 Gura Humorului 12:45 Sebes 13:00 Nasaud 13:10 Targu Secuiesc 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:20 Cernavoda 14:20 Sovata 17:50 Tandarei 15:00 Poiana Largului 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 18:45 Constanta 15:10 Vanatori 17:00 Sinaia 16:15 Tecuci 16:30 Ploiesti 15:55 Iasi 15:55 Marasesti 15:35 Botosani 15:20 Targu Frumos 15:25 Darabani 14:50 Falticeni 12:30 Aiud 14:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Sibiu 12:55 Bistrita 13:20 Covasna 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 18:10 Slobozia 14:30 Gheorgheni 17:40 Bucuresti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 18:40 Medgidia 17:30 Pitesti 16:40 Tulcea 16:55 Predeal 16:25 Ianca 16:20 Buzau 16:00 Vaslui 15:50 Adjud 15:45 Harlau 15:10 Pascani 15:30 Saveni 14:40 Suceava 12:35 Teius 14:00 Vatra Dornei 12:55 Fagaras 12:50 Beclean 13:30 Moinesti 11:30 Bontida 10:30 Huedin 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Harsova 14:40 Piatra Neamt 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 18:30 Calarasi 17:20 Ramnicu Valcea 16:30 Galati 16:50 Campina 16:20 Faurei 16:10 Ramnicu Sarat 16:05 Husi 15:40 Bacau 15:40 Flamanzi 15:00 Motca 12:20 Turda 14:30 Radauti 12:40 Alba Iulia 13:10 Prundu Bargaului 13:00 Brasov 12:40 Dej 13:25 Comanesti 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Lehliu 14:50 Bicaz
Sosiri
De la Ora
Cabritur
05:20 Braila
00:00

06:30 Tulcea 06:30 Vaslui 06:30 Giurgiu 06:30 Constanta
00:00

21:50 Constanta
00:05

06:15 Braila
00:10

21:50 Mangalia
00:10

06:30 Turnu Magurele
00:10

21:50 Medgidia
00:15

21:50 Tulcea
00:20

06:30 Corabia
00:20

06:30 Craiova
00:25
Cabritur
05:20 Galati
00:30

21:50 Cernavoda
00:30

06:30 Mangalia 06:30 Alexandria
00:30

06:15 Galati
00:40

06:30 Medgidia 06:30 Filiasi
00:40

06:30 Braila
00:45

06:30 Slatina (Olt) 06:30 Hirsova
00:50

06:15 Buzau
01:00
Cabritur
05:20 Buzau
01:00

21:50 Giurgiu
01:00

06:30 Tandarei 06:30 Galati
01:00

21:50 Alexandria
01:10

06:30 Filiasi
01:10

02:55 Tulcea 02:55 Tulcea
01:15

21:50 Fetesti
01:20

06:30 Rovinari
01:20

02:55 Braila 02:55 Braila
01:20

06:15 Ramnicu Sarat
01:30
Cabritur
05:20 Ramnicu Sarat
01:30

21:50 Braila
01:30

06:30 Isalnita 06:30 Tecuci
01:30

06:30 Targu Carbunesti
01:40

06:30 Barlad 06:30 Motru
01:45

06:30 Resita
01:50

06:15 Tecuci
01:55

06:30 Caransebes
01:55
Cabritur
05:20 Tecuci
02:00

21:50 Calarasi
02:00

06:30 Lugoj 06:30 Slobozia 06:30 Husi
02:00

02:55 Mangalia
02:00

06:30 Timisoara
02:05

06:30 Bucuresti 06:30 Arad
02:10

06:15 Focsani
02:15
Cabritur
05:20 Focsani
02:15

06:30 Buzau
02:15

06:30 Targu Jiu
02:20

06:30 Petrosani
02:25

21:50 Galati
02:30

06:30 Hateg
02:30

06:30 Poiana Largului
02:35

06:30 Calan 06:30 Focsani
02:40

06:15 Adjud
02:45
Cabritur
05:20 Barlad
02:45

06:30 Hunedoara 06:30 Marasesti
02:50

06:30 Adjud
02:55

06:15 Barlad
03:00
Cabritur
05:20 Adjud
03:00

21:50 Slobozia
03:00

06:30 Deva 06:30 Sascut 06:30 Pitesti
03:00

02:55 Constanta 02:55 Galati 02:55 Galati
03:00

06:30 Bacau
03:05

21:50 Tecuci
03:10

06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Roman
03:10

02:55 Medgidia
03:10

06:30 Negresti 06:30 Campina 06:30 Simeria
03:20

06:15 Husi
03:30
Cabritur
05:20 Husi
03:30

21:50 Barlad
03:30

06:30 Sinaia 06:30 Orastie 06:30 Iasi
03:30

02:55 Ianca 02:55 Ianca
03:30

06:15 Dorohoi
03:35
Cabritur
05:20 Dorohoi
03:35

06:30 Podu Iloaiei
03:35

06:30 Sebes 06:30 Deleni 06:30 Predeal
03:40

06:15 Onesti
03:45
Cabritur
05:20 Vaslui
03:45

06:30 Harlau
03:45
Danytur
01:00 Schwechat
03:50

21:50 Husi
03:50

06:30 Lancram 06:30 Brasov 06:30 Targu Frumos
03:50

06:30 Pascani
03:55

06:15 Vaslui
04:00
Cabritur
05:20 Bacau
04:00

21:50 Bucuresti
04:00

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Motca 06:30 Alba Iulia
04:00

02:55 Calarasi
04:00

06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Cristesti
04:05

06:15 Comanesti
04:10

06:30 Covasna 06:30 Timisesti
04:10

02:55 Cernavoda
04:10

06:15 Bucuresti
04:15

06:30 Dumbrava
04:15

02:55 Slobozia
04:15

06:15 Moinesti
04:20

21:50 Vaslui
04:20

06:30 Targu Ocna
04:20

02:55 Harsova
04:20

06:30 Targu Neamt
04:25

06:15 Botosani
04:30
Cabritur
05:20 Onesti
04:30

21:50 Urziceni
04:30

06:30 Onesti 06:30 Sovata 06:30 Teius
04:30

02:55 Faurei 02:55 Faurei
04:30

06:15 Craiova
04:35

06:30 Piatra Neamt
04:35

06:15 Iasi
04:40

21:50 Buzau
04:40

06:30 Comanesti 06:30 Durau 06:30 Bicaz
04:40

02:55 Tecuci 02:55 Tecuci
04:40
Cabritur
05:20 Iasi
04:45

06:30 Aiud 06:30 Grinties
04:45

21:50 Ramnicu Sarat
04:50

06:30 Borsec 06:30 Moinesti
04:50

02:55 Barlad 02:55 Barlad
04:50

06:30 Toplita
04:55

06:15 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
01:00 Braila 01:00 Focsani
05:00

07:00 Barlad
05:00
Cabritur
05:20 Botosani
05:00

21:50 Focsani
05:00

06:30 Unirea 06:30 Fagaras 06:30 Miercurea Ciuc
05:00

02:55 Lehliu
05:00

06:15 Filiasi
05:05

06:30 Sfantu Gheorghe
05:05

06:15 Ploiesti
05:10

21:50 Iasi
05:10

06:30 Vestem 06:30 Morareni
05:10

02:55 Tandarei
05:10

06:30 Reghin
05:15

06:15 Suceava
05:20
Danytur
01:00 Tecuci
05:20
Cabritur
05:20 Podu Iloaiei
05:20

06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Medias
05:20

06:30 Sighisoara
05:25

06:15 Bacau
05:30
Danytur
01:00 Galati
05:30

07:00 Husi
05:30
Cabritur
05:20 Roman
05:30

07:00 Londra
05:30

06:30 Sibiu 06:30 Targu Mures 06:30 Dolhasca
05:30

02:55 Husi 02:55 Husi
05:30

06:30 Falticeni
05:35

06:15 Negresti
05:40
Danytur
01:00 Marasesti
05:40

21:50 Targu Frumos
05:40

06:30 Suceava 06:30 Miercurea Sibiului
05:40

02:55 Vaslui 02:55 Vaslui
05:40

06:15 Harlau
05:45
Cabritur
05:20 Buhusi
05:45

06:30 Veresti
05:45

06:15 Constanta
05:50

06:30 Sighisoara 06:30 Darabani
05:50

06:30 Botosani
05:55

06:15 Campina
06:00
Danytur
01:00 Adjud 01:00 Saveni 01:00 Barlad 01:00 Saveni
06:00
Cabritur
05:20 Suceava
06:00

21:50 Harlau
06:00

06:30 Gura Humorului 06:30 Medias 06:30 Turda
06:00

02:55 Giurgiu 02:55 Iasi 02:55 Iasi
06:00

06:15 Buhusi
06:05

06:30 Campulung Moldovenesc
06:05

06:15 Roznov
06:10
Danytur
01:00 Husi
06:10
Cabritur
05:20 Harlau
06:10

21:50 Roman
06:10

06:30 Iacobeni
06:10

02:55 Podu Iloaiei 02:55 Alexandria 02:55 Podu Iloaiei
06:10

06:15 Targu Frumos
06:15
Cabritur
05:20 Targu Frumos
06:15

21:50 Adjud
06:15

06:30 Borsa
06:15

02:55 Turnu Magurele
06:15

06:15 Gura Humorului
06:20
Cabritur
05:20 Piatra Neamt
06:20

06:30 Vatra Dornei
06:20

02:55 Harlau 02:55 Harlau 02:55 Caracal
06:20

06:30 Prundu Bargaului
06:25

06:15 Falticeni
06:30
Danytur
01:00 Botosani 01:00 Botosani
06:30
Cabritur
05:20 Ruginoasa
06:30

21:50 Bacau
06:30

06:30 Bistrita
06:30

02:55 Slatina (Olt) 02:55 Flamanzi 02:55 Flamanzi
06:30

06:15 Rovinari
06:35

06:30 Beclean
06:35

06:15 Pascani
06:40
Cabritur
05:20 Pascani
06:40

21:50 Slatina (Olt)
06:40

06:30 Baia Mare
06:40

02:55 Botosani 02:55 Botosani
06:40

06:15 Motca
06:45

07:00 Vaslui
06:45

21:50 Radauti
06:45

06:30 Dej
06:45

02:55 Saveni 02:55 Saveni
06:45

06:15 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
05:20 Targu Neamt
06:50

21:50 Dorohoi
06:50

06:30 Cluj Napoca
06:50

02:55 Darabani 02:55 Darabani
06:50

06:15 Roman
06:55

21:50 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:30 Cluj Napoca
06:55

06:15 Cristesti
07:00
Danytur
01:00 Iasi 01:00 Harlau 01:00 Vaslui
07:00
Cabritur
05:20 Falticeni
07:00

21:50 Targoviste
07:00

06:30 Cluj Napoca 06:30 Gilau 06:30 Cluj Napoca
07:00

02:55 Bucuresti 02:55 Craiova 02:55 Dorohoi 02:55 Dorohoi
07:00

06:15 Targu Jiu
07:05

21:50 Pitesti
07:05

06:30 Huedin
07:05

06:15 Brasov
07:10

21:50 Ploiesti
07:10

06:30 Negreni
07:10

02:55 Vanatori 02:55 Filiasi 02:55 Vanatori
07:10

06:15 Cernavoda
07:15
Danytur
01:00 Cotnari
07:15

21:50 Targu Neamt
07:15

06:30 Piatra Craiului
07:15

21:50 Buhusi
07:20

06:30 Beius
07:20

02:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:50 Roznov
07:25

06:30 Alesd
07:25

06:15 Fetesti
07:30
Danytur
01:00 Suceava 01:00 Targu Frumos 01:00 Suceava
07:30

07:00 Botosani
07:30
Cabritur
05:20 Gura Humorului
07:30

21:50 Piatra Neamt
07:30

06:30 Oradea
07:30

02:55 Pitesti 02:55 Rovinari
07:30

06:30 Bors
07:35

02:55 Resita
07:40

02:55 Caransebes
07:50

06:15 Targu Neamt
08:00
Danytur
01:00 Negresti 01:00 Targu Ocna 01:00 Pascani
08:00

07:00 Harlau 07:00 Iasi
08:00

21:50 Onesti
08:00

02:55 Ramnicu Valcea 02:55 Targu Jiu
08:00

21:50 Botosani
08:10

02:55 Bumbesti Jiu 02:55 Targoviste
08:10

21:50 Pascani
08:20

02:55 Sinaia 02:55 Petrosani
08:20

06:15 Fagaras
08:30

07:00 Braila 07:00 Podu Iloaiei
08:30
Cabritur
05:20 Campulung Moldovenesc
08:30

21:50 Craiova
08:30

02:55 Predeal 02:55 Poiana Largului 02:55 Hateg 02:55 Poiana Largului
08:30

06:15 Petrosani
08:35

02:55 Bicaz 02:55 Bicaz
08:35

21:50 Falticeni
08:40

02:55 Piatra Neamt 02:55 Piatra Neamt 02:55 Campina 02:55 Hunedoara
08:40

07:00 Targu Frumos
08:45

06:15 Poiana Largului
08:50

02:55 Deva 02:55 Urziceni
08:50

06:15 Hateg
08:53

06:15 Sibiu
08:55

06:15 Hunedoara
09:00
Danytur
01:00 Roman 01:00 Comanesti
09:00

07:00 Galati 07:00 Piatra Neamt
09:00

21:50 Suceava
09:00

02:55 Ploiesti 02:55 Gheorgheni 02:55 Lugoj 02:55 Gheorgheni
09:00

02:55 Timisoara 02:55 Buzau 02:55 Sovata 02:55 Sovata
09:10

06:15 Sebes
09:15

07:00 Pascani 07:00 Pascani
09:15

21:50 Filiasi
09:15
Danytur
01:00 Girov
09:20

02:55 Ramnicu Sarat 02:55 Arad
09:20

06:15 Toplita
09:30
Cabritur
05:20 Vatra Dornei
09:30

21:50 Targu Secuiesc
09:30

02:55 Chisineu Cris 02:55 Focsani 02:55 Miercurea Ciuc 02:55 Miercurea Ciuc
09:30

21:50 Brasov
09:40

02:55 Odorheiu Secuiesc 02:55 Odorheiu Secuiesc 02:55 Marasesti
09:40

21:50 Bicaz
09:50

02:55 Adjud 02:55 Salonta 02:55 Toplita 02:55 Toplita
09:50

06:15 Deva
10:00
Danytur
01:00 Gura Humorului 01:00 Targu Neamt 01:00 Bacau 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Piatra Neamt 01:00 Gura Humorului
10:00

07:00 Tecuci 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Roman
10:00

21:50 Ramnicu Valcea
10:00

02:55 Gilau 02:55 Reghin 02:55 Reghin 02:55 Bacau
10:00

21:50 Gura Humorului
10:10

02:55 Roman 02:55 Onesti 02:55 Onesti
10:10

02:55 Targu Frumos
10:15

21:50 Moinesti
10:20

02:55 Pascani 02:55 Moinesti 02:55 Moinesti
10:20

06:15 Reghin
10:30
Danytur
01:00 Bicaz
10:30

07:00 Bucuresti 07:00 Marasesti 07:00 Focsani
10:30
Cabritur
05:20 Bistrita
10:30

21:50 Fagaras
10:30

02:55 Comanesti 02:55 Motca 02:55 Comanesti
10:30

21:50 Comanesti
10:40

02:55 Covasna 02:55 Covasna 02:55 Targu Neamt
10:40

07:00 Bacau
10:45

21:50 Targu Jiu
10:50

02:55 Falticeni 02:55 Targu Secuiesc 02:55 Targu Secuiesc
10:50

02:55 Suceava
10:55
Danytur
01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Onesti 01:00 Campulung Moldovenesc
11:00

07:00 Targu Neamt 07:00 Adjud
11:00

21:50 Campulung Moldovenesc
11:00

02:55 Radauti 02:55 Brasov 02:55 Brasov
11:00

02:55 Gura Humorului
11:05

21:50 Targu Ocna
11:10

02:55 Fagaras 02:55 Fagaras 02:55 Campulung Moldovenesc
11:10

21:50 Gheorgheni
11:20

02:55 Vatra Dornei 02:55 Sibiu 02:55 Sibiu
11:20

02:55 Sebes 02:55 Sebes
11:25

06:15 Alba Iulia
11:30

07:00 Ploiesti
11:30
Cabritur
05:20 Beclean
11:30

21:50 Reghin
11:30

02:55 Alba Iulia 02:55 Alba Iulia 02:55 Prundu Bargaului
11:30

02:55 Teius 02:55 Teius
11:35

21:50 Toplita
11:40

06:30 Budapesta
11:40

02:55 Aiud 02:55 Aiud 02:55 Nasaud
11:40

02:55 Bistrita
11:45

21:50 Sighisoara
11:50

02:55 Targu Mures 02:55 Targu Mures
11:50

02:55 Beclean
11:55
Danytur
01:00 Targu Secuiesc 01:00 Medias 01:00 Praid 01:00 Vatra Dornei 01:00 Vatra Dornei
12:00

07:00 Falticeni 07:00 Onesti
12:00

21:50 Orastie
12:00

02:55 Turda 02:55 Turda 02:55 Dej
12:00

21:50 Deva
12:10

07:00 Suceava
12:20

21:50 Caransebes
12:20

07:00 Oituz
12:30
Cabritur
05:20 Dej
12:30

21:50 Targu Mures
12:30

02:55 Gherla
12:30

21:50 Vatra Dornei
12:40

21:50 Resita
12:50

21:50 Blaj
12:55
Danytur
01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Reghin 01:00 Blaj
13:00

07:00 Gura Humorului
13:00

21:50 Sibiu
13:00

07:00 Frasin
13:05

21:50 Medias
13:10

07:00 Vama
13:15

21:50 Sebes
13:20

06:15 Targu Mures
13:30

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Campulung Moldovenesc
13:30
Cabritur
05:20 Cluj Napoca
13:30

02:55 Cluj Napoca
13:30

06:15 Aiud
13:45

02:55 Bontida
13:50

06:15 Ludus
14:00
Danytur
01:00 Fagaras 01:00 Teius 01:00 Brasov
14:00
Cabritur
05:20 Baia Mare
14:00

21:50 Bistrita
14:00

02:55 Baia Mare
14:00

02:55 Satu Mare
14:10

21:50 Lugoj
14:20

02:55 Zalau
14:20

06:15 Turda
14:30

07:00 Brasov 07:00 Vatra Dornei
14:30

02:55 Huedin
14:30

21:50 Aiud
14:40

06:15 Cluj Napoca
15:00
Danytur
01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara 01:00 Avrig
15:00

07:00 Codlea
15:00
Cabritur
05:20 Huedin
15:00

21:50 Beclean
15:00

21:50 Dej
15:15

21:50 Turda
15:20
Danytur
01:00 Sibiu
15:30

21:50 Gherla
15:45

07:00 Fagaras
15:50
Danytur
01:00 Bistrita 01:00 Zlatna 01:00 Targu Mures 01:00 Bistrita 01:00 Dej
16:00

21:50 Cluj Napoca
16:00
Danytur
01:00 Sebes 01:00 Ludus
16:30

07:00 Baia Mare 07:00 Bistrita
16:30
Cabritur
05:20 Satu Mare
16:30

21:50 Timisoara
16:30

07:00 Avrig
16:40

21:50 Huedin
16:45

06:15 Huedin
17:00
Danytur
01:00 Campia Turzii 01:00 Nasaud 01:00 Abrud 01:00 Nasaud
17:00

07:00 Beclean 07:00 Targu Mures
17:00
Cabritur
05:20 Oradea
17:00

21:50 Arad
17:00

07:00 Sibiu
17:15

21:50 Oradea
17:15

07:00 Dej
17:20

21:50 Nadlac
17:20
Danytur
01:00 Beclean 01:00 Beclean 01:00 Turda
17:30

07:00 Turda
17:30

07:00 Gherla
17:35

02:55 Alesd
17:40

06:15 Alesd
18:00
Danytur
01:00 Gherla 01:00 Gherla 01:00 Zalau 01:00 Deva 01:00 Cluj Napoca 01:00 Brad
18:00

07:00 Satu Mare 07:00 Sebes 07:00 Alba Iulia 07:00 Cluj Napoca
18:00

02:55 Oradea
18:00

06:15 Oradea
18:30
Danytur
01:00 Floresti
18:30

07:00 Orastie
18:30

06:15 Bors
18:45

07:00 Carei
18:45
Danytur
01:00 Gilau
19:00

07:00 Huedin 07:00 Simeria
19:00

07:00 Deva
19:30
Danytur
01:00 Huedin
20:00

07:00 Oradea
20:00
Danytur
01:00 Alesd
21:00

07:00 Timisoara
21:00
Danytur
01:00 Arad 01:00 Oradea 01:00 Oradea 01:00 Oradea 01:00 Oradea
22:00

07:00 Arad
22:00

07:00 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.