La adresa - Mersul autobuzelor Newcastle upon Tyne Anglia

La adresa

Newcastle upon Tyne, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:30
00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau
13:00
15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 16:30 Frasin 21:30 Husi 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 19:00 Pascani 13:30 Beclean 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad
13:00
02:00 Luton
13:00
10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu
Sosiri
De la Ora

17:00 Braila
00:00

14:50 Braila
00:10

17:00 Galati
00:30

14:50 Galati
00:40

14:50 Buzau
01:00

17:00 Buzau
01:00

14:50 Ramnicu Sarat
01:30

17:00 Ramnicu Sarat
01:30

14:50 Tecuci
01:55

17:00 Tecuci
02:00

14:50 Focsani
02:15

17:00 Focsani
02:15

14:50 Adjud
02:45

17:00 Barlad
02:45

14:50 Barlad
03:00

17:00 Adjud
03:00

14:50 Husi
03:30

17:00 Husi
03:30

14:50 Dorohoi
03:35

17:00 Dorohoi
03:35

14:50 Onesti
03:45

17:00 Vaslui
03:45

14:50 Vaslui
04:00

17:00 Bacau
04:00

14:50 Comanesti
04:10

14:50 Bucuresti
04:15

14:50 Moinesti
04:20

14:50 Botosani
04:30

17:00 Onesti
04:30

14:50 Craiova
04:35

14:50 Iasi
04:40

17:00 Iasi
04:45

14:50 Podu Iloaiei
05:00

19:00 Barlad
05:00

17:00 Botosani
05:00

19:15 Giurgiu 19:15 Giurgiu
05:00

14:50 Filiasi
05:05

14:50 Ploiesti
05:10

19:15 Turnu Magurele 19:15 Turnu Magurele
05:10

14:50 Suceava
05:20

17:00 Podu Iloaiei
05:20

19:15 Corabia 19:15 Corabia
05:20

14:50 Bacau
05:30

19:00 Husi
05:30

17:00 Roman
05:30

19:15 Braila 19:15 Alexandria 19:15 Alexandria
05:30

19:15 Galati
05:35

14:50 Negresti
05:40

19:15 Slatina (Olt) 19:15 Slatina (Olt)
05:40

14:50 Harlau
05:45

17:00 Buhusi
05:45

14:50 Constanta
05:50

14:50 Campina
06:00

17:00 Suceava
06:00

19:15 Craiova 19:15 Constanta 19:15 Craiova 19:15 Constanta
06:00

14:50 Buhusi
06:05

19:15 Mangalia 19:15 Mangalia
06:05

14:50 Roznov
06:10

17:00 Harlau
06:10

19:15 Filiasi 19:15 Filiasi
06:10

14:50 Targu Frumos
06:15

17:00 Targu Frumos
06:15

19:15 Medgidia 19:15 Medgidia
06:15

14:50 Gura Humorului
06:20

17:00 Piatra Neamt
06:20

19:15 Rovinari 19:15 Hirsova 19:15 Rovinari 19:15 Hirsova
06:20

19:15 Tandarei 19:15 Tandarei
06:25

14:50 Falticeni
06:30

17:00 Ruginoasa
06:30

19:15 Slobozia 19:15 Isalnita 19:15 Slobozia 19:15 Isalnita
06:30

14:50 Rovinari
06:35

14:50 Pascani
06:40

17:00 Pascani
06:40

19:15 Targu Carbunesti 19:15 Targu Carbunesti 19:15 Tecuci
06:40

14:50 Motca
06:45

19:00 Vaslui
06:45

19:15 Barlad 19:15 Motru 19:15 Motru
06:45

14:50 Piatra Neamt
06:50

17:00 Targu Neamt
06:50

19:15 Resita 19:15 Husi 19:15 Resita
06:50

14:50 Roman
06:55

19:15 Caransebes 19:15 Caransebes
06:55

14:50 Cristesti
07:00

17:00 Falticeni
07:00

19:15 Buzau 19:15 Bucuresti 19:15 Lugoj 19:15 Lugoj 19:15 Bucuresti
07:00

14:50 Targu Jiu
07:05

19:15 Timisoara 19:15 Timisoara
07:05

14:50 Brasov
07:10

19:15 Arad 19:15 Focsani 19:15 Arad
07:10

14:50 Cernavoda
07:15

19:15 Targu Jiu 19:15 Targu Jiu
07:20

19:15 Marasesti 19:15 Petrosani 19:15 Petrosani
07:25

14:50 Fetesti
07:30

19:00 Botosani
07:30

17:00 Gura Humorului
07:30

19:00 Luton
07:30

19:15 Adjud 19:15 Hateg 19:15 Pitesti 19:15 Hateg 19:15 Pitesti
07:30

19:15 Sascut
07:35

19:15 Calan 19:15 Calan 19:15 Bacau
07:40

19:15 Roman
07:45

19:15 Hunedoara 19:15 Ploiesti 19:15 Vaslui 19:15 Hunedoara 19:15 Ploiesti
07:50

14:50 Targu Neamt
08:00

19:00 Harlau 19:00 Iasi 19:00 Iasi
08:00

19:15 Negresti 19:15 Ramnicu Sarat 19:15 Deva 19:15 Ramnicu Sarat 19:15 Deva
08:00

19:15 Iasi
08:05

19:15 Campina 19:15 Campina 19:15 Podu Iloaiei
08:10

19:15 Deleni
08:15

19:15 Harlau 19:15 Sinaia 19:15 Sinaia
08:20

19:15 Targu Frumos
08:25

14:50 Fagaras
08:30

19:00 Podu Iloaiei 19:00 Podu Iloaiei 19:00 Braila
08:30

17:00 Campulung Moldovenesc
08:30

19:15 Predeal 19:15 Simeria 19:15 Predeal 19:15 Pascani 19:15 Simeria
08:30

14:50 Petrosani
08:35

19:15 Motca
08:35

19:15 Orastie 19:15 Cristesti 19:15 Orastie
08:40

19:00 Targu Frumos 19:00 Targu Frumos
08:45

19:15 Timisesti
08:45

14:50 Poiana Largului
08:50

19:15 Sebes 19:15 Sebes 19:15 Targu Neamt
08:50

14:50 Hateg
08:53

14:50 Sibiu
08:55

19:15 Piatra Neamt
08:55

14:50 Hunedoara
09:00

19:00 Piatra Neamt 19:00 Galati
09:00

19:15 Bicaz 19:15 Lancram 19:15 Brasov 19:15 Lancram 19:15 Brasov
09:00

19:15 Targu Secuiesc 19:15 Targu Secuiesc 19:15 Poiana Largului
09:10

14:50 Sebes
09:15

19:00 Pascani 19:00 Pascani 19:00 Pascani
09:15

19:15 Sfantu Gheorghe 19:15 Durau 19:15 Sfantu Gheorghe
09:20

14:50 Toplita
09:30

17:00 Vatra Dornei
09:30

19:15 Covasna 19:15 Alba Iulia 19:15 Toplita 19:15 Covasna 19:15 Alba Iulia
09:30

19:15 Morareni 19:15 Targu Ocna 19:15 Teius 19:15 Targu Ocna 19:15 Teius
09:40

19:15 Reghin
09:45

19:15 Onesti 19:15 Aiud 19:15 Targu Mures 19:15 Onesti 19:15 Aiud
09:50

14:50 Deva
10:00

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Tecuci 19:00 Roman 19:00 Roman
10:00

19:15 Unirea 19:15 Falticeni 19:15 Comanesti 19:15 Unirea 19:15 Comanesti
10:00

19:15 Suceava
10:05

19:15 Moinesti 19:15 Turda 19:15 Moinesti 19:15 Dolhasca 19:15 Turda
10:10

19:15 Fagaras 19:15 Veresti 19:15 Fagaras
10:20

19:15 Darabani
10:25

14:50 Reghin
10:30

19:00 Focsani 19:00 Marasesti 19:00 Bucuresti
10:30

17:00 Bistrita
10:30

19:15 Botosani 19:15 Vestem 19:15 Vestem
10:30

19:15 Gura Humorului
10:40

19:00 Bacau 19:00 Bacau
10:45

19:15 Ramnicu Valcea 19:15 Ramnicu Valcea
10:50

19:15 Campulung Moldovenesc
10:55

19:00 Targu Neamt 19:00 Adjud
11:00

19:15 Sibiu 19:15 Iacobeni 19:15 Sibiu
11:00

19:15 Vatra Dornei
11:05

19:15 Miercurea Sibiului 19:15 Prundu Bargaului 19:15 Miercurea Sibiului
11:10

19:15 Sighisoara 19:15 Bistrita 19:15 Sighisoara
11:20

14:50 Alba Iulia
11:30

19:00 Ploiesti
11:30

17:00 Beclean
11:30

19:15 Beclean 19:15 Medias 19:15 Medias
11:30

19:15 Dej
11:40

19:15 Cluj Napoca
11:45

19:00 Onesti 19:00 Falticeni 19:00 Onesti
12:00

19:15 Cluj Napoca
12:00

19:15 Gilau
12:15

19:00 Suceava
12:20

19:00 Oituz 19:00 Oituz
12:30

17:00 Dej
12:30

19:00 Gura Humorului
13:00

19:00 Frasin
13:05

19:00 Vama
13:15

14:50 Targu Mures
13:30

19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Secuiesc 19:00 Campulung Moldovenesc
13:30

17:00 Cluj Napoca
13:30

19:15 Huedin
13:30

14:50 Aiud
13:45

14:50 Ludus
14:00

17:00 Baia Mare
14:00

14:50 Turda
14:30

19:00 Brasov 19:00 Vatra Dornei 19:00 Brasov
14:30

19:15 Negreni
14:50

19:15 Alesd
14:55

14:50 Cluj Napoca
15:00

19:00 Codlea 19:00 Codlea
15:00

17:00 Huedin
15:00

19:00 Fagaras 19:00 Fagaras
15:50

19:00 Bistrita 19:00 Baia Mare
16:30

17:00 Satu Mare
16:30

19:00 Avrig 19:00 Avrig
16:40

14:50 Huedin
17:00

19:00 Beclean 19:00 Targu Mures
17:00

17:00 Oradea
17:00

19:00 Sibiu 19:00 Sibiu
17:15

19:00 Dej
17:20

19:00 Turda
17:30

19:00 Gherla
17:35

14:50 Alesd
18:00

19:00 Sebes 19:00 Sebes 19:00 Alba Iulia 19:00 Satu Mare 19:00 Cluj Napoca
18:00

19:15 Oradea
18:15

14:50 Oradea
18:30

19:00 Orastie 19:00 Orastie
18:30

19:15 Bors
18:30

14:50 Bors
18:45

19:00 Carei
18:45

19:00 Huedin 19:00 Simeria 19:00 Simeria
19:00

19:00 Deva 19:00 Deva
19:30

19:00 Oradea
20:00

19:00 Timisoara
21:00

19:00 Arad 19:00 Arad
22:00

19:00 Nadlac 19:00 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.