La adresa - Mersul autobuzelor Milton Keynes Anglia

La adresa

Milton Keynes, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:20
16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 19:30 Piatra Neamt 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca
04:15
12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud
04:44
02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu
16:20
19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt
20:00 Danytur
16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 04:00 Viena 13:40 Targu Mures 17:30 Negresti 12:00 Cluj Napoca 06:00 Onesti 09:00 Alesd 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 19:20 Galati 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 19:20 Galati 13:00 Ludus 18:00 Vaslui 10:45 Floresti 15:30 Targu Secuiesc 03:55 Schwechat 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 08:00 Oradea 19:40 Braila 13:30 Avrig 16:30 Bacau 08:00 Oradea 14:30 Brasov 19:40 Braila 13:20 Campia Turzii 17:00 Roman 10:30 Gilau 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 18:30 Barlad 19:00 Husi 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 06:00 Onesti 18:30 Barlad 14:00 Sighisoara 19:00 Husi 13:00 Turda 16:30 Bacau 10:00 Huedin 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 04:00 Viena 17:30 Negresti
20:00 Danytur
23:15 Dover
21:40
14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc
Sosiri
De la Ora

07:20 Braila
00:00

21:40 Constanta
00:05

06:10 Braila
00:10

21:40 Mangalia
00:10

21:40 Medgidia
00:15

21:40 Tulcea
00:20

07:20 Galati
00:30

21:40 Cernavoda
00:30

06:10 Galati
00:40

06:10 Buzau
01:00

07:20 Buzau
01:00

21:40 Giurgiu
01:00

21:40 Alexandria
01:10

03:00 Tulcea 03:00 Tulcea
01:15

21:40 Fetesti
01:20

03:00 Braila 03:00 Braila
01:20

06:10 Ramnicu Sarat
01:30

07:20 Ramnicu Sarat
01:30

21:40 Braila
01:30

06:10 Tecuci
01:55

07:20 Tecuci
02:00

21:40 Calarasi
02:00

03:00 Mangalia
02:00

06:10 Focsani
02:15

07:20 Focsani
02:15

21:40 Galati
02:30

06:10 Adjud
02:45

07:20 Barlad
02:45

06:10 Barlad
03:00

07:20 Adjud
03:00

21:40 Slobozia
03:00

03:00 Constanta 03:00 Galati 03:00 Galati
03:00

21:40 Tecuci
03:10

03:00 Medgidia
03:10

06:10 Husi
03:30

07:20 Husi
03:30

21:40 Barlad
03:30

03:00 Ianca 03:00 Ianca
03:30

06:10 Dorohoi
03:35

07:20 Dorohoi
03:35

06:10 Onesti
03:45

07:20 Vaslui
03:45
Danytur
01:30 Schwechat
03:50

21:40 Husi
03:50

06:10 Vaslui
04:00

07:20 Bacau
04:00

21:40 Bucuresti
04:00

03:00 Calarasi
04:00

06:10 Comanesti
04:10

03:00 Cernavoda
04:10

06:10 Bucuresti
04:15

03:00 Slobozia
04:15

06:10 Moinesti
04:20

21:40 Vaslui
04:20

03:00 Harsova
04:20

06:10 Botosani
04:30

07:20 Onesti
04:30

21:40 Urziceni
04:30

03:00 Faurei 03:00 Faurei
04:30

06:10 Craiova
04:35

06:10 Iasi
04:40

21:40 Buzau
04:40

03:00 Tecuci 03:00 Tecuci
04:40

07:20 Iasi
04:45

21:40 Ramnicu Sarat
04:50

03:00 Barlad 03:00 Barlad
04:50

06:10 Podu Iloaiei
05:00

08:10 Barlad
05:00
Danytur
01:30 Braila 01:30 Focsani
05:00

07:20 Botosani
05:00

21:40 Focsani
05:00

03:00 Lehliu
05:00

06:10 Filiasi
05:05

06:10 Ploiesti
05:10

21:40 Iasi
05:10

03:00 Tandarei
05:10

06:10 Suceava
05:20
Danytur
01:30 Tecuci
05:20

07:20 Podu Iloaiei
05:20

06:10 Bacau
05:30

08:10 Husi
05:30
Danytur
01:30 Galati
05:30

07:20 Roman
05:30

03:00 Husi 03:00 Husi
05:30

06:10 Negresti
05:40
Danytur
01:30 Marasesti
05:40

21:40 Targu Frumos
05:40

03:00 Vaslui 03:00 Vaslui
05:40

06:10 Harlau
05:45

07:20 Buhusi
05:45

06:10 Constanta
05:50

06:10 Campina
06:00
Danytur
01:30 Adjud 01:30 Barlad 01:30 Saveni
06:00

07:20 Suceava
06:00

21:40 Harlau
06:00

03:00 Giurgiu 03:00 Iasi 03:00 Giurgiu 03:00 Iasi
06:00

06:10 Buhusi
06:05

06:10 Roznov
06:10
Danytur
01:30 Husi
06:10

07:20 Harlau
06:10

21:40 Roman
06:10

03:00 Alexandria 03:00 Alexandria 03:00 Podu Iloaiei 03:00 Podu Iloaiei
06:10

06:10 Targu Frumos
06:15

07:20 Targu Frumos
06:15

21:40 Adjud
06:15

03:00 Turnu Magurele 03:00 Turnu Magurele
06:15

06:10 Gura Humorului
06:20

07:20 Piatra Neamt
06:20

03:00 Harlau 03:00 Harlau 03:00 Caracal 03:00 Caracal
06:20

06:10 Falticeni
06:30
Danytur
01:30 Botosani
06:30

07:20 Ruginoasa
06:30

21:40 Bacau
06:30

03:00 Flamanzi 03:00 Flamanzi 03:00 Slatina (Olt) 03:00 Slatina (Olt)
06:30

06:10 Rovinari
06:35

06:10 Pascani
06:40

07:20 Pascani
06:40

21:40 Slatina (Olt)
06:40

03:00 Botosani 03:00 Botosani
06:40

06:10 Motca
06:45

08:10 Vaslui
06:45

21:40 Radauti
06:45

03:00 Saveni 03:00 Saveni
06:45

06:10 Piatra Neamt
06:50

07:20 Targu Neamt
06:50

21:40 Dorohoi
06:50

03:00 Darabani 03:00 Darabani
06:50

06:10 Roman
06:55

21:40 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:10 Cristesti
07:00
Danytur
01:30 Harlau 01:30 Iasi 01:30 Vaslui
07:00

07:20 Falticeni
07:00

21:40 Targoviste
07:00

03:00 Dorohoi 03:00 Dorohoi 03:00 Bucuresti 03:00 Craiova 03:00 Craiova
07:00

06:10 Targu Jiu
07:05

21:40 Pitesti
07:05

06:10 Brasov
07:10

21:40 Ploiesti
07:10

03:00 Filiasi 03:00 Filiasi 03:00 Vanatori 03:00 Vanatori
07:10

06:10 Cernavoda
07:15
Danytur
01:30 Cotnari
07:15

21:40 Targu Neamt
07:15

21:40 Buhusi
07:20

03:00 Drobeta Turnu Severin 03:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:40 Roznov
07:25

06:10 Fetesti
07:30

08:10 Botosani
07:30
Danytur
01:30 Targu Frumos 01:30 Suceava
07:30

07:20 Gura Humorului
07:30

21:40 Piatra Neamt
07:30

03:00 Pitesti 03:00 Rovinari 03:00 Rovinari
07:30

03:00 Resita 03:00 Resita
07:40

03:00 Caransebes 03:00 Caransebes
07:50

06:10 Targu Neamt
08:00

08:10 Iasi 08:10 Harlau
08:00
Danytur
01:30 Targu Ocna 01:30 Negresti 01:30 Pascani
08:00

21:40 Onesti
08:00

03:00 Ramnicu Valcea 03:00 Targu Jiu 03:00 Targu Jiu
08:00

21:40 Botosani
08:10

03:00 Targoviste 03:00 Bumbesti Jiu 03:00 Bumbesti Jiu
08:10

21:40 Pascani
08:20

03:00 Sinaia 03:00 Petrosani 03:00 Petrosani
08:20

06:10 Fagaras
08:30

08:10 Braila 08:10 Podu Iloaiei
08:30

07:20 Campulung Moldovenesc
08:30

21:40 Craiova
08:30

03:00 Predeal 03:00 Hateg 03:00 Hateg 03:00 Poiana Largului 03:00 Poiana Largului
08:30

06:10 Petrosani
08:35

03:00 Bicaz 03:00 Bicaz
08:35

21:40 Falticeni
08:40

03:00 Piatra Neamt 03:00 Hunedoara 03:00 Hunedoara 03:00 Piatra Neamt 03:00 Campina
08:40

08:10 Targu Frumos
08:45

06:10 Poiana Largului
08:50

03:00 Urziceni 03:00 Deva 03:00 Deva
08:50

06:10 Hateg
08:53

06:10 Sibiu
08:55

06:10 Hunedoara
09:00

08:10 Piatra Neamt 08:10 Galati
09:00
Danytur
01:30 Roman 01:30 Comanesti
09:00

21:40 Suceava
09:00

03:00 Gheorgheni 03:00 Ploiesti 03:00 Lugoj 03:00 Lugoj 03:00 Gheorgheni
09:00

03:00 Sovata 03:00 Sovata 03:00 Timisoara 03:00 Timisoara 03:00 Buzau
09:10

06:10 Sebes
09:15

08:10 Pascani 08:10 Pascani
09:15

21:40 Filiasi
09:15
Danytur
01:30 Girov
09:20

03:00 Arad 03:00 Arad 03:00 Ramnicu Sarat
09:20

06:10 Toplita
09:30

07:20 Vatra Dornei
09:30

21:40 Targu Secuiesc
09:30

03:00 Focsani 03:00 Miercurea Ciuc 03:00 Miercurea Ciuc 03:00 Chisineu Cris 03:00 Chisineu Cris
09:30

21:40 Brasov
09:40

03:00 Odorheiu Secuiesc 03:00 Odorheiu Secuiesc 03:00 Marasesti
09:40

21:40 Bicaz
09:50

03:00 Toplita 03:00 Adjud 03:00 Salonta 03:00 Salonta 03:00 Toplita
09:50

06:10 Deva
10:00

08:10 Tecuci 08:10 Roman 08:10 Ramnicu Sarat
10:00
Danytur
01:30 Gura Humorului 01:30 Targu Neamt 01:30 Miercurea Ciuc 01:30 Piatra Neamt 01:30 Bacau
10:00

21:40 Ramnicu Valcea
10:00

03:00 Reghin 03:00 Bacau 03:00 Reghin 03:00 Gilau 03:00 Gilau
10:00

21:40 Gura Humorului
10:10

03:00 Onesti 03:00 Onesti 03:00 Roman
10:10

03:00 Targu Frumos
10:15

21:40 Moinesti
10:20

03:00 Pascani 03:00 Moinesti 03:00 Moinesti
10:20

06:10 Reghin
10:30

08:10 Focsani 08:10 Marasesti 08:10 Bucuresti
10:30
Danytur
01:30 Bicaz
10:30

07:20 Bistrita
10:30

21:40 Fagaras
10:30

03:00 Motca 03:00 Comanesti 03:00 Comanesti
10:30

21:40 Comanesti
10:40

03:00 Covasna 03:00 Covasna 03:00 Targu Neamt
10:40

08:10 Bacau
10:45

21:40 Targu Jiu
10:50

03:00 Targu Secuiesc 03:00 Targu Secuiesc 03:00 Falticeni
10:50

03:00 Suceava
10:55

08:10 Adjud 08:10 Targu Neamt
11:00
Danytur
01:30 Odorheiu Secuiesc 01:30 Campulung Moldovenesc 01:30 Onesti
11:00

21:40 Campulung Moldovenesc
11:00

03:00 Radauti 03:00 Brasov 03:00 Brasov
11:00

03:00 Gura Humorului
11:05

21:40 Targu Ocna
11:10

03:00 Fagaras 03:00 Campulung Moldovenesc 03:00 Fagaras
11:10

21:40 Gheorgheni
11:20

03:00 Sibiu 03:00 Vatra Dornei 03:00 Sibiu
11:20

03:00 Sebes 03:00 Sebes
11:25

06:10 Alba Iulia
11:30

08:10 Ploiesti
11:30

07:20 Beclean
11:30

21:40 Reghin
11:30

03:00 Prundu Bargaului 03:00 Alba Iulia 03:00 Alba Iulia
11:30

03:00 Teius 03:00 Teius
11:35

21:40 Toplita
11:40

03:00 Aiud 03:00 Aiud 03:00 Nasaud
11:40

03:00 Bistrita
11:45

21:40 Sighisoara
11:50

03:00 Targu Mures 03:00 Targu Mures
11:50

03:00 Beclean
11:55

08:10 Falticeni 08:10 Onesti
12:00
Danytur
01:30 Medias 01:30 Praid 01:30 Targu Secuiesc 01:30 Vatra Dornei
12:00

21:40 Orastie
12:00

03:00 Dej 03:00 Turda 03:00 Turda
12:00

21:40 Deva
12:10

08:10 Suceava
12:20

21:40 Caransebes
12:20

08:10 Oituz
12:30

07:20 Dej
12:30

21:40 Targu Mures
12:30

03:00 Gherla
12:30

21:40 Vatra Dornei
12:40

21:40 Resita
12:50

21:40 Blaj
12:55

08:10 Gura Humorului
13:00
Danytur
01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Reghin 01:30 Blaj
13:00

21:40 Sibiu
13:00

08:10 Frasin
13:05

21:40 Medias
13:10

08:10 Vama
13:15

21:40 Sebes
13:20

06:10 Targu Mures
13:30

08:10 Targu Secuiesc 08:10 Campulung Moldovenesc
13:30

07:20 Cluj Napoca
13:30

03:00 Cluj Napoca
13:30

06:10 Aiud
13:45

03:00 Bontida
13:50

06:10 Ludus
14:00
Danytur
01:30 Fagaras 01:30 Teius 01:30 Brasov
14:00

07:20 Baia Mare
14:00

21:40 Bistrita
14:00

03:00 Baia Mare
14:00

03:00 Satu Mare
14:10

21:40 Lugoj
14:20

03:00 Zalau
14:20

06:10 Turda
14:30

08:10 Vatra Dornei 08:10 Brasov
14:30

03:00 Huedin
14:30

21:40 Aiud
14:40

06:10 Cluj Napoca
15:00

08:10 Codlea
15:00
Danytur
01:30 Alba Iulia 01:30 Sighisoara 01:30 Avrig
15:00

07:20 Huedin
15:00

21:40 Beclean
15:00

21:40 Dej
15:15

21:40 Turda
15:20
Danytur
01:30 Sibiu
15:30

21:40 Gherla
15:45

08:10 Fagaras
15:50
Danytur
01:30 Dej 01:30 Bistrita 01:30 Zlatna 01:30 Targu Mures
16:00

21:40 Cluj Napoca
16:00

08:10 Bistrita 08:10 Baia Mare
16:30
Danytur
01:30 Sebes 01:30 Ludus
16:30

07:20 Satu Mare
16:30

21:40 Timisoara
16:30

08:10 Avrig
16:40

21:40 Huedin
16:45

06:10 Huedin
17:00

08:10 Targu Mures 08:10 Beclean
17:00
Danytur
01:30 Campia Turzii 01:30 Nasaud 01:30 Abrud
17:00

07:20 Oradea
17:00

21:40 Arad
17:00

08:10 Sibiu
17:15

21:40 Oradea
17:15

08:10 Dej
17:20

21:40 Nadlac
17:20

08:10 Turda
17:30
Danytur
01:30 Beclean 01:30 Turda
17:30

08:10 Gherla
17:35

03:00 Alesd
17:40

06:10 Alesd
18:00

08:10 Sebes 08:10 Satu Mare 08:10 Alba Iulia 08:10 Cluj Napoca
18:00
Danytur
01:30 Gherla 01:30 Deva 01:30 Cluj Napoca 01:30 Brad 01:30 Zalau
18:00

03:00 Oradea
18:00
Danytur
01:30 Dover
18:10

06:10 Oradea
18:30

08:10 Orastie
18:30
Danytur
01:30 Floresti
18:30

06:10 Bors
18:45

08:10 Carei
18:45

08:10 Huedin 08:10 Simeria
19:00
Danytur
01:30 Gilau
19:00

08:10 Deva
19:30

08:10 Oradea
20:00
Danytur
01:30 Huedin
20:00

08:10 Timisoara
21:00
Danytur
01:30 Alesd
21:00

08:10 Arad
22:00
Danytur
01:30 Arad 01:30 Oradea 01:30 Oradea 01:30 Oradea
22:00

08:10 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.