Kingsbury Circle NW99RR (parcare Iceland) - Mersul autobuzelor Londra Anglia

Kingsbury Circle NW99RR (parcare Iceland)

Londra, Anglia

Plecări
Ora Către
08:00
19:10 Liege 18:00 Bruxelles 16:30 Jabbeke 02:35 Chisineu Cris 10:50 Kent 05:45 Alesd 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 08:50 Amstetten 07:20 Wels 05:10 Regensburg 01:50 Wurzburg 23:10 Frankfurt 21:15 Siegburg 20:40 Koln 19:00 Liege 17:35 Aalst 16:05 Ostende 02:45 Ciumeghiu 10:35 Canterbury 07:25 Huedin 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 03:15 Salonta 02:10 Simand 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 08:40 Oed 06:50 Haag 03:50 Nurnberg 01:20 Wertheim 22:50 Bad Camberg 20:20 Frechen 18:35 Bruxelles 17:15 Drongen 14:20 Calais 03:15 Salonta 10:00 Maidstone 02:10 Simand 03:15 Salonta 02:10 Simand 04:05 Oradea 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 09:30 Melk 08:10 Sankt Valentin 06:25 Suben 03:00 Nurnberg 01:00 Spessart 22:35 Limburg an der Lahn 19:50 Aachen 18:20 Bruxelles 16:45 Brugge 11:20 Dover 04:05 Oradea 09:30 Dartford 04:05 Oradea 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 09:10 Kemmelbach 07:50 Linz 05:50 Passau 02:10 Wurzburg 23:20 Weiskirchen 21:35 Bad Honnef am Rhein
21:55
16:20 Husi 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 16:40 Braila 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 16:45 Tulcea 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 13:10 Giurgiu 09:40 Vestem 09:30 Aiud 10:20 Onesti 11:15 Calan 11:20 Targu Secuiesc 10:40 Simeria 12:00 Campina 11:50 Targu Jiu 13:10 Slobozia 15:05 Pascani 13:30 Harsova 15:25 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 07:40 Huedin 09:40 Vestem 10:00 Dej 10:20 Onesti 12:00 Vatra Dornei 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Botosani 12:00 Campina 13:40 Suceava 13:10 Slobozia 07:25 Alesd 13:10 Giurgiu 14:30 Poiana Largului 09:30 Aiud 14:50 Timisesti 11:15 Calan 12:35 Rovinari 16:00 Adjud 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 12:10 Lugoj 16:25 Barlad 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 15:40 Vaslui 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:50 Slatina (Olt) 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 13:05 Turnu Magurele 09:50 Fagaras 09:40 Teius 10:30 Targu Ocna 11:00 Deva 11:30 Brasov 11:05 Hunedoara 12:10 Ramnicu Sarat 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 15:10 Targu Frumos 13:20 Tandarei 15:30 Iasi 08:40 Miercurea Sibiului 07:45 Gilau 09:50 Fagaras 10:30 Beclean 10:30 Targu Ocna 12:20 Iacobeni 11:30 Brasov 13:20 Darabani 12:10 Ramnicu Sarat 13:55 Falticeni 12:50 Slatina (Olt) 14:15 Morareni 13:05 Turnu Magurele 14:35 Bicaz 09:40 Teius 07:10 Bors 11:00 Deva 12:40 Filiasi 16:05 Marasesti 11:05 Hunedoara 12:15 Caransebes 16:30 Tecuci 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 15:45 Roman 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:55 Alexandria 12:20 Resita 09:00 Sibiu 09:00 Turda 10:00 Moinesti 10:00 Alba Iulia 10:50 Covasna 10:10 Lancram 11:40 Predeal 11:30 Hateg 12:20 Ploiesti 14:55 Cristesti 13:50 Mangalia 15:15 Harlau 13:00 Bucuresti 15:35 Negresti 09:00 Sibiu 08:00 Cluj Napoca 10:00 Moinesti 10:50 Bistrita 10:50 Covasna 12:30 Campulung Moldovenesc 11:40 Predeal 13:30 Veresti 12:20 Ploiesti 14:00 Targu Mures 12:55 Alexandria 14:20 Toplita 09:00 Turda 14:40 Piatra Neamt 10:00 Alba Iulia 07:20 Oradea 10:10 Lancram 12:45 Craiova 16:10 Focsani 11:30 Hateg 12:20 Resita 16:35 Galati 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 15:50 Bacau 12:05 Timisoara 08:10 Medias 13:00 Corabia 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 09:10 Unirea 10:10 Comanesti 10:20 Sebes 11:00 Sfantu Gheorghe 10:30 Orastie 11:50 Sinaia 11:40 Petrosani 12:30 Pitesti 15:00 Motca 13:40 Medgidia 15:20 Deleni 08:10 Medias 07:30 Negreni 09:30 Ramnicu Valcea 08:30 Cluj Napoca 10:10 Comanesti 11:00 Prundu Bargaului 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Gura Humorului 11:50 Sinaia 13:35 Dolhasca 12:30 Pitesti 14:10 Reghin 13:00 Corabia 14:25 Durau 09:10 Unirea 14:45 Targu Neamt 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 15:55 Sascut 10:30 Orastie 12:00 Arad 16:15 Buzau 11:40 Petrosani
Sosiri
De la Ora

19:25 Schwechat 19:10 Schwechat
03:50

19:25 Focsani 19:25 Focsani 19:10 Focsani 19:10 Focsani 19:25 Braila 19:10 Braila
05:00

00:30 Giurgiu 00:30 Tulcea 00:30 Giurgiu
05:00

00:30 Turnu Magurele 00:30 Turnu Magurele
05:10

19:25 Tecuci 19:25 Tecuci 19:10 Tecuci 19:10 Tecuci
05:20

00:30 Corabia 00:30 Corabia
05:20

19:25 Galati 19:10 Galati
05:30

00:30 Alexandria 00:30 Alexandria 00:30 Braila
05:30

00:30 Galati
05:35

19:25 Marasesti 19:25 Marasesti 19:10 Marasesti 19:10 Marasesti
05:40

00:30 Slatina (Olt) 00:30 Slatina (Olt)
05:40

19:25 Saveni 19:25 Saveni 19:10 Saveni 19:25 Barlad 19:25 Adjud 19:25 Adjud 19:10 Saveni 19:10 Barlad 19:10 Adjud 19:10 Adjud
06:00

00:30 Craiova 00:30 Constanta 00:30 Constanta 00:30 Craiova
06:00

00:30 Mangalia 00:30 Mangalia
06:05

19:25 Husi 19:10 Husi
06:10

00:30 Filiasi 00:30 Filiasi
06:10

00:30 Medgidia 00:30 Medgidia
06:15

00:30 Hirsova 00:30 Rovinari 00:30 Rovinari 00:30 Hirsova
06:20

00:30 Tandarei 00:30 Tandarei
06:25

19:10 Botosani 19:25 Botosani 19:25 Botosani 19:10 Botosani
06:30

00:30 Slobozia 00:30 Isalnita 00:30 Isalnita 00:30 Slobozia
06:30

00:30 Tecuci 00:30 Targu Carbunesti 00:30 Targu Carbunesti
06:40

00:30 Motru 00:30 Barlad 00:30 Motru
06:45

00:30 Resita 00:30 Resita 00:30 Husi
06:50

00:30 Caransebes 00:30 Caransebes
06:55

19:10 Harlau 19:25 Iasi 19:10 Iasi 19:25 Iasi 19:25 Vaslui 19:25 Harlau 19:25 Harlau 19:10 Iasi 19:10 Vaslui 19:10 Harlau
07:00

00:30 Bucuresti 00:30 Lugoj 00:30 Buzau 00:30 Bucuresti 00:30 Lugoj
07:00

00:30 Timisoara 00:30 Timisoara
07:05

00:30 Focsani 00:30 Arad 00:30 Arad
07:10

19:25 Cotnari 19:10 Cotnari 19:25 Cotnari 19:10 Cotnari
07:15

08:00 Luton 08:00 Luton
07:15

00:30 Targu Jiu 00:30 Targu Jiu
07:20

00:30 Petrosani 00:30 Petrosani 00:30 Marasesti
07:25

19:10 Targu Frumos 19:25 Suceava 19:25 Targu Frumos 19:25 Suceava 19:10 Suceava 19:10 Targu Frumos 19:10 Suceava 19:25 Targu Frumos
07:30

00:30 Hateg 00:30 Pitesti 00:30 Adjud 00:30 Hateg 00:30 Pitesti
07:30

00:30 Sascut
07:35

00:30 Bacau 00:30 Calan 00:30 Calan
07:40

00:30 Roman
07:45

00:30 Ploiesti 00:30 Vaslui 00:30 Ploiesti 00:30 Hunedoara 00:30 Hunedoara
07:50

19:25 Targu Ocna 19:25 Targu Ocna 19:25 Negresti 19:10 Targu Ocna 19:25 Pascani 19:10 Targu Ocna 19:10 Negresti 19:10 Pascani 19:25 Pascani 19:10 Pascani
08:00

08:00 Londra
08:00

00:30 Deva 00:30 Negresti 00:30 Deva 00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Ramnicu Sarat
08:00

00:30 Iasi
08:05

00:30 Podu Iloaiei 00:30 Campina 00:30 Campina
08:10

00:30 Deleni
08:15

00:30 Harlau 00:30 Sinaia 00:30 Sinaia
08:20

00:30 Targu Frumos
08:25

00:30 Pascani 00:30 Predeal 00:30 Simeria 00:30 Simeria 00:30 Predeal
08:30

00:30 Motca
08:35

00:30 Cristesti 00:30 Orastie 00:30 Orastie
08:40

00:30 Timisesti
08:45

00:30 Sebes 00:30 Targu Neamt 00:30 Sebes
08:50

00:30 Piatra Neamt
08:55

19:10 Comanesti 19:25 Comanesti 19:25 Roman 19:10 Comanesti 19:10 Roman 19:25 Comanesti
09:00

00:30 Lancram 00:30 Bicaz 00:30 Brasov 00:30 Brasov 00:30 Lancram
09:00

00:30 Poiana Largului 00:30 Targu Secuiesc 00:30 Targu Secuiesc
09:10

19:10 Girov 19:25 Girov 19:10 Girov 19:25 Girov
09:20

00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Durau 00:30 Sfantu Gheorghe
09:20

00:30 Covasna 00:30 Alba Iulia 00:30 Toplita 00:30 Covasna 00:30 Alba Iulia
09:30

00:30 Teius 00:30 Morareni 00:30 Targu Ocna 00:30 Teius 00:30 Targu Ocna
09:40

00:30 Reghin
09:45

00:30 Onesti 00:30 Aiud 00:30 Onesti 00:30 Targu Mures 00:30 Aiud
09:50

19:25 Piatra Neamt 19:25 Miercurea Ciuc 19:10 Targu Neamt 19:25 Gura Humorului 19:25 Bacau 19:25 Targu Neamt 19:10 Piatra Neamt 19:10 Miercurea Ciuc 19:25 Gura Humorului 19:10 Gura Humorului 19:25 Piatra Neamt 19:10 Bacau 19:10 Targu Neamt 19:25 Miercurea Ciuc 19:10 Gura Humorului 19:10 Piatra Neamt 19:10 Miercurea Ciuc 19:25 Targu Neamt
10:00

00:30 Comanesti 00:30 Falticeni 00:30 Unirea 00:30 Comanesti 00:30 Unirea
10:00

00:30 Suceava
10:05

00:30 Dolhasca 00:30 Moinesti 00:30 Turda 00:30 Moinesti 00:30 Turda
10:10

00:30 Fagaras 00:30 Veresti 00:30 Fagaras
10:20

00:30 Darabani
10:25

19:10 Bicaz 19:25 Bicaz 19:10 Bicaz 19:25 Bicaz
10:30

00:30 Vestem 00:30 Botosani 00:30 Vestem
10:30

00:30 Gura Humorului
10:40

00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Ramnicu Valcea
10:50

00:30 Campulung Moldovenesc
10:55

19:10 Campulung Moldovenesc 19:10 Odorheiu Secuiesc 19:25 Odorheiu Secuiesc 19:25 Campulung Moldovenesc 19:25 Onesti 19:10 Odorheiu Secuiesc 19:25 Campulung Moldovenesc 19:10 Campulung Moldovenesc 19:10 Onesti 19:25 Odorheiu Secuiesc
11:00

00:30 Sibiu 00:30 Iacobeni 00:30 Sibiu
11:00

00:30 Vatra Dornei
11:05

00:30 Prundu Bargaului 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Miercurea Sibiului
11:10

00:30 Sighisoara 00:30 Sighisoara 00:30 Bistrita
11:20

00:30 Medias 00:30 Beclean 00:30 Medias
11:30

00:30 Dej
11:40

00:30 Cluj Napoca
11:45

19:25 Praid 19:25 Medias 19:25 Vatra Dornei 19:25 Targu Secuiesc 19:25 Medias 19:10 Praid 19:10 Medias 19:25 Vatra Dornei 19:10 Vatra Dornei 19:10 Targu Secuiesc 19:25 Praid 19:10 Medias 19:10 Vatra Dornei 19:10 Praid
12:00

00:30 Cluj Napoca
12:00

00:30 Gilau
12:15

19:10 Blaj 19:25 Reghin 19:25 Blaj 19:10 Reghin 19:25 Sfantu Gheorghe 19:25 Reghin 19:25 Blaj 19:10 Blaj 19:10 Sfantu Gheorghe 19:10 Reghin
13:00

00:30 Huedin
13:30

19:25 Teius 19:25 Brasov 19:10 Fagaras 19:25 Teius 19:10 Teius 19:10 Brasov 19:10 Teius 19:25 Fagaras 19:10 Fagaras 19:25 Fagaras
14:00

00:30 Negreni
14:50

00:30 Alesd
14:55

19:10 Alba Iulia 19:25 Avrig 19:10 Avrig 19:25 Avrig 19:25 Alba Iulia 19:25 Sighisoara 19:10 Avrig 19:25 Alba Iulia 19:10 Alba Iulia 19:10 Sighisoara
15:00

19:10 Sibiu 19:25 Sibiu 19:10 Sibiu 19:25 Sibiu
15:30

19:10 Dej 19:25 Zlatna 19:10 Bistrita 19:25 Targu Mures 19:25 Dej 19:25 Zlatna 19:10 Zlatna 19:10 Targu Mures 19:10 Dej 19:10 Zlatna 19:25 Bistrita 19:25 Dej 19:25 Bistrita 19:10 Bistrita
16:00

19:25 Sebes 19:25 Ludus 19:10 Sebes 19:10 Ludus 19:25 Sebes 19:10 Sebes
16:30

19:10 Abrud 19:25 Nasaud 19:25 Nasaud 19:10 Nasaud 19:25 Abrud 19:10 Nasaud 19:25 Campia Turzii 19:25 Abrud 19:10 Abrud 19:10 Campia Turzii
17:00

19:25 Turda 19:10 Beclean 19:10 Turda 19:25 Beclean 19:25 Beclean 19:10 Beclean
17:30

19:25 Brad 19:10 Gherla 19:10 Deva 19:25 Brad 19:25 Zalau 19:10 Brad 19:10 Brad 19:25 Deva 19:10 Zalau 19:25 Gherla 19:25 Cluj Napoca 19:25 Zalau 19:10 Deva 19:25 Gherla 19:10 Gherla 19:10 Cluj Napoca 19:10 Zalau 19:25 Deva
18:00

00:30 Oradea
18:15

19:25 Floresti 19:10 Floresti
18:30

00:30 Bors
18:30

19:25 Gilau 19:10 Gilau
19:00

19:25 Huedin 19:10 Huedin
20:00

19:25 Alesd 19:10 Alesd
21:00

19:25 Oradea 19:10 Arad 19:10 Oradea 19:25 Oradea 19:25 Oradea 19:10 Oradea 19:25 Oradea 19:10 Oradea 19:10 Oradea 19:25 Arad 19:10 Oradea 19:25 Arad 19:25 Oradea 19:10 Arad
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.