La adresa - Mersul autobuzelor Liverpool Anglia

La adresa

Liverpool, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:10
22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 15:30 Brasov 13:30 Orastie 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti
02:15 Giltrans
22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti
13:10
23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare
13:45
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
16:20
13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov
17:20 Danytur
19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
18:15 BEPS TRAVEL
10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt
20:00 BEPS TRAVEL
19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara
20:00 BEPS TRAVEL
04:00 Londra
20:15 Euro Michael Tour
20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
07:15 Piatra Neamt 07:15 Roman
00:00

11:40 Braila
00:00

04:30 Constanta
00:05
Giltrans
12:05 Braila
00:10

04:30 Mangalia
00:10

04:30 Medgidia
00:15

04:30 Tulcea
00:20

11:40 Galati
00:30

04:30 Cernavoda
00:30
Giltrans
12:05 Galati
00:40
Euro Michael Tour
07:15 Iasi
00:45
Giltrans
12:05 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:15 Braila 07:15 Targu Neamt
01:00

11:40 Buzau
01:00

04:30 Giurgiu
01:00

04:30 Alexandria
01:10

04:30 Fetesti
01:20
Giltrans
12:05 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:15 Poiana Largului 07:15 Galati
01:30

11:40 Ramnicu Sarat
01:30

04:30 Braila
01:30
Giltrans
12:05 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:15 Buzau
02:00

11:40 Tecuci
02:00

04:30 Calarasi
02:00

20:00 Berchem
02:00
Giltrans
12:05 Focsani
02:15

11:40 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
07:15 Ramnicu Sarat
02:30

04:30 Galati
02:30
Giltrans
12:05 Adjud
02:45

11:40 Barlad
02:45
Giltrans
12:05 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:15 Tecuci
03:00

11:40 Adjud
03:00

04:30 Slobozia
03:00

04:30 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
07:15 Focsani
03:15
Giltrans
12:05 Husi
03:30

11:40 Husi
03:30

04:30 Barlad
03:30
Giltrans
12:05 Dorohoi
03:35

11:40 Dorohoi
03:35
Giltrans
12:05 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:15 Adjud
03:45

11:40 Vaslui
03:45
Danytur
06:30 Schwechat
03:50

04:30 Husi
03:50
Giltrans
12:05 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
07:15 Barlad
04:00

11:40 Bacau
04:00

04:30 Bucuresti
04:00
Giltrans
12:05 Comanesti
04:10
Giltrans
12:05 Bucuresti
04:15
Giltrans
12:05 Moinesti
04:20

04:30 Vaslui
04:20
Giltrans
12:05 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:15 Husi 07:15 Targu Mures
04:30

11:40 Onesti
04:30

04:30 Urziceni
04:30
Giltrans
12:05 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:15 Dorohoi
04:35
Giltrans
12:05 Iasi
04:40

04:30 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
07:15 Dej 07:15 Onesti
04:45

11:40 Iasi
04:45

04:30 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
12:05 Podu Iloaiei
05:00
BEPS TRAVEL
15:15 Barlad
05:00
Danytur
06:30 Braila 06:30 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
07:15 Vaslui
05:00
BEPS TRAVEL
13:30 Barlad
05:00

11:40 Botosani
05:00

04:30 Focsani
05:00

06:50 Giurgiu 06:50 Giurgiu
05:00
Giltrans
12:05 Filiasi
05:05
Giltrans
12:05 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:15 Comanesti
05:10

04:30 Iasi
05:10

06:50 Turnu Magurele 06:50 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
07:15 Gherla
05:15
Giltrans
12:05 Suceava
05:20
Danytur
06:30 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
07:15 Moinesti
05:20

11:40 Podu Iloaiei
05:20

06:50 Corabia 06:50 Corabia
05:20
Giltrans
12:05 Bacau
05:30
BEPS TRAVEL
15:15 Husi
05:30
Danytur
06:30 Galati
05:30
Euro Michael Tour
07:15 Botosani
05:30
BEPS TRAVEL
13:30 Husi
05:30

11:40 Roman
05:30
BEPS TRAVEL
13:30 Londra
05:30

06:50 Alexandria 06:50 Alexandria 06:50 Braila
05:30

06:50 Galati
05:35
Giltrans
12:05 Negresti
05:40
Danytur
06:30 Marasesti
05:40

04:30 Targu Frumos
05:40

06:50 Slatina (Olt) 06:50 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
12:05 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:15 Apahida
05:45

11:40 Buhusi
05:45
Giltrans
12:05 Constanta
05:50
Giltrans
12:05 Campina
06:00
Danytur
06:30 Saveni 06:30 Adjud 06:30 Saveni 06:30 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
07:15 Podu Iloaiei
06:00

11:40 Suceava
06:00

04:30 Harlau
06:00

06:50 Craiova 06:50 Constanta 06:50 Constanta 06:50 Craiova
06:00
Giltrans
12:05 Buhusi
06:05

06:50 Mangalia 06:50 Mangalia
06:05
Giltrans
12:05 Roznov
06:10
Danytur
06:30 Husi
06:10

11:40 Harlau
06:10

04:30 Roman
06:10

06:50 Filiasi 06:50 Filiasi
06:10
Giltrans
12:05 Targu Frumos
06:15

11:40 Targu Frumos
06:15

04:30 Adjud
06:15

06:50 Medgidia 06:50 Medgidia
06:15
Giltrans
12:05 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:15 Suceava
06:20

11:40 Piatra Neamt
06:20

06:50 Rovinari 06:50 Hirsova 06:50 Rovinari 06:50 Hirsova
06:20

06:50 Tandarei 06:50 Tandarei
06:25
Giltrans
12:05 Falticeni
06:30
Danytur
06:30 Botosani 06:30 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
07:15 Bacau
06:30

11:40 Ruginoasa
06:30

04:30 Bacau
06:30

06:50 Isalnita 06:50 Slobozia 06:50 Isalnita 06:50 Slobozia
06:30
Giltrans
12:05 Rovinari
06:35
Giltrans
12:05 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
07:15 Negresti
06:40

11:40 Pascani
06:40

04:30 Slatina (Olt)
06:40

06:50 Tecuci 06:50 Targu Carbunesti 06:50 Targu Carbunesti
06:40
Giltrans
12:05 Motca
06:45
BEPS TRAVEL
15:15 Vaslui
06:45
Euro Michael Tour
07:15 Harlau
06:45
BEPS TRAVEL
13:30 Vaslui
06:45

04:30 Radauti
06:45

06:50 Motru 06:50 Motru 06:50 Barlad
06:45
Giltrans
12:05 Piatra Neamt
06:50

11:40 Targu Neamt
06:50

04:30 Dorohoi
06:50

06:50 Husi 06:50 Resita 06:50 Resita
06:50
Giltrans
12:05 Roman
06:55

04:30 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:50 Caransebes 06:50 Caransebes
06:55
Giltrans
12:05 Cristesti
07:00
Danytur
06:30 Iasi 06:30 Harlau 06:30 Iasi 06:30 Harlau 06:30 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
07:15 Cluj Napoca
07:00

11:40 Falticeni
07:00

04:30 Targoviste
07:00

06:50 Bucuresti 06:50 Lugoj 06:50 Buzau 06:50 Bucuresti 06:50 Lugoj
07:00

20:00 Sanmartin
07:00
Giltrans
12:05 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:15 Buhusi
07:05

04:30 Pitesti
07:05

06:50 Timisoara 06:50 Timisoara
07:05
Giltrans
12:05 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:15 Roznov
07:10

04:30 Ploiesti
07:10

06:50 Focsani 06:50 Arad 06:50 Arad
07:10
Giltrans
12:05 Cernavoda
07:15
Danytur
06:30 Cotnari 06:30 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
07:15 Targu Frumos
07:15

04:30 Targu Neamt
07:15
Euro Michael Tour
07:15 Gura Humorului
07:20

04:30 Buhusi
07:20

06:50 Targu Jiu 06:50 Targu Jiu
07:20

04:30 Roznov
07:25

06:50 Marasesti 06:50 Petrosani 06:50 Petrosani
07:25
Giltrans
12:05 Fetesti
07:30
BEPS TRAVEL
15:15 Botosani
07:30
Danytur
06:30 Targu Frumos 06:30 Suceava 06:30 Suceava 06:30 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
07:15 Falticeni
07:30
BEPS TRAVEL
13:30 Botosani
07:30

11:40 Gura Humorului
07:30

04:30 Piatra Neamt
07:30

06:50 Hateg 06:50 Pitesti 06:50 Adjud 06:50 Hateg 06:50 Pitesti
07:30

20:00 Oradea
07:30

06:50 Sascut
07:35
Euro Michael Tour
07:15 Pascani
07:40

06:50 Calan 06:50 Bacau 06:50 Calan
07:40
Euro Michael Tour
07:15 Motca
07:45

06:50 Roman
07:45

06:50 Ploiesti 06:50 Ploiesti 06:50 Hunedoara 06:50 Hunedoara 06:50 Vaslui
07:50
Giltrans
12:05 Targu Neamt
08:00
BEPS TRAVEL
15:15 Harlau 15:15 Iasi
08:00
Danytur
06:30 Pascani 06:30 Negresti 06:30 Targu Ocna 06:30 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
07:15 Cristesti
08:00
BEPS TRAVEL
13:30 Iasi 13:30 Iasi 13:30 Harlau
08:00

04:30 Onesti
08:00

06:50 Deva 06:50 Deva 06:50 Ramnicu Sarat 06:50 Negresti 06:50 Ramnicu Sarat
08:00

06:50 Iasi
08:05

04:30 Botosani
08:10

06:50 Campina 06:50 Podu Iloaiei 06:50 Campina
08:10

06:50 Deleni
08:15

04:30 Pascani
08:20

06:50 Sinaia 06:50 Harlau 06:50 Sinaia
08:20

06:50 Targu Frumos
08:25
Giltrans
12:05 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
15:15 Podu Iloaiei 15:15 Braila
08:30
BEPS TRAVEL
13:30 Braila 13:30 Podu Iloaiei 13:30 Podu Iloaiei
08:30

11:40 Campulung Moldovenesc
08:30

04:30 Craiova
08:30

06:50 Predeal 06:50 Pascani 06:50 Simeria 06:50 Simeria 06:50 Predeal
08:30
Giltrans
12:05 Petrosani
08:35

06:50 Motca
08:35

04:30 Falticeni
08:40

06:50 Orastie 06:50 Orastie 06:50 Cristesti
08:40
BEPS TRAVEL
15:15 Targu Frumos
08:45
BEPS TRAVEL
13:30 Targu Frumos 13:30 Targu Frumos
08:45

06:50 Timisesti
08:45
Giltrans
12:05 Poiana Largului
08:50

06:50 Targu Neamt 06:50 Sebes 06:50 Sebes
08:50
Giltrans
12:05 Hateg
08:53
Giltrans
12:05 Sibiu
08:55

06:50 Piatra Neamt
08:55
Giltrans
12:05 Hunedoara
09:00
BEPS TRAVEL
15:15 Piatra Neamt 15:15 Galati
09:00
Danytur
06:30 Roman 06:30 Comanesti
09:00
BEPS TRAVEL
13:30 Galati 13:30 Piatra Neamt
09:00

04:30 Suceava
09:00

06:50 Lancram 06:50 Brasov 06:50 Bicaz 06:50 Lancram 06:50 Brasov
09:00

06:50 Targu Secuiesc 06:50 Poiana Largului 06:50 Targu Secuiesc
09:10
Giltrans
12:05 Sebes
09:15
BEPS TRAVEL
15:15 Pascani 15:15 Pascani
09:15
BEPS TRAVEL
13:30 Pascani 13:30 Pascani 13:30 Pascani
09:15

04:30 Filiasi
09:15
Danytur
06:30 Girov 06:30 Girov
09:20

06:50 Durau 06:50 Sfantu Gheorghe 06:50 Sfantu Gheorghe
09:20
Giltrans
12:05 Toplita
09:30

11:40 Vatra Dornei
09:30

04:30 Targu Secuiesc
09:30

06:50 Covasna 06:50 Alba Iulia 06:50 Covasna 06:50 Alba Iulia 06:50 Toplita
09:30

04:30 Brasov
09:40

06:50 Teius 06:50 Targu Ocna 06:50 Teius 06:50 Morareni 06:50 Targu Ocna
09:40

06:50 Reghin
09:45

04:30 Bicaz
09:50

06:50 Targu Mures 06:50 Onesti 06:50 Aiud 06:50 Onesti 06:50 Aiud
09:50
Giltrans
12:05 Deva
10:00
BEPS TRAVEL
15:15 Roman 15:15 Tecuci 15:15 Ramnicu Sarat
10:00
Danytur
06:30 Piatra Neamt 06:30 Gura Humorului 06:30 Bacau 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Targu Neamt 06:30 Piatra Neamt 06:30 Gura Humorului 06:30 Targu Neamt
10:00
Euro Michael Tour
07:15 Alesd
10:00
BEPS TRAVEL
13:30 Roman 13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Tecuci 13:30 Roman
10:00

04:30 Ramnicu Valcea
10:00

06:50 Comanesti 06:50 Unirea 06:50 Falticeni 06:50 Comanesti 06:50 Unirea
10:00

06:50 Suceava
10:05

04:30 Gura Humorului
10:10

06:50 Moinesti 06:50 Dolhasca 06:50 Turda 06:50 Moinesti 06:50 Turda
10:10

04:30 Moinesti
10:20

06:50 Veresti 06:50 Fagaras 06:50 Fagaras
10:20

06:50 Darabani
10:25
Giltrans
12:05 Reghin
10:30
BEPS TRAVEL
15:15 Marasesti 15:15 Focsani 15:15 Bucuresti
10:30
Danytur
06:30 Bicaz 06:30 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
07:15 Oradea
10:30
BEPS TRAVEL
13:30 Focsani 13:30 Marasesti 13:30 Bucuresti
10:30

11:40 Bistrita
10:30

04:30 Fagaras
10:30

06:50 Vestem 06:50 Botosani 06:50 Vestem
10:30
Euro Michael Tour
07:15 Campulung Moldovenesc
10:35

04:30 Comanesti
10:40

06:50 Gura Humorului
10:40
BEPS TRAVEL
15:15 Bacau
10:45
BEPS TRAVEL
13:30 Bacau 13:30 Bacau
10:45

04:30 Targu Jiu
10:50

06:50 Ramnicu Valcea 06:50 Ramnicu Valcea
10:50

06:50 Campulung Moldovenesc
10:55
BEPS TRAVEL
15:15 Targu Neamt 15:15 Adjud
11:00
Danytur
06:30 Campulung Moldovenesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Onesti 06:30 Campulung Moldovenesc
11:00
BEPS TRAVEL
13:30 Targu Neamt 13:30 Adjud
11:00

04:30 Campulung Moldovenesc
11:00

06:50 Sibiu 06:50 Sibiu 06:50 Iacobeni
11:00

06:50 Vatra Dornei
11:05

04:30 Targu Ocna
11:10

06:50 Prundu Bargaului 06:50 Miercurea Sibiului 06:50 Miercurea Sibiului
11:10

04:30 Gheorgheni
11:20

06:50 Sighisoara 06:50 Bistrita 06:50 Sighisoara
11:20
Giltrans
12:05 Alba Iulia
11:30
BEPS TRAVEL
15:15 Ploiesti
11:30
Euro Michael Tour
07:15 Vatra Dornei
11:30
BEPS TRAVEL
13:30 Ploiesti
11:30

11:40 Beclean
11:30

04:30 Reghin
11:30

06:50 Medias 06:50 Beclean 06:50 Medias
11:30

04:30 Toplita
11:40

06:50 Dej
11:40

06:50 Cluj Napoca
11:45

04:30 Sighisoara
11:50
BEPS TRAVEL
15:15 Onesti 15:15 Falticeni
12:00
Danytur
06:30 Praid 06:30 Vatra Dornei 06:30 Praid 06:30 Vatra Dornei 06:30 Targu Secuiesc 06:30 Medias
12:00
BEPS TRAVEL
13:30 Falticeni 13:30 Onesti 13:30 Onesti
12:00

04:30 Orastie
12:00

06:50 Cluj Napoca
12:00

04:30 Deva
12:10

06:50 Gilau
12:15
BEPS TRAVEL
15:15 Suceava
12:20
BEPS TRAVEL
13:30 Suceava
12:20

04:30 Caransebes
12:20
BEPS TRAVEL
15:15 Oituz
12:30
Euro Michael Tour
07:15 Toplita
12:30
BEPS TRAVEL
13:30 Oituz 13:30 Oituz
12:30

11:40 Dej
12:30

04:30 Targu Mures
12:30

04:30 Vatra Dornei
12:40

04:30 Resita
12:50

04:30 Blaj
12:55
BEPS TRAVEL
15:15 Gura Humorului
13:00
Danytur
06:30 Reghin 06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Reghin 06:30 Blaj
13:00
Euro Michael Tour
07:15 Bistrita 07:15 Londra
13:00
BEPS TRAVEL
13:30 Gura Humorului
13:00

04:30 Sibiu
13:00
BEPS TRAVEL
15:15 Frasin
13:05
BEPS TRAVEL
13:30 Frasin
13:05

04:30 Medias
13:10
BEPS TRAVEL
15:15 Vama
13:15
BEPS TRAVEL
13:30 Vama
13:15

04:30 Sebes
13:20
Giltrans
12:05 Targu Mures
13:30
BEPS TRAVEL
15:15 Targu Secuiesc 15:15 Campulung Moldovenesc
13:30
Euro Michael Tour
07:15 Reghin
13:30
BEPS TRAVEL
13:30 Targu Secuiesc 13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Targu Secuiesc
13:30

11:40 Cluj Napoca
13:30

04:30 Alba Iulia
13:30

06:50 Huedin
13:30
Giltrans
12:05 Aiud
13:45
Giltrans
12:05 Ludus
14:00
Danytur
06:30 Brasov 06:30 Teius 06:30 Fagaras 06:30 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
07:15 Beclean
14:00

11:40 Baia Mare
14:00

04:30 Bistrita
14:00

04:30 Lugoj
14:20
Giltrans
12:05 Turda
14:30
BEPS TRAVEL
15:15 Brasov 15:15 Vatra Dornei
14:30
BEPS TRAVEL
13:30 Brasov 13:30 Vatra Dornei 13:30 Brasov
14:30

04:30 Aiud
14:40

06:50 Negreni
14:50

06:50 Alesd
14:55
Giltrans
12:05 Cluj Napoca
15:00
BEPS TRAVEL
15:15 Codlea
15:00
Danytur
06:30 Avrig 06:30 Alba Iulia 06:30 Avrig 06:30 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
07:15 Ludus
15:00
BEPS TRAVEL
13:30 Codlea 13:30 Codlea
15:00

11:40 Huedin
15:00

04:30 Beclean
15:00

04:30 Dej
15:15

04:30 Turda
15:20
Danytur
06:30 Sibiu 06:30 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
07:15 Turda
15:30

04:30 Gherla
15:45
BEPS TRAVEL
15:15 Fagaras
15:50
BEPS TRAVEL
13:30 Fagaras 13:30 Fagaras
15:50
Danytur
06:30 Dej 06:30 Bistrita 06:30 Targu Mures 06:30 Zlatna 06:30 Dej 06:30 Bistrita
16:00

04:30 Cluj Napoca
16:00
BEPS TRAVEL
15:15 Bistrita 15:15 Baia Mare
16:30
Danytur
06:30 Sebes 06:30 Sebes 06:30 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
13:30 Baia Mare 13:30 Bistrita
16:30

11:40 Satu Mare
16:30

04:30 Timisoara
16:30
BEPS TRAVEL
15:15 Avrig
16:40
BEPS TRAVEL
13:30 Avrig 13:30 Avrig
16:40

04:30 Huedin
16:45
Giltrans
12:05 Huedin
17:00
BEPS TRAVEL
15:15 Targu Mures 15:15 Beclean
17:00
Danytur
06:30 Nasaud 06:30 Campia Turzii 06:30 Nasaud 06:30 Abrud
17:00
Euro Michael Tour
07:15 Lille
17:00
BEPS TRAVEL
13:30 Beclean 13:30 Targu Mures
17:00

11:40 Oradea
17:00

04:30 Arad
17:00
BEPS TRAVEL
15:15 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
13:30 Sibiu 13:30 Sibiu
17:15

04:30 Oradea
17:15
BEPS TRAVEL
15:15 Dej
17:20
BEPS TRAVEL
13:30 Dej
17:20

04:30 Nadlac
17:20
BEPS TRAVEL
15:15 Turda
17:30
Danytur
06:30 Turda 06:30 Beclean 06:30 Beclean
17:30
BEPS TRAVEL
13:30 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
15:15 Gherla
17:35
BEPS TRAVEL
13:30 Gherla
17:35
Giltrans
12:05 Alesd
18:00
BEPS TRAVEL
15:15 Cluj Napoca 15:15 Sebes 15:15 Satu Mare 15:15 Alba Iulia
18:00
Danytur
06:30 Brad 06:30 Gherla 06:30 Deva 06:30 Zalau 06:30 Deva 06:30 Cluj Napoca 06:30 Gherla 06:30 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
07:15 Huedin 07:15 Dunkerque
18:00
BEPS TRAVEL
13:30 Cluj Napoca 13:30 Sebes 13:30 Sebes 13:30 Alba Iulia 13:30 Satu Mare
18:00

06:50 Oradea
18:15
Giltrans
12:05 Oradea
18:30
BEPS TRAVEL
15:15 Orastie
18:30
Danytur
06:30 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
13:30 Orastie 13:30 Orastie
18:30

06:50 Bors
18:30
Giltrans
12:05 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
15:15 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
13:30 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
15:15 Simeria 15:15 Huedin
19:00
Danytur
06:30 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
07:15 Calais
19:00
BEPS TRAVEL
13:30 Simeria 13:30 Simeria 13:30 Huedin
19:00
BEPS TRAVEL
15:15 Deva
19:30
BEPS TRAVEL
13:30 Deva 13:30 Deva
19:30
Euro Michael Tour
07:15 Bors
19:45
BEPS TRAVEL
15:15 Oradea
20:00
Danytur
06:30 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
13:30 Oradea
20:00
BEPS TRAVEL
15:15 Timisoara
21:00
Danytur
06:30 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
13:30 Timisoara
21:00
BEPS TRAVEL
15:15 Arad
22:00
Danytur
06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Arad 06:30 Oradea 06:30 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
13:30 Arad 13:30 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
15:15 Nadlac
23:00
BEPS TRAVEL
13:30 Nadlac 13:30 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.