La adresa - Mersul autobuzelor Lincoln Anglia

La adresa

Lincoln, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:37
18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak
03:12 Giltrans
22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 02:30 Cernavoda
06:00
17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:40 Bicaz 14:00 Timisoara 15:10 Toplita 13:00 Hateg 14:30 Reghin 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 08:30 Peterborough 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 16:30 Poiana Largului 13:40 Arad 15:00 Miercurea Ciuc 12:50 Calan 14:05 Medias 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:00 Durau 13:30 Targu Jiu 14:50 Sfantu Gheorghe 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 14:15 Lugoj 15:20 Borsec 13:15 Petrosani 14:40 Morareni 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
08:00
19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 08:00 Oradea 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes
08:00
23:15 Dover
15:15 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
15:40
13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara
21:12 Euro Michael Tour
20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
06:20 Piatra Neamt 06:20 Roman
00:00
MaxiBus Travel
18:40 Targu Jiu
00:00

03:50 Constanta
00:05
Giltrans
10:20 Braila
00:10

03:50 Mangalia
00:10

03:50 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:40 Ramnicu Valcea
00:15

03:50 Tulcea
00:20

03:50 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:40 Targu Mures
00:30
Giltrans
10:20 Galati
00:40
Euro Michael Tour
06:20 Iasi
00:45
Giltrans
10:20 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
06:20 Braila 06:20 Targu Neamt
01:00

03:50 Giurgiu
01:00

03:50 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:40 Reghin 18:40 Petrosani
01:15

03:50 Fetesti
01:20
Giltrans
10:20 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
06:20 Poiana Largului 06:20 Galati
01:30

03:50 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:40 Resita
01:30
Giltrans
10:20 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
06:20 Buzau
02:00

03:50 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:40 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
18:40 Hateg
02:10
Giltrans
10:20 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:40 Caransebes 18:40 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
06:20 Ramnicu Sarat
02:30

03:50 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:40 Bistrita
02:30
Giltrans
10:20 Adjud
02:45
Giltrans
10:20 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
06:20 Tecuci
03:00

03:50 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:40 Lugoj 18:40 Hunedoara
03:00

03:50 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
06:20 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
18:40 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:40 Deva
03:20
Giltrans
10:20 Husi
03:30

03:50 Barlad
03:30
Giltrans
10:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
10:20 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
06:20 Adjud
03:45

08:00 Schwechat
03:50

03:50 Husi
03:50
Giltrans
10:20 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
06:20 Barlad
04:00

03:50 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:40 Timisoara 18:40 Alba Iulia 18:40 Brad
04:00
Giltrans
10:20 Comanesti
04:10
Giltrans
10:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
10:20 Moinesti
04:20

03:50 Vaslui
04:20
Giltrans
10:20 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
06:20 Husi 06:20 Targu Mures
04:30

03:50 Urziceni
04:30
Giltrans
10:20 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
06:20 Dorohoi
04:35
Giltrans
10:20 Iasi
04:40

03:50 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
06:20 Dej 06:20 Onesti
04:45
MaxiBus Travel
18:40 Aiud
04:45

03:50 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
10:20 Podu Iloaiei
05:00

08:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
06:20 Vaslui
05:00

03:50 Focsani
05:00

07:20 Tulcea 07:20 Giurgiu
05:00
Giltrans
10:20 Filiasi
05:05
Giltrans
10:20 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
06:20 Comanesti
05:10

03:50 Iasi
05:10

07:20 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
18:40 Turda
05:10
Euro Michael Tour
06:20 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
18:40 Arad
05:15
Giltrans
10:20 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
06:20 Moinesti
05:20

07:20 Corabia
05:20
Giltrans
10:20 Bacau
05:30

08:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
06:20 Botosani
05:30

07:20 Alexandria 07:20 Braila
05:30
MaxiBus Travel
18:40 Zalau
05:30

07:20 Galati
05:35
Giltrans
10:20 Negresti
05:40

03:50 Targu Frumos
05:40

07:20 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
10:20 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
06:20 Apahida
05:45
MaxiBus Travel
18:40 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
10:20 Constanta
05:50
Giltrans
10:20 Campina
06:00

08:00 Barlad 08:00 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
06:20 Podu Iloaiei
06:00

03:50 Harlau
06:00

07:20 Constanta 07:20 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
18:40 Stei
06:00

08:40 Giurgiu 08:40 Constanta 08:40 Giurgiu 08:40 Constanta
06:00
Giltrans
10:20 Buhusi
06:05

07:20 Mangalia
06:05
Giltrans
10:20 Roznov
06:10

08:00 Husi
06:10

03:50 Roman
06:10

07:20 Filiasi
06:10

08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
10:20 Targu Frumos
06:15

03:50 Adjud
06:15

07:20 Medgidia
06:15
Giltrans
10:20 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
06:20 Suceava
06:20

07:20 Hirsova 07:20 Rovinari
06:20

08:40 Corabia 08:40 Corabia
06:20

07:20 Tandarei
06:25
Giltrans
10:20 Falticeni
06:30

08:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
06:20 Bacau
06:30

03:50 Bacau
06:30

07:20 Isalnita 07:20 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
18:40 Beius 18:40 Salonta
06:30

08:40 Mangalia 08:40 Mangalia 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria
06:30
Giltrans
10:20 Rovinari
06:35
Giltrans
10:20 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
06:20 Negresti
06:40

03:50 Slatina (Olt)
06:40

07:20 Targu Carbunesti 07:20 Tecuci
06:40

08:40 Medgidia 08:40 Filiasi 08:40 Filiasi 08:40 Medgidia
06:40
Giltrans
10:20 Motca
06:45
Euro Michael Tour
06:20 Harlau
06:45

03:50 Radauti
06:45

07:20 Barlad 07:20 Motru
06:45
Giltrans
10:20 Piatra Neamt
06:50

03:50 Dorohoi
06:50

07:20 Husi 07:20 Resita
06:50

08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Hirsova 08:40 Hirsova
06:50
Giltrans
10:20 Roman
06:55

03:50 Drobeta Turnu Severin
06:55

07:20 Caransebes
06:55
Giltrans
10:20 Cristesti
07:00

08:00 Vaslui 08:00 Harlau 08:00 Iasi
07:00
Euro Michael Tour
06:20 Cluj Napoca
07:00

03:50 Targoviste
07:00

07:20 Bucuresti 07:20 Lugoj 07:20 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
18:40 Sanmartin
07:00

08:40 Craiova 08:40 Tandarei 08:40 Tandarei 08:40 Craiova 08:40 Tulcea
07:00
Giltrans
10:20 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
06:20 Buhusi
07:05

03:50 Pitesti
07:05

07:20 Timisoara
07:05
Giltrans
10:20 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
06:20 Roznov
07:10

03:50 Ploiesti
07:10

07:20 Focsani 07:20 Arad
07:10

08:40 Filiasi 08:40 Braila 08:40 Filiasi
07:10
Giltrans
10:20 Cernavoda
07:15

08:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
06:20 Targu Frumos
07:15

03:50 Targu Neamt
07:15

08:40 Galati
07:15
Euro Michael Tour
06:20 Gura Humorului
07:20

03:50 Buhusi
07:20

07:20 Targu Jiu
07:20

08:40 Rovinari 08:40 Rovinari
07:20

03:50 Roznov
07:25

07:20 Marasesti 07:20 Petrosani
07:25

08:40 Tecuci
07:25
Giltrans
10:20 Fetesti
07:30

08:00 Targu Frumos 08:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
06:20 Falticeni
07:30

03:50 Piatra Neamt
07:30

07:20 Hateg 07:20 Pitesti 07:20 Adjud
07:30
MaxiBus Travel
18:40 Oradea
07:30

08:40 Isalnita 08:40 Isalnita
07:30

07:20 Sascut
07:35

08:40 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
06:20 Pascani
07:40

07:20 Calan 07:20 Bacau
07:40

08:40 Targu Carbunesti 08:40 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
06:20 Motca
07:45

07:20 Roman
07:45

08:40 Motru 08:40 Husi 08:40 Motru
07:45

07:20 Hunedoara 07:20 Vaslui 07:20 Ploiesti
07:50

08:40 Resita 08:40 Resita
07:50

08:40 Caransebes 08:40 Caransebes
07:55
Giltrans
10:20 Targu Neamt
08:00

08:00 Pascani 08:00 Negresti
08:00
Euro Michael Tour
06:20 Cristesti
08:00

03:50 Onesti
08:00

07:20 Ramnicu Sarat 07:20 Negresti 07:20 Deva
08:00

08:40 Slobozia 08:40 Lugoj 08:40 Slobozia 08:40 Lugoj 08:40 Buzau
08:00

07:20 Iasi
08:05

08:40 Timisoara 08:40 Timisoara
08:05

03:50 Botosani
08:10

07:20 Podu Iloaiei 07:20 Campina
08:10

08:40 Bucuresti 08:40 Arad 08:40 Focsani 08:40 Arad 08:40 Bucuresti
08:10

07:20 Deleni
08:15

08:40 Marasesti
08:15

03:50 Pascani
08:20

07:20 Sinaia 07:20 Harlau
08:20

08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu
08:20

07:20 Targu Frumos
08:25

08:40 Adjud 08:40 Petrosani 08:40 Petrosani
08:25
Giltrans
10:20 Fagaras
08:30

03:50 Craiova
08:30

07:20 Pascani 07:20 Predeal 07:20 Simeria
08:30

08:40 Hateg 08:40 Hateg
08:30
Giltrans
10:20 Petrosani
08:35

07:20 Motca
08:35

08:40 Sascut
08:35

03:50 Falticeni
08:40

07:20 Cristesti 07:20 Orastie
08:40

08:40 Calan 08:40 Calan
08:40

07:20 Timisesti
08:45

08:40 Bacau
08:45
Giltrans
10:20 Poiana Largului
08:50

07:20 Sebes 07:20 Targu Neamt
08:50

08:40 Hunedoara 08:40 Hunedoara
08:50
Giltrans
10:20 Hateg
08:53
Giltrans
10:20 Sibiu
08:55

07:20 Piatra Neamt
08:55

08:40 Roman
08:55
Giltrans
10:20 Hunedoara
09:00

08:00 Roman
09:00

03:50 Suceava
09:00

07:20 Lancram 07:20 Brasov 07:20 Bicaz
09:00

08:40 Vaslui 08:40 Deva 08:40 Pitesti 08:40 Deva 08:40 Pitesti
09:00

08:40 Negresti
09:05

07:20 Targu Secuiesc 07:20 Poiana Largului
09:10

08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Iasi 08:40 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
10:20 Sebes
09:15

03:50 Filiasi
09:15

08:40 Podu Iloaiei
09:15

08:00 Girov
09:20

07:20 Sfantu Gheorghe 07:20 Durau
09:20

08:40 Campina 08:40 Deleni 08:40 Campina
09:20

08:40 Harlau
09:25
Giltrans
10:20 Toplita
09:30

03:50 Targu Secuiesc
09:30

07:20 Covasna 07:20 Alba Iulia 07:20 Toplita
09:30

08:40 Sinaia 08:40 Targu Frumos 08:40 Sinaia
09:30

08:40 Pascani
09:35

03:50 Brasov
09:40

07:20 Targu Ocna 07:20 Teius 07:20 Morareni
09:40

08:40 Motca 08:40 Predeal 08:40 Predeal
09:40

07:20 Reghin
09:45

08:40 Cristesti
09:45

03:50 Bicaz
09:50

07:20 Targu Mures 07:20 Onesti 07:20 Aiud
09:50

08:40 Brasov 08:40 Timisesti 08:40 Brasov
09:50

08:40 Dumbrava
09:55
Giltrans
10:20 Deva
10:00

08:00 Targu Neamt 08:00 Bacau 08:00 Piatra Neamt 08:00 Gura Humorului
10:00
Euro Michael Tour
06:20 Alesd
10:00

03:50 Ramnicu Valcea
10:00

07:20 Comanesti 07:20 Unirea 07:20 Falticeni
10:00

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Neamt 08:40 Targu Secuiesc
10:00

07:20 Suceava
10:05

08:40 Sovata 08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Piatra Neamt
10:05

03:50 Gura Humorului
10:10

07:20 Dolhasca 07:20 Moinesti 07:20 Turda
10:10

08:40 Covasna 08:40 Bicaz 08:40 Covasna
10:10

03:50 Moinesti
10:20

07:20 Veresti 07:20 Fagaras
10:20

08:40 Targu Ocna 08:40 Poiana Largului 08:40 Targu Ocna
10:20

07:20 Darabani
10:25

08:40 Durau
10:25
Giltrans
10:20 Reghin
10:30

08:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
06:20 Oradea
10:30

03:50 Fagaras
10:30

07:20 Vestem 07:20 Botosani
10:30

08:40 Onesti 08:40 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
06:20 Campulung Moldovenesc
10:35

08:40 Grinties
10:35

03:50 Comanesti
10:40

07:20 Gura Humorului
10:40

08:40 Comanesti 08:40 Comanesti
10:40

03:50 Targu Jiu
10:50

07:20 Ramnicu Valcea
10:50

08:40 Moinesti 08:40 Moinesti
10:50

07:20 Campulung Moldovenesc
10:55

08:40 Borsec
10:55

08:00 Onesti 08:00 Campulung Moldovenesc
11:00

03:50 Campulung Moldovenesc
11:00

07:20 Sibiu 07:20 Iacobeni
11:00

08:40 Fagaras 08:40 Fagaras 08:40 Simeria 08:40 Toplita 08:40 Simeria
11:00

07:20 Vatra Dornei
11:05

08:40 Miercurea Ciuc
11:05

03:50 Targu Ocna
11:10

07:20 Miercurea Sibiului 07:20 Prundu Bargaului
11:10

08:40 Vestem 08:40 Vestem 08:40 Sfantu Gheorghe
11:10

03:50 Gheorgheni
11:20

07:20 Bistrita 07:20 Sighisoara
11:20

08:40 Morareni 08:40 Orastie 08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Orastie 08:40 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
10:20 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
06:20 Vatra Dornei
11:30

03:50 Reghin
11:30

07:20 Medias 07:20 Beclean
11:30

08:40 Sibiu 08:40 Sebes 08:40 Sebes 08:40 Sibiu 08:40 Reghin
11:30

08:40 Medias
11:35

03:50 Toplita
11:40

07:20 Dej
11:40

08:40 Lancram 08:40 Sighisoara 08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Lancram
11:40

07:20 Cluj Napoca
11:45

08:40 Targu Mures
11:45

03:50 Sighisoara
11:50

08:40 Sighisoara 08:40 Sighisoara 08:40 Alba Iulia 08:40 Alba Iulia
11:50

08:40 Falticeni
11:55

08:00 Vatra Dornei 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Praid
12:00

03:50 Orastie
12:00

07:20 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
18:40 Buzau
12:00

08:40 Medias 08:40 Medias 08:40 Suceava
12:00

08:40 Dolhasca
12:05

03:50 Deva
12:10

08:40 Teius 08:40 Teius 08:40 Veresti
12:10

07:20 Gilau
12:15

08:40 Darabani
12:15

03:50 Caransebes
12:20

08:40 Aiud 08:40 Botosani 08:40 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
06:20 Toplita
12:30

03:50 Targu Mures
12:30

08:40 Gura Humorului 08:40 Unirea 08:40 Unirea
12:30

03:50 Vatra Dornei
12:40

08:40 Turda 08:40 Campulung Moldovenesc 08:40 Turda
12:40

03:50 Resita
12:50

08:40 Iacobeni
12:50

03:50 Blaj
12:55

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
06:20 Bistrita 06:20 Londra
13:00

03:50 Sibiu
13:00

08:40 Borsa
13:00

08:40 Vatra Dornei
13:05

03:50 Medias
13:10

08:40 Prundu Bargaului
13:10

08:40 Bistrita
13:15

03:50 Sebes
13:20

08:40 Beclean
13:20

08:40 Baia Mare
13:25
Giltrans
10:20 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
06:20 Reghin
13:30

03:50 Alba Iulia
13:30

07:20 Huedin
13:30

08:40 Dej
13:30

08:40 Cluj Napoca
13:35

08:40 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
10:20 Aiud
13:45

08:40 Gilau
13:45

08:40 Huedin
13:50
Giltrans
10:20 Ludus
14:00

08:00 Fagaras 08:00 Brasov
14:00
Euro Michael Tour
06:20 Beclean
14:00

03:50 Bistrita
14:00

08:40 Cluj Napoca 08:40 Cluj Napoca 08:40 Cluj Napoca 08:40 Cluj Napoca
14:00

03:50 Lugoj
14:20
Giltrans
10:20 Turda
14:30

03:50 Aiud
14:40

07:20 Negreni
14:50

07:20 Alesd
14:55
Giltrans
10:20 Cluj Napoca
15:00

08:00 Sighisoara 08:00 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
06:20 Ludus
15:00

03:50 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:40 Targoviste
15:00

08:40 Negreni
15:00

03:50 Dej
15:15

03:50 Turda
15:20

08:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
06:20 Turda
15:30

03:50 Gherla
15:45

08:00 Dej 08:00 Bistrita 08:00 Targu Mures
16:00

03:50 Cluj Napoca
16:00

08:40 Piatra Craiului
16:00

08:40 Beius
16:10

08:00 Ludus 08:00 Sebes
16:30

03:50 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:40 Ploiesti
16:30

03:50 Huedin
16:45
Giltrans
10:20 Huedin
17:00

08:00 Campia Turzii 08:00 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
06:20 Lille
17:00

03:50 Arad
17:00

08:40 Alesd
17:00

03:50 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:40 Campina
17:15

03:50 Nadlac
17:20

08:00 Beclean 08:00 Turda
17:30
Giltrans
10:20 Alesd
18:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Gherla 08:00 Deva 08:00 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
06:20 Huedin 06:20 Dunkerque
18:00

08:40 Oradea
18:00

08:00 Dover
18:10

07:20 Oradea
18:15
Giltrans
10:20 Oradea
18:30

08:00 Floresti
18:30

07:20 Bors
18:30

08:40 Bors
18:30
Giltrans
10:20 Bors
18:45

08:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
06:20 Calais
19:00
MaxiBus Travel
18:40 Alexandria
19:00
Euro Michael Tour
06:20 Bors
19:45
MaxiBus Travel
18:40 Rosiori de Vede 18:40 Brasov
19:45

08:00 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
18:40 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:40 Caracal
20:45

08:00 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
18:40 Craiova
21:45

08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea
22:00
MaxiBus Travel
18:40 Drobeta Turnu Severin 18:40 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
18:40 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:40 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
18:40 Medias
23:00

08:40 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:40 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:40 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.