La adresa - Mersul autobuzelor Leicester Anglia

La adresa

Leicester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:00 BEPS TRAVEL
20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Tecuci 21:00 Braila 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 20:30 Galati 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 19:00 Marasesti 21:30 Husi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 18:30 Adjud 21:00 Vaslui 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau
01:20
15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara
03:42 Giltrans
09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara
08:20
14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 16:30 Poiana Largului 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 17:50 Piatra Neamt 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 17:40 Bicaz
13:00
13:00 Sibiu 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 11:30 Sebes 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 10:00 Deva 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 13:30 Avrig 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt
13:00
23:15 Dover
14:40 Cabritur
23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare
16:30 MaxiBus Travel
11:30 Oradea 11:45 Sanmartin
17:40
14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz
21:42 Euro Michael Tour
19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
05:05 Roman 05:05 Piatra Neamt
00:00
Cabritur
10:10 Braila
00:00
MaxiBus Travel
18:11 Targu Jiu
00:00

02:45 Constanta
00:05
Giltrans
09:05 Braila
00:10

02:45 Mangalia
00:10

02:45 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:11 Ramnicu Valcea
00:15

02:45 Tulcea
00:20
Cabritur
10:10 Galati
00:30

02:45 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:11 Targu Mures
00:30
Giltrans
09:05 Galati
00:40
Euro Michael Tour
05:05 Iasi
00:45
Giltrans
09:05 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
05:05 Targu Neamt 05:05 Braila
01:00
Cabritur
10:10 Buzau
01:00

02:45 Giurgiu
01:00

02:45 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:11 Reghin 18:11 Petrosani
01:15

02:45 Fetesti
01:20
Giltrans
09:05 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
05:05 Galati 05:05 Poiana Largului
01:30
Cabritur
10:10 Ramnicu Sarat
01:30

02:45 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:11 Resita
01:30
Giltrans
09:05 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
05:05 Buzau
02:00
Cabritur
10:10 Tecuci
02:00

02:45 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:11 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
18:11 Hateg
02:10
Giltrans
09:05 Focsani
02:15
Cabritur
10:10 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:11 Caransebes 18:11 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
05:05 Ramnicu Sarat
02:30

02:45 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:11 Bistrita
02:30
Giltrans
09:05 Adjud
02:45
Cabritur
10:10 Barlad
02:45
Giltrans
09:05 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
05:05 Tecuci
03:00
Cabritur
10:10 Adjud
03:00

02:45 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:11 Lugoj 18:11 Hunedoara
03:00

02:45 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
05:05 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
18:11 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:11 Deva
03:20
Giltrans
09:05 Husi
03:30
Cabritur
10:10 Husi
03:30

02:45 Barlad
03:30
Giltrans
09:05 Dorohoi
03:35
Cabritur
10:10 Dorohoi
03:35
Giltrans
09:05 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
05:05 Adjud
03:45
Cabritur
10:10 Vaslui
03:45

05:00 Schwechat
03:50

02:45 Husi
03:50
Giltrans
09:05 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
05:05 Barlad
04:00
Cabritur
10:10 Bacau
04:00

02:45 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:11 Timisoara 18:11 Alba Iulia 18:11 Brad
04:00
Giltrans
09:05 Comanesti
04:10
Giltrans
09:05 Bucuresti
04:15
Giltrans
09:05 Moinesti
04:20

02:45 Vaslui
04:20
Giltrans
09:05 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
05:05 Targu Mures 05:05 Husi
04:30
Cabritur
10:10 Onesti
04:30

02:45 Urziceni
04:30
Giltrans
09:05 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
05:05 Dorohoi
04:35
Giltrans
09:05 Iasi
04:40

02:45 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
05:05 Onesti 05:05 Dej
04:45
Cabritur
10:10 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
18:11 Aiud
04:45

02:45 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
09:05 Podu Iloaiei
05:00

05:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
05:05 Vaslui
05:00
BEPS TRAVEL
09:00 Barlad
05:00
Cabritur
10:10 Botosani
05:00

02:45 Focsani
05:00

05:30 Giurgiu 05:30 Tulcea
05:00
Giltrans
09:05 Filiasi
05:05
Giltrans
09:05 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
05:05 Comanesti
05:10

02:45 Iasi
05:10

05:30 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
18:11 Turda
05:10
Euro Michael Tour
05:05 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
18:11 Arad
05:15
Giltrans
09:05 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
05:05 Moinesti
05:20
Cabritur
10:10 Podu Iloaiei
05:20

05:30 Corabia
05:20
Giltrans
09:05 Bacau
05:30

05:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
05:05 Botosani
05:30
BEPS TRAVEL
09:00 Husi
05:30
Cabritur
10:10 Roman
05:30

05:30 Alexandria 05:30 Braila
05:30
MaxiBus Travel
18:11 Zalau
05:30

05:30 Galati
05:35
Giltrans
09:05 Negresti
05:40

02:45 Targu Frumos
05:40

05:30 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
09:05 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
05:05 Apahida
05:45
Cabritur
10:10 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
18:11 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
09:05 Constanta
05:50
Giltrans
09:05 Campina
06:00

05:00 Barlad 05:00 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
05:05 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
10:10 Suceava
06:00

02:45 Harlau
06:00

05:30 Craiova 05:30 Constanta
06:00
MaxiBus Travel
18:11 Stei
06:00

06:40 Constanta 06:40 Giurgiu 06:40 Giurgiu 06:40 Constanta
06:00
Giltrans
09:05 Buhusi
06:05

05:30 Mangalia
06:05
Giltrans
09:05 Roznov
06:10

05:00 Husi
06:10
Cabritur
10:10 Harlau
06:10

02:45 Roman
06:10

05:30 Filiasi
06:10

06:40 Turnu Magurele 06:40 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
09:05 Targu Frumos
06:15
Cabritur
10:10 Targu Frumos
06:15

02:45 Adjud
06:15

05:30 Medgidia
06:15
Giltrans
09:05 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
05:05 Suceava
06:20
Cabritur
10:10 Piatra Neamt
06:20

05:30 Rovinari 05:30 Hirsova
06:20

06:40 Corabia 06:40 Corabia
06:20

05:30 Tandarei
06:25
Giltrans
09:05 Falticeni
06:30

05:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
05:05 Bacau
06:30
Cabritur
10:10 Ruginoasa
06:30

02:45 Bacau
06:30

05:30 Isalnita 05:30 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
18:11 Beius 18:11 Salonta
06:30

06:40 Mangalia 06:40 Alexandria 06:40 Alexandria 06:40 Mangalia
06:30
Giltrans
09:05 Rovinari
06:35
Giltrans
09:05 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
05:05 Negresti
06:40
Cabritur
10:10 Pascani
06:40

02:45 Slatina (Olt)
06:40

05:30 Tecuci 05:30 Targu Carbunesti
06:40

06:40 Filiasi 06:40 Medgidia 06:40 Medgidia 06:40 Filiasi
06:40
Giltrans
09:05 Motca
06:45
Euro Michael Tour
05:05 Harlau
06:45
BEPS TRAVEL
09:00 Vaslui
06:45

02:45 Radauti
06:45

05:30 Barlad 05:30 Motru
06:45
Giltrans
09:05 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
10:10 Targu Neamt
06:50

02:45 Dorohoi
06:50

05:30 Resita 05:30 Husi
06:50

06:40 Slatina (Olt) 06:40 Hirsova 06:40 Hirsova 06:40 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
09:05 Roman
06:55

02:45 Drobeta Turnu Severin
06:55

05:30 Caransebes
06:55
Giltrans
09:05 Cristesti
07:00

05:00 Harlau 05:00 Iasi 05:00 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
05:05 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
10:10 Falticeni
07:00

02:45 Targoviste
07:00

05:30 Bucuresti 05:30 Lugoj 05:30 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
18:11 Sanmartin
07:00

06:40 Tandarei 06:40 Tandarei 06:40 Tulcea 06:40 Craiova 06:40 Craiova
07:00
Giltrans
09:05 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
05:05 Buhusi
07:05

02:45 Pitesti
07:05

05:30 Timisoara
07:05
Giltrans
09:05 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
05:05 Roznov
07:10

02:45 Ploiesti
07:10

05:30 Focsani 05:30 Arad
07:10

06:40 Braila 06:40 Filiasi 06:40 Filiasi
07:10
Giltrans
09:05 Cernavoda
07:15

05:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
05:05 Targu Frumos
07:15

02:45 Targu Neamt
07:15

06:40 Galati
07:15
Euro Michael Tour
05:05 Gura Humorului
07:20

02:45 Buhusi
07:20

05:30 Targu Jiu
07:20

06:40 Rovinari 06:40 Rovinari
07:20

02:45 Roznov
07:25

05:30 Petrosani 05:30 Marasesti
07:25

06:40 Tecuci
07:25
Giltrans
09:05 Fetesti
07:30

05:00 Targu Frumos 05:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
05:05 Falticeni
07:30
BEPS TRAVEL
09:00 Botosani
07:30
Cabritur
10:10 Gura Humorului
07:30

02:45 Piatra Neamt
07:30

05:30 Hateg 05:30 Pitesti 05:30 Adjud
07:30
MaxiBus Travel
18:11 Oradea
07:30

06:40 Isalnita 06:40 Isalnita
07:30

05:30 Sascut
07:35

06:40 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
05:05 Pascani
07:40

05:30 Bacau 05:30 Calan
07:40

06:40 Targu Carbunesti 06:40 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
05:05 Motca
07:45

05:30 Roman
07:45

06:40 Husi 06:40 Motru 06:40 Motru
07:45

05:30 Vaslui 05:30 Ploiesti 05:30 Hunedoara
07:50

06:40 Resita 06:40 Resita
07:50

06:40 Caransebes 06:40 Caransebes
07:55
Giltrans
09:05 Targu Neamt
08:00

05:00 Negresti 05:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
05:05 Cristesti
08:00
BEPS TRAVEL
09:00 Iasi 09:00 Harlau
08:00

02:45 Onesti
08:00

05:30 Negresti 05:30 Deva 05:30 Ramnicu Sarat
08:00

06:40 Slobozia 06:40 Buzau 06:40 Lugoj 06:40 Slobozia 06:40 Lugoj
08:00

05:30 Iasi
08:05

06:40 Timisoara 06:40 Timisoara
08:05

02:45 Botosani
08:10

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Campina
08:10

06:40 Focsani 06:40 Arad 06:40 Bucuresti 06:40 Bucuresti 06:40 Arad
08:10

05:30 Deleni
08:15

06:40 Marasesti
08:15

02:45 Pascani
08:20

05:30 Harlau 05:30 Sinaia
08:20

06:40 Targu Jiu 06:40 Targu Jiu
08:20

05:30 Targu Frumos
08:25

06:40 Petrosani 06:40 Adjud 06:40 Petrosani
08:25
Giltrans
09:05 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
09:00 Podu Iloaiei 09:00 Braila 09:00 Braila
08:30
Cabritur
10:10 Campulung Moldovenesc
08:30

02:45 Craiova
08:30

05:30 Pascani 05:30 Simeria 05:30 Predeal
08:30

06:40 Hateg 06:40 Hateg
08:30
Giltrans
09:05 Petrosani
08:35

05:30 Motca
08:35

06:40 Sascut
08:35

02:45 Falticeni
08:40

05:30 Cristesti 05:30 Orastie
08:40

06:40 Calan 06:40 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
09:00 Targu Frumos
08:45

05:30 Timisesti
08:45

06:40 Bacau
08:45
Giltrans
09:05 Poiana Largului
08:50

05:30 Targu Neamt 05:30 Sebes
08:50

06:40 Hunedoara 06:40 Hunedoara
08:50
Giltrans
09:05 Hateg
08:53
Giltrans
09:05 Sibiu
08:55

05:30 Piatra Neamt
08:55

06:40 Roman
08:55
Giltrans
09:05 Hunedoara
09:00

05:00 Roman
09:00
BEPS TRAVEL
09:00 Galati 09:00 Piatra Neamt 09:00 Galati
09:00

02:45 Suceava
09:00

05:30 Lancram 05:30 Bicaz 05:30 Brasov
09:00

06:40 Pitesti 06:40 Deva 06:40 Pitesti 06:40 Vaslui 06:40 Deva
09:00

06:40 Negresti
09:05

05:30 Poiana Largului 05:30 Targu Secuiesc
09:10

06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Iasi 06:40 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
09:05 Sebes
09:15
BEPS TRAVEL
09:00 Pascani 09:00 Pascani
09:15

02:45 Filiasi
09:15

06:40 Podu Iloaiei
09:15

05:00 Girov
09:20

05:30 Durau 05:30 Sfantu Gheorghe
09:20

06:40 Campina 06:40 Deleni 06:40 Campina
09:20

06:40 Harlau
09:25
Giltrans
09:05 Toplita
09:30
Cabritur
10:10 Vatra Dornei
09:30

02:45 Targu Secuiesc
09:30

05:30 Toplita 05:30 Alba Iulia 05:30 Covasna
09:30

06:40 Targu Frumos 06:40 Sinaia 06:40 Sinaia
09:30

06:40 Pascani
09:35

02:45 Brasov
09:40

05:30 Morareni 05:30 Teius 05:30 Targu Ocna
09:40

06:40 Predeal 06:40 Predeal 06:40 Motca
09:40

05:30 Reghin
09:45

06:40 Cristesti
09:45

02:45 Bicaz
09:50

05:30 Aiud 05:30 Onesti 05:30 Targu Mures
09:50

06:40 Brasov 06:40 Timisesti 06:40 Brasov
09:50

06:40 Dumbrava
09:55
Giltrans
09:05 Deva
10:00

05:00 Gura Humorului 05:00 Targu Neamt 05:00 Bacau 05:00 Piatra Neamt
10:00
Euro Michael Tour
05:05 Alesd
10:00
BEPS TRAVEL
09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Tecuci 09:00 Tecuci 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Roman
10:00

02:45 Ramnicu Valcea
10:00

05:30 Falticeni 05:30 Unirea 05:30 Comanesti
10:00

06:40 Targu Secuiesc 06:40 Targu Neamt 06:40 Targu Secuiesc
10:00

05:30 Suceava
10:05

06:40 Piatra Neamt 06:40 Sfantu Gheorghe 06:40 Sovata 06:40 Sfantu Gheorghe
10:05

02:45 Gura Humorului
10:10

05:30 Dolhasca 05:30 Turda 05:30 Moinesti
10:10

06:40 Bicaz 06:40 Covasna 06:40 Covasna
10:10

02:45 Moinesti
10:20

05:30 Fagaras 05:30 Veresti
10:20

06:40 Targu Ocna 06:40 Targu Ocna 06:40 Poiana Largului
10:20

05:30 Darabani
10:25

06:40 Durau
10:25
Giltrans
09:05 Reghin
10:30

05:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
05:05 Oradea
10:30
BEPS TRAVEL
09:00 Focsani 09:00 Marasesti 09:00 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Marasesti 09:00 Focsani
10:30
Cabritur
10:10 Bistrita
10:30

02:45 Fagaras
10:30

05:30 Vestem 05:30 Botosani
10:30

06:40 Onesti 06:40 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
05:05 Campulung Moldovenesc
10:35

06:40 Grinties
10:35

02:45 Comanesti
10:40

05:30 Gura Humorului
10:40

06:40 Comanesti 06:40 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
09:00 Bacau
10:45

02:45 Targu Jiu
10:50

05:30 Ramnicu Valcea
10:50

06:40 Moinesti 06:40 Moinesti
10:50

05:30 Campulung Moldovenesc
10:55

06:40 Borsec
10:55

05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc
11:00
BEPS TRAVEL
09:00 Adjud 09:00 Targu Neamt 09:00 Adjud
11:00

02:45 Campulung Moldovenesc
11:00

05:30 Iacobeni 05:30 Sibiu
11:00

06:40 Fagaras 06:40 Simeria 06:40 Fagaras 06:40 Toplita 06:40 Simeria
11:00

05:30 Vatra Dornei
11:05

06:40 Miercurea Ciuc
11:05

02:45 Targu Ocna
11:10

05:30 Prundu Bargaului 05:30 Miercurea Sibiului
11:10

06:40 Vestem 06:40 Vestem 06:40 Sfantu Gheorghe
11:10

02:45 Gheorgheni
11:20

05:30 Sighisoara 05:30 Bistrita
11:20

06:40 Orastie 06:40 Ramnicu Valcea 06:40 Ramnicu Valcea 06:40 Morareni 06:40 Orastie
11:20
Giltrans
09:05 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
05:05 Vatra Dornei
11:30
BEPS TRAVEL
09:00 Ploiesti 09:00 Ploiesti
11:30
Cabritur
10:10 Beclean
11:30

02:45 Reghin
11:30

05:30 Medias 05:30 Beclean
11:30

06:40 Sebes 06:40 Reghin 06:40 Sibiu 06:40 Sebes 06:40 Sibiu
11:30

06:40 Medias
11:35

02:45 Toplita
11:40

05:30 Dej
11:40

06:40 Miercurea Sibiului 06:40 Lancram 06:40 Miercurea Sibiului 06:40 Lancram 06:40 Sighisoara
11:40

05:30 Cluj Napoca
11:45

06:40 Targu Mures
11:45

02:45 Sighisoara
11:50

06:40 Sighisoara 06:40 Alba Iulia 06:40 Sighisoara 06:40 Alba Iulia
11:50

06:40 Falticeni
11:55

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Praid 05:00 Vatra Dornei
12:00
BEPS TRAVEL
09:00 Falticeni 09:00 Onesti
12:00

02:45 Orastie
12:00

05:30 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
18:11 Buzau
12:00

06:40 Medias 06:40 Suceava 06:40 Medias
12:00

06:40 Dolhasca
12:05

02:45 Deva
12:10

06:40 Teius 06:40 Veresti 06:40 Teius
12:10

05:30 Gilau
12:15

06:40 Darabani
12:15
BEPS TRAVEL
09:00 Suceava
12:20

02:45 Caransebes
12:20

06:40 Aiud 06:40 Aiud 06:40 Botosani
12:20
Euro Michael Tour
05:05 Toplita
12:30
BEPS TRAVEL
09:00 Oituz
12:30
Cabritur
10:10 Dej
12:30

02:45 Targu Mures
12:30

06:40 Unirea 06:40 Gura Humorului 06:40 Unirea
12:30

02:45 Vatra Dornei
12:40

06:40 Turda 06:40 Campulung Moldovenesc 06:40 Turda
12:40

02:45 Resita
12:50

06:40 Iacobeni
12:50

02:45 Blaj
12:55

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
05:05 Londra 05:05 Bistrita
13:00
BEPS TRAVEL
09:00 Gura Humorului
13:00

02:45 Sibiu
13:00

06:40 Borsa
13:00
BEPS TRAVEL
09:00 Frasin
13:05

06:40 Vatra Dornei
13:05

02:45 Medias
13:10

06:40 Prundu Bargaului
13:10
BEPS TRAVEL
09:00 Vama
13:15

06:40 Bistrita
13:15

02:45 Sebes
13:20

06:40 Beclean
13:20

06:40 Baia Mare
13:25
Giltrans
09:05 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
05:05 Reghin
13:30
BEPS TRAVEL
09:00 Targu Secuiesc 09:00 Campulung Moldovenesc
13:30
Cabritur
10:10 Cluj Napoca
13:30

02:45 Alba Iulia
13:30

05:30 Huedin
13:30

06:40 Dej
13:30

06:40 Cluj Napoca
13:35

06:40 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
09:05 Aiud
13:45

06:40 Gilau
13:45

06:40 Huedin
13:50
Giltrans
09:05 Ludus
14:00

05:00 Fagaras 05:00 Brasov
14:00
Euro Michael Tour
05:05 Beclean
14:00
Cabritur
10:10 Baia Mare
14:00

02:45 Bistrita
14:00

06:40 Cluj Napoca 06:40 Cluj Napoca 06:40 Cluj Napoca 06:40 Cluj Napoca
14:00

02:45 Lugoj
14:20
Giltrans
09:05 Turda
14:30
BEPS TRAVEL
09:00 Vatra Dornei 09:00 Brasov
14:30

02:45 Aiud
14:40

05:30 Negreni
14:50

05:30 Alesd
14:55
Giltrans
09:05 Cluj Napoca
15:00

05:00 Sighisoara 05:00 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
05:05 Ludus
15:00
BEPS TRAVEL
09:00 Codlea
15:00
Cabritur
10:10 Huedin
15:00

02:45 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:11 Targoviste
15:00

06:40 Negreni
15:00

02:45 Dej
15:15

02:45 Turda
15:20

05:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
05:05 Turda
15:30

02:45 Gherla
15:45
BEPS TRAVEL
09:00 Fagaras
15:50

05:00 Dej 05:00 Bistrita 05:00 Targu Mures
16:00

02:45 Cluj Napoca
16:00

06:40 Piatra Craiului
16:00

06:40 Beius
16:10

05:00 Sebes 05:00 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
09:00 Bistrita 09:00 Baia Mare 09:00 Baia Mare
16:30
Cabritur
10:10 Satu Mare
16:30

02:45 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:11 Ploiesti
16:30
BEPS TRAVEL
09:00 Avrig
16:40

02:45 Huedin
16:45
Giltrans
09:05 Huedin
17:00

05:00 Campia Turzii 05:00 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
05:05 Lille
17:00
BEPS TRAVEL
09:00 Beclean 09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
17:00
Cabritur
10:10 Oradea
17:00

02:45 Arad
17:00

06:40 Alesd
17:00
BEPS TRAVEL
09:00 Sibiu
17:15

02:45 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:11 Campina
17:15
BEPS TRAVEL
09:00 Dej
17:20

02:45 Nadlac
17:20

05:00 Beclean 05:00 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
09:00 Turda 09:00 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
09:00 Gherla
17:35
Giltrans
09:05 Alesd
18:00

05:00 Gherla 05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
05:05 Huedin 05:05 Dunkerque
18:00
BEPS TRAVEL
09:00 Satu Mare 09:00 Alba Iulia 09:00 Sebes 09:00 Alba Iulia 09:00 Satu Mare 09:00 Cluj Napoca
18:00

06:40 Oradea
18:00

05:00 Dover
18:10

05:30 Oradea
18:15
Giltrans
09:05 Oradea
18:30

05:00 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
09:00 Orastie
18:30

05:30 Bors
18:30

06:40 Bors
18:30
Giltrans
09:05 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
09:00 Carei 09:00 Carei
18:45

05:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
05:05 Calais
19:00
BEPS TRAVEL
09:00 Simeria 09:00 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
18:11 Alexandria
19:00
BEPS TRAVEL
09:00 Deva
19:30
Euro Michael Tour
05:05 Bors
19:45
MaxiBus Travel
18:11 Rosiori de Vede 18:11 Brasov
19:45

05:00 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
09:00 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
18:11 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:11 Caracal
20:45

05:00 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
09:00 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
18:11 Craiova
21:45

05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
09:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
18:11 Drobeta Turnu Severin 18:11 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
18:11 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:11 Orsova
22:45
BEPS TRAVEL
09:00 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
18:11 Medias
23:00

06:40 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:11 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:11 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.