La adresa - Mersul autobuzelor Leeds Anglia

La adresa

Leeds, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:20
13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 00:30 Ramnicu Sarat 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 00:15 Focsani 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi
02:30
09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 22:30 Husi 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 22:35 Barlad 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 22:20 Onesti 22:40 Adjud 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani
05:10
16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 08:30 Peterborough 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
12:20
08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin
15:00 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
15:20 Danytur
18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:40 Tecuci 16:30 Bacau 16:00 Comanesti 14:30 Brasov 12:00 Blaj 13:20 Campia Turzii 09:30 Abrud 10:30 Gilau 18:30 Targu Frumos 19:00 Iasi 12:00 Dej 14:00 Reghin 19:00 Botosani 20:00 Saveni 14:00 Vatra Dornei 16:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Gherla 07:00 Beclean 18:00 Girov 18:40 Tecuci 14:00 Fagaras 16:00 Comanesti 10:00 Deva 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 18:20 Marasesti 06:00 Onesti 15:00 Miercurea Ciuc 14:00 Sighisoara 11:00 Teius 13:00 Turda 09:00 Brad 10:00 Huedin 18:00 Pascani 18:30 Targu Frumos 10:00 Zalau 12:00 Dej 18:00 Suceava 19:00 Botosani 12:00 Bistrita 14:00 Vatra Dornei 04:00 Oradea 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 18:20 Marasesti 13:30 Avrig 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 18:00 Adjud 15:30 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Mures 10:30 Alba Iulia 12:00 Cluj Napoca 08:00 Arad 09:00 Alesd 16:00 Targu Neamt 18:00 Pascani 08:00 Oradea 10:00 Zalau 17:00 Gura Humorului 18:00 Suceava 09:00 Nasaud 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 18:00 Adjud 13:00 Sibiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 19:00 Focsani 17:00 Roman 17:00 Targu Ocna 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Medias 13:00 Ludus 10:00 Zlatna 10:45 Floresti 19:00 Iasi 03:55 Schwechat 14:00 Reghin 16:00 Targu Neamt 20:00 Saveni 08:00 Oradea 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Gura Humorului 07:00 Beclean 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 19:00 Focsani 16:00 Praid 17:00 Targu Ocna 11:30 Sebes 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari
17:40
14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:30 Aiud 15:10 Pascani 12:50 Sibiu 14:40 Suceava 13:20 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:35 Teius 15:00 Motca 12:55 Fagaras 14:30 Radauti 13:30 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:20 Turda 15:30 Roman 12:40 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 13:00 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:25 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:25 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:45 Sebes 14:50 Falticeni 13:10 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg
22:00
13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati
Sosiri
De la Ora

13:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
19:00 Targu Jiu 19:00 Targu Jiu
00:00

20:15 Giurgiu 20:15 Giurgiu 20:15 Constanta 20:15 Giurgiu 20:15 Tulcea 20:15 Giurgiu 20:15 Vaslui 20:15 Giurgiu
00:00

04:15 Constanta
00:05

11:45 Braila
00:10

04:15 Mangalia
00:10

20:15 Turnu Magurele 20:15 Turnu Magurele 20:15 Turnu Magurele 20:15 Turnu Magurele 20:15 Turnu Magurele
00:10

04:15 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Ramnicu Valcea
00:15

04:15 Tulcea
00:20

20:15 Corabia 20:15 Corabia 20:15 Corabia 20:15 Corabia 20:15 Corabia
00:20

20:15 Craiova 20:15 Craiova 20:15 Craiova 20:15 Craiova 20:15 Craiova
00:25

13:00 Galati
00:30

04:15 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
19:00 Targu Mures 19:00 Targu Mures
00:30

20:15 Alexandria 20:15 Alexandria 20:15 Alexandria 20:15 Alexandria 20:15 Alexandria 20:15 Mangalia
00:30

11:45 Galati
00:40

20:15 Filiasi 20:15 Filiasi 20:15 Filiasi 20:15 Filiasi 20:15 Medgidia 20:15 Filiasi
00:40

20:15 Braila
00:45

20:15 Slatina (Olt) 20:15 Hirsova 20:15 Slatina (Olt) 20:15 Slatina (Olt) 20:15 Slatina (Olt) 20:15 Slatina (Olt)
00:50

11:45 Buzau
01:00

13:00 Buzau
01:00

04:15 Giurgiu
01:00

20:15 Galati 20:15 Tandarei
01:00

04:15 Alexandria
01:10

20:15 Filiasi 20:15 Filiasi 20:15 Filiasi 20:15 Filiasi 20:15 Filiasi
01:10
MaxiBus Travel
19:00 Petrosani 19:00 Reghin 19:00 Petrosani 19:00 Reghin
01:15

11:00 Tulcea
01:15

04:15 Fetesti
01:20

20:15 Rovinari 20:15 Rovinari 20:15 Rovinari 20:15 Rovinari 20:15 Rovinari
01:20

11:00 Braila
01:20

11:45 Ramnicu Sarat
01:30

13:00 Ramnicu Sarat
01:30

04:15 Braila
01:30
MaxiBus Travel
19:00 Resita 19:00 Resita
01:30

20:15 Isalnita 20:15 Isalnita 20:15 Isalnita 20:15 Tecuci 20:15 Isalnita 20:15 Isalnita
01:30

20:15 Targu Carbunesti 20:15 Targu Carbunesti 20:15 Targu Carbunesti 20:15 Targu Carbunesti 20:15 Targu Carbunesti
01:40

20:15 Motru 20:15 Motru 20:15 Motru 20:15 Barlad 20:15 Motru 20:15 Motru
01:45

20:15 Resita 20:15 Resita 20:15 Resita 20:15 Resita 20:15 Resita
01:50

11:45 Tecuci
01:55

20:15 Caransebes 20:15 Caransebes 20:15 Caransebes 20:15 Caransebes 20:15 Caransebes
01:55

13:00 Tecuci
02:00

04:15 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
19:00 Berchem
02:00

20:15 Lugoj 20:15 Husi 20:15 Lugoj 20:15 Lugoj 20:15 Lugoj 20:15 Slobozia 20:15 Lugoj
02:00

11:00 Mangalia
02:00

20:15 Timisoara 20:15 Timisoara 20:15 Timisoara 20:15 Timisoara 20:15 Timisoara
02:05
MaxiBus Travel
19:00 Hateg 19:00 Hateg
02:10

20:15 Arad 20:15 Arad 20:15 Arad 20:15 Bucuresti 20:15 Arad 20:15 Arad
02:10

11:45 Focsani
02:15

13:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
19:00 Sibiu 19:00 Caransebes 19:00 Caransebes 19:00 Sibiu 19:00 Sibiu
02:15

20:15 Buzau
02:15

20:15 Targu Jiu 20:15 Targu Jiu 20:15 Targu Jiu 20:15 Targu Jiu 20:15 Targu Jiu
02:20

20:15 Petrosani 20:15 Petrosani 20:15 Petrosani 20:15 Petrosani 20:15 Petrosani
02:25

04:15 Galati
02:30
MaxiBus Travel
19:00 Bistrita 19:00 Bistrita
02:30

20:15 Hateg 20:15 Hateg 20:15 Hateg 20:15 Hateg 20:15 Hateg
02:30

20:15 Poiana Largului
02:35

20:15 Calan 20:15 Focsani 20:15 Calan 20:15 Calan 20:15 Calan 20:15 Calan
02:40

11:45 Adjud
02:45

13:00 Barlad
02:45

20:15 Marasesti 20:15 Hunedoara 20:15 Hunedoara 20:15 Hunedoara 20:15 Hunedoara 20:15 Hunedoara
02:50

20:15 Adjud
02:55

11:45 Barlad
03:00

13:00 Adjud
03:00

04:15 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
19:00 Lugoj 19:00 Lugoj 19:00 Hunedoara 19:00 Hunedoara
03:00

20:15 Deva 20:15 Pitesti 20:15 Deva 20:15 Sascut 20:15 Deva 20:15 Deva 20:15 Deva
03:00

11:00 Constanta 11:00 Galati
03:00

20:15 Bacau
03:05

04:15 Tecuci
03:10

20:15 Ramnicu Sarat 20:15 Roman
03:10

11:00 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
19:00 Sebes 19:00 Sebes 19:00 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
19:00 Deva 19:00 Deva
03:20

20:15 Simeria 20:15 Simeria 20:15 Simeria 20:15 Negresti 20:15 Simeria 20:15 Campina 20:15 Simeria
03:20

11:45 Husi
03:30

13:00 Husi
03:30

04:15 Barlad
03:30

20:15 Orastie 20:15 Orastie 20:15 Iasi 20:15 Orastie 20:15 Sinaia 20:15 Orastie 20:15 Orastie
03:30

11:00 Ianca
03:30

11:45 Dorohoi
03:35

13:00 Dorohoi
03:35

20:15 Podu Iloaiei
03:35

20:15 Sebes 20:15 Predeal 20:15 Sebes 20:15 Sebes 20:15 Sebes 20:15 Deleni 20:15 Sebes
03:40

11:45 Onesti
03:45

13:00 Vaslui
03:45

20:15 Harlau
03:45
Danytur
09:30 Schwechat
03:50

04:15 Husi
03:50

20:15 Brasov 20:15 Lancram 20:15 Targu Frumos 20:15 Lancram 20:15 Lancram 20:15 Lancram 20:15 Lancram
03:50

20:15 Pascani
03:55

11:45 Vaslui
04:00

13:00 Bacau
04:00

04:15 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
19:00 Timisoara 19:00 Timisoara 19:00 Brad 19:00 Alba Iulia 19:00 Alba Iulia 19:00 Brad 19:00 Alba Iulia
04:00

20:15 Alba Iulia 20:15 Alba Iulia 20:15 Alba Iulia 20:15 Alba Iulia 20:15 Targu Secuiesc 20:15 Motca 20:15 Alba Iulia
04:00

11:00 Calarasi
04:00

20:15 Sfantu Gheorghe 20:15 Cristesti
04:05

11:45 Comanesti
04:10

20:15 Covasna 20:15 Timisesti
04:10

11:00 Cernavoda
04:10

11:45 Bucuresti
04:15

20:15 Dumbrava
04:15

11:00 Slobozia
04:15

11:45 Moinesti
04:20

04:15 Vaslui
04:20

20:15 Targu Ocna
04:20

11:00 Harsova
04:20

20:15 Targu Neamt
04:25

11:45 Botosani
04:30

13:00 Onesti
04:30

04:15 Urziceni
04:30

20:15 Teius 20:15 Teius 20:15 Teius 20:15 Teius 20:15 Sovata 20:15 Onesti 20:15 Teius
04:30

11:00 Faurei
04:30

11:45 Craiova
04:35

20:15 Piatra Neamt
04:35

11:45 Iasi
04:40

04:15 Buzau
04:40

20:15 Durau 20:15 Bicaz 20:15 Comanesti
04:40

11:00 Tecuci
04:40

13:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
19:00 Aiud 19:00 Aiud 19:00 Aiud
04:45

20:15 Grinties 20:15 Aiud 20:15 Aiud 20:15 Aiud 20:15 Aiud 20:15 Aiud
04:45

04:15 Ramnicu Sarat
04:50

20:15 Moinesti 20:15 Borsec
04:50

11:00 Barlad
04:50

20:15 Toplita
04:55

11:45 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
09:30 Focsani 09:30 Focsani 09:30 Braila
05:00

13:00 Barlad
05:00

13:00 Botosani
05:00

04:15 Focsani
05:00

20:15 Fagaras 20:15 Unirea 20:15 Miercurea Ciuc 20:15 Unirea 20:15 Unirea 20:15 Unirea 20:15 Unirea
05:00

11:00 Lehliu
05:00

11:45 Filiasi
05:05

20:15 Sfantu Gheorghe
05:05

11:45 Ploiesti
05:10

04:15 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
19:00 Turda 19:00 Turda 19:00 Turda
05:10

20:15 Vestem 20:15 Morareni
05:10

11:00 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
19:00 Arad 19:00 Arad
05:15

20:15 Reghin
05:15

11:45 Suceava
05:20
Danytur
09:30 Tecuci 09:30 Tecuci
05:20

13:00 Podu Iloaiei
05:20

20:15 Ramnicu Valcea 20:15 Medias
05:20

20:15 Sighisoara
05:25

11:45 Bacau
05:30
Danytur
09:30 Galati
05:30

13:00 Husi
05:30

13:00 Roman
05:30
MaxiBus Travel
19:00 Zalau 19:00 Zalau
05:30

20:15 Sibiu 20:15 Dolhasca 20:15 Targu Mures
05:30

11:00 Husi
05:30

20:15 Falticeni
05:35

11:45 Negresti
05:40
Danytur
09:30 Marasesti 09:30 Marasesti
05:40

04:15 Targu Frumos
05:40

20:15 Suceava 20:15 Miercurea Sibiului
05:40

11:00 Vaslui
05:40

11:45 Harlau
05:45

13:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca
05:45

20:15 Veresti
05:45

11:45 Constanta
05:50

20:15 Sighisoara 20:15 Darabani
05:50

20:15 Botosani
05:55

11:45 Campina
06:00
Danytur
09:30 Saveni 09:30 Barlad 09:30 Adjud 09:30 Saveni 09:30 Adjud
06:00

13:00 Suceava
06:00

04:15 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
19:00 Stei 19:00 Stei
06:00

20:15 Turda 20:15 Turda 20:15 Turda 20:15 Turda 20:15 Gura Humorului 20:15 Medias 20:15 Turda
06:00

11:00 Iasi 11:00 Giurgiu
06:00

11:45 Buhusi
06:05

20:15 Campulung Moldovenesc
06:05

11:45 Roznov
06:10
Danytur
09:30 Husi
06:10

13:00 Harlau
06:10

04:15 Roman
06:10

20:15 Iacobeni
06:10

11:00 Alexandria 11:00 Podu Iloaiei
06:10

11:45 Targu Frumos
06:15

13:00 Targu Frumos
06:15

04:15 Adjud
06:15

20:15 Borsa
06:15

11:00 Turnu Magurele
06:15

11:45 Gura Humorului
06:20

13:00 Piatra Neamt
06:20

20:15 Vatra Dornei
06:20

11:00 Harlau 11:00 Caracal
06:20

20:15 Prundu Bargaului
06:25

11:45 Falticeni
06:30
Danytur
09:30 Botosani 09:30 Botosani
06:30

13:00 Ruginoasa
06:30

04:15 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
19:00 Beius 19:00 Salonta 19:00 Salonta 19:00 Beius
06:30

20:15 Bistrita
06:30

11:00 Flamanzi 11:00 Slatina (Olt)
06:30

11:45 Rovinari
06:35

20:15 Beclean
06:35

11:45 Pascani
06:40

13:00 Pascani
06:40

04:15 Slatina (Olt)
06:40

20:15 Baia Mare
06:40

11:00 Botosani
06:40

11:45 Motca
06:45

13:00 Vaslui
06:45

04:15 Radauti
06:45

20:15 Dej
06:45

11:00 Saveni
06:45

11:45 Piatra Neamt
06:50

13:00 Targu Neamt
06:50

04:15 Dorohoi
06:50

20:15 Cluj Napoca
06:50

11:00 Darabani
06:50

11:45 Roman
06:55

04:15 Drobeta Turnu Severin
06:55

20:15 Cluj Napoca
06:55

11:45 Cristesti
07:00
Danytur
09:30 Vaslui 09:30 Harlau 09:30 Iasi 09:30 Iasi 09:30 Harlau
07:00

13:00 Falticeni
07:00

04:15 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
19:00 Sanmartin
07:00

20:15 Cluj Napoca 20:15 Cluj Napoca 20:15 Cluj Napoca 20:15 Cluj Napoca 20:15 Cluj Napoca 20:15 Gilau 20:15 Cluj Napoca
07:00

11:00 Bucuresti 11:00 Dorohoi 11:00 Craiova
07:00

11:45 Targu Jiu
07:05

04:15 Pitesti
07:05

20:15 Huedin
07:05

11:45 Brasov
07:10

04:15 Ploiesti
07:10

20:15 Negreni
07:10

11:00 Filiasi 11:00 Vanatori
07:10

11:45 Cernavoda
07:15
Danytur
09:30 Cotnari 09:30 Cotnari
07:15

04:15 Targu Neamt
07:15

20:15 Piatra Craiului
07:15

04:15 Buhusi
07:20

20:15 Beius
07:20

11:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

04:15 Roznov
07:25

20:15 Alesd
07:25

11:45 Fetesti
07:30
Danytur
09:30 Suceava 09:30 Targu Frumos 09:30 Targu Frumos 09:30 Suceava
07:30

13:00 Botosani
07:30

13:00 Gura Humorului
07:30

04:15 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
19:00 Oradea
07:30

20:15 Oradea
07:30

11:00 Pitesti 11:00 Rovinari
07:30

20:15 Bors
07:35

11:00 Resita
07:40

11:00 Caransebes
07:50

11:45 Targu Neamt
08:00
Danytur
09:30 Negresti 09:30 Targu Ocna 09:30 Pascani 09:30 Pascani 09:30 Targu Ocna
08:00

13:00 Harlau 13:00 Iasi
08:00

04:15 Onesti
08:00

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Targu Jiu
08:00

04:15 Botosani
08:10

11:00 Targoviste 11:00 Bumbesti Jiu
08:10

04:15 Pascani
08:20

11:00 Sinaia 11:00 Petrosani
08:20

11:45 Fagaras
08:30

13:00 Braila 13:00 Podu Iloaiei
08:30

13:00 Campulung Moldovenesc
08:30

04:15 Craiova
08:30

11:00 Predeal 11:00 Hateg 11:00 Poiana Largului
08:30

11:45 Petrosani
08:35

11:00 Bicaz
08:35

04:15 Falticeni
08:40

11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara 11:00 Campina
08:40

13:00 Targu Frumos
08:45

11:45 Poiana Largului
08:50

11:00 Urziceni 11:00 Deva
08:50

11:45 Hateg
08:53

11:45 Sibiu
08:55

11:45 Hunedoara
09:00
Danytur
09:30 Comanesti 09:30 Roman 09:30 Comanesti
09:00

13:00 Galati 13:00 Piatra Neamt
09:00

04:15 Suceava
09:00

11:00 Gheorgheni 11:00 Ploiesti 11:00 Lugoj
09:00

11:00 Sovata 11:00 Timisoara 11:00 Buzau
09:10

11:45 Sebes
09:15

13:00 Pascani 13:00 Pascani
09:15

04:15 Filiasi
09:15
Danytur
09:30 Girov 09:30 Girov
09:20

11:00 Arad 11:00 Ramnicu Sarat
09:20

11:45 Toplita
09:30

13:00 Vatra Dornei
09:30

04:15 Targu Secuiesc
09:30

11:00 Focsani 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Chisineu Cris
09:30

04:15 Brasov
09:40

11:00 Marasesti 11:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

04:15 Bicaz
09:50

11:00 Toplita 11:00 Adjud 11:00 Salonta
09:50

11:45 Deva
10:00
Danytur
09:30 Gura Humorului 09:30 Targu Neamt 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Piatra Neamt 09:30 Bacau 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Piatra Neamt 09:30 Gura Humorului 09:30 Targu Neamt
10:00

13:00 Tecuci 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Roman
10:00

04:15 Ramnicu Valcea
10:00

11:00 Bacau 11:00 Gilau 11:00 Reghin
10:00

04:15 Gura Humorului
10:10

11:00 Onesti 11:00 Roman
10:10

11:00 Targu Frumos
10:15

04:15 Moinesti
10:20

11:00 Pascani 11:00 Moinesti
10:20

11:45 Reghin
10:30
Danytur
09:30 Bicaz 09:30 Bicaz
10:30

13:00 Marasesti 13:00 Focsani 13:00 Bucuresti
10:30

13:00 Bistrita
10:30

04:15 Fagaras
10:30

11:00 Motca 11:00 Comanesti
10:30

04:15 Comanesti
10:40

11:00 Covasna 11:00 Targu Neamt
10:40

13:00 Bacau
10:45

04:15 Targu Jiu
10:50

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Falticeni
10:50

11:00 Suceava
10:55
Danytur
09:30 Onesti 09:30 Campulung Moldovenesc 09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Campulung Moldovenesc
11:00

13:00 Targu Neamt 13:00 Adjud
11:00

04:15 Campulung Moldovenesc
11:00

11:00 Radauti 11:00 Brasov
11:00

11:00 Gura Humorului
11:05

04:15 Targu Ocna
11:10

11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Fagaras
11:10

04:15 Gheorgheni
11:20

11:00 Sibiu 11:00 Vatra Dornei
11:20

11:00 Sebes
11:25

11:45 Alba Iulia
11:30

13:00 Ploiesti
11:30

13:00 Beclean
11:30

04:15 Reghin
11:30

11:00 Prundu Bargaului 11:00 Alba Iulia
11:30

11:00 Teius
11:35

04:15 Toplita
11:40

20:15 Budapesta
11:40

11:00 Aiud 11:00 Nasaud
11:40

11:00 Bistrita
11:45

04:15 Sighisoara
11:50

11:00 Targu Mures
11:50

11:00 Beclean
11:55
Danytur
09:30 Targu Secuiesc 09:30 Medias 09:30 Praid 09:30 Vatra Dornei 09:30 Vatra Dornei 09:30 Medias 09:30 Praid
12:00

13:00 Falticeni 13:00 Onesti
12:00

04:15 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
19:00 Buzau 19:00 Buzau
12:00

11:00 Dej 11:00 Turda
12:00

04:15 Deva
12:10

13:00 Suceava
12:20

04:15 Caransebes
12:20

13:00 Oituz
12:30

13:00 Dej
12:30

04:15 Targu Mures
12:30

11:00 Gherla
12:30

04:15 Vatra Dornei
12:40

04:15 Resita
12:50

04:15 Blaj
12:55
Danytur
09:30 Blaj 09:30 Reghin 09:30 Reghin 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Blaj
13:00

13:00 Gura Humorului
13:00

04:15 Sibiu
13:00

13:00 Frasin
13:05

04:15 Medias
13:10

13:00 Vama
13:15

04:15 Sebes
13:20

11:45 Targu Mures
13:30

13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Targu Secuiesc
13:30

13:00 Cluj Napoca
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:30

11:45 Aiud
13:45

11:00 Bontida
13:50

11:45 Ludus
14:00
Danytur
09:30 Teius 09:30 Fagaras 09:30 Brasov 09:30 Teius 09:30 Fagaras
14:00

13:00 Baia Mare
14:00

04:15 Bistrita
14:00

11:00 Baia Mare
14:00

11:00 Satu Mare
14:10

04:15 Lugoj
14:20

11:00 Zalau
14:20

11:45 Turda
14:30

13:00 Brasov 13:00 Vatra Dornei
14:30

11:00 Huedin
14:30

04:15 Aiud
14:40

11:45 Cluj Napoca
15:00
Danytur
09:30 Avrig 09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia 09:30 Avrig 09:30 Alba Iulia
15:00

13:00 Codlea
15:00

13:00 Huedin
15:00

04:15 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
19:00 Targoviste 19:00 Targoviste
15:00

04:15 Dej
15:15

04:15 Turda
15:20
Danytur
09:30 Sibiu 09:30 Sibiu
15:30

04:15 Gherla
15:45

13:00 Fagaras
15:50
Danytur
09:30 Targu Mures 09:30 Zlatna 09:30 Dej 09:30 Bistrita 09:30 Dej 09:30 Zlatna 09:30 Bistrita
16:00

04:15 Cluj Napoca
16:00
Danytur
09:30 Ludus 09:30 Sebes 09:30 Sebes
16:30

13:00 Baia Mare 13:00 Bistrita
16:30

13:00 Satu Mare
16:30

04:15 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
19:00 Ploiesti 19:00 Ploiesti
16:30

13:00 Avrig
16:40

04:15 Huedin
16:45

11:45 Huedin
17:00
Danytur
09:30 Nasaud 09:30 Abrud 09:30 Nasaud 09:30 Campia Turzii 09:30 Abrud
17:00

13:00 Beclean 13:00 Targu Mures
17:00

13:00 Oradea
17:00

04:15 Arad
17:00

13:00 Sibiu
17:15

04:15 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
19:00 Campina 19:00 Campina
17:15

13:00 Dej
17:20

04:15 Nadlac
17:20
Danytur
09:30 Beclean 09:30 Turda 09:30 Beclean
17:30

13:00 Turda
17:30

13:00 Gherla
17:35

11:00 Alesd
17:40

11:45 Alesd
18:00
Danytur
09:30 Brad 09:30 Zalau 09:30 Cluj Napoca 09:30 Gherla 09:30 Zalau 09:30 Deva 09:30 Brad 09:30 Gherla 09:30 Deva
18:00

13:00 Cluj Napoca 13:00 Sebes 13:00 Alba Iulia 13:00 Satu Mare
18:00

11:00 Oradea
18:00

11:45 Oradea
18:30
Danytur
09:30 Floresti
18:30

13:00 Orastie
18:30

11:45 Bors
18:45

13:00 Carei
18:45
Danytur
09:30 Gilau
19:00

13:00 Huedin 13:00 Simeria
19:00
MaxiBus Travel
19:00 Alexandria 19:00 Alexandria
19:00

13:00 Deva
19:30
MaxiBus Travel
19:00 Rosiori de Vede 19:00 Brasov 19:00 Brasov 19:00 Rosiori de Vede
19:45
Danytur
09:30 Huedin
20:00

13:00 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
19:00 Bucuresti 19:00 Bucuresti 19:00 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
19:00 Caracal 19:00 Caracal
20:45
Danytur
09:30 Alesd
21:00

13:00 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
19:00 Craiova 19:00 Craiova
21:45
Danytur
09:30 Oradea 09:30 Oradea 09:30 Arad 09:30 Oradea 09:30 Oradea 09:30 Arad 09:30 Oradea
22:00

13:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
19:00 Pitesti 19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Pitesti 19:00 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
19:00 Sighisoara 19:00 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
19:00 Orsova 19:00 Orsova
22:45

13:00 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
19:00 Medias 19:00 Medias
23:00
MaxiBus Travel
19:00 Curtea De Arges 19:00 Curtea De Arges 19:00 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
19:00 Rovinari 19:00 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.