La adresa - Mersul autobuzelor Lancaster Anglia

La adresa

Lancaster, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:20
17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud
14:00
07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 14:25 Durau 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna
19:20
20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille
Sosiri
De la Ora

08:10 Piatra Neamt 08:10 Roman
00:00

13:00 Braila
00:10

13:00 Galati
00:40

08:10 Iasi
00:45

13:00 Buzau
01:00

08:10 Targu Neamt 08:10 Braila
01:00

13:00 Ramnicu Sarat
01:30

08:10 Poiana Largului 08:10 Galati
01:30

13:00 Tecuci
01:55

08:10 Buzau
02:00

13:00 Focsani
02:15

08:10 Ramnicu Sarat
02:30

13:00 Adjud
02:45

13:00 Barlad
03:00

08:10 Tecuci
03:00

08:10 Focsani
03:15

13:00 Husi
03:30

13:00 Dorohoi
03:35

13:00 Onesti
03:45

08:10 Adjud
03:45

13:00 Vaslui
04:00

08:10 Barlad
04:00

13:00 Comanesti
04:10

13:00 Bucuresti
04:15

13:00 Moinesti
04:20

13:00 Botosani
04:30

08:10 Targu Mures 08:10 Husi
04:30

13:00 Craiova
04:35

08:10 Dorohoi
04:35

13:00 Iasi
04:40

08:10 Dej 08:10 Onesti
04:45

13:00 Podu Iloaiei
05:00

08:10 Vaslui
05:00

08:40 Giurgiu 08:40 Giurgiu
05:00

13:00 Filiasi
05:05

13:00 Ploiesti
05:10

08:10 Comanesti
05:10

08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele
05:10

08:10 Gherla
05:15

13:00 Suceava
05:20

08:10 Moinesti
05:20

08:40 Corabia 08:40 Corabia
05:20

13:00 Bacau
05:30

08:10 Botosani
05:30

08:40 Alexandria 08:40 Alexandria 08:40 Braila
05:30

08:40 Galati
05:35

13:00 Negresti
05:40

08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt)
05:40

13:00 Harlau
05:45

08:10 Apahida
05:45

13:00 Constanta
05:50

13:00 Campina
06:00

08:10 Podu Iloaiei
06:00

08:40 Craiova 08:40 Constanta 08:40 Craiova 08:40 Constanta
06:00

13:00 Buhusi
06:05

08:40 Mangalia 08:40 Mangalia
06:05

13:00 Roznov
06:10

08:40 Filiasi 08:40 Filiasi
06:10

13:00 Targu Frumos
06:15

08:40 Medgidia 08:40 Medgidia
06:15

13:00 Gura Humorului
06:20

08:10 Suceava
06:20

08:40 Rovinari 08:40 Hirsova 08:40 Rovinari 08:40 Hirsova
06:20

08:40 Tandarei 08:40 Tandarei
06:25

13:00 Falticeni
06:30

08:10 Bacau
06:30

08:40 Isalnita 08:40 Slobozia 08:40 Isalnita 08:40 Slobozia
06:30

13:00 Rovinari
06:35

13:00 Pascani
06:40

08:10 Negresti
06:40

08:40 Tecuci 08:40 Targu Carbunesti 08:40 Targu Carbunesti
06:40

13:00 Motca
06:45

08:10 Harlau
06:45

08:40 Motru 08:40 Motru 08:40 Barlad
06:45

13:00 Piatra Neamt
06:50

08:40 Husi 08:40 Resita 08:40 Resita
06:50

13:00 Roman
06:55

08:40 Caransebes 08:40 Caransebes
06:55

13:00 Cristesti
07:00

08:10 Cluj Napoca
07:00

08:40 Lugoj 08:40 Bucuresti 08:40 Buzau 08:40 Bucuresti 08:40 Lugoj
07:00

13:00 Targu Jiu
07:05

08:10 Buhusi
07:05

08:40 Timisoara 08:40 Timisoara
07:05

13:00 Brasov
07:10

08:10 Roznov
07:10

08:40 Focsani 08:40 Arad 08:40 Arad
07:10

13:00 Cernavoda
07:15

08:10 Targu Frumos
07:15

08:10 Gura Humorului
07:20

08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu
07:20

08:40 Marasesti 08:40 Petrosani 08:40 Petrosani
07:25

13:00 Fetesti
07:30

08:10 Falticeni
07:30

08:40 Hateg 08:40 Pitesti 08:40 Adjud 08:40 Hateg 08:40 Pitesti
07:30

08:40 Sascut
07:35

08:10 Pascani
07:40

08:40 Calan 08:40 Bacau 08:40 Calan
07:40

08:10 Motca
07:45

08:40 Roman
07:45

08:40 Ploiesti 08:40 Hunedoara 08:40 Ploiesti 08:40 Vaslui 08:40 Hunedoara
07:50

13:00 Targu Neamt
08:00

08:10 Cristesti
08:00

08:40 Deva 08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Deva 08:40 Negresti 08:40 Ramnicu Sarat
08:00

08:40 Iasi
08:05

08:40 Campina 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Campina
08:10

08:40 Deleni
08:15

08:40 Sinaia 08:40 Harlau 08:40 Sinaia
08:20

08:40 Targu Frumos
08:25

13:00 Fagaras
08:30

08:40 Predeal 08:40 Pascani 08:40 Simeria 08:40 Predeal 08:40 Simeria
08:30

13:00 Petrosani
08:35

08:40 Motca
08:35

08:40 Orastie 08:40 Cristesti 08:40 Orastie
08:40

08:40 Timisesti
08:45

13:00 Poiana Largului
08:50

08:40 Targu Neamt 08:40 Sebes 08:40 Sebes
08:50

13:00 Hateg
08:53

13:00 Sibiu
08:55

08:40 Piatra Neamt
08:55

13:00 Hunedoara
09:00

08:40 Lancram 08:40 Brasov 08:40 Bicaz 08:40 Lancram 08:40 Brasov
09:00

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Poiana Largului 08:40 Targu Secuiesc
09:10

13:00 Sebes
09:15

08:40 Durau 08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Sfantu Gheorghe
09:20

13:00 Toplita
09:30

08:40 Covasna 08:40 Alba Iulia 08:40 Covasna 08:40 Alba Iulia 08:40 Toplita
09:30

08:40 Teius 08:40 Targu Ocna 08:40 Teius 08:40 Morareni 08:40 Targu Ocna
09:40

08:40 Reghin
09:45

08:40 Targu Mures 08:40 Onesti 08:40 Aiud 08:40 Onesti 08:40 Aiud
09:50

13:00 Deva
10:00

08:10 Alesd
10:00

08:40 Comanesti 08:40 Unirea 08:40 Falticeni 08:40 Comanesti 08:40 Unirea
10:00

08:40 Suceava
10:05

08:40 Moinesti 08:40 Dolhasca 08:40 Turda 08:40 Moinesti 08:40 Turda
10:10

08:40 Veresti 08:40 Fagaras 08:40 Fagaras
10:20

08:40 Darabani
10:25

13:00 Reghin
10:30

08:10 Oradea
10:30

08:40 Vestem 08:40 Botosani 08:40 Vestem
10:30

08:10 Campulung Moldovenesc
10:35

08:40 Gura Humorului
10:40

08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Ramnicu Valcea
10:50

08:40 Campulung Moldovenesc
10:55

08:40 Sibiu 08:40 Sibiu 08:40 Iacobeni
11:00

08:40 Vatra Dornei
11:05

08:40 Prundu Bargaului 08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Miercurea Sibiului
11:10

08:40 Bistrita 08:40 Sighisoara 08:40 Sighisoara
11:20

13:00 Alba Iulia
11:30

08:10 Vatra Dornei
11:30

08:40 Medias 08:40 Beclean 08:40 Medias
11:30

08:40 Dej
11:40

08:40 Cluj Napoca
11:45

08:40 Cluj Napoca
12:00

08:40 Gilau
12:15

08:10 Toplita
12:30

08:10 Bistrita 08:10 Londra
13:00

13:00 Targu Mures
13:30

08:10 Reghin
13:30

08:40 Huedin
13:30

13:00 Aiud
13:45

13:00 Ludus
14:00

08:10 Beclean
14:00

13:00 Turda
14:30

08:40 Negreni
14:50

08:40 Alesd
14:55

13:00 Cluj Napoca
15:00

08:10 Ludus
15:00

08:10 Turda
15:30

13:00 Huedin
17:00

08:10 Lille
17:00

13:00 Alesd
18:00

08:10 Dunkerque 08:10 Huedin
18:00

08:40 Oradea
18:15

13:00 Oradea
18:30

08:40 Bors
18:30

13:00 Bors
18:45

08:10 Calais
19:00

08:10 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.