La adresa - Mersul autobuzelor Kingston upon Hull Anglia

La adresa

Kingston upon Hull, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:05
22:40 Pascani 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 22:10 Roman 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 23:00 Targu Frumos 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului
14:00 Danytur
18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean
14:55
16:10 Focsani 16:30 Tecuci 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 16:00 Adjud 16:20 Husi 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia
20:00 BEPS TRAVEL
09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau
20:00 BEPS TRAVEL
23:00 Sheffield
Sosiri
De la Ora

04:40 Constanta
00:05

04:40 Mangalia
00:10

04:40 Medgidia
00:15

04:40 Tulcea
00:20

04:40 Cernavoda
00:30

04:40 Giurgiu
01:00

04:40 Alexandria
01:10

04:40 Fetesti
01:20

04:40 Braila
01:30

04:40 Calarasi
02:00

04:40 Galati
02:30

04:40 Slobozia
03:00

04:40 Tecuci
03:10

04:40 Barlad
03:30
Danytur
10:30 Schwechat
03:50

04:40 Husi
03:50

04:40 Bucuresti
04:00

04:40 Vaslui
04:20

04:40 Urziceni
04:30

04:40 Buzau
04:40

04:40 Ramnicu Sarat
04:50
Danytur
10:30 Braila 10:30 Focsani
05:00

04:40 Focsani
05:00

07:50 Giurgiu 07:50 Giurgiu
05:00

04:40 Iasi
05:10

07:50 Turnu Magurele 07:50 Turnu Magurele
05:10
Danytur
10:30 Tecuci
05:20

07:50 Corabia 07:50 Corabia
05:20
Danytur
10:30 Galati
05:30

07:50 Alexandria 07:50 Alexandria 07:50 Braila
05:30

07:50 Galati
05:35
Danytur
10:30 Marasesti
05:40

04:40 Targu Frumos
05:40

07:50 Slatina (Olt) 07:50 Slatina (Olt)
05:40
Danytur
10:30 Saveni 10:30 Adjud 10:30 Saveni 10:30 Barlad
06:00

04:40 Harlau
06:00

07:50 Craiova 07:50 Constanta 07:50 Craiova 07:50 Constanta
06:00

07:50 Mangalia 07:50 Mangalia
06:05
Danytur
10:30 Husi
06:10

04:40 Roman
06:10

07:50 Filiasi 07:50 Filiasi
06:10

04:40 Adjud
06:15

07:50 Medgidia 07:50 Medgidia
06:15

07:50 Rovinari 07:50 Hirsova 07:50 Rovinari 07:50 Hirsova
06:20

07:50 Tandarei 07:50 Tandarei
06:25
Danytur
10:30 Botosani 10:30 Botosani
06:30

04:40 Bacau
06:30

07:50 Isalnita 07:50 Slobozia 07:50 Isalnita 07:50 Slobozia
06:30

04:40 Slatina (Olt)
06:40

07:50 Tecuci 07:50 Targu Carbunesti 07:50 Targu Carbunesti
06:40

04:40 Radauti
06:45

07:50 Motru 07:50 Motru 07:50 Barlad
06:45

04:40 Dorohoi
06:50

07:50 Husi 07:50 Resita 07:50 Resita
06:50

04:40 Drobeta Turnu Severin
06:55

07:50 Caransebes 07:50 Caransebes
06:55
Danytur
10:30 Iasi 10:30 Iasi 10:30 Harlau 10:30 Harlau 10:30 Vaslui
07:00

04:40 Targoviste
07:00

07:50 Lugoj 07:50 Bucuresti 07:50 Buzau 07:50 Bucuresti 07:50 Lugoj
07:00

04:40 Pitesti
07:05

07:50 Timisoara 07:50 Timisoara
07:05

04:40 Ploiesti
07:10

07:50 Focsani 07:50 Arad 07:50 Arad
07:10
Danytur
10:30 Cotnari 10:30 Cotnari
07:15

04:40 Targu Neamt
07:15

04:40 Buhusi
07:20

07:50 Targu Jiu 07:50 Targu Jiu
07:20

04:40 Roznov
07:25

07:50 Marasesti 07:50 Petrosani 07:50 Petrosani
07:25
Danytur
10:30 Targu Frumos 10:30 Suceava 10:30 Suceava 10:30 Targu Frumos
07:30

04:40 Piatra Neamt
07:30

07:50 Hateg 07:50 Pitesti 07:50 Adjud 07:50 Hateg 07:50 Pitesti
07:30

07:50 Sascut
07:35

07:50 Calan 07:50 Bacau 07:50 Calan
07:40

07:50 Roman
07:45

07:50 Ploiesti 07:50 Hunedoara 07:50 Ploiesti 07:50 Vaslui 07:50 Hunedoara
07:50
Danytur
10:30 Pascani 10:30 Negresti 10:30 Targu Ocna 10:30 Pascani
08:00
BEPS TRAVEL
14:30 Iasi
08:00

04:40 Onesti
08:00

07:50 Deva 07:50 Ramnicu Sarat 07:50 Deva 07:50 Negresti 07:50 Ramnicu Sarat
08:00

07:50 Iasi
08:05

04:40 Botosani
08:10

07:50 Campina 07:50 Podu Iloaiei 07:50 Campina
08:10

07:50 Deleni
08:15

04:40 Pascani
08:20

07:50 Sinaia 07:50 Harlau 07:50 Sinaia
08:20

07:50 Targu Frumos
08:25
BEPS TRAVEL
14:30 Podu Iloaiei
08:30

04:40 Craiova
08:30

07:50 Predeal 07:50 Pascani 07:50 Simeria 07:50 Predeal 07:50 Simeria
08:30

07:50 Motca
08:35

04:40 Falticeni
08:40

07:50 Orastie 07:50 Cristesti 07:50 Orastie
08:40
BEPS TRAVEL
14:30 Targu Frumos
08:45

07:50 Timisesti
08:45

07:50 Targu Neamt 07:50 Sebes 07:50 Sebes
08:50

07:50 Piatra Neamt
08:55
Danytur
10:30 Roman 10:30 Comanesti
09:00

04:40 Suceava
09:00

07:50 Lancram 07:50 Brasov 07:50 Bicaz 07:50 Lancram 07:50 Brasov
09:00

07:50 Targu Secuiesc 07:50 Poiana Largului 07:50 Targu Secuiesc
09:10
BEPS TRAVEL
14:30 Pascani
09:15

04:40 Filiasi
09:15
Danytur
10:30 Girov 10:30 Girov
09:20

07:50 Durau 07:50 Sfantu Gheorghe 07:50 Sfantu Gheorghe
09:20

04:40 Targu Secuiesc
09:30

07:50 Covasna 07:50 Alba Iulia 07:50 Covasna 07:50 Alba Iulia 07:50 Toplita
09:30

04:40 Brasov
09:40

07:50 Teius 07:50 Targu Ocna 07:50 Teius 07:50 Morareni 07:50 Targu Ocna
09:40

07:50 Reghin
09:45

04:40 Bicaz
09:50

07:50 Targu Mures 07:50 Onesti 07:50 Aiud 07:50 Onesti 07:50 Aiud
09:50
Danytur
10:30 Piatra Neamt 10:30 Gura Humorului 10:30 Bacau 10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Targu Neamt 10:30 Targu Neamt 10:30 Piatra Neamt 10:30 Gura Humorului
10:00
BEPS TRAVEL
14:30 Roman
10:00

04:40 Ramnicu Valcea
10:00

07:50 Comanesti 07:50 Unirea 07:50 Falticeni 07:50 Comanesti 07:50 Unirea
10:00

07:50 Suceava
10:05

04:40 Gura Humorului
10:10

07:50 Moinesti 07:50 Dolhasca 07:50 Turda 07:50 Moinesti 07:50 Turda
10:10

04:40 Moinesti
10:20

07:50 Veresti 07:50 Fagaras 07:50 Fagaras
10:20

07:50 Darabani
10:25
Danytur
10:30 Bicaz 10:30 Bicaz
10:30

04:40 Fagaras
10:30

07:50 Vestem 07:50 Botosani 07:50 Vestem
10:30

04:40 Comanesti
10:40

07:50 Gura Humorului
10:40
BEPS TRAVEL
14:30 Bacau
10:45

04:40 Targu Jiu
10:50

07:50 Ramnicu Valcea 07:50 Ramnicu Valcea
10:50

07:50 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
10:30 Campulung Moldovenesc 10:30 Odorheiu Secuiesc 10:30 Campulung Moldovenesc 10:30 Onesti
11:00

04:40 Campulung Moldovenesc
11:00

07:50 Sibiu 07:50 Sibiu 07:50 Iacobeni
11:00

07:50 Vatra Dornei
11:05

04:40 Targu Ocna
11:10

07:50 Prundu Bargaului 07:50 Miercurea Sibiului 07:50 Miercurea Sibiului
11:10

04:40 Gheorgheni
11:20

07:50 Bistrita 07:50 Sighisoara 07:50 Sighisoara
11:20

04:40 Reghin
11:30
BEPS TRAVEL
14:30 Sheffield
11:30

07:50 Medias 07:50 Beclean 07:50 Medias
11:30

04:40 Toplita
11:40

07:50 Dej
11:40

07:50 Cluj Napoca
11:45

04:40 Sighisoara
11:50
Danytur
10:30 Vatra Dornei 10:30 Praid 10:30 Praid 10:30 Vatra Dornei 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Medias
12:00
BEPS TRAVEL
14:30 Onesti
12:00

04:40 Orastie
12:00

07:50 Cluj Napoca
12:00

04:40 Deva
12:10

07:50 Gilau
12:15

04:40 Caransebes
12:20
BEPS TRAVEL
14:30 Oituz
12:30

04:40 Targu Mures
12:30

04:40 Vatra Dornei
12:40

04:40 Resita
12:50

04:40 Blaj
12:55
Danytur
10:30 Reghin 10:30 Reghin 10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Blaj
13:00

04:40 Sibiu
13:00

04:40 Medias
13:10

04:40 Sebes
13:20
BEPS TRAVEL
14:30 Targu Secuiesc
13:30

04:40 Alba Iulia
13:30

07:50 Huedin
13:30
Danytur
10:30 Brasov 10:30 Teius 10:30 Fagaras 10:30 Fagaras
14:00

04:40 Bistrita
14:00

04:40 Lugoj
14:20
BEPS TRAVEL
14:30 Brasov
14:30

04:40 Aiud
14:40

07:50 Negreni
14:50

07:50 Alesd
14:55
Danytur
10:30 Avrig 10:30 Alba Iulia 10:30 Avrig 10:30 Sighisoara
15:00
BEPS TRAVEL
14:30 Codlea
15:00

04:40 Beclean
15:00

04:40 Dej
15:15

04:40 Turda
15:20
Danytur
10:30 Sibiu 10:30 Sibiu
15:30

04:40 Gherla
15:45
BEPS TRAVEL
14:30 Fagaras
15:50
Danytur
10:30 Dej 10:30 Bistrita 10:30 Targu Mures 10:30 Zlatna 10:30 Dej 10:30 Bistrita
16:00

04:40 Cluj Napoca
16:00
Danytur
10:30 Sebes 10:30 Sebes 10:30 Ludus
16:30

04:40 Timisoara
16:30
BEPS TRAVEL
14:30 Avrig
16:40

04:40 Huedin
16:45
Danytur
10:30 Nasaud 10:30 Campia Turzii 10:30 Nasaud 10:30 Abrud
17:00

04:40 Arad
17:00
BEPS TRAVEL
14:30 Sibiu
17:15

04:40 Oradea
17:15

04:40 Nadlac
17:20
Danytur
10:30 Turda 10:30 Beclean 10:30 Beclean
17:30
Danytur
10:30 Brad 10:30 Gherla 10:30 Deva 10:30 Zalau 10:30 Zalau 10:30 Deva 10:30 Cluj Napoca 10:30 Gherla
18:00
BEPS TRAVEL
14:30 Sebes
18:00

07:50 Oradea
18:15
Danytur
10:30 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
14:30 Orastie
18:30

07:50 Bors
18:30
Danytur
10:30 Gilau
19:00
BEPS TRAVEL
14:30 Simeria
19:00
BEPS TRAVEL
14:30 Deva
19:30
Danytur
10:30 Huedin
20:00
Danytur
10:30 Alesd
21:00
Danytur
10:30 Oradea 10:30 Oradea 10:30 Oradea 10:30 Arad 10:30 Oradea 10:30 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
14:30 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
14:30 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.