La adresa - Mersul autobuzelor Kettering Anglia

La adresa

Kettering, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:45
14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras
04:03
22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi
08:50 Romfour Romania
17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru
15:10
22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati
16:00 Danytur
19:00 Cotnari 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 18:30 Barlad 14:00 Sighisoara 19:00 Husi 13:00 Turda 16:30 Bacau 10:00 Huedin 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Praid 16:00 Campulung Moldovenesc 11:30 Sebes 07:00 Beclean 18:00 Girov 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 04:00 Viena 13:40 Targu Mures 17:30 Negresti 12:00 Cluj Napoca 06:00 Onesti 09:00 Alesd 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Fagaras 14:00 Vatra Dornei 10:00 Deva 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 19:20 Galati 13:00 Ludus 18:00 Vaslui 10:45 Floresti 15:30 Targu Secuiesc 03:55 Schwechat 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 13:30 Avrig 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 08:00 Oradea 14:30 Brasov 19:40 Braila 13:20 Campia Turzii 17:00 Roman 10:30 Gilau 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Bicaz 17:00 Gura Humorului 13:00 Sibiu 09:00 Nasaud 19:20 Harlau
16:00 Danytur
23:15 Dover
Sosiri
De la Ora

09:20 Braila
00:00

23:20 Constanta
00:05

06:57 Braila
00:10

23:20 Mangalia
00:10

23:20 Medgidia
00:15

23:20 Tulcea
00:20

09:20 Galati
00:30

23:20 Cernavoda
00:30

06:57 Galati
00:40

06:57 Buzau
01:00

09:20 Buzau
01:00

23:20 Giurgiu
01:00

23:20 Alexandria
01:10

23:20 Fetesti
01:20

06:57 Ramnicu Sarat
01:30

09:20 Ramnicu Sarat
01:30

23:20 Braila
01:30

06:57 Tecuci
01:55

09:20 Tecuci
02:00

23:20 Calarasi
02:00

06:57 Focsani
02:15

09:20 Focsani
02:15

23:20 Galati
02:30

06:57 Adjud
02:45

09:20 Barlad
02:45

06:57 Barlad
03:00

09:20 Adjud
03:00

23:20 Slobozia
03:00

23:20 Tecuci
03:10

06:57 Husi
03:30

09:20 Husi
03:30

23:20 Barlad
03:30

06:57 Dorohoi
03:35

09:20 Dorohoi
03:35

06:57 Onesti
03:45

09:20 Vaslui
03:45
Danytur
03:30 Schwechat
03:50

23:20 Husi
03:50

06:57 Vaslui
04:00

09:20 Bacau
04:00

23:20 Bucuresti
04:00

06:57 Comanesti
04:10

06:57 Bucuresti
04:15

06:57 Moinesti
04:20

23:20 Vaslui
04:20

06:57 Botosani
04:30

09:20 Onesti
04:30

23:20 Urziceni
04:30

06:57 Craiova
04:35

06:57 Iasi
04:40

23:20 Buzau
04:40

09:20 Iasi
04:45

23:20 Ramnicu Sarat
04:50

06:57 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
03:30 Braila 03:30 Focsani
05:00

09:20 Botosani
05:00

23:20 Focsani
05:00

06:57 Filiasi
05:05

06:57 Ploiesti
05:10

23:20 Iasi
05:10

06:57 Suceava
05:20
Danytur
03:30 Tecuci
05:20

09:20 Podu Iloaiei
05:20

06:57 Bacau
05:30
Danytur
03:30 Galati
05:30

09:20 Roman
05:30

06:57 Negresti
05:40
Danytur
03:30 Marasesti
05:40

23:20 Targu Frumos
05:40

06:57 Harlau
05:45

09:20 Buhusi
05:45

06:57 Constanta
05:50

06:57 Campina
06:00
Danytur
03:30 Saveni 03:30 Adjud 03:30 Barlad
06:00

09:20 Suceava
06:00

23:20 Harlau
06:00
Romfour Romania
06:00 Giurgiu 06:00 Constanta 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta
06:00

06:57 Buhusi
06:05

06:57 Roznov
06:10
Danytur
03:30 Husi
06:10

09:20 Harlau
06:10

23:20 Roman
06:10
Romfour Romania
06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:10

06:57 Targu Frumos
06:15

09:20 Targu Frumos
06:15

23:20 Adjud
06:15

06:57 Gura Humorului
06:20

09:20 Piatra Neamt
06:20
Romfour Romania
06:00 Corabia 06:00 Corabia
06:20

06:57 Falticeni
06:30
Danytur
03:30 Botosani
06:30

09:20 Ruginoasa
06:30

23:20 Bacau
06:30
Romfour Romania
06:00 Mangalia 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Mangalia
06:30

06:57 Rovinari
06:35

06:57 Pascani
06:40

09:20 Pascani
06:40

23:20 Slatina (Olt)
06:40
Romfour Romania
06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Medgidia 06:00 Medgidia
06:40

06:57 Motca
06:45

23:20 Radauti
06:45

06:57 Piatra Neamt
06:50

09:20 Targu Neamt
06:50

23:20 Dorohoi
06:50
Romfour Romania
06:00 Slatina (Olt) 06:00 Hirsova 06:00 Hirsova 06:00 Slatina (Olt)
06:50

06:57 Roman
06:55

23:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:57 Cristesti
07:00
Danytur
03:30 Harlau 03:30 Iasi 03:30 Vaslui
07:00

09:20 Falticeni
07:00

23:20 Targoviste
07:00
Romfour Romania
06:00 Tandarei 06:00 Tandarei 06:00 Craiova 06:00 Tulcea 06:00 Craiova
07:00

06:57 Targu Jiu
07:05

23:20 Pitesti
07:05

06:57 Brasov
07:10

23:20 Ploiesti
07:10
Romfour Romania
06:00 Filiasi 06:00 Braila 06:00 Filiasi
07:10

06:57 Cernavoda
07:15
Danytur
03:30 Cotnari
07:15

23:20 Targu Neamt
07:15
Romfour Romania
06:00 Galati
07:15

23:20 Buhusi
07:20
Romfour Romania
06:00 Rovinari 06:00 Rovinari
07:20

23:20 Roznov
07:25
Romfour Romania
06:00 Tecuci
07:25

06:57 Fetesti
07:30
Danytur
03:30 Targu Frumos 03:30 Suceava
07:30

09:20 Gura Humorului
07:30

23:20 Piatra Neamt
07:30
Romfour Romania
06:00 Isalnita 06:00 Isalnita
07:30
Romfour Romania
06:00 Barlad
07:35
Romfour Romania
06:00 Targu Carbunesti 06:00 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
06:00 Motru 06:00 Husi 06:00 Motru
07:45
Romfour Romania
06:00 Resita 06:00 Resita
07:50
Romfour Romania
06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
07:55

06:57 Targu Neamt
08:00
Danytur
03:30 Pascani 03:30 Negresti 03:30 Targu Ocna
08:00

23:20 Onesti
08:00
Romfour Romania
06:00 Slobozia 06:00 Buzau 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Slobozia
08:00
Romfour Romania
06:00 Timisoara 06:00 Timisoara
08:05

23:20 Botosani
08:10
Romfour Romania
06:00 Arad 06:00 Arad 06:00 Focsani 06:00 Bucuresti 06:00 Bucuresti
08:10
Romfour Romania
06:00 Marasesti
08:15

23:20 Pascani
08:20
Romfour Romania
06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
06:00 Petrosani 06:00 Adjud 06:00 Petrosani
08:25

06:57 Fagaras
08:30

09:20 Campulung Moldovenesc
08:30

23:20 Craiova
08:30
Romfour Romania
06:00 Hateg 06:00 Hateg
08:30

06:57 Petrosani
08:35
Romfour Romania
06:00 Sascut
08:35

23:20 Falticeni
08:40
Romfour Romania
06:00 Calan 06:00 Calan
08:40
Romfour Romania
06:00 Bacau
08:45

06:57 Poiana Largului
08:50
Romfour Romania
06:00 Hunedoara 06:00 Hunedoara
08:50

06:57 Hateg
08:53

06:57 Sibiu
08:55
Romfour Romania
06:00 Roman
08:55

06:57 Hunedoara
09:00
Danytur
03:30 Roman 03:30 Comanesti
09:00

23:20 Suceava
09:00
Romfour Romania
06:00 Pitesti 06:00 Deva 06:00 Pitesti 06:00 Vaslui 06:00 Deva
09:00
Romfour Romania
06:00 Negresti
09:05
Romfour Romania
06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Iasi 06:00 Ramnicu Sarat
09:10

06:57 Sebes
09:15

23:20 Filiasi
09:15
Romfour Romania
06:00 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
03:30 Girov
09:20
Romfour Romania
06:00 Campina 06:00 Deleni 06:00 Campina
09:20
Romfour Romania
06:00 Harlau
09:25

06:57 Toplita
09:30

09:20 Vatra Dornei
09:30

23:20 Targu Secuiesc
09:30
Romfour Romania
06:00 Targu Frumos 06:00 Sinaia 06:00 Sinaia
09:30
Romfour Romania
06:00 Pascani
09:35

23:20 Brasov
09:40
Romfour Romania
06:00 Predeal 06:00 Predeal 06:00 Motca
09:40
Romfour Romania
06:00 Cristesti
09:45

23:20 Bicaz
09:50
Romfour Romania
06:00 Brasov 06:00 Timisesti 06:00 Brasov
09:50
Romfour Romania
06:00 Dumbrava
09:55

06:57 Deva
10:00
Danytur
03:30 Bacau 03:30 Miercurea Ciuc 03:30 Piatra Neamt 03:30 Gura Humorului 03:30 Targu Neamt
10:00

23:20 Ramnicu Valcea
10:00
Romfour Romania
06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Neamt 06:00 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
06:00 Piatra Neamt 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sovata 06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

23:20 Gura Humorului
10:10
Romfour Romania
06:00 Bicaz 06:00 Covasna 06:00 Covasna
10:10

23:20 Moinesti
10:20
Romfour Romania
06:00 Poiana Largului 06:00 Targu Ocna 06:00 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
06:00 Durau
10:25

06:57 Reghin
10:30
Danytur
03:30 Bicaz
10:30

09:20 Bistrita
10:30

23:20 Fagaras
10:30
Romfour Romania
06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:30
Romfour Romania
06:00 Grinties
10:35

23:20 Comanesti
10:40
Romfour Romania
06:00 Comanesti 06:00 Comanesti
10:40

23:20 Targu Jiu
10:50
Romfour Romania
06:00 Moinesti 06:00 Moinesti
10:50
Romfour Romania
06:00 Borsec
10:55
Danytur
03:30 Odorheiu Secuiesc 03:30 Onesti 03:30 Campulung Moldovenesc
11:00

23:20 Campulung Moldovenesc
11:00
Romfour Romania
06:00 Fagaras 06:00 Simeria 06:00 Fagaras 06:00 Toplita 06:00 Simeria
11:00
Romfour Romania
06:00 Miercurea Ciuc
11:05

23:20 Targu Ocna
11:10
Romfour Romania
06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Vestem 06:00 Vestem
11:10

23:20 Gheorgheni
11:20
Romfour Romania
06:00 Orastie 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Orastie 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Morareni
11:20

06:57 Alba Iulia
11:30

09:20 Beclean
11:30

23:20 Reghin
11:30
Romfour Romania
06:00 Sebes 06:00 Reghin 06:00 Sibiu 06:00 Sebes 06:00 Sibiu
11:30
Romfour Romania
06:00 Medias
11:35

23:20 Toplita
11:40
Romfour Romania
06:00 Sighisoara 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram
11:40
Romfour Romania
06:00 Targu Mures
11:45

23:20 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
06:00 Sighisoara 06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
06:00 Falticeni
11:55
Danytur
03:30 Vatra Dornei 03:30 Targu Secuiesc 03:30 Medias 03:30 Praid
12:00

23:20 Orastie
12:00
Romfour Romania
06:00 Medias 06:00 Suceava 06:00 Medias
12:00
Romfour Romania
06:00 Dolhasca
12:05

23:20 Deva
12:10
Romfour Romania
06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Veresti
12:10
Romfour Romania
06:00 Darabani
12:15

23:20 Caransebes
12:20
Romfour Romania
06:00 Botosani 06:00 Aiud 06:00 Aiud
12:20

09:20 Dej
12:30

23:20 Targu Mures
12:30
Romfour Romania
06:00 Unirea 06:00 Gura Humorului 06:00 Unirea
12:30

23:20 Vatra Dornei
12:40
Romfour Romania
06:00 Turda 06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Turda
12:40

23:20 Resita
12:50
Romfour Romania
06:00 Iacobeni
12:50

23:20 Blaj
12:55
Danytur
03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Reghin 03:30 Blaj
13:00

23:20 Sibiu
13:00
Romfour Romania
06:00 Borsa
13:00
Romfour Romania
06:00 Vatra Dornei
13:05

23:20 Medias
13:10
Romfour Romania
06:00 Prundu Bargaului
13:10
Romfour Romania
06:00 Bistrita
13:15

23:20 Sebes
13:20
Romfour Romania
06:00 Beclean
13:20
Romfour Romania
06:00 Baia Mare
13:25

06:57 Targu Mures
13:30

09:20 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
06:00 Dej
13:30
Romfour Romania
06:00 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
06:00 Cluj Napoca
13:40

06:57 Aiud
13:45
Romfour Romania
06:00 Gilau
13:45
Romfour Romania
06:00 Huedin
13:50

06:57 Ludus
14:00
Danytur
03:30 Brasov 03:30 Teius 03:30 Fagaras
14:00

09:20 Baia Mare
14:00

23:20 Bistrita
14:00
Romfour Romania
06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca
14:00

23:20 Lugoj
14:20

06:57 Turda
14:30

23:20 Aiud
14:40

06:57 Cluj Napoca
15:00
Danytur
03:30 Avrig 03:30 Alba Iulia 03:30 Sighisoara
15:00

09:20 Huedin
15:00

23:20 Beclean
15:00
Romfour Romania
06:00 Negreni
15:00

23:20 Dej
15:15

23:20 Turda
15:20
Danytur
03:30 Sibiu
15:30

23:20 Gherla
15:45
Danytur
03:30 Dej 03:30 Bistrita 03:30 Targu Mures 03:30 Zlatna
16:00

23:20 Cluj Napoca
16:00
Romfour Romania
06:00 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
06:00 Beius
16:10
Danytur
03:30 Sebes 03:30 Ludus
16:30

09:20 Satu Mare
16:30

23:20 Timisoara
16:30

23:20 Huedin
16:45

06:57 Huedin
17:00
Danytur
03:30 Campia Turzii 03:30 Nasaud 03:30 Abrud
17:00

09:20 Oradea
17:00

23:20 Arad
17:00
Romfour Romania
06:00 Alesd
17:00

23:20 Oradea
17:15

23:20 Nadlac
17:20
Danytur
03:30 Turda 03:30 Beclean
17:30

06:57 Alesd
18:00
Danytur
03:30 Brad 03:30 Zalau 03:30 Gherla 03:30 Deva 03:30 Cluj Napoca
18:00
Romfour Romania
06:00 Oradea
18:00
Danytur
03:30 Dover
18:10

06:57 Oradea
18:30
Danytur
03:30 Floresti
18:30
Romfour Romania
06:00 Bors
18:30

06:57 Bors
18:45
Danytur
03:30 Gilau
19:00
Danytur
03:30 Huedin
20:00
Danytur
03:30 Alesd
21:00
Danytur
03:30 Oradea 03:30 Oradea 03:30 Arad 03:30 Oradea
22:00
Romfour Romania
06:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.