La adresa - Mersul autobuzelor Kettering Anglia

La adresa

Kettering, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:45
01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi
04:03 Giltrans
15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 02:30 Cernavoda 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd
08:50
14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius
15:10 Cabritur
23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare
16:00
08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
16:00
23:15 Dover
18:10
14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti
22:22 Euro Michael Tour
18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
02:57 Roman 02:57 Piatra Neamt
00:00
Cabritur
09:20 Braila
00:00

23:20 Constanta
00:05
Giltrans
06:57 Braila
00:10

23:20 Mangalia
00:10

23:20 Medgidia
00:15

23:20 Tulcea
00:20
Cabritur
09:20 Galati
00:30

23:20 Cernavoda
00:30
Giltrans
06:57 Galati
00:40
Euro Michael Tour
02:57 Iasi
00:45
Giltrans
06:57 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
02:57 Targu Neamt 02:57 Braila
01:00
Cabritur
09:20 Buzau
01:00

23:20 Giurgiu
01:00

23:20 Alexandria
01:10

23:20 Fetesti
01:20
Giltrans
06:57 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
02:57 Galati 02:57 Poiana Largului
01:30
Cabritur
09:20 Ramnicu Sarat
01:30

23:20 Braila
01:30
Giltrans
06:57 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
02:57 Buzau
02:00
Cabritur
09:20 Tecuci
02:00

23:20 Calarasi
02:00
Giltrans
06:57 Focsani
02:15
Cabritur
09:20 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
02:57 Ramnicu Sarat
02:30

23:20 Galati
02:30
Giltrans
06:57 Adjud
02:45
Cabritur
09:20 Barlad
02:45
Giltrans
06:57 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
02:57 Tecuci
03:00
Cabritur
09:20 Adjud
03:00

23:20 Slobozia
03:00

23:20 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
02:57 Focsani
03:15
Giltrans
06:57 Husi
03:30
Cabritur
09:20 Husi
03:30

23:20 Barlad
03:30
Giltrans
06:57 Dorohoi
03:35
Cabritur
09:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
06:57 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
02:57 Adjud
03:45
Cabritur
09:20 Vaslui
03:45

03:30 Schwechat
03:50

23:20 Husi
03:50
Giltrans
06:57 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
02:57 Barlad
04:00
Cabritur
09:20 Bacau
04:00

23:20 Bucuresti
04:00
Giltrans
06:57 Comanesti
04:10
Giltrans
06:57 Bucuresti
04:15
Giltrans
06:57 Moinesti
04:20

23:20 Vaslui
04:20
Giltrans
06:57 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
02:57 Targu Mures 02:57 Husi
04:30
Cabritur
09:20 Onesti
04:30

23:20 Urziceni
04:30
Giltrans
06:57 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
02:57 Dorohoi
04:35
Giltrans
06:57 Iasi
04:40

23:20 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
02:57 Dej 02:57 Onesti
04:45
Cabritur
09:20 Iasi
04:45

23:20 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
06:57 Podu Iloaiei
05:00

03:30 Braila
05:00
Euro Michael Tour
02:57 Vaslui
05:00
Cabritur
09:20 Botosani
05:00

23:20 Focsani
05:00

05:00 Tulcea 05:00 Giurgiu
05:00
Giltrans
06:57 Filiasi
05:05
Giltrans
06:57 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
02:57 Comanesti
05:10

23:20 Iasi
05:10

05:00 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
02:57 Gherla
05:15
Giltrans
06:57 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
02:57 Moinesti
05:20
Cabritur
09:20 Podu Iloaiei
05:20

05:00 Corabia
05:20
Giltrans
06:57 Bacau
05:30

03:30 Galati
05:30
Euro Michael Tour
02:57 Botosani
05:30
Cabritur
09:20 Roman
05:30

05:00 Alexandria 05:00 Braila
05:30

05:00 Galati
05:35
Giltrans
06:57 Negresti
05:40

23:20 Targu Frumos
05:40

05:00 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
06:57 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
02:57 Apahida
05:45
Cabritur
09:20 Buhusi
05:45
Giltrans
06:57 Constanta
05:50
Giltrans
06:57 Campina
06:00

03:30 Saveni 03:30 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
02:57 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
09:20 Suceava
06:00

23:20 Harlau
06:00

05:00 Constanta 05:00 Craiova
06:00

06:00 Constanta 06:00 Giurgiu 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta
06:00
Giltrans
06:57 Buhusi
06:05

05:00 Mangalia
06:05
Giltrans
06:57 Roznov
06:10

03:30 Husi
06:10
Cabritur
09:20 Harlau
06:10

23:20 Roman
06:10

05:00 Filiasi
06:10

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
06:57 Targu Frumos
06:15
Cabritur
09:20 Targu Frumos
06:15

23:20 Adjud
06:15

05:00 Medgidia
06:15
Giltrans
06:57 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
02:57 Suceava
06:20
Cabritur
09:20 Piatra Neamt
06:20

05:00 Hirsova 05:00 Rovinari
06:20

06:00 Corabia 06:00 Corabia
06:20

05:00 Tandarei
06:25
Giltrans
06:57 Falticeni
06:30

03:30 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
02:57 Bacau
06:30
Cabritur
09:20 Ruginoasa
06:30

23:20 Bacau
06:30

05:00 Isalnita 05:00 Slobozia
06:30

06:00 Mangalia 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Mangalia
06:30
Giltrans
06:57 Rovinari
06:35
Giltrans
06:57 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
02:57 Negresti
06:40
Cabritur
09:20 Pascani
06:40

23:20 Slatina (Olt)
06:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Tecuci
06:40

06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Medgidia 06:00 Medgidia
06:40
Giltrans
06:57 Motca
06:45
Euro Michael Tour
02:57 Harlau
06:45

23:20 Radauti
06:45

05:00 Motru 05:00 Barlad
06:45
Giltrans
06:57 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
09:20 Targu Neamt
06:50

23:20 Dorohoi
06:50

05:00 Husi 05:00 Resita
06:50

06:00 Slatina (Olt) 06:00 Hirsova 06:00 Hirsova 06:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
06:57 Roman
06:55

23:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

05:00 Caransebes
06:55
Giltrans
06:57 Cristesti
07:00

03:30 Harlau 03:30 Iasi 03:30 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
02:57 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
09:20 Falticeni
07:00

23:20 Targoviste
07:00

05:00 Lugoj 05:00 Bucuresti 05:00 Buzau
07:00

06:00 Tandarei 06:00 Tandarei 06:00 Tulcea 06:00 Craiova 06:00 Craiova
07:00
Giltrans
06:57 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
02:57 Buhusi
07:05

23:20 Pitesti
07:05

05:00 Timisoara
07:05
Giltrans
06:57 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
02:57 Roznov
07:10

23:20 Ploiesti
07:10

05:00 Focsani 05:00 Arad
07:10

06:00 Braila 06:00 Filiasi 06:00 Filiasi
07:10
Giltrans
06:57 Cernavoda
07:15

03:30 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
02:57 Targu Frumos
07:15

23:20 Targu Neamt
07:15

06:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
02:57 Gura Humorului
07:20

23:20 Buhusi
07:20

05:00 Targu Jiu
07:20

06:00 Rovinari 06:00 Rovinari
07:20

23:20 Roznov
07:25

05:00 Marasesti 05:00 Petrosani
07:25

06:00 Tecuci
07:25
Giltrans
06:57 Fetesti
07:30

03:30 Targu Frumos 03:30 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
02:57 Falticeni
07:30
Cabritur
09:20 Gura Humorului
07:30

23:20 Piatra Neamt
07:30

05:00 Hateg 05:00 Pitesti 05:00 Adjud
07:30

06:00 Isalnita 06:00 Isalnita
07:30

05:00 Sascut
07:35

06:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
02:57 Pascani
07:40

05:00 Calan 05:00 Bacau
07:40

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
02:57 Motca
07:45

05:00 Roman
07:45

06:00 Husi 06:00 Motru 06:00 Motru
07:45

05:00 Hunedoara 05:00 Vaslui 05:00 Ploiesti
07:50

06:00 Resita 06:00 Resita
07:50

06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
07:55
Giltrans
06:57 Targu Neamt
08:00

03:30 Pascani 03:30 Negresti
08:00
Euro Michael Tour
02:57 Cristesti
08:00

23:20 Onesti
08:00

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Deva 05:00 Negresti
08:00

06:00 Slobozia 06:00 Buzau 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Slobozia
08:00

05:00 Iasi
08:05

06:00 Timisoara 06:00 Timisoara
08:05

23:20 Botosani
08:10

05:00 Podu Iloaiei 05:00 Campina
08:10

06:00 Arad 06:00 Focsani 06:00 Arad 06:00 Bucuresti 06:00 Bucuresti
08:10

05:00 Deleni
08:15

06:00 Marasesti
08:15

23:20 Pascani
08:20

05:00 Sinaia 05:00 Harlau
08:20

06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Targu Frumos
08:25

06:00 Petrosani 06:00 Adjud 06:00 Petrosani
08:25
Giltrans
06:57 Fagaras
08:30
Cabritur
09:20 Campulung Moldovenesc
08:30

23:20 Craiova
08:30

05:00 Pascani 05:00 Simeria 05:00 Predeal
08:30

06:00 Hateg 06:00 Hateg
08:30
Giltrans
06:57 Petrosani
08:35

05:00 Motca
08:35

06:00 Sascut
08:35

23:20 Falticeni
08:40

05:00 Cristesti 05:00 Orastie
08:40

06:00 Calan 06:00 Calan
08:40

05:00 Timisesti
08:45

06:00 Bacau
08:45
Giltrans
06:57 Poiana Largului
08:50

05:00 Sebes 05:00 Targu Neamt
08:50

06:00 Hunedoara 06:00 Hunedoara
08:50
Giltrans
06:57 Hateg
08:53
Giltrans
06:57 Sibiu
08:55

05:00 Piatra Neamt
08:55

06:00 Roman
08:55
Giltrans
06:57 Hunedoara
09:00

03:30 Roman
09:00

23:20 Suceava
09:00

05:00 Lancram 05:00 Bicaz 05:00 Brasov
09:00

06:00 Pitesti 06:00 Deva 06:00 Pitesti 06:00 Vaslui 06:00 Deva
09:00

06:00 Negresti
09:05

05:00 Poiana Largului 05:00 Targu Secuiesc
09:10

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Iasi 06:00 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
06:57 Sebes
09:15

23:20 Filiasi
09:15

06:00 Podu Iloaiei
09:15

03:30 Girov
09:20

05:00 Durau 05:00 Sfantu Gheorghe
09:20

06:00 Campina 06:00 Deleni 06:00 Campina
09:20

06:00 Harlau
09:25
Giltrans
06:57 Toplita
09:30
Cabritur
09:20 Vatra Dornei
09:30

23:20 Targu Secuiesc
09:30

05:00 Alba Iulia 05:00 Toplita 05:00 Covasna
09:30

06:00 Targu Frumos 06:00 Sinaia 06:00 Sinaia
09:30

06:00 Pascani
09:35

23:20 Brasov
09:40

05:00 Teius 05:00 Morareni 05:00 Targu Ocna
09:40

06:00 Predeal 06:00 Predeal 06:00 Motca
09:40

05:00 Reghin
09:45

06:00 Cristesti
09:45

23:20 Bicaz
09:50

05:00 Targu Mures 05:00 Aiud 05:00 Onesti
09:50

06:00 Brasov 06:00 Timisesti 06:00 Brasov
09:50

06:00 Dumbrava
09:55
Giltrans
06:57 Deva
10:00

03:30 Piatra Neamt 03:30 Bacau 03:30 Gura Humorului 03:30 Targu Neamt
10:00
Euro Michael Tour
02:57 Alesd
10:00

23:20 Ramnicu Valcea
10:00

05:00 Unirea 05:00 Comanesti 05:00 Falticeni
10:00

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Neamt
10:00

05:00 Suceava
10:05

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Piatra Neamt 06:00 Sovata 06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

23:20 Gura Humorului
10:10

05:00 Dolhasca 05:00 Turda 05:00 Moinesti
10:10

06:00 Covasna 06:00 Bicaz 06:00 Covasna
10:10

23:20 Moinesti
10:20

05:00 Veresti 05:00 Fagaras
10:20

06:00 Targu Ocna 06:00 Poiana Largului 06:00 Targu Ocna
10:20

05:00 Darabani
10:25

06:00 Durau
10:25
Giltrans
06:57 Reghin
10:30

03:30 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
02:57 Oradea
10:30
Cabritur
09:20 Bistrita
10:30

23:20 Fagaras
10:30

05:00 Vestem 05:00 Botosani
10:30

06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
02:57 Campulung Moldovenesc
10:35

06:00 Grinties
10:35

23:20 Comanesti
10:40

05:00 Gura Humorului
10:40

06:00 Comanesti 06:00 Comanesti
10:40

23:20 Targu Jiu
10:50

05:00 Ramnicu Valcea
10:50

06:00 Moinesti 06:00 Moinesti
10:50

05:00 Campulung Moldovenesc
10:55

06:00 Borsec
10:55

03:30 Campulung Moldovenesc 03:30 Onesti
11:00

23:20 Campulung Moldovenesc
11:00

05:00 Iacobeni 05:00 Sibiu
11:00

06:00 Fagaras 06:00 Simeria 06:00 Fagaras 06:00 Simeria 06:00 Toplita
11:00

05:00 Vatra Dornei
11:05

06:00 Miercurea Ciuc
11:05

23:20 Targu Ocna
11:10

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Prundu Bargaului
11:10

06:00 Vestem 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Vestem
11:10

23:20 Gheorgheni
11:20

05:00 Bistrita 05:00 Sighisoara
11:20

06:00 Orastie 06:00 Orastie 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Morareni
11:20
Giltrans
06:57 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
02:57 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
09:20 Beclean
11:30

23:20 Reghin
11:30

05:00 Medias 05:00 Beclean
11:30

06:00 Sebes 06:00 Sibiu 06:00 Reghin 06:00 Sebes 06:00 Sibiu
11:30

06:00 Medias
11:35

23:20 Toplita
11:40

05:00 Dej
11:40

06:00 Sighisoara 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram
11:40

05:00 Cluj Napoca
11:45

06:00 Targu Mures
11:45

23:20 Sighisoara
11:50

06:00 Sighisoara 06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Alba Iulia
11:50

06:00 Falticeni
11:55

03:30 Vatra Dornei 03:30 Praid 03:30 Targu Secuiesc
12:00

23:20 Orastie
12:00

05:00 Cluj Napoca
12:00

06:00 Medias 06:00 Suceava 06:00 Medias
12:00

06:00 Dolhasca
12:05

23:20 Deva
12:10

06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Veresti
12:10

05:00 Gilau
12:15

06:00 Darabani
12:15

23:20 Caransebes
12:20

06:00 Aiud 06:00 Botosani 06:00 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
02:57 Toplita
12:30
Cabritur
09:20 Dej
12:30

23:20 Targu Mures
12:30

06:00 Unirea 06:00 Unirea 06:00 Gura Humorului
12:30

23:20 Vatra Dornei
12:40

06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Campulung Moldovenesc
12:40

23:20 Resita
12:50

06:00 Iacobeni
12:50

23:20 Blaj
12:55

03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
02:57 Bistrita 02:57 Londra
13:00

23:20 Sibiu
13:00

06:00 Borsa
13:00

06:00 Vatra Dornei
13:05

23:20 Medias
13:10

06:00 Prundu Bargaului
13:10

06:00 Bistrita
13:15

23:20 Sebes
13:20

06:00 Beclean
13:20

06:00 Baia Mare
13:25
Giltrans
06:57 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
02:57 Reghin
13:30
Cabritur
09:20 Cluj Napoca
13:30

23:20 Alba Iulia
13:30

05:00 Huedin
13:30

06:00 Dej
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:35

06:00 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
06:57 Aiud
13:45

06:00 Gilau
13:45

06:00 Huedin
13:50
Giltrans
06:57 Ludus
14:00

03:30 Brasov 03:30 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
02:57 Beclean
14:00
Cabritur
09:20 Baia Mare
14:00

23:20 Bistrita
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca
14:00

23:20 Lugoj
14:20
Giltrans
06:57 Turda
14:30

23:20 Aiud
14:40

05:00 Negreni
14:50

05:00 Alesd
14:55
Giltrans
06:57 Cluj Napoca
15:00

03:30 Avrig 03:30 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
02:57 Ludus
15:00
Cabritur
09:20 Huedin
15:00

23:20 Beclean
15:00

06:00 Negreni
15:00

23:20 Dej
15:15

23:20 Turda
15:20

03:30 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
02:57 Turda
15:30

23:20 Gherla
15:45

03:30 Dej 03:30 Bistrita 03:30 Targu Mures
16:00

23:20 Cluj Napoca
16:00

06:00 Piatra Craiului
16:00

06:00 Beius
16:10

03:30 Sebes 03:30 Ludus
16:30
Cabritur
09:20 Satu Mare
16:30

23:20 Timisoara
16:30

23:20 Huedin
16:45
Giltrans
06:57 Huedin
17:00

03:30 Campia Turzii 03:30 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
02:57 Lille
17:00
Cabritur
09:20 Oradea
17:00

23:20 Arad
17:00

06:00 Alesd
17:00

23:20 Oradea
17:15

23:20 Nadlac
17:20

03:30 Turda 03:30 Beclean
17:30
Giltrans
06:57 Alesd
18:00

03:30 Zalau 03:30 Gherla 03:30 Deva 03:30 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
02:57 Huedin 02:57 Dunkerque
18:00

06:00 Oradea
18:00

03:30 Dover
18:10

05:00 Oradea
18:15
Giltrans
06:57 Oradea
18:30

03:30 Floresti
18:30

05:00 Bors
18:30

06:00 Bors
18:30
Giltrans
06:57 Bors
18:45

03:30 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
02:57 Calais
19:00
Euro Michael Tour
02:57 Bors
19:45

03:30 Huedin
20:00

03:30 Alesd
21:00

03:30 Oradea 03:30 Oradea 03:30 Oradea
22:00

06:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.