la adresa - Mersul autobuzelor Ipswich Anglia

la adresa

Ipswich, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:30
18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca
04:50 Giltrans
09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara
05:00
08:00 Urziceni 10:00 Calarasi 14:30 Vaslui 06:00 Ploiesti 22:00 Deva 06:30 Targu Secuiesc 08:45 Focsani 12:30 Pascani 13:00 Babadag 10:00 Adjud 11:00 Fetesti 08:00 Bacau 04:00 Brasov 19:15 Arad 07:00 Onesti 08:30 Roman 14:00 Suceava 10:40 Barlad 12:00 Tandarei 13:15 Falticeni 01:30 Sibiu 10:30 Galati 07:15 Buzau 09:15 Tecuci 07:10 Mizil 14:45 Botosani 09:00 Slobozia 13:30 Iasi 09:15 Braila 23:30 Sebes 06:00 Sfantu Gheorghe 08:15 Ramnicu Sarat 09:00 Targu Frumos 07:30 Bucuresti 12:10 Tulcea
09:00
19:20 Harlau 06:00 Onesti 17:00 Bicaz 14:00 Sighisoara 13:00 Sibiu 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 04:00 Viena 10:00 Zlatna 17:30 Negresti 18:00 Vaslui 19:00 Cotnari 15:30 Targu Secuiesc 16:00 Praid 13:40 Targu Mures 11:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 19:20 Galati 09:30 Abrud 17:00 Roman 18:00 Girov 15:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Fagaras 13:00 Ludus 10:00 Deva 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 19:40 Braila 09:00 Brad 16:30 Bacau 17:30 Piatra Neamt 14:30 Brasov 13:30 Avrig 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:30 Barlad 10:30 Alba Iulia 19:00 Husi 08:00 Arad
09:00
23:15 Dover
20:00
10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman
21:35
10:00 Alba Iulia 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:10 Unirea 10:20 Sebes 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:30 Aiud 11:15 Calan 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 09:40 Teius 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti
23:00 BEPS TRAVEL
12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat
23:00 BEPS TRAVEL
04:00 Londra
23:06 Euro Michael Tour
21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
02:00 Piatra Neamt 02:00 Roman
00:00

21:25 Constanta
00:05
Giltrans
06:00 Braila
00:10

21:25 Mangalia
00:10

21:25 Medgidia
00:15

21:25 Tulcea
00:20

21:25 Cernavoda
00:30
Giltrans
06:00 Galati
00:40
Euro Michael Tour
02:00 Iasi
00:45
Giltrans
06:00 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
02:00 Targu Neamt 02:00 Braila
01:00

21:25 Giurgiu
01:00

21:25 Alexandria
01:10

21:25 Fetesti
01:20
Giltrans
06:00 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
02:00 Poiana Largului 02:00 Galati
01:30

21:25 Braila
01:30
Giltrans
06:00 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
02:00 Buzau
02:00

21:25 Calarasi
02:00
Giltrans
06:00 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
02:00 Ramnicu Sarat
02:30

21:25 Galati
02:30
Giltrans
06:00 Adjud
02:45
Giltrans
06:00 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
02:00 Tecuci
03:00

21:25 Slobozia
03:00

21:25 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
02:00 Focsani
03:15
Giltrans
06:00 Husi
03:30

21:25 Barlad
03:30
Giltrans
06:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
06:00 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
02:00 Adjud
03:45

05:00 Schwechat 05:00 Schwechat
03:50

21:25 Husi
03:50
Giltrans
06:00 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
02:00 Barlad
04:00

21:25 Bucuresti
04:00
Giltrans
06:00 Comanesti
04:10
Giltrans
06:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
06:00 Moinesti
04:20

21:25 Vaslui
04:20
Giltrans
06:00 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
02:00 Targu Mures 02:00 Husi
04:30

21:25 Urziceni
04:30
Giltrans
06:00 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
02:00 Dorohoi
04:35
Giltrans
06:00 Iasi
04:40

21:25 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
02:00 Dej 02:00 Onesti
04:45

21:25 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
06:00 Podu Iloaiei
05:00

05:00 Braila 05:00 Focsani 05:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
02:00 Vaslui
05:00
BEPS TRAVEL
10:30 Barlad
05:00

21:25 Focsani
05:00

00:50 Tulcea 00:50 Giurgiu
05:00
Giltrans
06:00 Filiasi
05:05
Giltrans
06:00 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
02:00 Comanesti
05:10

21:25 Iasi
05:10

00:50 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
02:00 Gherla
05:15
Giltrans
06:00 Suceava
05:20

05:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
02:00 Moinesti
05:20

00:50 Corabia
05:20
Giltrans
06:00 Bacau
05:30

05:00 Galati 05:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
02:00 Botosani
05:30
BEPS TRAVEL
10:30 Husi
05:30
BEPS TRAVEL
10:30 Londra
05:30

00:50 Braila 00:50 Alexandria
05:30

00:50 Galati
05:35
Giltrans
06:00 Negresti
05:40

05:00 Marasesti
05:40

21:25 Targu Frumos
05:40

00:50 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
06:00 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
02:00 Apahida
05:45
Giltrans
06:00 Constanta
05:50
Giltrans
06:00 Campina
06:00

05:00 Adjud 05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
02:00 Podu Iloaiei
06:00

21:25 Harlau
06:00

00:50 Constanta 00:50 Craiova
06:00

01:00 Constanta 01:00 Giurgiu 01:00 Giurgiu 01:00 Constanta
06:00
Giltrans
06:00 Buhusi
06:05

00:50 Mangalia
06:05
Giltrans
06:00 Roznov
06:10

05:00 Husi 05:00 Husi
06:10

21:25 Roman
06:10

00:50 Filiasi
06:10

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
06:00 Targu Frumos
06:15

21:25 Adjud
06:15

00:50 Medgidia
06:15
Giltrans
06:00 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
02:00 Suceava
06:20

00:50 Rovinari 00:50 Hirsova
06:20

01:00 Corabia 01:00 Corabia
06:20

00:50 Tandarei
06:25
Giltrans
06:00 Falticeni
06:30

05:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
02:00 Bacau
06:30

21:25 Bacau
06:30

00:50 Slobozia 00:50 Isalnita
06:30

01:00 Mangalia 01:00 Mangalia 01:00 Alexandria 01:00 Alexandria
06:30
Giltrans
06:00 Rovinari
06:35
Giltrans
06:00 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
02:00 Negresti
06:40

21:25 Slatina (Olt)
06:40

00:50 Targu Carbunesti 00:50 Tecuci
06:40

01:00 Medgidia 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi 01:00 Medgidia
06:40
Giltrans
06:00 Motca
06:45
Euro Michael Tour
02:00 Harlau
06:45
BEPS TRAVEL
10:30 Vaslui
06:45

21:25 Radauti
06:45

00:50 Motru 00:50 Barlad
06:45
Giltrans
06:00 Piatra Neamt
06:50

21:25 Dorohoi
06:50

00:50 Resita 00:50 Husi
06:50

01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Hirsova 01:00 Hirsova
06:50
Giltrans
06:00 Roman
06:55

21:25 Drobeta Turnu Severin
06:55

00:50 Caransebes
06:55
Giltrans
06:00 Cristesti
07:00

05:00 Iasi 05:00 Harlau 05:00 Vaslui 05:00 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
02:00 Cluj Napoca
07:00

21:25 Targoviste
07:00

00:50 Lugoj 00:50 Bucuresti 00:50 Buzau
07:00

01:00 Craiova 01:00 Tandarei 01:00 Tandarei 01:00 Tulcea 01:00 Craiova
07:00
Giltrans
06:00 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
02:00 Buhusi
07:05

21:25 Pitesti
07:05

00:50 Timisoara
07:05
Giltrans
06:00 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
02:00 Roznov
07:10

21:25 Ploiesti
07:10

00:50 Arad 00:50 Focsani
07:10

01:00 Braila 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
07:10
Giltrans
06:00 Cernavoda
07:15

05:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
02:00 Targu Frumos
07:15

21:25 Targu Neamt
07:15

01:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
02:00 Gura Humorului
07:20

21:25 Buhusi
07:20

00:50 Targu Jiu
07:20

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:20

21:25 Roznov
07:25

00:50 Marasesti 00:50 Petrosani
07:25

01:00 Tecuci
07:25
Giltrans
06:00 Fetesti
07:30

05:00 Suceava 05:00 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
02:00 Falticeni
07:30
BEPS TRAVEL
10:30 Botosani
07:30

21:25 Piatra Neamt
07:30

00:50 Adjud 00:50 Hateg 00:50 Pitesti
07:30

01:00 Isalnita 01:00 Isalnita
07:30

00:50 Sascut
07:35

01:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
02:00 Pascani
07:40

00:50 Calan 00:50 Bacau
07:40

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
02:00 Motca
07:45

00:50 Roman
07:45

01:00 Husi 01:00 Motru 01:00 Motru
07:45

00:50 Vaslui 00:50 Ploiesti 00:50 Hunedoara
07:50

01:00 Resita 01:00 Resita
07:50

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:55
Giltrans
06:00 Targu Neamt
08:00

05:00 Negresti 05:00 Negresti 05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
02:00 Cristesti
08:00
BEPS TRAVEL
10:30 Iasi 10:30 Iasi 10:30 Harlau
08:00

21:25 Onesti
08:00

00:50 Ramnicu Sarat 00:50 Negresti 00:50 Deva
08:00

01:00 Lugoj 01:00 Slobozia 01:00 Slobozia 01:00 Buzau 01:00 Lugoj
08:00

00:50 Iasi
08:05

01:00 Timisoara 01:00 Timisoara
08:05

21:25 Botosani
08:10

00:50 Podu Iloaiei 00:50 Campina
08:10

01:00 Bucuresti 01:00 Arad 01:00 Focsani 01:00 Arad 01:00 Bucuresti
08:10

00:50 Deleni
08:15

01:00 Marasesti
08:15

21:25 Pascani
08:20

00:50 Sinaia 00:50 Harlau
08:20

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:20

00:50 Targu Frumos
08:25

01:00 Adjud 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani
08:25
Giltrans
06:00 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
10:30 Braila 10:30 Podu Iloaiei 10:30 Podu Iloaiei
08:30

21:25 Craiova
08:30

00:50 Simeria 00:50 Predeal 00:50 Pascani
08:30

01:00 Hateg 01:00 Hateg
08:30
Giltrans
06:00 Petrosani
08:35

00:50 Motca
08:35

01:00 Sascut
08:35

21:25 Falticeni
08:40

00:50 Cristesti 00:50 Orastie
08:40

01:00 Calan 01:00 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
10:30 Targu Frumos 10:30 Targu Frumos
08:45

00:50 Timisesti
08:45

01:00 Bacau
08:45
Giltrans
06:00 Poiana Largului
08:50

00:50 Sebes 00:50 Targu Neamt
08:50

01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara
08:50
Giltrans
06:00 Hateg
08:53
Giltrans
06:00 Sibiu
08:55

00:50 Piatra Neamt
08:55

01:00 Roman
08:55
Giltrans
06:00 Hunedoara
09:00

05:00 Roman 05:00 Comanesti 05:00 Roman
09:00
BEPS TRAVEL
10:30 Galati 10:30 Piatra Neamt
09:00

21:25 Suceava
09:00

00:50 Lancram 00:50 Bicaz 00:50 Brasov
09:00

01:00 Vaslui 01:00 Deva 01:00 Pitesti 01:00 Deva 01:00 Pitesti
09:00

01:00 Negresti
09:05

00:50 Poiana Largului 00:50 Targu Secuiesc
09:10

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Iasi 01:00 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
06:00 Sebes
09:15
BEPS TRAVEL
10:30 Pascani 10:30 Pascani 10:30 Pascani
09:15

21:25 Filiasi
09:15

01:00 Podu Iloaiei
09:15

05:00 Girov
09:20

00:50 Durau 00:50 Sfantu Gheorghe
09:20

01:00 Deleni 01:00 Campina 01:00 Campina
09:20

01:00 Harlau
09:25
Giltrans
06:00 Toplita
09:30

21:25 Targu Secuiesc
09:30

00:50 Alba Iulia 00:50 Toplita 00:50 Covasna
09:30

01:00 Sinaia 01:00 Targu Frumos 01:00 Sinaia
09:30

01:00 Pascani
09:35

21:25 Brasov
09:40

00:50 Teius 00:50 Morareni 00:50 Targu Ocna
09:40

01:00 Motca 01:00 Predeal 01:00 Predeal
09:40

00:50 Reghin
09:45

01:00 Cristesti
09:45

21:25 Bicaz
09:50

00:50 Targu Mures 00:50 Aiud 00:50 Onesti
09:50

01:00 Brasov 01:00 Timisesti 01:00 Brasov
09:50

01:00 Dumbrava
09:55
Giltrans
06:00 Deva
10:00

05:00 Gura Humorului 05:00 Targu Neamt 05:00 Bacau 05:00 Piatra Neamt 05:00 Bacau 05:00 Miercurea Ciuc
10:00
Euro Michael Tour
02:00 Alesd
10:00
BEPS TRAVEL
10:30 Roman 10:30 Tecuci 10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Roman
10:00

21:25 Ramnicu Valcea
10:00

00:50 Falticeni 00:50 Unirea 00:50 Comanesti
10:00

01:00 Targu Neamt 01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc
10:00

00:50 Suceava
10:05

01:00 Sovata 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Piatra Neamt 01:00 Sfantu Gheorghe
10:05

21:25 Gura Humorului
10:10

00:50 Turda 00:50 Moinesti 00:50 Dolhasca
10:10

01:00 Bicaz 01:00 Covasna 01:00 Covasna
10:10

21:25 Moinesti
10:20

00:50 Veresti 00:50 Fagaras
10:20

01:00 Poiana Largului 01:00 Targu Ocna 01:00 Targu Ocna
10:20

00:50 Darabani
10:25

01:00 Durau
10:25
Giltrans
06:00 Reghin
10:30

05:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
02:00 Oradea
10:30
BEPS TRAVEL
10:30 Marasesti 10:30 Focsani 10:30 Bucuresti
10:30

21:25 Fagaras
10:30

00:50 Vestem 00:50 Botosani
10:30

01:00 Onesti 01:00 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
02:00 Campulung Moldovenesc
10:35

01:00 Grinties
10:35

21:25 Comanesti
10:40

00:50 Gura Humorului
10:40

01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
10:30 Bacau 10:30 Bacau
10:45

21:25 Targu Jiu
10:50

00:50 Ramnicu Valcea
10:50

01:00 Moinesti 01:00 Moinesti
10:50

00:50 Campulung Moldovenesc
10:55

01:00 Borsec
10:55

05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Onesti
11:00
BEPS TRAVEL
10:30 Targu Neamt 10:30 Adjud
11:00

21:25 Campulung Moldovenesc
11:00

00:50 Iacobeni 00:50 Sibiu
11:00

01:00 Fagaras 01:00 Simeria 01:00 Fagaras 01:00 Toplita 01:00 Simeria
11:00

00:50 Vatra Dornei
11:05

01:00 Miercurea Ciuc
11:05

21:25 Targu Ocna
11:10

00:50 Miercurea Sibiului 00:50 Prundu Bargaului
11:10

01:00 Vestem 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Vestem
11:10

21:25 Gheorgheni
11:20

00:50 Bistrita 00:50 Sighisoara
11:20

01:00 Morareni 01:00 Orastie 01:00 Orastie 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
06:00 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
02:00 Vatra Dornei
11:30
BEPS TRAVEL
10:30 Ploiesti
11:30

21:25 Reghin
11:30

00:50 Beclean 00:50 Medias
11:30

01:00 Sebes 01:00 Sibiu 01:00 Sebes 01:00 Reghin 01:00 Sibiu
11:30

01:00 Medias
11:35

21:25 Toplita
11:40

00:50 Dej
11:40

01:00 Lancram 01:00 Sighisoara 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Lancram 01:00 Miercurea Sibiului
11:40

00:50 Cluj Napoca
11:45

01:00 Targu Mures
11:45

21:25 Sighisoara
11:50

01:00 Sighisoara 01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara 01:00 Alba Iulia
11:50

01:00 Falticeni
11:55

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Praid 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Medias 05:00 Vatra Dornei
12:00
BEPS TRAVEL
10:30 Falticeni 10:30 Onesti 10:30 Onesti
12:00

21:25 Orastie
12:00

00:50 Cluj Napoca
12:00

01:00 Medias 01:00 Medias 01:00 Suceava
12:00

01:00 Dolhasca
12:05

21:25 Deva
12:10

01:00 Teius 01:00 Teius 01:00 Veresti
12:10

00:50 Gilau
12:15

01:00 Darabani
12:15
BEPS TRAVEL
10:30 Suceava
12:20

21:25 Caransebes
12:20

01:00 Aiud 01:00 Botosani 01:00 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
02:00 Toplita
12:30
BEPS TRAVEL
10:30 Oituz 10:30 Oituz
12:30

21:25 Targu Mures
12:30

01:00 Gura Humorului 01:00 Unirea 01:00 Unirea
12:30

21:25 Vatra Dornei
12:40

01:00 Turda 01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Turda
12:40

21:25 Resita
12:50

01:00 Iacobeni
12:50

21:25 Blaj
12:55

05:00 Reghin 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Blaj 05:00 Sfantu Gheorghe
13:00
Euro Michael Tour
02:00 Bistrita 02:00 Londra
13:00
BEPS TRAVEL
10:30 Gura Humorului
13:00

21:25 Sibiu
13:00

01:00 Borsa
13:00
BEPS TRAVEL
10:30 Frasin
13:05

01:00 Vatra Dornei
13:05

21:25 Medias
13:10

01:00 Prundu Bargaului
13:10
BEPS TRAVEL
10:30 Vama
13:15

01:00 Bistrita
13:15

21:25 Sebes
13:20

01:00 Beclean
13:20

01:00 Baia Mare
13:25
Giltrans
06:00 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
02:00 Reghin
13:30
BEPS TRAVEL
10:30 Campulung Moldovenesc 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc
13:30

21:25 Alba Iulia
13:30

00:50 Huedin
13:30

01:00 Dej
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:35

01:00 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
06:00 Aiud
13:45

01:00 Gilau
13:45

01:00 Huedin
13:50
Giltrans
06:00 Ludus
14:00

05:00 Brasov 05:00 Fagaras 05:00 Brasov 05:00 Teius
14:00
Euro Michael Tour
02:00 Beclean
14:00

21:25 Bistrita
14:00

01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca
14:00

21:25 Lugoj
14:20
Giltrans
06:00 Turda
14:30
BEPS TRAVEL
10:30 Vatra Dornei 10:30 Brasov 10:30 Brasov
14:30

21:25 Aiud
14:40

00:50 Negreni
14:50

00:50 Alesd
14:55
Giltrans
06:00 Cluj Napoca
15:00

05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara 05:00 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
02:00 Ludus
15:00
BEPS TRAVEL
10:30 Codlea 10:30 Codlea
15:00

21:25 Beclean
15:00

01:00 Negreni
15:00

21:25 Dej
15:15

21:25 Turda
15:20

05:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
02:00 Turda
15:30

21:25 Gherla
15:45
BEPS TRAVEL
10:30 Fagaras 10:30 Fagaras
15:50

05:00 Bistrita 05:00 Targu Mures 05:00 Zlatna 05:00 Targu Mures 05:00 Dej
16:00

21:25 Cluj Napoca
16:00

01:00 Piatra Craiului
16:00

01:00 Beius
16:10

05:00 Ludus 05:00 Sebes 05:00 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
10:30 Baia Mare 10:30 Bistrita
16:30

21:25 Timisoara
16:30
BEPS TRAVEL
10:30 Avrig 10:30 Avrig
16:40

21:25 Huedin
16:45
Giltrans
06:00 Huedin
17:00

05:00 Campia Turzii 05:00 Nasaud 05:00 Abrud 05:00 Campia Turzii
17:00
Euro Michael Tour
02:00 Lille
17:00
BEPS TRAVEL
10:30 Beclean 10:30 Targu Mures
17:00

21:25 Arad
17:00

01:00 Alesd
17:00
BEPS TRAVEL
10:30 Sibiu 10:30 Sibiu
17:15

21:25 Oradea
17:15
BEPS TRAVEL
10:30 Dej
17:20

21:25 Nadlac
17:20

05:00 Beclean 05:00 Turda 05:00 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
10:30 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
10:30 Gherla
17:35
Giltrans
06:00 Alesd
18:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Gherla 05:00 Zalau 05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Brad
18:00
Euro Michael Tour
02:00 Dunkerque 02:00 Huedin
18:00
BEPS TRAVEL
10:30 Cluj Napoca 10:30 Sebes 10:30 Sebes 10:30 Alba Iulia 10:30 Satu Mare
18:00

01:00 Oradea
18:00

05:00 Dover
18:10

00:50 Oradea
18:15
Giltrans
06:00 Oradea
18:30

05:00 Floresti 05:00 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
10:30 Orastie 10:30 Orastie
18:30

00:50 Bors
18:30

01:00 Bors
18:30
Giltrans
06:00 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
10:30 Carei
18:45

05:00 Gilau 05:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
02:00 Calais
19:00
BEPS TRAVEL
10:30 Simeria 10:30 Simeria 10:30 Huedin
19:00
BEPS TRAVEL
10:30 Deva 10:30 Deva
19:30
Euro Michael Tour
02:00 Bors
19:45

05:00 Huedin 05:00 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
10:30 Oradea
20:00

05:00 Alesd 05:00 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
10:30 Timisoara
21:00

05:00 Arad 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
10:30 Arad 10:30 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
10:30 Nadlac 10:30 Nadlac
23:00

01:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.