La adresa - Mersul autobuzelor Horsham Anglia

La adresa

Horsham, Anglia

Plecări
Ora Către
05:00
23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni
05:02
16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus
18:20
20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 23:00 Ramnicu Sarat 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 23:45 Braila 22:50 Tecuci 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 23:30 Galati 22:40 Focsani 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 23:15 Buzau
18:20
19:00 Londra
23:18
17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov
23:18 Nyoanina
22:30 Galati 20:50 Focsani 20:15 Dorohoi 19:55 Moinesti 19:35 Suceava 19:15 Buhusi 18:50 Falticeni 18:30 Roman 15:00 Toplita 12:00 Turda 08:30 Oradea 22:00 Buzau 20:45 Adjud 20:10 Onesti 19:50 Botosani 19:30 Bacau 19:10 Roznov 18:45 Pascani 18:20 Cristesti 14:30 Reghin 11:00 Cluj Napoca 21:30 Ramnicu Sarat 20:35 Barlad 20:05 Vaslui 19:45 Iasi 19:25 Negresti 19:05 Targu Frumos 18:40 Motca 17:00 Targu Neamt 13:30 Targu Mures 10:00 Huedin 23:00 Braila 21:00 Tecuci 20:20 Husi 20:00 Comanesti 19:40 Podu Iloaiei 19:20 Harlau 19:00 Gura Humorului 18:35 Piatra Neamt 16:00 Poiana Largului 13:00 Ludus 09:00 Alesd
Sosiri
De la Ora

01:30 Piatra Neamt 01:30 Roman
00:00
Nyoanina
01:30 Braila
00:00

05:00 Braila 05:00 Braila 05:00 Braila
00:00

20:45 Constanta
00:05

05:30 Braila
00:10

20:45 Mangalia
00:10

20:45 Medgidia
00:15

20:45 Tulcea
00:20
Nyoanina
01:30 Galati
00:30

05:00 Galati 05:00 Galati 05:00 Galati
00:30

20:45 Cernavoda
00:30

05:30 Galati
00:40

01:30 Iasi
00:45

05:30 Buzau
01:00

01:30 Targu Neamt 01:30 Braila
01:00
Nyoanina
01:30 Buzau
01:00

05:00 Buzau 05:00 Buzau 05:00 Buzau
01:00

20:45 Giurgiu
01:00

20:45 Alexandria
01:10

20:45 Fetesti
01:20

05:30 Ramnicu Sarat
01:30

01:30 Poiana Largului 01:30 Galati
01:30
Nyoanina
01:30 Ramnicu Sarat
01:30

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat
01:30

20:45 Braila
01:30

05:30 Tecuci
01:55

01:30 Buzau
02:00
Nyoanina
01:30 Tecuci
02:00

05:00 Tecuci 05:00 Tecuci 05:00 Tecuci
02:00

20:45 Calarasi
02:00

05:30 Focsani
02:15
Nyoanina
01:30 Focsani
02:15

05:00 Focsani 05:00 Focsani 05:00 Focsani
02:15

01:30 Ramnicu Sarat
02:30

20:45 Galati
02:30

05:30 Adjud
02:45
Nyoanina
01:30 Adjud
02:45

05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Barlad
02:45

05:30 Barlad
03:00

01:30 Tecuci
03:00
Nyoanina
01:30 Barlad
03:00

05:00 Adjud 05:00 Adjud 05:00 Adjud
03:00

20:45 Slobozia
03:00

20:45 Tecuci
03:10

01:30 Focsani
03:15

05:30 Husi
03:30
Nyoanina
01:30 Husi
03:30

05:00 Husi 05:00 Husi 05:00 Husi
03:30

20:45 Barlad
03:30

05:30 Dorohoi
03:35
Nyoanina
01:30 Dorohoi
03:35

05:00 Dorohoi 05:00 Dorohoi 05:00 Dorohoi
03:35

05:30 Onesti
03:45

01:30 Adjud
03:45
Nyoanina
01:30 Onesti
03:45

05:00 Vaslui 05:00 Vaslui 05:00 Vaslui
03:45

20:45 Husi
03:50

05:30 Vaslui
04:00

01:30 Barlad
04:00
Nyoanina
01:30 Vaslui
04:00

05:00 Bacau 05:00 Bacau 05:00 Bacau
04:00

05:00 Londra
04:00

20:45 Bucuresti
04:00

05:30 Comanesti
04:10
Nyoanina
01:30 Comanesti
04:10

05:30 Bucuresti
04:15

05:30 Moinesti
04:20
Nyoanina
01:30 Moinesti
04:20

20:45 Vaslui
04:20

05:30 Botosani
04:30

01:30 Targu Mures 01:30 Husi
04:30
Nyoanina
01:30 Botosani
04:30

05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Onesti
04:30

20:45 Urziceni
04:30

05:30 Craiova
04:35

01:30 Dorohoi
04:35

05:30 Iasi
04:40

20:45 Buzau
04:40

01:30 Dej 01:30 Onesti
04:45
Nyoanina
01:30 Iasi
04:45

05:00 Iasi 05:00 Iasi 05:00 Iasi
04:45

20:45 Ramnicu Sarat
04:50

05:30 Podu Iloaiei
05:00

01:30 Vaslui
05:00
Nyoanina
01:30 Podu Iloaiei
05:00

05:00 Botosani 05:00 Botosani 05:00 Botosani
05:00

20:45 Focsani
05:00

05:30 Filiasi
05:05

05:30 Ploiesti
05:10

01:30 Comanesti
05:10

20:45 Iasi
05:10

01:30 Gherla
05:15

05:30 Suceava
05:20

01:30 Moinesti
05:20
Nyoanina
01:30 Suceava
05:20

05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei
05:20

05:30 Bacau
05:30

01:30 Botosani
05:30
Nyoanina
01:30 Bacau
05:30

05:00 Roman 05:00 Roman 05:00 Roman
05:30

05:30 Negresti
05:40
Nyoanina
01:30 Negresti
05:40

20:45 Targu Frumos
05:40

05:30 Harlau
05:45

01:30 Apahida
05:45
Nyoanina
01:30 Harlau
05:45

05:00 Buhusi 05:00 Buhusi 05:00 Buhusi
05:45

05:30 Campina
06:00

01:30 Podu Iloaiei
06:00
Nyoanina
01:30 Buhusi
06:00

05:00 Suceava 05:00 Suceava 05:00 Suceava
06:00

20:45 Harlau
06:00

05:30 Buhusi
06:05

05:30 Roznov
06:10
Nyoanina
01:30 Roznov
06:10

05:00 Harlau 05:00 Harlau 05:00 Harlau
06:10

20:45 Roman
06:10

05:30 Targu Frumos
06:15
Nyoanina
01:30 Targu Frumos
06:15

05:00 Targu Frumos 05:00 Targu Frumos 05:00 Targu Frumos
06:15

20:45 Adjud
06:15

05:30 Gura Humorului
06:20

01:30 Suceava
06:20
Nyoanina
01:30 Gura Humorului
06:20

05:00 Piatra Neamt 05:00 Piatra Neamt 05:00 Piatra Neamt
06:20

05:30 Falticeni
06:30

01:30 Bacau
06:30
Nyoanina
01:30 Falticeni
06:30

05:00 Ruginoasa 05:00 Ruginoasa 05:00 Ruginoasa
06:30

20:45 Bacau
06:30

05:30 Rovinari
06:35

05:30 Pascani
06:40

01:30 Negresti
06:40
Nyoanina
01:30 Pascani
06:40

05:00 Pascani 05:00 Pascani 05:00 Pascani
06:40

20:45 Slatina (Olt)
06:40

05:30 Motca
06:45

01:30 Harlau
06:45
Nyoanina
01:30 Motca
06:45

20:45 Radauti
06:45

05:30 Piatra Neamt
06:50
Nyoanina
01:30 Piatra Neamt
06:50

05:00 Targu Neamt 05:00 Targu Neamt 05:00 Targu Neamt
06:50

20:45 Dorohoi
06:50

05:30 Roman
06:55
Nyoanina
01:30 Roman
06:55

20:45 Drobeta Turnu Severin
06:55

05:30 Cristesti
07:00

01:30 Cluj Napoca
07:00
Nyoanina
01:30 Cristesti
07:00

05:00 Falticeni 05:00 Falticeni 05:00 Falticeni
07:00

20:45 Targoviste
07:00

05:30 Targu Jiu
07:05

01:30 Buhusi
07:05

20:45 Pitesti
07:05

05:30 Brasov
07:10

01:30 Roznov
07:10
Nyoanina
01:30 Targu Neamt
07:10

20:45 Ploiesti
07:10

01:30 Targu Frumos
07:15

20:45 Targu Neamt
07:15

01:30 Gura Humorului
07:20

20:45 Buhusi
07:20

20:45 Roznov
07:25

01:30 Falticeni
07:30

05:00 Gura Humorului 05:00 Gura Humorului 05:00 Gura Humorului
07:30

20:45 Piatra Neamt
07:30

01:30 Pascani
07:40

01:30 Motca
07:45

05:30 Targu Neamt
08:00

01:30 Cristesti
08:00

20:45 Onesti
08:00

20:45 Botosani
08:10

20:45 Pascani
08:20

05:30 Fagaras
08:30
Nyoanina
01:30 Poiana Largului
08:30

05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Campulung Moldovenesc
08:30

20:45 Craiova
08:30

05:30 Petrosani
08:35

05:30 Poiana Largului
08:40

20:45 Falticeni
08:40

05:30 Hateg
08:45

05:30 Sibiu
08:55

05:30 Hunedoara
09:00

20:45 Suceava
09:00

05:30 Sebes
09:15

20:45 Filiasi
09:15

05:30 Toplita
09:30

05:00 Vatra Dornei 05:00 Vatra Dornei 05:00 Vatra Dornei
09:30

20:45 Targu Secuiesc
09:30

20:45 Brasov
09:40

20:45 Bicaz
09:50

05:30 Deva
10:00

01:30 Alesd
10:00
Nyoanina
01:30 Toplita
10:00

20:45 Ramnicu Valcea
10:00

20:45 Gura Humorului
10:10

20:45 Moinesti
10:20

05:30 Reghin
10:30

01:30 Oradea
10:30

05:00 Bistrita 05:00 Bistrita 05:00 Bistrita
10:30

20:45 Fagaras
10:30

01:30 Campulung Moldovenesc
10:35

20:45 Comanesti
10:40

20:45 Targu Jiu
10:50
Nyoanina
01:30 Reghin
11:00

20:45 Campulung Moldovenesc
11:00

20:45 Targu Ocna
11:10

20:45 Gheorgheni
11:20

05:30 Alba Iulia
11:30

01:30 Vatra Dornei
11:30

05:00 Beclean 05:00 Beclean 05:00 Beclean
11:30

20:45 Reghin
11:30

20:45 Toplita
11:40

20:45 Sighisoara
11:50
Nyoanina
01:30 Targu Mures
12:00

20:45 Orastie
12:00

20:45 Deva
12:10

20:45 Caransebes
12:20

01:30 Toplita
12:30
Nyoanina
01:30 Ludus
12:30

05:00 Dej 05:00 Dej 05:00 Dej
12:30

20:45 Targu Mures
12:30

20:45 Vatra Dornei
12:40

20:45 Resita
12:50

20:45 Blaj
12:55

01:30 Bistrita 01:30 Londra
13:00
Nyoanina
01:30 Turda
13:00

20:45 Sibiu
13:00

20:45 Medias
13:10

20:45 Sebes
13:20

05:30 Targu Mures
13:30

01:30 Reghin
13:30
Nyoanina
01:30 Cluj Napoca
13:30

05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
13:30

20:45 Alba Iulia
13:30

05:30 Aiud
13:45

05:30 Ludus
14:00

01:30 Beclean
14:00

05:00 Baia Mare 05:00 Baia Mare 05:00 Baia Mare
14:00

20:45 Bistrita
14:00

20:45 Lugoj
14:20

05:30 Turda
14:30
Nyoanina
01:30 Huedin
14:30

20:45 Aiud
14:40

05:30 Cluj Napoca
15:00

01:30 Ludus
15:00
Nyoanina
01:30 Alesd
15:00

05:00 Huedin 05:00 Huedin 05:00 Huedin
15:00

20:45 Beclean
15:00

20:45 Dej
15:15

20:45 Turda
15:20

01:30 Turda
15:30

20:45 Gherla
15:45
Nyoanina
01:30 Oradea
16:00

20:45 Cluj Napoca
16:00

05:00 Satu Mare 05:00 Satu Mare 05:00 Satu Mare
16:30

20:45 Timisoara
16:30

20:45 Huedin
16:45

05:30 Huedin
17:00

01:30 Lille
17:00

05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea
17:00

20:45 Arad
17:00

20:45 Oradea
17:15

20:45 Nadlac
17:20

05:30 Alesd
18:00

01:30 Dunkerque 01:30 Huedin
18:00

05:30 Oradea
18:30

05:30 Bors
18:45

01:30 Calais
19:00

01:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.