La adresa - Mersul autobuzelor Hereford Anglia

La adresa

Hereford, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:15
09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui
00:15
04:00 Londra
00:55
12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras
03:25
21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov
13:00
17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 11:15 Vestem 20:25 Bacau 10:15 Medias 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Hirsova
15:25 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
18:50
13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina
Sosiri
De la Ora
MaxiBus Travel
18:35 Targu Jiu 18:35 Targu Jiu
00:00

03:25 Constanta
00:05

09:55 Braila
00:10

03:25 Mangalia
00:10

03:25 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:35 Ramnicu Valcea 18:35 Ramnicu Valcea 18:35 Ramnicu Valcea
00:15

03:25 Tulcea
00:20

03:25 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:35 Targu Mures 18:35 Targu Mures
00:30

09:55 Galati
00:40

09:55 Buzau
01:00

03:25 Giurgiu
01:00

03:25 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:35 Reghin 18:35 Reghin 18:35 Petrosani 18:35 Petrosani
01:15

08:00 Tulcea 08:00 Tulcea
01:15

03:25 Fetesti
01:20

08:00 Braila 08:00 Braila
01:20

09:55 Ramnicu Sarat
01:30

03:25 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:35 Resita 18:35 Resita
01:30

09:55 Tecuci
01:55

03:25 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:35 Berchem
02:00

08:00 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
18:35 Hateg 18:35 Hateg
02:10

09:55 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:35 Caransebes 18:35 Caransebes 18:35 Sibiu 18:35 Sibiu 18:35 Sibiu
02:15

03:25 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:35 Bistrita 18:35 Bistrita
02:30

09:55 Adjud
02:45

09:55 Barlad
03:00

03:25 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:35 Hunedoara 18:35 Lugoj 18:35 Lugoj 18:35 Hunedoara
03:00

08:00 Constanta 08:00 Galati 08:00 Galati
03:00

03:25 Tecuci
03:10

08:00 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
18:35 Sebes 18:35 Sebes 18:35 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:35 Deva 18:35 Deva
03:20

09:55 Husi
03:30

03:25 Barlad
03:30

08:00 Ianca 08:00 Ianca
03:30

09:55 Dorohoi
03:35

09:55 Onesti
03:45

03:25 Husi
03:50

09:55 Vaslui
04:00

03:25 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:35 Alba Iulia 18:35 Brad 18:35 Brad 18:35 Timisoara 18:35 Timisoara 18:35 Alba Iulia 18:35 Alba Iulia
04:00

08:00 Calarasi
04:00

09:55 Comanesti
04:10

08:00 Cernavoda
04:10

09:55 Bucuresti
04:15

08:00 Slobozia
04:15

09:55 Moinesti
04:20

03:25 Vaslui
04:20

08:00 Harsova
04:20

09:55 Botosani
04:30

03:25 Urziceni
04:30

08:00 Faurei 08:00 Faurei
04:30

09:55 Craiova
04:35

09:55 Iasi
04:40

03:25 Buzau
04:40

08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
04:40
MaxiBus Travel
18:35 Aiud 18:35 Aiud 18:35 Aiud
04:45

03:25 Ramnicu Sarat
04:50

08:00 Barlad 08:00 Barlad
04:50

09:55 Podu Iloaiei
05:00

09:00 Barlad
05:00

03:25 Focsani
05:00

08:00 Lehliu
05:00

09:55 Filiasi
05:05

09:55 Ploiesti
05:10

03:25 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
18:35 Turda 18:35 Turda 18:35 Turda
05:10

08:00 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
18:35 Arad 18:35 Arad
05:15

09:55 Suceava
05:20

09:55 Bacau
05:30

09:00 Husi
05:30

09:00 Londra
05:30
MaxiBus Travel
18:35 Zalau 18:35 Zalau
05:30

08:00 Husi 08:00 Husi
05:30

09:55 Negresti
05:40

03:25 Targu Frumos
05:40

08:00 Vaslui 08:00 Vaslui
05:40

09:55 Harlau
05:45
MaxiBus Travel
18:35 Cluj Napoca 18:35 Cluj Napoca 18:35 Cluj Napoca
05:45

09:55 Constanta
05:50

09:55 Campina
06:00

03:25 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
18:35 Stei 18:35 Stei
06:00

04:30 Giurgiu 04:30 Constanta 04:30 Giurgiu 04:30 Constanta
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu
06:00

09:55 Buhusi
06:05

09:55 Roznov
06:10

03:25 Roman
06:10

04:30 Turnu Magurele 04:30 Turnu Magurele
06:10

08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Podu Iloaiei
06:10

09:55 Targu Frumos
06:15

03:25 Adjud
06:15

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:15

09:55 Gura Humorului
06:20

04:30 Corabia 04:30 Corabia
06:20

08:00 Caracal 08:00 Caracal 08:00 Harlau 08:00 Harlau
06:20

09:55 Falticeni
06:30

03:25 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
18:35 Beius 18:35 Salonta 18:35 Salonta 18:35 Beius
06:30

04:30 Alexandria 04:30 Mangalia 04:30 Mangalia 04:30 Alexandria
06:30

08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:30

09:55 Rovinari
06:35

09:55 Pascani
06:40

03:25 Slatina (Olt)
06:40

04:30 Medgidia 04:30 Medgidia 04:30 Filiasi 04:30 Filiasi
06:40

08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:40

09:55 Motca
06:45

09:00 Vaslui
06:45

03:25 Radauti
06:45

08:00 Saveni 08:00 Saveni
06:45

09:55 Piatra Neamt
06:50

03:25 Dorohoi
06:50

04:30 Hirsova 04:30 Slatina (Olt) 04:30 Slatina (Olt) 04:30 Hirsova
06:50

08:00 Darabani 08:00 Darabani
06:50

09:55 Roman
06:55

03:25 Drobeta Turnu Severin
06:55

09:55 Cristesti
07:00

03:25 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
18:35 Sanmartin
07:00

04:30 Craiova 04:30 Tulcea 04:30 Craiova 04:30 Tandarei 04:30 Tandarei
07:00

08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Bucuresti 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova
07:00

09:55 Targu Jiu
07:05

03:25 Pitesti
07:05

09:55 Brasov
07:10

03:25 Ploiesti
07:10

04:30 Filiasi 04:30 Braila 04:30 Filiasi
07:10

08:00 Vanatori 08:00 Vanatori 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

09:55 Cernavoda
07:15

03:25 Targu Neamt
07:15

04:30 Galati
07:15

03:25 Buhusi
07:20

04:30 Rovinari 04:30 Rovinari
07:20

08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:25 Roznov
07:25

04:30 Tecuci
07:25

09:55 Fetesti
07:30

09:00 Botosani
07:30

03:25 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
18:35 Oradea
07:30

04:30 Isalnita 04:30 Isalnita
07:30

08:00 Rovinari 08:00 Pitesti 08:00 Rovinari
07:30

04:30 Barlad
07:35

04:30 Targu Carbunesti 04:30 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Resita 08:00 Resita
07:40

04:30 Motru 04:30 Motru 04:30 Husi
07:45

04:30 Resita 04:30 Resita
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:50

04:30 Caransebes 04:30 Caransebes
07:55

09:55 Targu Neamt
08:00

09:00 Iasi 09:00 Harlau
08:00

03:25 Onesti
08:00

04:30 Lugoj 04:30 Buzau 04:30 Lugoj 04:30 Slobozia 04:30 Slobozia
08:00

08:00 Targu Jiu 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Targu Jiu
08:00

04:30 Timisoara 04:30 Timisoara
08:05

03:25 Botosani
08:10

04:30 Bucuresti 04:30 Bucuresti 04:30 Arad 04:30 Focsani 04:30 Arad
08:10

08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Targoviste
08:10

04:30 Marasesti
08:15

03:25 Pascani
08:20

04:30 Targu Jiu 04:30 Targu Jiu
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Sinaia 08:00 Petrosani
08:20

04:30 Petrosani 04:30 Adjud 04:30 Petrosani
08:25

09:55 Fagaras
08:30

09:00 Braila 09:00 Podu Iloaiei
08:30

03:25 Craiova
08:30

04:30 Hateg 04:30 Hateg
08:30

08:00 Hateg 08:00 Predeal 08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului 08:00 Poiana Largului
08:30

09:55 Petrosani
08:35

04:30 Sascut
08:35

08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
08:35

03:25 Falticeni
08:40

04:30 Calan 04:30 Calan
08:40

08:00 Campina 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara
08:40

09:00 Targu Frumos
08:45

04:30 Bacau
08:45

09:55 Poiana Largului
08:50

04:30 Hunedoara 04:30 Hunedoara
08:50

08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Urziceni
08:50

09:55 Hateg
08:53

09:55 Sibiu
08:55

04:30 Roman
08:55

09:55 Hunedoara
09:00

09:00 Piatra Neamt 09:00 Galati
09:00

03:25 Suceava
09:00

04:30 Deva 04:30 Pitesti 04:30 Vaslui 04:30 Deva 04:30 Pitesti
09:00

08:00 Ploiesti 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj 08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni
09:00

04:30 Negresti
09:05

04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Iasi 04:30 Ramnicu Sarat
09:10

08:00 Sovata 08:00 Timisoara 08:00 Timisoara 08:00 Sovata 08:00 Buzau
09:10

09:55 Sebes
09:15

09:00 Pascani 09:00 Pascani
09:15

03:25 Filiasi
09:15

04:30 Podu Iloaiei
09:15

04:30 Deleni 04:30 Campina 04:30 Campina
09:20

08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Arad 08:00 Arad
09:20

04:30 Harlau
09:25

09:55 Toplita
09:30

03:25 Targu Secuiesc
09:30

04:30 Sinaia 04:30 Sinaia 04:30 Targu Frumos
09:30

08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Chisineu Cris 08:00 Chisineu Cris 08:00 Focsani
09:30

04:30 Pascani
09:35

03:25 Brasov
09:40

04:30 Predeal 04:30 Motca 04:30 Predeal
09:40

08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Marasesti 08:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

04:30 Cristesti
09:45

03:25 Bicaz
09:50

04:30 Brasov 04:30 Timisesti 04:30 Brasov
09:50

08:00 Adjud 08:00 Salonta 08:00 Salonta 08:00 Toplita 08:00 Toplita
09:50

04:30 Dumbrava
09:55

09:55 Deva
10:00

09:00 Roman 09:00 Tecuci 09:00 Ramnicu Sarat
10:00

03:25 Ramnicu Valcea
10:00

04:30 Targu Neamt 04:30 Targu Secuiesc 04:30 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Reghin 08:00 Gilau 08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Bacau
10:00

04:30 Piatra Neamt 04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Sovata
10:05

03:25 Gura Humorului
10:10

04:30 Covasna 04:30 Bicaz 04:30 Covasna
10:10

08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Roman
10:10

08:00 Targu Frumos
10:15

03:25 Moinesti
10:20

04:30 Poiana Largului 04:30 Targu Ocna 04:30 Targu Ocna
10:20

08:00 Pascani 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:20

04:30 Durau
10:25

09:55 Reghin
10:30

09:00 Marasesti 09:00 Focsani 09:00 Bucuresti
10:30

03:25 Fagaras
10:30

04:30 Onesti 04:30 Onesti
10:30

08:00 Comanesti 08:00 Motca 08:00 Comanesti
10:30

04:30 Grinties
10:35

03:25 Comanesti
10:40

04:30 Comanesti 04:30 Comanesti
10:40

08:00 Targu Neamt 08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:40

09:00 Bacau
10:45

03:25 Targu Jiu
10:50

04:30 Moinesti 04:30 Moinesti
10:50

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Falticeni
10:50

04:30 Borsec
10:55

08:00 Suceava
10:55

09:00 Targu Neamt 09:00 Adjud
11:00

03:25 Campulung Moldovenesc
11:00

04:30 Toplita 04:30 Simeria 04:30 Fagaras 04:30 Simeria 04:30 Fagaras
11:00

08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Radauti
11:00

04:30 Miercurea Ciuc
11:05

08:00 Gura Humorului
11:05

03:25 Targu Ocna
11:10

04:30 Vestem 04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Vestem
11:10

08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
11:10

03:25 Gheorgheni
11:20

04:30 Ramnicu Valcea 04:30 Morareni 04:30 Orastie 04:30 Ramnicu Valcea 04:30 Orastie
11:20

08:00 Vatra Dornei 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
11:20

08:00 Sebes 08:00 Sebes
11:25

09:55 Alba Iulia
11:30

09:00 Ploiesti
11:30

03:25 Reghin
11:30

04:30 Reghin 04:30 Sibiu 04:30 Sebes 04:30 Sibiu 04:30 Sebes
11:30

08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Prundu Bargaului
11:30

04:30 Medias
11:35

08:00 Teius 08:00 Teius
11:35

03:25 Toplita
11:40

04:30 Lancram 04:30 Miercurea Sibiului 04:30 Lancram 04:30 Sighisoara 04:30 Miercurea Sibiului
11:40

08:00 Nasaud 08:00 Aiud 08:00 Aiud
11:40

04:30 Targu Mures
11:45

08:00 Bistrita
11:45

03:25 Sighisoara
11:50

04:30 Alba Iulia 04:30 Sighisoara 04:30 Alba Iulia 04:30 Sighisoara
11:50

08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures
11:50

04:30 Falticeni
11:55

08:00 Beclean
11:55

09:00 Onesti 09:00 Falticeni
12:00

03:25 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
18:35 Buzau 18:35 Buzau
12:00

04:30 Medias 04:30 Medias 04:30 Suceava
12:00

08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Dej
12:00

04:30 Dolhasca
12:05

03:25 Deva
12:10

04:30 Veresti 04:30 Teius 04:30 Teius
12:10

04:30 Darabani
12:15

09:00 Suceava
12:20

03:25 Caransebes
12:20

04:30 Aiud 04:30 Botosani 04:30 Aiud
12:20

09:00 Oituz
12:30

03:25 Targu Mures
12:30

04:30 Unirea 04:30 Gura Humorului 04:30 Unirea
12:30

08:00 Gherla
12:30

03:25 Vatra Dornei
12:40

04:30 Campulung Moldovenesc 04:30 Turda 04:30 Turda
12:40

03:25 Resita
12:50

04:30 Iacobeni
12:50

03:25 Blaj
12:55

09:00 Gura Humorului
13:00

03:25 Sibiu
13:00

04:30 Borsa
13:00

09:00 Frasin
13:05

04:30 Vatra Dornei
13:05

03:25 Medias
13:10

04:30 Prundu Bargaului
13:10

09:00 Vama
13:15

04:30 Bistrita
13:15

03:25 Sebes
13:20

04:30 Beclean
13:20

04:30 Baia Mare
13:25

09:55 Targu Mures
13:30

09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Targu Secuiesc
13:30

04:30 Dej
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:30

04:30 Cluj Napoca
13:35

04:30 Cluj Napoca
13:40

09:55 Aiud
13:45

04:30 Gilau
13:45

04:30 Huedin
13:50

08:00 Bontida
13:50

09:55 Ludus
14:00

03:25 Bistrita
14:00

04:30 Cluj Napoca 04:30 Cluj Napoca 04:30 Cluj Napoca 04:30 Cluj Napoca
14:00

08:00 Baia Mare
14:00

08:00 Satu Mare
14:10

03:25 Lugoj
14:20

08:00 Zalau
14:20

09:55 Turda
14:30

09:00 Vatra Dornei 09:00 Brasov
14:30

08:00 Huedin
14:30

03:25 Aiud
14:40

09:55 Cluj Napoca
15:00

09:00 Codlea
15:00

03:25 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:35 Targoviste 18:35 Targoviste
15:00

04:30 Negreni
15:00

03:25 Dej
15:15

03:25 Turda
15:20

03:25 Gherla
15:45

09:00 Fagaras
15:50

03:25 Cluj Napoca
16:00

04:30 Piatra Craiului
16:00

04:30 Beius
16:10

09:00 Bistrita 09:00 Baia Mare
16:30

03:25 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:35 Ploiesti 18:35 Ploiesti
16:30

09:00 Avrig
16:40

03:25 Huedin
16:45

09:55 Huedin
17:00

09:00 Beclean 09:00 Targu Mures
17:00

03:25 Arad
17:00

04:30 Alesd
17:00

09:00 Sibiu
17:15

03:25 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:35 Campina 18:35 Campina
17:15

09:00 Dej
17:20

03:25 Nadlac
17:20

09:00 Turda
17:30

09:00 Gherla
17:35

08:00 Alesd
17:40

09:55 Alesd
18:00

09:00 Sebes 09:00 Alba Iulia 09:00 Satu Mare 09:00 Cluj Napoca
18:00

04:30 Oradea
18:00

08:00 Oradea
18:00

09:55 Oradea
18:30

09:00 Orastie
18:30

04:30 Bors
18:30

09:55 Bors
18:45

09:00 Carei
18:45

09:00 Huedin 09:00 Simeria
19:00
MaxiBus Travel
18:35 Alexandria 18:35 Alexandria
19:00

09:00 Deva
19:30
MaxiBus Travel
18:35 Rosiori de Vede 18:35 Brasov 18:35 Brasov 18:35 Rosiori de Vede
19:45

09:00 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
18:35 Bucuresti 18:35 Bucuresti 18:35 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:35 Caracal 18:35 Caracal
20:45

09:00 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
18:35 Craiova 18:35 Craiova
21:45

09:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
18:35 Pitesti 18:35 Pitesti 18:35 Pitesti 18:35 Drobeta Turnu Severin 18:35 Drobeta Turnu Severin
22:00
MaxiBus Travel
18:35 Sighisoara 18:35 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:35 Orsova 18:35 Orsova
22:45

09:00 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
18:35 Medias 18:35 Medias
23:00

04:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:35 Curtea De Arges 18:35 Curtea De Arges 18:35 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:35 Rovinari 18:35 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.