La adresa - Mersul autobuzelor Hereford Anglia

La adresa

Hereford, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:15
11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures
00:15
04:00 Londra
00:55
11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos
03:25
21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului
20:00
14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias
21:25
20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila
Sosiri
De la Ora

05:55 Roman 05:55 Piatra Neamt
00:00

03:25 Constanta
00:05

09:55 Braila
00:10

03:25 Mangalia
00:10

03:25 Medgidia
00:15

03:25 Tulcea
00:20

03:25 Cernavoda
00:30

09:55 Galati
00:40

05:55 Iasi
00:45

09:55 Buzau
01:00

05:55 Targu Neamt 05:55 Braila
01:00

03:25 Giurgiu
01:00

03:25 Alexandria
01:10

03:25 Fetesti
01:20

09:55 Ramnicu Sarat
01:30

05:55 Galati 05:55 Poiana Largului
01:30

03:25 Braila
01:30

09:55 Tecuci
01:55

05:55 Buzau
02:00

03:25 Calarasi
02:00

09:55 Focsani
02:15

05:55 Ramnicu Sarat
02:30

03:25 Galati
02:30

09:55 Adjud
02:45

09:55 Barlad
03:00

05:55 Tecuci
03:00

03:25 Slobozia
03:00

03:25 Tecuci
03:10

05:55 Focsani
03:15

09:55 Husi
03:30

03:25 Barlad
03:30

09:55 Dorohoi
03:35

09:55 Onesti
03:45

05:55 Adjud
03:45

03:25 Husi
03:50

09:55 Vaslui
04:00

05:55 Barlad
04:00

03:25 Bucuresti
04:00

09:55 Comanesti
04:10

09:55 Bucuresti
04:15

09:55 Moinesti
04:20

03:25 Vaslui
04:20

09:55 Botosani
04:30

05:55 Targu Mures 05:55 Husi
04:30

03:25 Urziceni
04:30

09:55 Craiova
04:35

05:55 Dorohoi
04:35

09:55 Iasi
04:40

03:25 Buzau
04:40

05:55 Onesti 05:55 Dej
04:45

03:25 Ramnicu Sarat
04:50

09:55 Podu Iloaiei
05:00

05:55 Vaslui
05:00

09:00 Barlad
05:00

03:25 Focsani
05:00

03:50 Giurgiu 03:50 Giurgiu
05:00

09:55 Filiasi
05:05

09:55 Ploiesti
05:10

05:55 Comanesti
05:10

03:25 Iasi
05:10

03:50 Turnu Magurele 03:50 Turnu Magurele
05:10

05:55 Gherla
05:15

09:55 Suceava
05:20

05:55 Moinesti
05:20

03:50 Corabia 03:50 Corabia
05:20

09:55 Bacau
05:30

05:55 Botosani
05:30

09:00 Husi
05:30

09:00 Londra
05:30

03:50 Braila 03:50 Alexandria 03:50 Alexandria
05:30

03:50 Galati
05:35

09:55 Negresti
05:40

03:25 Targu Frumos
05:40

03:50 Slatina (Olt) 03:50 Slatina (Olt)
05:40

09:55 Harlau
05:45

05:55 Apahida
05:45

09:55 Constanta
05:50

09:55 Campina
06:00

05:55 Podu Iloaiei
06:00

03:25 Harlau
06:00

03:50 Constanta 03:50 Craiova 03:50 Craiova 03:50 Constanta
06:00

09:55 Buhusi
06:05

03:50 Mangalia 03:50 Mangalia
06:05

09:55 Roznov
06:10

03:25 Roman
06:10

03:50 Filiasi 03:50 Filiasi
06:10

09:55 Targu Frumos
06:15

03:25 Adjud
06:15

03:50 Medgidia 03:50 Medgidia
06:15

09:55 Gura Humorului
06:20

05:55 Suceava
06:20

03:50 Rovinari 03:50 Hirsova 03:50 Rovinari 03:50 Hirsova
06:20

03:50 Tandarei 03:50 Tandarei
06:25

09:55 Falticeni
06:30

05:55 Bacau
06:30

03:25 Bacau
06:30

03:50 Slobozia 03:50 Slobozia 03:50 Isalnita 03:50 Isalnita
06:30

09:55 Rovinari
06:35

09:55 Pascani
06:40

05:55 Negresti
06:40

03:25 Slatina (Olt)
06:40

03:50 Targu Carbunesti 03:50 Targu Carbunesti 03:50 Tecuci
06:40

09:55 Motca
06:45

05:55 Harlau
06:45

09:00 Vaslui
06:45

03:25 Radauti
06:45

03:50 Barlad 03:50 Motru 03:50 Motru
06:45

09:55 Piatra Neamt
06:50

03:25 Dorohoi
06:50

03:50 Resita 03:50 Husi 03:50 Resita
06:50

09:55 Roman
06:55

03:25 Drobeta Turnu Severin
06:55

03:50 Caransebes 03:50 Caransebes
06:55

09:55 Cristesti
07:00

05:55 Cluj Napoca
07:00

03:25 Targoviste
07:00

03:50 Bucuresti 03:50 Buzau 03:50 Lugoj 03:50 Bucuresti 03:50 Lugoj
07:00

09:55 Targu Jiu
07:05

05:55 Buhusi
07:05

03:25 Pitesti
07:05

03:50 Timisoara 03:50 Timisoara
07:05

09:55 Brasov
07:10

05:55 Roznov
07:10

03:25 Ploiesti
07:10

03:50 Arad 03:50 Arad 03:50 Focsani
07:10

09:55 Cernavoda
07:15

05:55 Targu Frumos
07:15

03:25 Targu Neamt
07:15

05:55 Gura Humorului
07:20

03:25 Buhusi
07:20

03:50 Targu Jiu 03:50 Targu Jiu
07:20

03:25 Roznov
07:25

03:50 Petrosani 03:50 Marasesti 03:50 Petrosani
07:25

09:55 Fetesti
07:30

05:55 Falticeni
07:30

09:00 Botosani
07:30

03:25 Piatra Neamt
07:30

03:50 Hateg 03:50 Pitesti 03:50 Adjud 03:50 Hateg 03:50 Pitesti
07:30

03:50 Sascut
07:35

05:55 Pascani
07:40

03:50 Calan 03:50 Calan 03:50 Bacau
07:40

05:55 Motca
07:45

03:50 Roman
07:45

03:50 Hunedoara 03:50 Ploiesti 03:50 Vaslui 03:50 Hunedoara 03:50 Ploiesti
07:50

09:55 Targu Neamt
08:00

05:55 Cristesti
08:00

09:00 Iasi 09:00 Harlau 09:00 Iasi
08:00

03:25 Onesti
08:00

03:50 Negresti 03:50 Ramnicu Sarat 03:50 Deva 03:50 Ramnicu Sarat 03:50 Deva
08:00

03:50 Iasi
08:05

03:25 Botosani
08:10

03:50 Campina 03:50 Campina 03:50 Podu Iloaiei
08:10

03:50 Deleni
08:15

03:25 Pascani
08:20

03:50 Harlau 03:50 Sinaia 03:50 Sinaia
08:20

03:50 Targu Frumos
08:25

09:55 Fagaras
08:30

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Braila 09:00 Podu Iloaiei
08:30

03:25 Craiova
08:30

03:50 Predeal 03:50 Simeria 03:50 Predeal 03:50 Pascani 03:50 Simeria
08:30

09:55 Petrosani
08:35

03:50 Motca
08:35

03:25 Falticeni
08:40

03:50 Orastie 03:50 Cristesti 03:50 Orastie
08:40

09:00 Targu Frumos 09:00 Targu Frumos
08:45

03:50 Timisesti
08:45

09:55 Poiana Largului
08:50

03:50 Sebes 03:50 Sebes 03:50 Targu Neamt
08:50

09:55 Hateg
08:53

09:55 Sibiu
08:55

03:50 Piatra Neamt
08:55

09:55 Hunedoara
09:00

09:00 Piatra Neamt 09:00 Galati
09:00

03:25 Suceava
09:00

03:50 Bicaz 03:50 Lancram 03:50 Brasov 03:50 Lancram 03:50 Brasov
09:00

03:50 Targu Secuiesc 03:50 Targu Secuiesc 03:50 Poiana Largului
09:10

09:55 Sebes
09:15

09:00 Pascani 09:00 Pascani 09:00 Pascani
09:15

03:25 Filiasi
09:15

03:50 Sfantu Gheorghe 03:50 Durau 03:50 Sfantu Gheorghe
09:20

09:55 Toplita
09:30

03:25 Targu Secuiesc
09:30

03:50 Covasna 03:50 Alba Iulia 03:50 Toplita 03:50 Covasna 03:50 Alba Iulia
09:30

03:25 Brasov
09:40

03:50 Morareni 03:50 Targu Ocna 03:50 Teius 03:50 Targu Ocna 03:50 Teius
09:40

03:50 Reghin
09:45

03:25 Bicaz
09:50

03:50 Onesti 03:50 Aiud 03:50 Targu Mures 03:50 Onesti 03:50 Aiud
09:50

09:55 Deva
10:00

05:55 Alesd
10:00

09:00 Roman 09:00 Roman 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Tecuci
10:00

03:25 Ramnicu Valcea
10:00

03:50 Unirea 03:50 Falticeni 03:50 Comanesti 03:50 Unirea 03:50 Comanesti
10:00

03:50 Suceava
10:05

03:25 Gura Humorului
10:10

03:50 Moinesti 03:50 Turda 03:50 Moinesti 03:50 Dolhasca 03:50 Turda
10:10

03:25 Moinesti
10:20

03:50 Fagaras 03:50 Veresti 03:50 Fagaras
10:20

03:50 Darabani
10:25

09:55 Reghin
10:30

05:55 Oradea
10:30

09:00 Focsani 09:00 Marasesti 09:00 Bucuresti
10:30

03:25 Fagaras
10:30

03:50 Botosani 03:50 Vestem 03:50 Vestem
10:30

05:55 Campulung Moldovenesc
10:35

03:25 Comanesti
10:40

03:50 Gura Humorului
10:40

09:00 Bacau 09:00 Bacau
10:45

03:25 Targu Jiu
10:50

03:50 Ramnicu Valcea 03:50 Ramnicu Valcea
10:50

03:50 Campulung Moldovenesc
10:55

09:00 Targu Neamt 09:00 Adjud
11:00

03:25 Campulung Moldovenesc
11:00

03:50 Sibiu 03:50 Iacobeni 03:50 Sibiu
11:00

03:50 Vatra Dornei
11:05

03:25 Targu Ocna
11:10

03:50 Miercurea Sibiului 03:50 Prundu Bargaului 03:50 Miercurea Sibiului
11:10

03:25 Gheorgheni
11:20

03:50 Sighisoara 03:50 Bistrita 03:50 Sighisoara
11:20

09:55 Alba Iulia
11:30

05:55 Vatra Dornei
11:30

09:00 Ploiesti
11:30

03:25 Reghin
11:30

03:50 Beclean 03:50 Medias 03:50 Medias
11:30

03:25 Toplita
11:40

03:50 Dej
11:40

03:50 Cluj Napoca
11:45

03:25 Sighisoara
11:50

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Falticeni
12:00

03:25 Orastie
12:00

03:50 Cluj Napoca
12:00

03:25 Deva
12:10

03:50 Gilau
12:15

09:00 Suceava
12:20

03:25 Caransebes
12:20

05:55 Toplita
12:30

09:00 Oituz 09:00 Oituz
12:30

03:25 Targu Mures
12:30

03:25 Vatra Dornei
12:40

03:25 Resita
12:50

03:25 Blaj
12:55

05:55 Londra 05:55 Bistrita
13:00

09:00 Gura Humorului
13:00

03:25 Sibiu
13:00

09:00 Frasin
13:05

03:25 Medias
13:10

09:00 Vama
13:15

03:25 Sebes
13:20

09:55 Targu Mures
13:30

05:55 Reghin
13:30

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Targu Secuiesc
13:30

03:25 Alba Iulia
13:30

03:50 Huedin
13:30

09:55 Aiud
13:45

09:55 Ludus
14:00

05:55 Beclean
14:00

03:25 Bistrita
14:00

03:25 Lugoj
14:20

09:55 Turda
14:30

09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Vatra Dornei
14:30

03:25 Aiud
14:40

03:50 Negreni
14:50

03:50 Alesd
14:55

09:55 Cluj Napoca
15:00

05:55 Ludus
15:00

09:00 Codlea 09:00 Codlea
15:00

03:25 Beclean
15:00

03:25 Dej
15:15

03:25 Turda
15:20

05:55 Turda
15:30

03:25 Gherla
15:45

09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
15:50

03:25 Cluj Napoca
16:00

09:00 Bistrita 09:00 Baia Mare
16:30

03:25 Timisoara
16:30

09:00 Avrig 09:00 Avrig
16:40

03:25 Huedin
16:45

09:55 Huedin
17:00

05:55 Lille
17:00

09:00 Targu Mures 09:00 Beclean
17:00

03:25 Arad
17:00

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
17:15

03:25 Oradea
17:15

09:00 Dej
17:20

03:25 Nadlac
17:20

09:00 Turda
17:30

09:00 Gherla
17:35

09:55 Alesd
18:00

05:55 Huedin 05:55 Dunkerque
18:00

09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Alba Iulia 09:00 Satu Mare 09:00 Cluj Napoca
18:00

03:50 Oradea
18:15

09:55 Oradea
18:30

09:00 Orastie 09:00 Orastie
18:30

03:50 Bors
18:30

09:55 Bors
18:45

09:00 Carei
18:45

05:55 Calais
19:00

09:00 Huedin 09:00 Simeria 09:00 Simeria
19:00

09:00 Deva 09:00 Deva
19:30

05:55 Bors
19:45

09:00 Oradea
20:00

09:00 Timisoara
21:00

09:00 Arad 09:00 Arad
22:00

09:00 Nadlac 09:00 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.