La adresa - Mersul autobuzelor Harrogate Anglia

La adresa

Harrogate, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:30
09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta
14:10
12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 15:00 Motca 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 15:05 Pascani
19:30
09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures
19:40
09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 17:30 Onesti 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 19:00 Pascani 13:30 Beclean 20:00 Iasi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 18:00 Bacau 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni
19:40
02:00 Luton
Sosiri
De la Ora

08:00 Piatra Neamt 08:00 Roman
00:00

15:45 Braila
00:00

04:35 Constanta
00:05

12:50 Braila
00:10

04:35 Mangalia
00:10

04:35 Medgidia
00:15

04:35 Tulcea
00:20

15:45 Galati
00:30

04:35 Cernavoda
00:30

12:50 Galati
00:40

08:00 Iasi
00:45

12:50 Buzau
01:00

08:00 Braila 08:00 Targu Neamt
01:00

15:45 Buzau
01:00

04:35 Giurgiu
01:00

04:35 Alexandria
01:10

04:35 Fetesti
01:20

12:50 Ramnicu Sarat
01:30

08:00 Poiana Largului 08:00 Galati
01:30

15:45 Ramnicu Sarat
01:30

04:35 Braila
01:30

12:50 Tecuci
01:55

08:00 Buzau
02:00

15:45 Tecuci
02:00

04:35 Calarasi
02:00

12:50 Focsani
02:15

15:45 Focsani
02:15

08:00 Ramnicu Sarat
02:30

04:35 Galati
02:30

12:50 Adjud
02:45

15:45 Barlad
02:45

12:50 Barlad
03:00

08:00 Tecuci
03:00

15:45 Adjud
03:00

04:35 Slobozia
03:00

04:35 Tecuci
03:10

08:00 Focsani
03:15

12:50 Husi
03:30

15:45 Husi
03:30

04:35 Barlad
03:30

12:50 Dorohoi
03:35

15:45 Dorohoi
03:35

12:50 Onesti
03:45

08:00 Adjud
03:45

15:45 Vaslui
03:45

04:35 Husi
03:50

12:50 Vaslui
04:00

08:00 Barlad
04:00

15:45 Bacau
04:00

04:35 Bucuresti
04:00

12:50 Comanesti
04:10

12:50 Bucuresti
04:15

12:50 Moinesti
04:20

04:35 Vaslui
04:20

12:50 Botosani
04:30

08:00 Husi 08:00 Targu Mures
04:30

15:45 Onesti
04:30

04:35 Urziceni
04:30

12:50 Craiova
04:35

08:00 Dorohoi
04:35

12:50 Iasi
04:40

04:35 Buzau
04:40

08:00 Dej 08:00 Onesti
04:45

15:45 Iasi
04:45

04:35 Ramnicu Sarat
04:50

12:50 Podu Iloaiei
05:00

08:00 Vaslui
05:00

13:50 Barlad
05:00

15:45 Botosani
05:00

04:35 Focsani
05:00

08:30 Giurgiu 08:30 Giurgiu
05:00

12:50 Filiasi
05:05

12:50 Ploiesti
05:10

08:00 Comanesti
05:10

04:35 Iasi
05:10

08:30 Turnu Magurele 08:30 Turnu Magurele
05:10

08:00 Gherla
05:15

12:50 Suceava
05:20

08:00 Moinesti
05:20

15:45 Podu Iloaiei
05:20

08:30 Corabia 08:30 Corabia
05:20

12:50 Bacau
05:30

08:00 Botosani
05:30

13:50 Husi
05:30

15:45 Roman
05:30

08:30 Braila 08:30 Alexandria 08:30 Alexandria
05:30

08:30 Galati
05:35

12:50 Negresti
05:40

04:35 Targu Frumos
05:40

08:30 Slatina (Olt) 08:30 Slatina (Olt)
05:40

12:50 Harlau
05:45

08:00 Apahida
05:45

15:45 Buhusi
05:45

12:50 Constanta
05:50

12:50 Campina
06:00

08:00 Podu Iloaiei
06:00

15:45 Suceava
06:00

04:35 Harlau
06:00

08:30 Constanta 08:30 Craiova 08:30 Craiova 08:30 Constanta
06:00

12:50 Buhusi
06:05

08:30 Mangalia 08:30 Mangalia
06:05

12:50 Roznov
06:10

15:45 Harlau
06:10

04:35 Roman
06:10

08:30 Filiasi 08:30 Filiasi
06:10

12:50 Targu Frumos
06:15

15:45 Targu Frumos
06:15

04:35 Adjud
06:15

08:30 Medgidia 08:30 Medgidia
06:15

12:50 Gura Humorului
06:20

08:00 Suceava
06:20

15:45 Piatra Neamt
06:20

08:30 Hirsova 08:30 Rovinari 08:30 Hirsova 08:30 Rovinari
06:20

08:30 Tandarei 08:30 Tandarei
06:25

12:50 Falticeni
06:30

08:00 Bacau
06:30

15:45 Ruginoasa
06:30

04:35 Bacau
06:30

08:30 Isalnita 08:30 Slobozia 08:30 Isalnita 08:30 Slobozia
06:30

12:50 Rovinari
06:35

12:50 Pascani
06:40

08:00 Negresti
06:40

15:45 Pascani
06:40

04:35 Slatina (Olt)
06:40

08:30 Targu Carbunesti 08:30 Tecuci 08:30 Targu Carbunesti
06:40

12:50 Motca
06:45

08:00 Harlau
06:45

13:50 Vaslui
06:45

04:35 Radauti
06:45

08:30 Motru 08:30 Motru 08:30 Barlad
06:45

12:50 Piatra Neamt
06:50

15:45 Targu Neamt
06:50

04:35 Dorohoi
06:50

08:30 Husi 08:30 Resita 08:30 Resita
06:50

12:50 Roman
06:55

04:35 Drobeta Turnu Severin
06:55

08:30 Caransebes 08:30 Caransebes
06:55

12:50 Cristesti
07:00

08:00 Cluj Napoca
07:00

15:45 Falticeni
07:00

04:35 Targoviste
07:00

08:30 Lugoj 08:30 Bucuresti 08:30 Lugoj 08:30 Bucuresti 08:30 Buzau
07:00

12:50 Targu Jiu
07:05

08:00 Buhusi
07:05

04:35 Pitesti
07:05

08:30 Timisoara 08:30 Timisoara
07:05

12:50 Brasov
07:10

08:00 Roznov
07:10

04:35 Ploiesti
07:10

08:30 Arad 08:30 Focsani 08:30 Arad
07:10

12:50 Cernavoda
07:15

08:00 Targu Frumos
07:15

04:35 Targu Neamt
07:15

08:00 Gura Humorului
07:20

04:35 Buhusi
07:20

08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu
07:20

04:35 Roznov
07:25

08:30 Petrosani 08:30 Marasesti 08:30 Petrosani
07:25

12:50 Fetesti
07:30

08:00 Falticeni
07:30

13:50 Botosani
07:30

15:45 Gura Humorului
07:30

04:35 Piatra Neamt
07:30

13:50 Luton
07:30

08:30 Hateg 08:30 Pitesti 08:30 Adjud 08:30 Hateg 08:30 Pitesti
07:30

08:30 Sascut
07:35

08:00 Pascani
07:40

08:30 Calan 08:30 Calan 08:30 Bacau
07:40

08:00 Motca
07:45

08:30 Roman
07:45

08:30 Vaslui 08:30 Hunedoara 08:30 Ploiesti 08:30 Hunedoara 08:30 Ploiesti
07:50

12:50 Targu Neamt
08:00

08:00 Cristesti
08:00

13:50 Iasi 13:50 Iasi 13:50 Harlau
08:00

04:35 Onesti
08:00

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Deva 08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Deva 08:30 Negresti
08:00

08:30 Iasi
08:05

04:35 Botosani
08:10

08:30 Campina 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Campina
08:10

08:30 Deleni
08:15

04:35 Pascani
08:20

08:30 Sinaia 08:30 Sinaia 08:30 Harlau
08:20

08:30 Targu Frumos
08:25

12:50 Fagaras
08:30

13:50 Braila 13:50 Podu Iloaiei 13:50 Podu Iloaiei
08:30

15:45 Campulung Moldovenesc
08:30

04:35 Craiova
08:30

08:30 Predeal 08:30 Pascani 08:30 Simeria 08:30 Predeal 08:30 Simeria
08:30

12:50 Petrosani
08:35

08:30 Motca
08:35

04:35 Falticeni
08:40

08:30 Orastie 08:30 Orastie 08:30 Cristesti
08:40

13:50 Targu Frumos 13:50 Targu Frumos
08:45

08:30 Timisesti
08:45

12:50 Poiana Largului
08:50

08:30 Sebes 08:30 Targu Neamt 08:30 Sebes
08:50

12:50 Hateg
08:53

12:50 Sibiu
08:55

08:30 Piatra Neamt
08:55

12:50 Hunedoara
09:00

13:50 Piatra Neamt 13:50 Galati
09:00

04:35 Suceava
09:00

08:30 Lancram 08:30 Brasov 08:30 Lancram 08:30 Brasov 08:30 Bicaz
09:00

08:30 Targu Secuiesc 08:30 Poiana Largului 08:30 Targu Secuiesc
09:10

12:50 Sebes
09:15

13:50 Pascani 13:50 Pascani 13:50 Pascani
09:15

04:35 Filiasi
09:15

08:30 Sfantu Gheorghe 08:30 Durau 08:30 Sfantu Gheorghe
09:20

12:50 Toplita
09:30

15:45 Vatra Dornei
09:30

04:35 Targu Secuiesc
09:30

08:30 Toplita 08:30 Covasna 08:30 Alba Iulia 08:30 Covasna 08:30 Alba Iulia
09:30

04:35 Brasov
09:40

08:30 Targu Ocna 08:30 Teius 08:30 Targu Ocna 08:30 Teius 08:30 Morareni
09:40

08:30 Reghin
09:45

04:35 Bicaz
09:50

08:30 Aiud 08:30 Onesti 08:30 Aiud 08:30 Targu Mures 08:30 Onesti
09:50

12:50 Deva
10:00

08:00 Alesd
10:00

13:50 Roman 13:50 Roman 13:50 Ramnicu Sarat 13:50 Tecuci
10:00

04:35 Ramnicu Valcea
10:00

08:30 Comanesti 08:30 Unirea 08:30 Falticeni 08:30 Comanesti 08:30 Unirea
10:00

08:30 Suceava
10:05

04:35 Gura Humorului
10:10

08:30 Moinesti 08:30 Dolhasca 08:30 Turda 08:30 Moinesti 08:30 Turda
10:10

04:35 Moinesti
10:20

08:30 Fagaras 08:30 Veresti 08:30 Fagaras
10:20

08:30 Darabani
10:25

12:50 Reghin
10:30

08:00 Oradea
10:30

13:50 Focsani 13:50 Marasesti 13:50 Bucuresti
10:30

15:45 Bistrita
10:30

04:35 Fagaras
10:30

08:30 Vestem 08:30 Vestem 08:30 Botosani
10:30

08:00 Campulung Moldovenesc
10:35

04:35 Comanesti
10:40

08:30 Gura Humorului
10:40

13:50 Bacau 13:50 Bacau
10:45

04:35 Targu Jiu
10:50

08:30 Ramnicu Valcea 08:30 Ramnicu Valcea
10:50

08:30 Campulung Moldovenesc
10:55

13:50 Targu Neamt 13:50 Adjud
11:00

04:35 Campulung Moldovenesc
11:00

08:30 Iacobeni 08:30 Sibiu 08:30 Sibiu
11:00

08:30 Vatra Dornei
11:05

04:35 Targu Ocna
11:10

08:30 Miercurea Sibiului 08:30 Miercurea Sibiului 08:30 Prundu Bargaului
11:10

04:35 Gheorgheni
11:20

08:30 Sighisoara 08:30 Bistrita 08:30 Sighisoara
11:20

12:50 Alba Iulia
11:30

08:00 Vatra Dornei
11:30

13:50 Ploiesti
11:30

15:45 Beclean
11:30

04:35 Reghin
11:30

08:30 Beclean 08:30 Medias 08:30 Medias
11:30

04:35 Toplita
11:40

08:30 Dej
11:40

08:30 Cluj Napoca
11:45

04:35 Sighisoara
11:50

13:50 Onesti 13:50 Falticeni 13:50 Onesti
12:00

04:35 Orastie
12:00

08:30 Cluj Napoca
12:00

04:35 Deva
12:10

08:30 Gilau
12:15

13:50 Suceava
12:20

04:35 Caransebes
12:20

08:00 Toplita
12:30

13:50 Oituz 13:50 Oituz
12:30

15:45 Dej
12:30

04:35 Targu Mures
12:30

04:35 Vatra Dornei
12:40

04:35 Resita
12:50

04:35 Blaj
12:55

08:00 Bistrita 08:00 Londra
13:00

13:50 Gura Humorului
13:00

04:35 Sibiu
13:00

13:50 Frasin
13:05

04:35 Medias
13:10

13:50 Vama
13:15

04:35 Sebes
13:20

12:50 Targu Mures
13:30

08:00 Reghin
13:30

13:50 Targu Secuiesc 13:50 Campulung Moldovenesc 13:50 Targu Secuiesc
13:30

15:45 Cluj Napoca
13:30

04:35 Alba Iulia
13:30

08:30 Huedin
13:30

12:50 Aiud
13:45

12:50 Ludus
14:00

08:00 Beclean
14:00

15:45 Baia Mare
14:00

04:35 Bistrita
14:00

04:35 Lugoj
14:20

12:50 Turda
14:30

13:50 Brasov 13:50 Vatra Dornei 13:50 Brasov
14:30

04:35 Aiud
14:40

08:30 Negreni
14:50

08:30 Alesd
14:55

12:50 Cluj Napoca
15:00

08:00 Ludus
15:00

13:50 Codlea 13:50 Codlea
15:00

15:45 Huedin
15:00

04:35 Beclean
15:00

04:35 Dej
15:15

04:35 Turda
15:20

08:00 Turda
15:30

04:35 Gherla
15:45

13:50 Fagaras 13:50 Fagaras
15:50

04:35 Cluj Napoca
16:00

13:50 Bistrita 13:50 Baia Mare
16:30

15:45 Satu Mare
16:30

04:35 Timisoara
16:30

13:50 Avrig 13:50 Avrig
16:40

04:35 Huedin
16:45

12:50 Huedin
17:00

08:00 Lille
17:00

13:50 Beclean 13:50 Targu Mures
17:00

15:45 Oradea
17:00

04:35 Arad
17:00

13:50 Sibiu 13:50 Sibiu
17:15

04:35 Oradea
17:15

13:50 Dej
17:20

04:35 Nadlac
17:20

13:50 Turda
17:30

13:50 Gherla
17:35

12:50 Alesd
18:00

08:00 Huedin 08:00 Dunkerque
18:00

13:50 Sebes 13:50 Alba Iulia 13:50 Satu Mare 13:50 Cluj Napoca 13:50 Sebes
18:00

08:30 Oradea
18:15

12:50 Oradea
18:30

13:50 Orastie 13:50 Orastie
18:30

08:30 Bors
18:30

12:50 Bors
18:45

13:50 Carei
18:45

08:00 Calais
19:00

13:50 Huedin 13:50 Simeria 13:50 Simeria
19:00

13:50 Deva 13:50 Deva
19:30

08:00 Bors
19:45

13:50 Oradea
20:00

13:50 Timisoara
21:00

13:50 Arad 13:50 Arad
22:00

13:50 Nadlac 13:50 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.