la adresa - Mersul autobuzelor Grimsby Anglia

la adresa

Grimsby, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:45
10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani
05:50
11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti
12:10
20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau
15:30
15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia
19:45 Euro Michael Tour
18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
07:45 Piatra Neamt 07:45 Roman
00:00

14:00 Braila
00:00

12:35 Braila
00:10

14:00 Galati
00:30

12:35 Galati
00:40
Euro Michael Tour
07:45 Iasi
00:45

12:35 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:45 Targu Neamt 07:45 Braila
01:00

14:00 Buzau
01:00

12:35 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:45 Poiana Largului 07:45 Galati
01:30

14:00 Ramnicu Sarat
01:30

12:35 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:45 Buzau
02:00

14:00 Tecuci
02:00

12:35 Focsani
02:15

14:00 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
07:45 Ramnicu Sarat
02:30

12:35 Adjud
02:45

14:00 Barlad
02:45

12:35 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:45 Tecuci
03:00

14:00 Adjud
03:00
Euro Michael Tour
07:45 Focsani
03:15

12:35 Husi
03:30

14:00 Husi
03:30

12:35 Dorohoi
03:35

14:00 Dorohoi
03:35

12:35 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:45 Adjud
03:45

14:00 Vaslui
03:45

12:35 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
07:45 Barlad
04:00

14:00 Bacau
04:00

12:35 Comanesti
04:10

12:35 Bucuresti
04:15

12:35 Moinesti
04:20

12:35 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:45 Targu Mures 07:45 Husi
04:30

14:00 Onesti
04:30

12:35 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:45 Dorohoi
04:35

12:35 Iasi
04:40
Euro Michael Tour
07:45 Dej 07:45 Onesti
04:45

14:00 Iasi
04:45

12:35 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
07:45 Vaslui
05:00

14:00 Botosani
05:00

07:30 Tulcea 07:30 Giurgiu
05:00

12:35 Filiasi
05:05

12:35 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:45 Comanesti
05:10

07:30 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
07:45 Gherla
05:15

12:35 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
07:45 Moinesti
05:20

14:00 Podu Iloaiei
05:20

07:30 Corabia
05:20

12:35 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
07:45 Botosani
05:30

14:00 Roman
05:30

07:30 Braila 07:30 Alexandria
05:30

07:30 Galati
05:35

12:35 Negresti
05:40

07:30 Slatina (Olt)
05:40

12:35 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:45 Apahida
05:45

14:00 Buhusi
05:45

12:35 Constanta
05:50

12:35 Campina
06:00
Euro Michael Tour
07:45 Podu Iloaiei
06:00

14:00 Suceava
06:00

07:30 Constanta 07:30 Craiova
06:00

08:50 Giurgiu 08:50 Constanta 08:50 Giurgiu 08:50 Constanta
06:00

12:35 Buhusi
06:05

07:30 Mangalia
06:05

12:35 Roznov
06:10

14:00 Harlau
06:10

07:30 Filiasi
06:10

08:50 Turnu Magurele 08:50 Turnu Magurele
06:10

12:35 Targu Frumos
06:15

14:00 Targu Frumos
06:15

07:30 Medgidia
06:15

12:35 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:45 Suceava
06:20

14:00 Piatra Neamt
06:20

07:30 Rovinari 07:30 Hirsova
06:20

08:50 Corabia 08:50 Corabia
06:20

07:30 Tandarei
06:25

12:35 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
07:45 Bacau
06:30

14:00 Ruginoasa
06:30

07:30 Slobozia 07:30 Isalnita
06:30

08:50 Alexandria 08:50 Alexandria 08:50 Mangalia 08:50 Mangalia
06:30

12:35 Rovinari
06:35

12:35 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
07:45 Negresti
06:40

14:00 Pascani
06:40

07:30 Targu Carbunesti 07:30 Tecuci
06:40

08:50 Filiasi 08:50 Medgidia 08:50 Medgidia 08:50 Filiasi
06:40

12:35 Motca
06:45
Euro Michael Tour
07:45 Harlau
06:45

07:30 Motru 07:30 Barlad
06:45

12:35 Piatra Neamt
06:50

14:00 Targu Neamt
06:50

07:30 Husi 07:30 Resita
06:50

08:50 Hirsova 08:50 Hirsova 08:50 Slatina (Olt) 08:50 Slatina (Olt)
06:50

12:35 Roman
06:55

07:30 Caransebes
06:55

12:35 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
07:45 Cluj Napoca
07:00

14:00 Falticeni
07:00

07:30 Lugoj 07:30 Bucuresti 07:30 Buzau
07:00

08:50 Tandarei 08:50 Tulcea 08:50 Craiova 08:50 Craiova 08:50 Tandarei
07:00

12:35 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:45 Buhusi
07:05

07:30 Timisoara
07:05

12:35 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:45 Roznov
07:10

07:30 Focsani 07:30 Arad
07:10

08:50 Braila 08:50 Filiasi 08:50 Filiasi
07:10

12:35 Cernavoda
07:15
Euro Michael Tour
07:45 Targu Frumos
07:15

08:50 Galati
07:15
Euro Michael Tour
07:45 Gura Humorului
07:20

07:30 Targu Jiu
07:20

08:50 Rovinari 08:50 Rovinari
07:20

07:30 Marasesti 07:30 Petrosani
07:25

08:50 Tecuci
07:25

12:35 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
07:45 Falticeni
07:30

14:00 Gura Humorului
07:30

07:30 Adjud 07:30 Hateg 07:30 Pitesti
07:30

08:50 Isalnita 08:50 Isalnita
07:30

07:30 Sascut
07:35

08:50 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
07:45 Pascani
07:40

07:30 Calan 07:30 Bacau
07:40

08:50 Targu Carbunesti 08:50 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
07:45 Motca
07:45

07:30 Roman
07:45

08:50 Husi 08:50 Motru 08:50 Motru
07:45

07:30 Vaslui 07:30 Ploiesti 07:30 Hunedoara
07:50

08:50 Resita 08:50 Resita
07:50

08:50 Caransebes 08:50 Caransebes
07:55

12:35 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
07:45 Cristesti
08:00

07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Negresti 07:30 Deva
08:00

08:50 Buzau 08:50 Lugoj 08:50 Lugoj 08:50 Slobozia 08:50 Slobozia
08:00

07:30 Iasi
08:05

08:50 Timisoara 08:50 Timisoara
08:05

07:30 Podu Iloaiei 07:30 Campina
08:10

08:50 Focsani 08:50 Arad 08:50 Bucuresti 08:50 Bucuresti 08:50 Arad
08:10

07:30 Deleni
08:15

08:50 Marasesti
08:15

07:30 Sinaia 07:30 Harlau
08:20

08:50 Targu Jiu 08:50 Targu Jiu
08:20

07:30 Targu Frumos
08:25

08:50 Petrosani 08:50 Adjud 08:50 Petrosani
08:25

12:35 Fagaras
08:30

14:00 Campulung Moldovenesc
08:30

07:30 Predeal 07:30 Simeria 07:30 Pascani
08:30

08:50 Hateg 08:50 Hateg
08:30

12:35 Petrosani
08:35

07:30 Motca
08:35

08:50 Sascut
08:35

07:30 Cristesti 07:30 Orastie
08:40

08:50 Calan 08:50 Calan
08:40

07:30 Timisesti
08:45

08:50 Bacau
08:45

12:35 Poiana Largului
08:50

07:30 Sebes 07:30 Targu Neamt
08:50

08:50 Hunedoara 08:50 Hunedoara
08:50

12:35 Hateg
08:53

12:35 Sibiu
08:55

07:30 Piatra Neamt
08:55

08:50 Roman
08:55

12:35 Hunedoara
09:00

07:30 Lancram 07:30 Brasov 07:30 Bicaz
09:00

08:50 Pitesti 08:50 Deva 08:50 Pitesti 08:50 Deva 08:50 Vaslui
09:00

08:50 Negresti
09:05

07:30 Targu Secuiesc 07:30 Poiana Largului
09:10

08:50 Ramnicu Sarat 08:50 Iasi 08:50 Ramnicu Sarat
09:10

12:35 Sebes
09:15

08:50 Podu Iloaiei
09:15

07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Durau
09:20

08:50 Campina 08:50 Deleni 08:50 Campina
09:20

08:50 Harlau
09:25

12:35 Toplita
09:30

14:00 Vatra Dornei
09:30

07:30 Covasna 07:30 Alba Iulia 07:30 Toplita
09:30

08:50 Targu Frumos 08:50 Sinaia 08:50 Sinaia
09:30

08:50 Pascani
09:35

07:30 Targu Ocna 07:30 Teius 07:30 Morareni
09:40

08:50 Predeal 08:50 Predeal 08:50 Motca
09:40

07:30 Reghin
09:45

08:50 Cristesti
09:45

07:30 Targu Mures 07:30 Onesti 07:30 Aiud
09:50

08:50 Brasov 08:50 Timisesti 08:50 Brasov
09:50

08:50 Dumbrava
09:55

12:35 Deva
10:00
Euro Michael Tour
07:45 Alesd
10:00

07:30 Falticeni 07:30 Comanesti 07:30 Unirea
10:00

08:50 Targu Secuiesc 08:50 Targu Neamt 08:50 Targu Secuiesc
10:00

07:30 Suceava
10:05

08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Piatra Neamt 08:50 Sovata 08:50 Sfantu Gheorghe
10:05

07:30 Moinesti 07:30 Turda 07:30 Dolhasca
10:10

08:50 Covasna 08:50 Covasna 08:50 Bicaz
10:10

07:30 Veresti 07:30 Fagaras
10:20

08:50 Targu Ocna 08:50 Poiana Largului 08:50 Targu Ocna
10:20

07:30 Darabani
10:25

08:50 Durau
10:25

12:35 Reghin
10:30
Euro Michael Tour
07:45 Oradea
10:30

14:00 Bistrita
10:30

07:30 Vestem 07:30 Botosani
10:30

08:50 Onesti 08:50 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
07:45 Campulung Moldovenesc
10:35

08:50 Grinties
10:35

07:30 Gura Humorului
10:40

08:50 Comanesti 08:50 Comanesti
10:40

07:30 Ramnicu Valcea
10:50

08:50 Moinesti 08:50 Moinesti
10:50

07:30 Campulung Moldovenesc
10:55

08:50 Borsec
10:55

07:30 Sibiu 07:30 Iacobeni
11:00

08:50 Simeria 08:50 Fagaras 08:50 Simeria 08:50 Toplita 08:50 Fagaras
11:00

07:30 Vatra Dornei
11:05

08:50 Miercurea Ciuc
11:05

07:30 Miercurea Sibiului 07:30 Prundu Bargaului
11:10

08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Vestem 08:50 Vestem
11:10

07:30 Bistrita 07:30 Sighisoara
11:20

08:50 Orastie 08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Orastie 08:50 Morareni
11:20

12:35 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
07:45 Vatra Dornei
11:30

14:00 Beclean
11:30

07:30 Beclean 07:30 Medias
11:30

08:50 Sibiu 08:50 Sebes 08:50 Sibiu 08:50 Reghin 08:50 Sebes
11:30

08:50 Medias
11:35

07:30 Dej
11:40

08:50 Miercurea Sibiului 08:50 Sighisoara 08:50 Lancram 08:50 Miercurea Sibiului 08:50 Lancram
11:40

07:30 Cluj Napoca
11:45

08:50 Targu Mures
11:45

08:50 Alba Iulia 08:50 Sighisoara 08:50 Alba Iulia 08:50 Sighisoara
11:50

08:50 Falticeni
11:55

07:30 Cluj Napoca
12:00

08:50 Suceava 08:50 Medias 08:50 Medias
12:00

08:50 Dolhasca
12:05

08:50 Teius 08:50 Veresti 08:50 Teius
12:10

07:30 Gilau
12:15

08:50 Darabani
12:15

08:50 Botosani 08:50 Aiud 08:50 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
07:45 Toplita
12:30

14:00 Dej
12:30

08:50 Unirea 08:50 Unirea 08:50 Gura Humorului
12:30

08:50 Turda 08:50 Turda 08:50 Campulung Moldovenesc
12:40

08:50 Iacobeni
12:50
Euro Michael Tour
07:45 Bistrita 07:45 Londra
13:00

08:50 Borsa
13:00

08:50 Vatra Dornei
13:05

08:50 Prundu Bargaului
13:10

08:50 Bistrita
13:15

08:50 Beclean
13:20

08:50 Baia Mare
13:25

12:35 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
07:45 Reghin
13:30

14:00 Cluj Napoca
13:30

07:30 Huedin
13:30

08:50 Dej
13:30

08:50 Cluj Napoca
13:35

08:50 Cluj Napoca
13:40

12:35 Aiud
13:45

08:50 Gilau
13:45

08:50 Huedin
13:50

12:35 Ludus
14:00
Euro Michael Tour
07:45 Beclean
14:00

14:00 Baia Mare
14:00

08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca
14:00

12:35 Turda
14:30

07:30 Negreni
14:50

07:30 Alesd
14:55

12:35 Cluj Napoca
15:00
Euro Michael Tour
07:45 Ludus
15:00

14:00 Huedin
15:00

08:50 Negreni
15:00
Euro Michael Tour
07:45 Turda
15:30

08:50 Piatra Craiului
16:00

08:50 Beius
16:10

14:00 Satu Mare
16:30

12:35 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
07:45 Lille
17:00

14:00 Oradea
17:00

08:50 Alesd
17:00

12:35 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
07:45 Dunkerque 07:45 Huedin
18:00

08:50 Oradea
18:00

07:30 Oradea
18:15

12:35 Oradea
18:30

07:30 Bors
18:30

08:50 Bors
18:30

12:35 Bors
18:45
Euro Michael Tour
07:45 Calais
19:00
Euro Michael Tour
07:45 Bors
19:45

08:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.