la adresa - Mersul autobuzelor Grimsby Anglia

la adresa

Grimsby, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:45
15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda
05:50
13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare
12:10
18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau
17:50
14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau
Sosiri
De la Ora

14:00 Braila
00:00

12:35 Braila
00:10

14:00 Galati
00:30

12:35 Galati
00:40

12:35 Buzau
01:00

14:00 Buzau
01:00

10:50 Tulcea
01:15

10:50 Braila
01:20

12:35 Ramnicu Sarat
01:30

14:00 Ramnicu Sarat
01:30

12:35 Tecuci
01:55

14:00 Tecuci
02:00

10:50 Mangalia
02:00

12:35 Focsani
02:15

14:00 Focsani
02:15

12:35 Adjud
02:45

14:00 Barlad
02:45

12:35 Barlad
03:00

14:00 Adjud
03:00

10:50 Galati 10:50 Constanta
03:00

10:50 Medgidia
03:10

12:35 Husi
03:30

14:00 Husi
03:30

10:50 Ianca
03:30

12:35 Dorohoi
03:35

14:00 Dorohoi
03:35

12:35 Onesti
03:45

14:00 Vaslui
03:45

12:35 Vaslui
04:00

14:00 Bacau
04:00

10:50 Calarasi
04:00

12:35 Comanesti
04:10

10:50 Cernavoda
04:10

12:35 Bucuresti
04:15

10:50 Slobozia
04:15

12:35 Moinesti
04:20

10:50 Harsova
04:20

12:35 Botosani
04:30

14:00 Onesti
04:30

10:50 Faurei
04:30

12:35 Craiova
04:35

12:35 Iasi
04:40

10:50 Tecuci
04:40

14:00 Iasi
04:45

10:50 Barlad
04:50

12:35 Podu Iloaiei
05:00

14:00 Botosani
05:00

10:50 Lehliu
05:00

12:35 Filiasi
05:05

12:35 Ploiesti
05:10

10:50 Tandarei
05:10

12:35 Suceava
05:20

14:00 Podu Iloaiei
05:20

12:35 Bacau
05:30

14:00 Roman
05:30

10:50 Husi
05:30

12:35 Negresti
05:40

10:50 Vaslui
05:40

12:35 Harlau
05:45

14:00 Buhusi
05:45

12:35 Constanta
05:50

12:35 Campina
06:00

14:00 Suceava
06:00

08:50 Giurgiu 08:50 Constanta 08:50 Giurgiu 08:50 Constanta
06:00

10:50 Giurgiu 10:50 Iasi
06:00

12:35 Buhusi
06:05

12:35 Roznov
06:10

14:00 Harlau
06:10

08:50 Turnu Magurele 08:50 Turnu Magurele
06:10

10:50 Podu Iloaiei 10:50 Alexandria
06:10

12:35 Targu Frumos
06:15

14:00 Targu Frumos
06:15

10:50 Turnu Magurele
06:15

12:35 Gura Humorului
06:20

14:00 Piatra Neamt
06:20

08:50 Corabia 08:50 Corabia
06:20

10:50 Caracal 10:50 Harlau
06:20

12:35 Falticeni
06:30

14:00 Ruginoasa
06:30

08:50 Alexandria 08:50 Mangalia 08:50 Mangalia 08:50 Alexandria
06:30

10:50 Slatina (Olt) 10:50 Flamanzi
06:30

12:35 Rovinari
06:35

12:35 Pascani
06:40

14:00 Pascani
06:40

08:50 Medgidia 08:50 Medgidia 08:50 Filiasi 08:50 Filiasi
06:40

10:50 Botosani
06:40

12:35 Motca
06:45

10:50 Saveni
06:45

12:35 Piatra Neamt
06:50

14:00 Targu Neamt
06:50

08:50 Hirsova 08:50 Slatina (Olt) 08:50 Slatina (Olt) 08:50 Hirsova
06:50

10:50 Darabani
06:50

12:35 Roman
06:55

12:35 Cristesti
07:00

14:00 Falticeni
07:00

08:50 Craiova 08:50 Tulcea 08:50 Craiova 08:50 Tandarei 08:50 Tandarei
07:00

10:50 Bucuresti 10:50 Craiova 10:50 Dorohoi
07:00

12:35 Targu Jiu
07:05

12:35 Brasov
07:10

08:50 Filiasi 08:50 Filiasi 08:50 Braila
07:10

10:50 Vanatori 10:50 Filiasi
07:10

12:35 Cernavoda
07:15

08:50 Galati
07:15

08:50 Rovinari 08:50 Rovinari
07:20

10:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:50 Tecuci
07:25

12:35 Fetesti
07:30

14:00 Gura Humorului
07:30

08:50 Isalnita 08:50 Isalnita
07:30

10:50 Pitesti 10:50 Rovinari
07:30

08:50 Barlad
07:35

08:50 Targu Carbunesti 08:50 Targu Carbunesti
07:40

10:50 Resita
07:40

08:50 Motru 08:50 Motru 08:50 Husi
07:45

08:50 Resita 08:50 Resita
07:50

10:50 Caransebes
07:50

08:50 Caransebes 08:50 Caransebes
07:55

12:35 Targu Neamt
08:00

08:50 Lugoj 08:50 Buzau 08:50 Slobozia 08:50 Lugoj 08:50 Slobozia
08:00

10:50 Ramnicu Valcea 10:50 Targu Jiu
08:00

08:50 Timisoara 08:50 Timisoara
08:05

08:50 Bucuresti 08:50 Bucuresti 08:50 Arad 08:50 Focsani 08:50 Arad
08:10

10:50 Bumbesti Jiu 10:50 Targoviste
08:10

08:50 Marasesti
08:15

08:50 Targu Jiu 08:50 Targu Jiu
08:20

10:50 Sinaia 10:50 Petrosani
08:20

08:50 Petrosani 08:50 Adjud 08:50 Petrosani
08:25

12:35 Fagaras
08:30

14:00 Campulung Moldovenesc
08:30

08:50 Hateg 08:50 Hateg
08:30

10:50 Poiana Largului 10:50 Predeal 10:50 Hateg
08:30

12:35 Petrosani
08:35

08:50 Sascut
08:35

10:50 Bicaz
08:35

08:50 Calan 08:50 Calan
08:40

10:50 Campina 10:50 Piatra Neamt 10:50 Hunedoara
08:40

08:50 Bacau
08:45

12:35 Poiana Largului
08:50

08:50 Hunedoara 08:50 Hunedoara
08:50

10:50 Deva 10:50 Urziceni
08:50

12:35 Hateg
08:53

12:35 Sibiu
08:55

08:50 Roman
08:55

12:35 Hunedoara
09:00

08:50 Pitesti 08:50 Deva 08:50 Vaslui 08:50 Deva 08:50 Pitesti
09:00

10:50 Lugoj 10:50 Gheorgheni 10:50 Ploiesti
09:00

08:50 Negresti
09:05

08:50 Ramnicu Sarat 08:50 Iasi 08:50 Ramnicu Sarat
09:10

10:50 Buzau 10:50 Timisoara 10:50 Sovata
09:10

12:35 Sebes
09:15

08:50 Podu Iloaiei
09:15

08:50 Deleni 08:50 Campina 08:50 Campina
09:20

10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Arad
09:20

08:50 Harlau
09:25

12:35 Toplita
09:30

14:00 Vatra Dornei
09:30

08:50 Sinaia 08:50 Sinaia 08:50 Targu Frumos
09:30

10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Chisineu Cris 10:50 Focsani
09:30

08:50 Pascani
09:35

08:50 Predeal 08:50 Motca 08:50 Predeal
09:40

10:50 Odorheiu Secuiesc 10:50 Marasesti
09:40

08:50 Cristesti
09:45

08:50 Brasov 08:50 Timisesti 08:50 Brasov
09:50

10:50 Salonta 10:50 Adjud 10:50 Toplita
09:50

08:50 Dumbrava
09:55

12:35 Deva
10:00

08:50 Targu Neamt 08:50 Targu Secuiesc 08:50 Targu Secuiesc
10:00

10:50 Bacau 10:50 Gilau 10:50 Reghin
10:00

08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Sovata 08:50 Piatra Neamt
10:05

08:50 Covasna 08:50 Bicaz 08:50 Covasna
10:10

10:50 Onesti 10:50 Roman
10:10

10:50 Targu Frumos
10:15

08:50 Poiana Largului 08:50 Targu Ocna 08:50 Targu Ocna
10:20

10:50 Moinesti 10:50 Pascani
10:20

08:50 Durau
10:25

12:35 Reghin
10:30

14:00 Bistrita
10:30

08:50 Onesti 08:50 Onesti
10:30

10:50 Comanesti 10:50 Motca
10:30

08:50 Grinties
10:35

08:50 Comanesti 08:50 Comanesti
10:40

10:50 Targu Neamt 10:50 Covasna
10:40

08:50 Moinesti 08:50 Moinesti
10:50

10:50 Falticeni 10:50 Targu Secuiesc
10:50

08:50 Borsec
10:55

10:50 Suceava
10:55

08:50 Simeria 08:50 Fagaras 08:50 Fagaras 08:50 Simeria 08:50 Toplita
11:00

10:50 Brasov 10:50 Radauti
11:00

08:50 Miercurea Ciuc
11:05

10:50 Gura Humorului
11:05

08:50 Vestem 08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Vestem
11:10

10:50 Fagaras 10:50 Campulung Moldovenesc
11:10

08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Morareni 08:50 Orastie 08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Orastie
11:20

10:50 Vatra Dornei 10:50 Sibiu
11:20

10:50 Sebes
11:25

12:35 Alba Iulia
11:30

14:00 Beclean
11:30

08:50 Sibiu 08:50 Sibiu 08:50 Sebes 08:50 Sebes 08:50 Reghin
11:30

10:50 Alba Iulia 10:50 Prundu Bargaului
11:30

08:50 Medias
11:35

10:50 Teius
11:35

08:50 Miercurea Sibiului 08:50 Lancram 08:50 Lancram 08:50 Sighisoara 08:50 Miercurea Sibiului
11:40

10:50 Aiud 10:50 Nasaud
11:40

08:50 Targu Mures
11:45

10:50 Bistrita
11:45

08:50 Alba Iulia 08:50 Sighisoara 08:50 Sighisoara 08:50 Alba Iulia
11:50

10:50 Targu Mures
11:50

08:50 Falticeni
11:55

10:50 Beclean
11:55

08:50 Medias 08:50 Medias 08:50 Suceava
12:00

10:50 Turda 10:50 Dej
12:00

08:50 Dolhasca
12:05

08:50 Teius 08:50 Teius 08:50 Veresti
12:10

08:50 Darabani
12:15

08:50 Aiud 08:50 Botosani 08:50 Aiud
12:20

14:00 Dej
12:30

08:50 Unirea 08:50 Gura Humorului 08:50 Unirea
12:30

10:50 Gherla
12:30

08:50 Turda 08:50 Turda 08:50 Campulung Moldovenesc
12:40

08:50 Iacobeni
12:50

08:50 Borsa
13:00

08:50 Vatra Dornei
13:05

08:50 Prundu Bargaului
13:10

08:50 Bistrita
13:15

08:50 Beclean
13:20

08:50 Baia Mare
13:25

12:35 Targu Mures
13:30

14:00 Cluj Napoca
13:30

08:50 Dej
13:30

10:50 Cluj Napoca
13:30

08:50 Cluj Napoca
13:35

08:50 Cluj Napoca
13:40

12:35 Aiud
13:45

08:50 Gilau
13:45

08:50 Huedin
13:50

10:50 Bontida
13:50

12:35 Ludus
14:00

14:00 Baia Mare
14:00

08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca
14:00

10:50 Baia Mare
14:00

10:50 Satu Mare
14:10

10:50 Zalau
14:20

12:35 Turda
14:30

10:50 Huedin
14:30

12:35 Cluj Napoca
15:00

14:00 Huedin
15:00

08:50 Negreni
15:00

08:50 Piatra Craiului
16:00

08:50 Beius
16:10

14:00 Satu Mare
16:30

12:35 Huedin
17:00

14:00 Oradea
17:00

08:50 Alesd
17:00

10:50 Alesd
17:40

12:35 Alesd
18:00

08:50 Oradea
18:00

10:50 Oradea
18:00

12:35 Oradea
18:30

08:50 Bors
18:30

12:35 Bors
18:45

08:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.