Stop 24 Service - CT21 4BL - Mersul autobuzelor Folkestone Anglia

Stop 24 Service - CT21 4BL

Folkestone, Anglia

Plecări
Ora Către
05:50
21:55 Botosani 22:15 Vaslui 02:15 Fetesti 22:35 Barlad 12:30 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 15:10 Aiud 23:40 Craiova 16:35 Deva 19:25 Petrosani 19:00 Poiana Largului 02:30 Cernavoda 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 09:00 Bors 22:40 Adjud 13:30 Cluj Napoca 23:30 Buzau 16:00 Targu Mures 22:55 Filiasi 17:30 Toplita 18:30 Hateg 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 09:30 Oradea 22:45 Focsani 14:30 Turda 00:00 Galati 16:10 Alba Iulia 21:33 Rovinari 17:40 Sebes 16:25 Hunedoara 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 10:30 Alesd 22:50 Tecuci 15:00 Ludus 00:30 Braila 16:30 Reghin 20:05 Targu Jiu 18:10 Sibiu 04:30 Constanta 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti
06:55
11:30 Budapesta 06:30 Linz 13:30 Lille 18:30 Koln 13:20 Arad 09:00 Viena 14:30 Bruxelles 20:30 Frankfurt 01:50 Regensburg 11:30 Dunkerque 16:30 Liege 22:30 Wurzburg 04:15 Passau 12:30 Calais 17:30 Aachen 00:30 Nurnberg
10:00
20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 18:50 Hunedoara 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 02:00 Nurnberg 20:45 Drobeta Turnu Severin 20:00 Aachen 00:00 Turceni 15:00 Calais 03:00 Babeni 05:00 Passau 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 21:00 Sibiu 16:45 Lipova 19:30 Calan 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 01:00 Wurzburg 20:00 Orsova 19:00 Liege 17:30 Timisoara 14:00 Dunkerque 06:30 Bucuresti 04:00 Regensburg 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 21:30 Avrig 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 23:00 Frankfurt 18:30 Caransebes 17:00 Bruxelles 22:30 Targu Jiu 08:00 Viena 06:00 Pitesti 11:00 Budapesta 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 18:30 Deva 21:00 Petrosani 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 21:00 Koln 23:10 Pesteana Jiu 16:00 Lille 23:00 Balteni 06:00 Linz 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari
10:00
20:30 Teius 18:30 Deva 20:00 Hateg 03:15 Babeni 17:30 Timisoara 20:00 Orsova 22:40 Rovinari 23:45 Filiasi 03:00 Bals 20:00 Orsova 06:00 Ploiesti 18:30 Caransebes 23:00 Balteni 02:30 Nurnberg 19:20 Orastie 16:45 Lipova 20:00 Aachen 15:00 Calais 06:45 Passau 19:00 Orastie 17:40 Deva 22:00 Gherla 20:00 Alba Iulia 17:45 Savarsin 21:00 Petrosani 02:45 Dragasani 01:30 Bals 20:45 Drobeta Turnu Severin 23:00 Balteni 00:01 Turceni 02:00 Craiova 21:00 Motru 05:30 Bucuresti 20:30 Drobeta Turnu Severin 17:00 Timisoara 01:00 Wurzburg 19:40 Sebes 19:00 Simeria 19:00 Liege 14:00 Dunkerque 04:30 Regensburg 18:30 Simeria 22:30 Bistrita 21:50 Cluj Napoca 16:45 Lipova 16:45 Lipova 04:00 Calimanesti 02:15 Ganeasa 00:00 Craiova 21:30 Motru 23:10 Pesteana Jiu 23:30 Pesteana Jiu 01:00 Filiasi 07:00 Ramnicu Sarat 05:00 Pitesti 22:30 Rovinari 07:30 Focsani 23:00 Frankfurt 21:00 Sibiu 18:00 Deva 17:00 Bruxelles 11:00 Viena 13:00 Budapesta 17:00 Savarsin 22:20 Beclean 21:30 Turda 18:45 Hunedoara 19:30 Calan 03:45 Ramnicu Valcea 18:00 Lugoj 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 23:25 Turceni 03:40 Ganeasa 22:00 Targu Jiu 06:30 Buzau 04:00 Slatina (Olt) 18:00 Lugoj 22:50 Fagaras 23:59 Brasov 21:00 Koln 22:00 Avrig 17:20 Savarsin 16:00 Lille 09:00 Linz 14:00 Arad 19:30 Sebes 22:10 Dej 21:10 Aiud
21:00
18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei
Sosiri
De la Ora

20:30 Piatra Neamt 20:30 Roman
00:00

09:30 Craiova 11:30 Koln 17:30 Regensburg
00:00

16:16 Ramnicu Valcea 15:00 Bistrita 09:30 Targu Jiu 02:34 Deva
00:01

09:00 Petrosani 15:00 Bistrita 15:00 Bucuresti 15:00 Craiova
00:01

00:30 Braila
00:10

15:00 Ganeasa
00:15

16:16 Babeni
00:31

00:30 Galati
00:40

09:30 Filiasi
00:40

15:00 Pitesti
00:40

20:30 Iasi
00:45

16:16 Wurzburg
00:46

00:30 Buzau
01:00

20:30 Targu Neamt 20:30 Braila
01:00

15:00 Beclean 17:30 Nurnberg 09:30 Motru
01:00

09:00 Hateg 15:00 Beclean 09:00 Liege
01:00

16:16 Dragasani
01:01

09:30 Turceni
01:10

15:00 Slatina (Olt)
01:10

15:00 Filiasi
01:15

09:30 Pesteana Jiu
01:20

00:30 Ramnicu Sarat
01:30

20:30 Poiana Largului 20:30 Galati
01:30

09:30 Liege 11:30 Aachen
01:30

16:16 Ganeasa
01:31

15:00 Bals 02:34 Savarsin
01:40

09:30 Balteni
01:45

09:00 Calan 15:00 Ganeasa
01:45

00:30 Tecuci
01:55

20:30 Buzau
02:00

09:30 Drobeta Turnu Severin 17:30 Wurzburg 15:00 Craiova 15:00 Dej 15:00 Frankfurt
02:00

09:00 Bruxelles 15:00 Turceni 15:00 Dej 15:00 Frankfurt
02:00

09:30 Rovinari
02:10

15:00 Bals
02:10

00:30 Focsani
02:15

02:34 Lipova
02:20

20:30 Ramnicu Sarat
02:30

09:30 Bruxelles
02:30

09:30 Targu Jiu
02:40

00:30 Adjud
02:45

15:00 Craiova
02:55

16:16 Bals
02:56

00:30 Barlad
03:00

20:30 Tecuci
03:00

09:30 Orsova
03:00

09:00 Lille
03:00

09:30 Motru
03:10

15:00 Pesteana Jiu
03:10

20:30 Focsani
03:15

15:00 Filiasi
03:15

09:00 Hunedoara
03:15

16:16 Frankfurt 16:16 Craiova
03:16

15:00 Filiasi
03:20

00:30 Husi
03:30

15:00 Gherla 11:30 Liege 09:30 Lille 15:00 Koln
03:30

15:00 Koln
03:30

00:30 Dorohoi
03:35

02:34 Arad
03:35

00:30 Onesti
03:45

20:30 Adjud
03:45

15:00 Turceni
03:45

09:30 Drobeta Turnu Severin
03:50

15:00 Turceni
03:55

00:30 Vaslui
04:00

20:30 Barlad
04:00

15:00 Pesteana Jiu
04:00

15:00 Brasov 15:00 Balteni
04:00

00:30 Comanesti
04:10

15:00 Balteni
04:10

00:30 Bucuresti
04:15

09:00 Deva
04:15

00:30 Moinesti
04:20

15:00 Rovinari
04:20

15:00 Gherla
04:20

09:30 Orsova
04:25

00:30 Botosani
04:30

20:30 Targu Mures 20:30 Husi
04:30

17:30 Frankfurt 15:00 Cluj Napoca 09:30 Caransebes 11:30 Bruxelles
04:30

15:00 Pesteana Jiu
04:30

16:16 Filiasi
04:31

00:30 Craiova
04:35

20:30 Dorohoi
04:35

00:30 Iasi
04:40

20:30 Dej 20:30 Onesti
04:45

16:16 Koln
04:46

09:30 Caransebes
04:55

00:30 Podu Iloaiei
05:00

20:30 Vaslui
05:00

15:00 Aachen 15:00 Targu Jiu 09:30 Lugoj
05:00

09:00 Calais 15:00 Fagaras 15:00 Cluj Napoca 15:00 Aachen
05:00

00:10 Giurgiu 00:10 Giurgiu
05:00

16:16 Turceni
05:01

00:30 Filiasi
05:05

00:30 Ploiesti
05:10

20:30 Comanesti
05:10

15:00 Balteni
05:10

00:10 Turnu Magurele 00:10 Turnu Magurele
05:10

20:30 Gherla
05:15

16:16 Pesteana Jiu
05:16

00:30 Suceava
05:20

20:30 Moinesti
05:20

15:00 Rovinari
05:20

00:10 Corabia 00:10 Corabia
05:20

16:16 Balteni
05:26

00:30 Bacau
05:30

20:30 Botosani
05:30

09:30 Lugoj 11:30 Lille 09:30 Calais
05:30

09:00 Savarsin
05:30

00:10 Alexandria 00:10 Braila 00:10 Alexandria
05:30

02:34 Budapesta
05:35

00:10 Galati
05:35

16:16 Rovinari
05:36

00:30 Negresti
05:40

00:10 Slatina (Olt) 00:10 Slatina (Olt)
05:40

00:30 Harlau
05:45

20:30 Apahida
05:45

15:00 Turda
05:45

00:30 Constanta
05:50

15:00 Avrig 15:00 Turda
05:50

15:00 Rovinari
05:55

00:30 Campina
06:00

20:30 Podu Iloaiei
06:00

17:30 Koln 09:30 Timisoara 15:00 Motru
06:00

15:00 Aiud 09:00 Dunkerque
06:00

00:10 Constanta 00:10 Constanta 00:10 Craiova 00:10 Craiova
06:00

00:30 Buhusi
06:05

00:10 Mangalia 00:10 Mangalia
06:05

00:30 Roznov
06:10

09:30 Timisoara
06:10

00:10 Filiasi 00:10 Filiasi
06:10

00:30 Targu Frumos
06:15

00:10 Medgidia 00:10 Medgidia
06:15

16:16 Aachen 16:16 Targu Jiu
06:16

00:30 Gura Humorului
06:20

20:30 Suceava
06:20

00:10 Hirsova 00:10 Rovinari 00:10 Rovinari 00:10 Hirsova
06:20

15:00 Targu Jiu
06:25

00:10 Tandarei 00:10 Tandarei
06:25

00:30 Falticeni
06:30

20:30 Bacau
06:30

09:30 Dunkerque 15:00 Aiud
06:30

15:00 Sibiu 15:00 Teius 15:00 Targu Jiu
06:30

00:10 Isalnita 00:10 Slobozia 00:10 Slobozia 00:10 Isalnita
06:30

02:34 Viena
06:34

00:30 Rovinari
06:35

00:30 Pascani
06:40

20:30 Negresti
06:40

00:10 Tecuci 00:10 Targu Carbunesti 00:10 Targu Carbunesti
06:40

00:30 Motca
06:45

20:30 Harlau
06:45

15:00 Teius 15:00 Petrosani
06:45

15:00 Petrosani 09:00 Lipova
06:45

00:10 Motru 00:10 Barlad 00:10 Motru
06:45

00:30 Piatra Neamt
06:50

00:10 Resita 00:10 Resita 00:10 Husi
06:50

00:30 Roman
06:55

15:00 Motru
06:55

00:10 Caransebes 00:10 Caransebes
06:55

00:30 Cristesti
07:00

20:30 Cluj Napoca
07:00

15:00 Alba Iulia 09:30 Arad 15:00 Drobeta Turnu Severin 15:00 Liege
07:00

15:00 Liege 15:00 Sebes 15:00 Alba Iulia
07:00

00:10 Buzau 00:10 Bucuresti 00:10 Lugoj 00:10 Bucuresti 00:10 Lugoj
07:00

00:30 Targu Jiu
07:05

20:30 Buhusi
07:05

00:10 Timisoara 00:10 Timisoara
07:05

00:30 Brasov
07:10

20:30 Roznov
07:10

00:10 Focsani 00:10 Arad 00:10 Arad
07:10

00:30 Cernavoda
07:15

20:30 Targu Frumos
07:15

16:16 Motru
07:16

20:30 Gura Humorului
07:20

15:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

00:10 Targu Jiu 00:10 Targu Jiu
07:20

00:10 Petrosani 00:10 Marasesti 00:10 Petrosani
07:25

00:30 Fetesti
07:30

20:30 Falticeni
07:30

15:00 Sebes 17:30 Aachen 11:30 Calais
07:30

00:10 Pitesti 00:10 Adjud 00:10 Hateg 00:10 Pitesti 00:10 Hateg
07:30

02:34 Linz
07:34

00:10 Sascut
07:35

20:30 Pascani
07:40

00:10 Bacau 00:10 Calan 00:10 Calan
07:40

20:30 Motca
07:45

15:00 Hateg
07:45

15:00 Hateg 15:00 Motru
07:45

00:10 Roman
07:45

15:00 Sebes
07:50

00:10 Ploiesti 00:10 Hunedoara 00:10 Vaslui 00:10 Hunedoara 00:10 Ploiesti
07:50

00:30 Targu Neamt
08:00

20:30 Cristesti
08:00

15:00 Calan 15:00 Bruxelles 15:00 Orsova
08:00

15:00 Orastie 15:00 Orastie 15:00 Orsova 15:00 Bruxelles
08:00

00:10 Deva 00:10 Ramnicu Sarat 00:10 Negresti 00:10 Ramnicu Sarat 00:10 Deva
08:00

00:10 Iasi
08:05

00:10 Podu Iloaiei 00:10 Campina 00:10 Campina
08:10

15:00 Hunedoara 15:00 Orastie
08:15

00:10 Deleni
08:15

16:16 Drobeta Turnu Severin 16:16 Liege
08:16

00:10 Sinaia 00:10 Harlau 00:10 Sinaia
08:20

00:10 Targu Frumos
08:25

00:30 Fagaras
08:30

11:30 Dunkerque
08:30

15:00 Simeria 15:00 Calan
08:30

00:10 Pascani 00:10 Simeria 00:10 Predeal 00:10 Simeria 00:10 Predeal
08:30

02:34 Passau
08:34

00:30 Petrosani
08:35

00:10 Motca
08:35

00:10 Cristesti 00:10 Orastie 00:10 Orastie
08:40

15:00 Simeria
08:45

00:10 Timisesti
08:45

00:30 Poiana Largului
08:50

00:10 Sebes 00:10 Sebes 00:10 Targu Neamt
08:50

00:30 Hateg
08:53

00:30 Sibiu
08:55

00:10 Piatra Neamt
08:55

00:30 Hunedoara
09:00

11:30 Arad 09:30 Focsani 15:00 Deva 15:00 Deva 15:00 Lille
09:00

15:00 Drobeta Turnu Severin 15:00 Lille 15:00 Simeria 15:00 Deva
09:00

00:10 Brasov 00:10 Bicaz 00:10 Brasov 00:10 Lancram 00:10 Lancram
09:00

00:10 Poiana Largului 00:10 Targu Secuiesc 00:10 Targu Secuiesc
09:10

00:30 Sebes
09:15

15:00 Caransebes
09:15

16:16 Bruxelles 16:16 Orsova
09:16

00:10 Sfantu Gheorghe 00:10 Sfantu Gheorghe 00:10 Durau
09:20

00:30 Toplita
09:30

17:30 Liege 09:30 Ramnicu Sarat 15:00 Caransebes
09:30

00:10 Alba Iulia 00:10 Covasna 00:10 Alba Iulia 00:10 Toplita 00:10 Covasna
09:30

00:10 Targu Ocna 00:10 Teius 00:10 Morareni 00:10 Targu Ocna 00:10 Teius
09:40

02:34 Regensburg
09:45

00:10 Reghin
09:45

00:10 Onesti 00:10 Aiud 00:10 Targu Mures 00:10 Onesti 00:10 Aiud
09:50

00:30 Deva
10:00

20:30 Alesd
10:00

15:00 Lugoj
10:00

15:00 Hunedoara 15:00 Deva 15:00 Orsova 09:00 Arad
10:00

00:10 Comanesti 00:10 Unirea 00:10 Falticeni 00:10 Comanesti 00:10 Unirea
10:00

00:10 Suceava
10:05

00:10 Dolhasca 00:10 Turda 00:10 Moinesti 00:10 Turda 00:10 Moinesti
10:10

16:16 Lille
10:16

00:10 Fagaras 00:10 Fagaras 00:10 Veresti
10:20

00:10 Darabani
10:25

00:30 Reghin
10:30

20:30 Oradea
10:30

17:30 Bruxelles 02:34 Nurnberg 09:30 Budapesta
10:30

15:00 Savarsin
10:30

00:10 Botosani 00:10 Vestem 00:10 Vestem
10:30

20:30 Campulung Moldovenesc
10:35

15:00 Savarsin 15:00 Savarsin
10:40

00:10 Gura Humorului
10:40

16:16 Caransebes
10:46

15:00 Caransebes
10:50

00:10 Ramnicu Valcea 00:10 Ramnicu Valcea
10:50

15:00 Lugoj
10:55

00:10 Campulung Moldovenesc
10:55

15:00 Calais 09:30 Ploiesti 02:34 Wurzburg 15:00 Timisoara
11:00

09:00 Budapesta 15:00 Savarsin 15:00 Deva 15:00 Calais
11:00

00:10 Sibiu 00:10 Iacobeni 00:10 Sibiu
11:00

00:10 Vatra Dornei
11:05

00:10 Prundu Bargaului 00:10 Miercurea Sibiului 00:10 Miercurea Sibiului
11:10

16:16 Lugoj
11:16

15:00 Lipova 15:00 Lipova
11:20

00:10 Sighisoara 00:10 Bistrita 00:10 Sighisoara
11:20

00:30 Alba Iulia
11:30

20:30 Vatra Dornei
11:30

17:30 Lille
11:30

00:10 Medias 00:10 Beclean 00:10 Medias
11:30

00:10 Dej
11:40

00:10 Cluj Napoca
11:45

15:00 Lipova
11:55

09:30 Bucuresti 15:00 Dunkerque
12:00

09:00 Viena 15:00 Dunkerque
12:00

00:10 Cluj Napoca
12:00

15:00 Lugoj
12:10

15:00 Savarsin
12:15

00:10 Gilau
12:15

16:16 Timisoara 16:16 Calais
12:16

20:30 Toplita
12:30

15:00 Arad 11:30 Budapesta 09:30 Viena
12:30

15:00 Lipova
12:45

20:30 Bistrita
13:00

09:30 Pitesti
13:00

09:00 Linz
13:00

15:00 Timisoara
13:10

16:16 Dunkerque
13:16

00:30 Targu Mures
13:30

20:30 Reghin
13:30

09:30 Linz 02:34 Frankfurt 17:30 Calais
13:30

15:00 Lipova
13:30

00:10 Huedin
13:30

15:00 Timisoara
13:35

00:30 Aiud
13:45

16:16 Arad
13:46

00:30 Ludus
14:00

20:30 Beclean
14:00

09:30 Slatina (Olt)
14:00

09:00 Passau
14:00

00:30 Turda
14:30

11:30 Viena 09:30 Passau 17:30 Dunkerque
14:30

00:10 Negreni
14:50

00:10 Alesd
14:55

00:30 Cluj Napoca
15:00

20:30 Ludus
15:00

17:30 Arad
15:00

02:34 Koln
15:04

09:30 Ganeasa
15:15

20:30 Turda
15:30

11:30 Linz
15:30

09:00 Regensburg
15:30

09:30 Regensburg 15:00 Budapesta
16:00

15:00 Arad
16:00

11:30 Passau 09:30 Constanta
16:30

09:00 Nurnberg
16:30

02:34 Aachen
16:34

09:30 Bals
16:40

09:30 Murfatlar
16:50

00:30 Huedin
17:00

20:30 Lille
17:00

09:30 Nurnberg 09:30 Craiova
17:00

15:00 Budapesta
17:00

09:30 Medgidia
17:10

16:16 Budapesta
17:16

09:00 Wurzburg
17:30

09:30 Cernavoda
17:35

00:30 Alesd
18:00

20:30 Dunkerque 20:30 Huedin
18:00

11:30 Regensburg 09:30 Wurzburg 09:30 Fetesti 15:00 Viena
18:00

15:00 Focsani 15:00 Viena
18:00

15:00 Calimanesti
18:10

09:30 Filiasi
18:15

00:10 Oradea
18:15

00:30 Oradea
18:30

17:30 Budapesta
18:30

00:10 Bors
18:30

02:34 Liege
18:34

00:30 Bors
18:45

09:30 Turceni
18:45

20:30 Calais
19:00

02:34 Brasov 15:00 Linz 09:30 Pesteana Jiu 09:30 Bucuresti 11:30 Nurnberg
19:00

15:00 Linz 15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Ramnicu Valcea
19:00

09:30 Balteni
19:10

16:16 Viena
19:16

09:30 Rovinari
19:20

02:34 Bruxelles
19:34

20:30 Bors
19:45

02:34 Fagaras 15:00 Passau 11:30 Wurzburg 09:30 Pitesti
20:00

15:00 Buzau 09:00 Frankfurt 15:00 Passau
20:00

15:00 Babeni
20:15

16:16 Linz
20:16

17:30 Viena 09:30 Frankfurt
20:30

02:34 Lille
20:34

02:34 Avrig
20:45

09:30 Slatina (Olt)
21:00

02:34 Sibiu
21:15

16:16 Passau
21:16

15:00 Regensburg 17:30 Linz
21:30

15:00 Regensburg 09:00 Koln
21:30

02:34 Calais
21:34

15:00 Dragasani
21:45

09:30 Ganeasa
21:55

09:30 Koln
22:00

15:00 Ganeasa
22:00

15:00 Calimanesti
22:15

17:30 Passau 02:34 Sebes 15:00 Nurnberg 11:30 Frankfurt
22:30

15:00 Nurnberg
22:30

02:34 Dunkerque
22:40

15:00 Ramnicu Valcea
22:45

15:00 Ploiesti
22:45

16:16 Regensburg
22:46

15:00 Bals 09:00 Aachen
23:00

09:30 Bals
23:10

02:34 Orastie 15:00 Babeni
23:15

09:30 Aachen 15:00 Wurzburg 02:34 Simeria
23:30

15:00 Wurzburg
23:30

16:16 Calimanesti
23:31

15:00 Dragasani
23:45

16:16 Nurnberg
23:46

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.