La adresa - Mersul autobuzelor Folkestone Anglia

La adresa

Folkestone, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:10
00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud
13:30 Danytur
16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 04:00 Viena 10:00 Zlatna 17:30 Negresti 19:20 Harlau 06:00 Onesti 17:00 Bicaz 14:00 Sighisoara 13:00 Sibiu 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 19:20 Galati 09:30 Abrud 18:00 Vaslui 19:00 Cotnari 15:30 Targu Secuiesc 16:00 Praid 13:40 Targu Mures 11:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 19:40 Braila 09:00 Brad 17:00 Roman 18:00 Girov 15:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Fagaras 13:00 Ludus 10:00 Deva 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:30 Barlad 10:30 Alba Iulia 19:00 Husi 08:00 Arad 16:30 Bacau 17:30 Piatra Neamt 14:30 Brasov 13:30 Avrig 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani
13:30 Danytur
23:15 Dover
20:45
21:00 Dover
22:10
14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia
Sosiri
De la Ora

18:30 Constanta
00:05

18:30 Mangalia
00:10

18:30 Medgidia
00:15

18:30 Tulcea
00:20

18:30 Cernavoda
00:30

18:30 Giurgiu
01:00

18:30 Alexandria
01:10

18:30 Fetesti
01:20

18:30 Braila
01:30

18:30 Calarasi
02:00

18:30 Galati
02:30

18:30 Slobozia
03:00

18:30 Tecuci
03:10

18:30 Barlad
03:30
Danytur
02:00 Schwechat 02:00 Schwechat
03:50

18:30 Husi
03:50

18:30 Bucuresti
04:00

18:30 Vaslui
04:20

18:30 Urziceni
04:30

18:30 Buzau
04:40

18:30 Ramnicu Sarat
04:50
Danytur
02:00 Braila 02:00 Braila 02:00 Focsani
05:00

18:30 Focsani
05:00

18:30 Iasi
05:10
Danytur
02:00 Tecuci
05:20
Danytur
02:00 Galati 02:00 Galati
05:30
Danytur
02:00 Marasesti
05:40

18:30 Targu Frumos
05:40
Danytur
02:00 Barlad 02:00 Saveni 02:00 Adjud 02:00 Barlad
06:00

18:30 Harlau
06:00
Danytur
02:00 Husi 02:00 Husi
06:10

18:30 Roman
06:10

18:30 Adjud
06:15
Danytur
02:00 Botosani
06:30

18:30 Bacau
06:30

18:30 Slatina (Olt)
06:40

07:00 Dover
06:45

18:30 Radauti
06:45

18:30 Dorohoi
06:50

18:30 Drobeta Turnu Severin
06:55
Danytur
02:00 Vaslui 02:00 Iasi 02:00 Harlau 02:00 Vaslui
07:00

18:30 Targoviste
07:00

18:30 Pitesti
07:05

18:30 Ploiesti
07:10
Danytur
02:00 Cotnari
07:15

18:30 Targu Neamt
07:15

18:30 Buhusi
07:20

18:30 Roznov
07:25
Danytur
02:00 Targu Frumos 02:00 Suceava
07:30

18:30 Piatra Neamt
07:30
Danytur
02:00 Pascani 02:00 Negresti 02:00 Negresti 02:00 Targu Ocna
08:00

18:30 Onesti
08:00

18:30 Botosani
08:10

18:30 Pascani
08:20

18:30 Craiova
08:30

18:30 Falticeni
08:40
Danytur
02:00 Comanesti 02:00 Roman 02:00 Roman
09:00

18:30 Suceava
09:00

18:30 Filiasi
09:15
Danytur
02:00 Girov
09:20

18:30 Targu Secuiesc
09:30

18:30 Brasov
09:40

18:30 Bicaz
09:50
Danytur
02:00 Bacau 02:00 Miercurea Ciuc 02:00 Piatra Neamt 02:00 Bacau 02:00 Gura Humorului 02:00 Targu Neamt
10:00

18:30 Ramnicu Valcea
10:00

18:30 Gura Humorului
10:10

18:30 Moinesti
10:20
Danytur
02:00 Bicaz
10:30

18:30 Fagaras
10:30

18:30 Comanesti
10:40

18:30 Targu Jiu
10:50
Danytur
02:00 Campulung Moldovenesc 02:00 Onesti 02:00 Odorheiu Secuiesc 02:00 Onesti
11:00

18:30 Campulung Moldovenesc
11:00

18:30 Targu Ocna
11:10

18:30 Gheorgheni
11:20

18:30 Reghin
11:30

18:30 Toplita
11:40

18:30 Sighisoara
11:50
Danytur
02:00 Vatra Dornei 02:00 Targu Secuiesc 02:00 Medias 02:00 Praid 02:00 Targu Secuiesc
12:00

18:30 Orastie
12:00

18:30 Deva
12:10

18:30 Caransebes
12:20

18:30 Targu Mures
12:30

18:30 Vatra Dornei
12:40

18:30 Resita
12:50

18:30 Blaj
12:55
Danytur
02:00 Blaj 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Reghin 02:00 Sfantu Gheorghe
13:00

18:30 Sibiu
13:00

18:30 Medias
13:10

18:30 Sebes
13:20

18:30 Alba Iulia
13:30
Danytur
02:00 Brasov 02:00 Fagaras 02:00 Teius 02:00 Brasov
14:00

18:30 Bistrita
14:00

18:30 Lugoj
14:20

18:30 Aiud
14:40
Danytur
02:00 Sighisoara 02:00 Avrig 02:00 Alba Iulia 02:00 Sighisoara
15:00

18:30 Beclean
15:00

18:30 Dej
15:15

18:30 Turda
15:20
Danytur
02:00 Sibiu
15:30

18:30 Gherla
15:45
Danytur
02:00 Dej 02:00 Bistrita 02:00 Targu Mures 02:00 Zlatna 02:00 Targu Mures
16:00

18:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
02:00 Ludus 02:00 Sebes 02:00 Ludus
16:30

18:30 Timisoara
16:30

18:30 Huedin
16:45
Danytur
02:00 Abrud 02:00 Campia Turzii 02:00 Campia Turzii 02:00 Nasaud
17:00

18:30 Arad
17:00

18:30 Oradea
17:15

18:30 Nadlac
17:20
Danytur
02:00 Beclean 02:00 Turda 02:00 Turda
17:30
Danytur
02:00 Gherla 02:00 Zalau 02:00 Deva 02:00 Cluj Napoca 02:00 Brad 02:00 Cluj Napoca
18:00
Danytur
02:00 Dover
18:10
Danytur
02:00 Floresti 02:00 Floresti
18:30
Danytur
02:00 Gilau 02:00 Gilau
19:00
Danytur
02:00 Huedin 02:00 Huedin
20:00
Danytur
02:00 Alesd 02:00 Alesd
21:00
Danytur
02:00 Oradea 02:00 Oradea 02:00 Oradea 02:00 Arad 02:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.