la adresa - Mersul autobuzelor Exeter Anglia

la adresa

Exeter, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:55
20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti
13:20
09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare
13:20
19:00 Londra
16:00
19:00 Londra
20:45
02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin
20:50
08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 12:20 Resita 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 12:25 Motru 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj
Sosiri
De la Ora

06:40 Piatra Neamt 06:40 Roman
00:00

12:00 Braila 12:00 Braila
00:00

04:10 Constanta
00:05

10:55 Braila
00:10

04:10 Mangalia
00:10

04:10 Medgidia
00:15

04:10 Tulcea
00:20

12:00 Galati 12:00 Galati
00:30

04:10 Cernavoda
00:30

10:55 Galati
00:40

06:40 Iasi
00:45

10:55 Buzau
01:00

06:40 Targu Neamt 06:40 Braila
01:00

12:00 Buzau 12:00 Buzau
01:00

04:10 Giurgiu
01:00

04:10 Alexandria
01:10

04:10 Fetesti
01:20

10:55 Ramnicu Sarat
01:30

06:40 Poiana Largului 06:40 Galati
01:30

12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Ramnicu Sarat
01:30

04:10 Braila
01:30

10:55 Tecuci
01:55

06:40 Buzau
02:00

12:00 Tecuci 12:00 Tecuci
02:00

04:10 Calarasi
02:00

10:55 Focsani
02:15

12:00 Focsani 12:00 Focsani
02:15

06:40 Ramnicu Sarat
02:30

04:10 Galati
02:30

10:55 Adjud
02:45

12:00 Barlad 12:00 Barlad
02:45

10:55 Barlad
03:00

06:40 Tecuci
03:00

12:00 Adjud 12:00 Adjud
03:00

04:10 Slobozia
03:00

04:10 Tecuci
03:10

06:40 Focsani
03:15

10:55 Husi
03:30

12:00 Husi 12:00 Husi
03:30

04:10 Barlad
03:30

10:55 Dorohoi
03:35

12:00 Dorohoi 12:00 Dorohoi
03:35

10:55 Onesti
03:45

06:40 Adjud
03:45

12:00 Vaslui 12:00 Vaslui
03:45

04:10 Husi
03:50

10:55 Vaslui
04:00

06:40 Barlad
04:00

12:00 Bacau 12:00 Bacau
04:00

12:00 Londra
04:00

04:10 Bucuresti
04:00

10:55 Comanesti
04:10

10:55 Bucuresti
04:15

10:55 Moinesti
04:20

04:10 Vaslui
04:20

10:55 Botosani
04:30

06:40 Targu Mures 06:40 Husi
04:30

12:00 Onesti 12:00 Onesti
04:30

04:10 Urziceni
04:30

10:55 Craiova
04:35

06:40 Dorohoi
04:35

10:55 Iasi
04:40

04:10 Buzau
04:40

06:40 Dej 06:40 Onesti
04:45

12:00 Iasi 12:00 Iasi
04:45

04:10 Ramnicu Sarat
04:50

10:55 Podu Iloaiei
05:00

06:40 Vaslui
05:00

12:00 Botosani 12:00 Botosani
05:00

04:10 Focsani
05:00

02:00 Giurgiu 02:00 Giurgiu
05:00

10:55 Filiasi
05:05

10:55 Ploiesti
05:10

06:40 Comanesti
05:10

04:10 Iasi
05:10

02:00 Turnu Magurele 02:00 Turnu Magurele
05:10

06:40 Gherla
05:15

10:55 Suceava
05:20

06:40 Moinesti
05:20

12:00 Podu Iloaiei 12:00 Podu Iloaiei
05:20

02:00 Corabia 02:00 Corabia
05:20

10:55 Bacau
05:30

06:40 Botosani
05:30

12:00 Roman 12:00 Roman
05:30

02:00 Braila 02:00 Alexandria 02:00 Alexandria
05:30

02:00 Galati
05:35

10:55 Negresti
05:40

04:10 Targu Frumos
05:40

02:00 Slatina (Olt) 02:00 Slatina (Olt)
05:40

10:55 Harlau
05:45

06:40 Apahida
05:45

12:00 Buhusi 12:00 Buhusi
05:45

10:55 Constanta
05:50

10:55 Campina
06:00

06:40 Podu Iloaiei
06:00

12:00 Suceava 12:00 Suceava
06:00

04:10 Harlau
06:00

02:00 Constanta 02:00 Craiova 02:00 Craiova 02:00 Constanta
06:00

10:55 Buhusi
06:05

02:00 Mangalia 02:00 Mangalia
06:05

10:55 Roznov
06:10

12:00 Harlau 12:00 Harlau
06:10

04:10 Roman
06:10

02:00 Filiasi 02:00 Filiasi
06:10

10:55 Targu Frumos
06:15

12:00 Targu Frumos 12:00 Targu Frumos
06:15

04:10 Adjud
06:15

02:00 Medgidia 02:00 Medgidia
06:15

10:55 Gura Humorului
06:20

06:40 Suceava
06:20

12:00 Piatra Neamt 12:00 Piatra Neamt
06:20

02:00 Hirsova 02:00 Rovinari 02:00 Hirsova 02:00 Rovinari
06:20

02:00 Tandarei 02:00 Tandarei
06:25

10:55 Falticeni
06:30

06:40 Bacau
06:30

12:00 Ruginoasa 12:00 Ruginoasa
06:30

04:10 Bacau
06:30

02:00 Isalnita 02:00 Slobozia 02:00 Isalnita 02:00 Slobozia
06:30

10:55 Rovinari
06:35

10:55 Pascani
06:40

06:40 Negresti
06:40

12:00 Pascani 12:00 Pascani
06:40

04:10 Slatina (Olt)
06:40

02:00 Targu Carbunesti 02:00 Tecuci 02:00 Targu Carbunesti
06:40

10:55 Motca
06:45

06:40 Harlau
06:45

04:10 Radauti
06:45

02:00 Motru 02:00 Motru 02:00 Barlad
06:45

10:55 Piatra Neamt
06:50

12:00 Targu Neamt 12:00 Targu Neamt
06:50

04:10 Dorohoi
06:50

02:00 Husi 02:00 Resita 02:00 Resita
06:50

10:55 Roman
06:55

04:10 Drobeta Turnu Severin
06:55

02:00 Caransebes 02:00 Caransebes
06:55

10:55 Cristesti
07:00

06:40 Cluj Napoca
07:00

12:00 Falticeni 12:00 Falticeni
07:00

04:10 Targoviste
07:00

02:00 Lugoj 02:00 Lugoj 02:00 Bucuresti 02:00 Buzau 02:00 Bucuresti
07:00

10:55 Targu Jiu
07:05

06:40 Buhusi
07:05

04:10 Pitesti
07:05

02:00 Timisoara 02:00 Timisoara
07:05

10:55 Brasov
07:10

06:40 Roznov
07:10

04:10 Ploiesti
07:10

02:00 Focsani 02:00 Arad 02:00 Arad
07:10

10:55 Cernavoda
07:15

06:40 Targu Frumos
07:15

04:10 Targu Neamt
07:15

06:40 Gura Humorului
07:20

04:10 Buhusi
07:20

02:00 Targu Jiu 02:00 Targu Jiu
07:20

04:10 Roznov
07:25

02:00 Marasesti 02:00 Petrosani 02:00 Petrosani
07:25

10:55 Fetesti
07:30

06:40 Falticeni
07:30

12:00 Gura Humorului 12:00 Gura Humorului
07:30

04:10 Piatra Neamt
07:30

02:00 Adjud 02:00 Hateg 02:00 Pitesti 02:00 Hateg 02:00 Pitesti
07:30

02:00 Sascut
07:35

06:40 Pascani
07:40

02:00 Calan 02:00 Calan 02:00 Bacau
07:40

06:40 Motca
07:45

02:00 Roman
07:45

02:00 Hunedoara 02:00 Vaslui 02:00 Ploiesti 02:00 Ploiesti 02:00 Hunedoara
07:50

10:55 Targu Neamt
08:00

06:40 Cristesti
08:00

04:10 Onesti
08:00

02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Deva 02:00 Deva 02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Negresti
08:00

02:00 Iasi
08:05

04:10 Botosani
08:10

02:00 Campina 02:00 Podu Iloaiei 02:00 Campina
08:10

02:00 Deleni
08:15

04:10 Pascani
08:20

02:00 Sinaia 02:00 Sinaia 02:00 Harlau
08:20

02:00 Targu Frumos
08:25

10:55 Fagaras
08:30

12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Campulung Moldovenesc
08:30

04:10 Craiova
08:30

02:00 Predeal 02:00 Pascani 02:00 Simeria 02:00 Simeria 02:00 Predeal
08:30

10:55 Petrosani
08:35

02:00 Motca
08:35

04:10 Falticeni
08:40

02:00 Orastie 02:00 Orastie 02:00 Cristesti
08:40

14:00 Londra
08:45

02:00 Timisesti
08:45

10:55 Poiana Largului
08:50

02:00 Sebes 02:00 Targu Neamt 02:00 Sebes
08:50

10:55 Hateg
08:53

10:55 Sibiu
08:55

02:00 Piatra Neamt
08:55

10:55 Hunedoara
09:00

04:10 Suceava
09:00

02:00 Lancram 02:00 Brasov 02:00 Lancram 02:00 Brasov 02:00 Bicaz
09:00

02:00 Targu Secuiesc 02:00 Poiana Largului 02:00 Targu Secuiesc
09:10

10:55 Sebes
09:15

04:10 Filiasi
09:15

02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Durau 02:00 Sfantu Gheorghe
09:20

10:55 Toplita
09:30

12:00 Vatra Dornei 12:00 Vatra Dornei
09:30

04:10 Targu Secuiesc
09:30

02:00 Toplita 02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia 02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia
09:30

04:10 Brasov
09:40

02:00 Targu Ocna 02:00 Teius 02:00 Targu Ocna 02:00 Teius 02:00 Morareni
09:40

02:00 Reghin
09:45

04:10 Bicaz
09:50

02:00 Aiud 02:00 Targu Mures 02:00 Onesti 02:00 Aiud 02:00 Onesti
09:50

10:55 Deva
10:00

06:40 Alesd
10:00

04:10 Ramnicu Valcea
10:00

02:00 Falticeni 02:00 Comanesti 02:00 Unirea 02:00 Comanesti 02:00 Unirea
10:00

02:00 Suceava
10:05

04:10 Gura Humorului
10:10

02:00 Moinesti 02:00 Dolhasca 02:00 Turda 02:00 Moinesti 02:00 Turda
10:10

04:10 Moinesti
10:20

02:00 Fagaras 02:00 Veresti 02:00 Fagaras
10:20

02:00 Darabani
10:25

10:55 Reghin
10:30

06:40 Oradea
10:30

12:00 Bistrita 12:00 Bistrita
10:30

04:10 Fagaras
10:30

02:00 Vestem 02:00 Botosani 02:00 Vestem
10:30

06:40 Campulung Moldovenesc
10:35

04:10 Comanesti
10:40

02:00 Gura Humorului
10:40

04:10 Targu Jiu
10:50

02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Ramnicu Valcea
10:50

02:00 Campulung Moldovenesc
10:55

04:10 Campulung Moldovenesc
11:00

02:00 Iacobeni 02:00 Sibiu 02:00 Sibiu
11:00

02:00 Vatra Dornei
11:05

04:10 Targu Ocna
11:10

02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Prundu Bargaului 02:00 Miercurea Sibiului
11:10

04:10 Gheorgheni
11:20

02:00 Sighisoara 02:00 Bistrita 02:00 Sighisoara
11:20

10:55 Alba Iulia
11:30

06:40 Vatra Dornei
11:30

12:00 Beclean 12:00 Beclean
11:30

04:10 Reghin
11:30

02:00 Beclean 02:00 Medias 02:00 Medias
11:30

04:10 Toplita
11:40

02:00 Dej
11:40

02:00 Cluj Napoca
11:45

04:10 Sighisoara
11:50

04:10 Orastie
12:00

02:00 Cluj Napoca
12:00

04:10 Deva
12:10

02:00 Gilau
12:15

04:10 Caransebes
12:20

06:40 Toplita
12:30

12:00 Dej 12:00 Dej
12:30

04:10 Targu Mures
12:30

04:10 Vatra Dornei
12:40

04:10 Resita
12:50

04:10 Blaj
12:55

06:40 Bistrita 06:40 Londra
13:00

04:10 Sibiu
13:00

04:10 Medias
13:10

04:10 Sebes
13:20

10:55 Targu Mures
13:30

06:40 Reghin
13:30

12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
13:30

04:10 Alba Iulia
13:30

02:00 Huedin
13:30

10:55 Aiud
13:45

10:55 Ludus
14:00

06:40 Beclean
14:00

12:00 Baia Mare 12:00 Baia Mare
14:00

04:10 Bistrita
14:00

04:10 Lugoj
14:20

10:55 Turda
14:30

04:10 Aiud
14:40

02:00 Negreni
14:50

02:00 Alesd
14:55

10:55 Cluj Napoca
15:00

06:40 Ludus
15:00

12:00 Huedin 12:00 Huedin
15:00

04:10 Beclean
15:00

04:10 Dej
15:15

04:10 Turda
15:20

06:40 Turda
15:30

04:10 Gherla
15:45

04:10 Cluj Napoca
16:00

12:00 Satu Mare 12:00 Satu Mare
16:30

04:10 Timisoara
16:30

04:10 Huedin
16:45

10:55 Huedin
17:00

06:40 Lille
17:00

12:00 Oradea 12:00 Oradea
17:00

04:10 Arad
17:00

04:10 Oradea
17:15

04:10 Nadlac
17:20

10:55 Alesd
18:00

06:40 Dunkerque 06:40 Huedin
18:00

02:00 Oradea
18:15

10:55 Oradea
18:30

02:00 Bors
18:30

10:55 Bors
18:45

06:40 Calais
19:00

06:40 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.