Dover (Ferry) - Mersul autobuzelor Dover Anglia

Dover (Ferry)

Dover, Anglia

Adresă: Ramp B

Plecări
Ora Către
21:00 Romfour
09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc
21:00 Romfour
07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel
21:00 Romfour
11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 02:00 Kortrijk 06:00 Namur 12:00 Heidelberg 16:00 Nurnberg 20:00 Wels 06:00 Oradea 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 03:00 Tournai 08:00 Trier 13:00 Heilbronn 17:00 Regensburg 21:00 Linz 07:00 Alesd 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 04:00 Mons 10:00 Kaiserslautern 14:00 Crailsheim 18:00 Deggendorf 23:00 Viena 09:00 Huedin 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 05:00 Charleroi 11:00 Mannheim 15:00 Ansbach 19:00 Passau 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca
21:00 Romfour
10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
22:20
13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari
Sosiri
De la Ora

18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu
05:00

18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele
05:10

18:00 Corabia 18:00 Corabia
05:20

18:00 Alexandria 18:00 Braila 18:00 Alexandria
05:30

18:00 Galati
05:35

18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt)
05:40

18:00 Craiova 18:00 Constanta 18:00 Craiova 18:00 Constanta
06:00

18:00 Mangalia 18:00 Mangalia
06:05

18:00 Filiasi 18:00 Filiasi
06:10

18:00 Medgidia 18:00 Medgidia
06:15

18:00 Rovinari 18:00 Hirsova 18:00 Rovinari 18:00 Hirsova
06:20

18:00 Tandarei 18:00 Tandarei
06:25

18:00 Isalnita 18:00 Slobozia 18:00 Isalnita 18:00 Slobozia
06:30

18:00 Tecuci 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti
06:40

18:00 Motru 18:00 Barlad 18:00 Motru
06:45

18:00 Husi 18:00 Resita 18:00 Resita
06:50

18:00 Caransebes 18:00 Caransebes
06:55

18:00 Bucuresti 18:00 Lugoj 18:00 Bucuresti 18:00 Buzau 18:00 Lugoj
07:00

18:00 Timisoara 18:00 Timisoara
07:05

18:00 Arad 18:00 Focsani 18:00 Arad
07:10

18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu
07:20

18:00 Marasesti 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani
07:25

18:00 Hateg 18:00 Pitesti 18:00 Hateg 18:00 Pitesti 18:00 Adjud
07:30

18:00 Sascut
07:35

18:00 Calan 18:00 Bacau 18:00 Calan
07:40

18:00 Roman
07:45

18:00 Hunedoara 18:00 Ploiesti 18:00 Hunedoara 18:00 Vaslui 18:00 Ploiesti
07:50

18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Deva 18:00 Negresti 18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Deva
08:00
Romfour
01:00 Falticeni
08:00
Romfour
01:00 Falticeni
08:00
Romfour
01:00 Falticeni
08:00
Romfour
01:00 Falticeni
08:00

18:00 Iasi
08:05

18:00 Campina 18:00 Podu Iloaiei 18:00 Campina
08:10

18:00 Deleni
08:15

18:00 Sinaia 18:00 Harlau 18:00 Sinaia
08:20

18:00 Targu Frumos
08:25

18:00 Simeria 18:00 Pascani 18:00 Predeal 18:00 Simeria 18:00 Predeal
08:30

18:00 Motca
08:35

18:00 Orastie 18:00 Cristesti 18:00 Orastie
08:40

18:00 Timisesti
08:45

18:00 Targu Neamt 18:00 Sebes 18:00 Sebes
08:50

18:00 Piatra Neamt
08:55

18:00 Lancram 18:00 Brasov 18:00 Bicaz 18:00 Lancram 18:00 Brasov
09:00
Romfour
01:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
01:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
01:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
01:00 Gura Humorului
09:00

18:00 Targu Secuiesc 18:00 Poiana Largului 18:00 Targu Secuiesc
09:10

18:00 Durau 18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe
09:20

18:00 Alba Iulia 18:00 Covasna 18:00 Alba Iulia 18:00 Toplita 18:00 Covasna
09:30

18:00 Targu Ocna 18:00 Teius 18:00 Morareni 18:00 Targu Ocna 18:00 Teius
09:40

18:00 Reghin
09:45

18:00 Onesti 18:00 Aiud 18:00 Targu Mures 18:00 Onesti 18:00 Aiud
09:50

18:00 Comanesti 18:00 Unirea 18:00 Comanesti 18:00 Unirea 18:00 Falticeni
10:00
Romfour
01:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
01:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
01:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
01:00 Campulung Moldovenesc
10:00

18:00 Suceava
10:05

18:00 Turda 18:00 Dolhasca 18:00 Moinesti 18:00 Turda 18:00 Moinesti
10:10

18:00 Veresti 18:00 Fagaras 18:00 Fagaras
10:20

18:00 Darabani
10:25

18:00 Vestem 18:00 Vestem 18:00 Botosani
10:30

18:00 Gura Humorului
10:40

18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Ramnicu Valcea
10:50

18:00 Campulung Moldovenesc
10:55

18:00 Sibiu 18:00 Iacobeni 18:00 Sibiu
11:00
Romfour
01:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
01:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
01:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
01:00 Vatra Dornei
11:00

18:00 Vatra Dornei
11:05

18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Prundu Bargaului 18:00 Miercurea Sibiului
11:10

18:00 Sighisoara 18:00 Bistrita 18:00 Sighisoara
11:20

18:00 Medias 18:00 Medias 18:00 Beclean
11:30

18:00 Dej
11:40

18:00 Cluj Napoca
11:45

18:00 Cluj Napoca
12:00
Romfour
01:00 Bistrita
12:00
Romfour
01:00 Bistrita
12:00
Romfour
01:00 Bistrita
12:00
Romfour
01:00 Bistrita
12:00

18:00 Gilau
12:15
Romfour
01:00 Beclean
13:00
Romfour
01:00 Beclean
13:00
Romfour
01:00 Beclean
13:00
Romfour
01:00 Beclean
13:00

18:00 Huedin
13:30
Romfour
01:00 Dej
14:00
Romfour
01:00 Dej
14:00
Romfour
01:00 Dej
14:00
Romfour
01:00 Dej
14:00

18:00 Negreni
14:50

18:00 Alesd
14:55
Romfour
01:00 Gherla
15:00
Romfour
01:00 Gherla 01:00 Trier
15:00
Romfour
01:00 Gherla
15:00
Romfour
01:00 Gherla
15:00
Romfour
01:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
01:00 Namur 01:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
01:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
01:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
01:00 Huedin
17:00
Romfour
01:00 Charleroi 01:00 Huedin
17:00
Romfour
01:00 Huedin
17:00
Romfour
01:00 Huedin
17:00
Romfour
01:00 Cornitel
17:50
Romfour
01:00 Cornitel
17:50
Romfour
01:00 Cornitel
17:50
Romfour
01:00 Cornitel
17:50
Romfour
01:00 Alesd
18:00
Romfour
01:00 Alesd 01:00 Mons
18:00
Romfour
01:00 Alesd
18:00
Romfour
01:00 Alesd
18:00

18:00 Oradea
18:15

18:00 Bors
18:30
Romfour
01:00 Oradea
19:00
Romfour
01:00 Oradea 01:00 Tournai
19:00
Romfour
01:00 Oradea
19:00
Romfour
01:00 Oradea
19:00
Romfour
01:00 Budapesta
23:00
Romfour
01:00 Budapesta
23:00
Romfour
01:00 Budapesta
23:00
Romfour
01:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.