la adresa - Mersul autobuzelor Colchester Anglia

la adresa

Colchester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:01
09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui
00:01
04:00 Londra
00:50
18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 13:00 Comanesti 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi
04:55
00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara
05:00
02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu
10:00 Danytur
18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 04:00 Viena 13:40 Targu Mures 17:30 Negresti 12:00 Cluj Napoca 06:00 Onesti 09:00 Alesd 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 19:20 Galati 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 19:20 Galati 13:00 Ludus 18:00 Vaslui 10:45 Floresti 15:30 Targu Secuiesc 03:55 Schwechat 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 08:00 Oradea 19:40 Braila 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 16:30 Bacau 08:00 Oradea 14:30 Brasov 19:40 Braila 13:20 Campia Turzii 17:00 Roman 10:30 Gilau 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Barlad 19:00 Husi 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:30 Negresti 06:00 Onesti 18:30 Barlad 14:00 Sighisoara 19:00 Husi 13:00 Turda 16:30 Bacau 10:00 Huedin 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 04:00 Viena 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes
10:00 Danytur
23:15 Dover
20:30 Romfour Romania
10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman
Sosiri
De la Ora

20:50 Constanta
00:05

05:35 Braila
00:10

20:50 Mangalia
00:10

20:50 Medgidia
00:15

20:50 Tulcea
00:20

20:50 Cernavoda
00:30

05:35 Galati
00:40

05:35 Buzau
01:00

20:50 Giurgiu
01:00

20:50 Alexandria
01:10

02:20 Tulcea
01:15

20:50 Fetesti
01:20

02:20 Braila
01:20

05:35 Ramnicu Sarat
01:30

20:50 Braila
01:30

05:35 Tecuci
01:55

20:50 Calarasi
02:00

02:20 Mangalia
02:00

05:35 Focsani
02:15

20:50 Galati
02:30

05:35 Adjud
02:45

05:35 Barlad
03:00

20:50 Slobozia
03:00

02:20 Galati 02:20 Constanta
03:00

20:50 Tecuci
03:10

02:20 Medgidia
03:10

05:35 Husi
03:30

20:50 Barlad
03:30

02:20 Ianca
03:30

05:35 Dorohoi
03:35

05:35 Onesti
03:45
Danytur
04:00 Schwechat 04:00 Schwechat
03:50

20:50 Husi
03:50

05:35 Vaslui
04:00

20:50 Bucuresti
04:00

02:20 Calarasi
04:00

05:35 Comanesti
04:10

02:20 Cernavoda
04:10

05:35 Bucuresti
04:15

02:20 Slobozia
04:15

05:35 Moinesti
04:20

20:50 Vaslui
04:20

02:20 Harsova
04:20

05:35 Botosani
04:30

20:50 Urziceni
04:30

02:20 Faurei
04:30

05:35 Craiova
04:35

05:35 Iasi
04:40

20:50 Buzau
04:40

02:20 Tecuci
04:40

20:50 Ramnicu Sarat
04:50

02:20 Barlad
04:50

05:35 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
04:00 Focsani 04:00 Braila 04:00 Braila
05:00

09:30 Barlad
05:00

20:50 Focsani
05:00

02:20 Lehliu
05:00

05:35 Filiasi
05:05

05:35 Ploiesti
05:10

20:50 Iasi
05:10

02:20 Tandarei
05:10

05:35 Suceava
05:20
Danytur
04:00 Tecuci
05:20

05:35 Bacau
05:30
Danytur
04:00 Galati 04:00 Galati
05:30

09:30 Husi
05:30

09:30 Londra
05:30

02:20 Husi
05:30

05:35 Negresti
05:40
Danytur
04:00 Marasesti
05:40

20:50 Targu Frumos
05:40

02:20 Vaslui
05:40

05:35 Harlau
05:45

05:35 Constanta
05:50

05:35 Campina
06:00
Danytur
04:00 Barlad 04:00 Barlad 04:00 Saveni 04:00 Adjud
06:00

20:50 Harlau
06:00
Romfour Romania
00:50 Giurgiu 00:50 Constanta 00:50 Constanta 00:50 Giurgiu
06:00

02:20 Iasi 02:20 Giurgiu
06:00

05:35 Buhusi
06:05

05:35 Roznov
06:10
Danytur
04:00 Husi 04:00 Husi
06:10

20:50 Roman
06:10
Romfour Romania
00:50 Turnu Magurele 00:50 Turnu Magurele
06:10

02:20 Podu Iloaiei 02:20 Alexandria
06:10

05:35 Targu Frumos
06:15

20:50 Adjud
06:15

02:20 Turnu Magurele
06:15

05:35 Gura Humorului
06:20
Romfour Romania
00:50 Corabia 00:50 Corabia
06:20

02:20 Caracal 02:20 Harlau
06:20

05:35 Falticeni
06:30
Danytur
04:00 Botosani
06:30

20:50 Bacau
06:30
Romfour Romania
00:50 Alexandria 00:50 Alexandria 00:50 Mangalia 00:50 Mangalia
06:30

02:20 Flamanzi 02:20 Slatina (Olt)
06:30

05:35 Rovinari
06:35

05:35 Pascani
06:40

20:50 Slatina (Olt)
06:40
Romfour Romania
00:50 Filiasi 00:50 Medgidia 00:50 Medgidia 00:50 Filiasi
06:40

02:20 Botosani
06:40

05:35 Motca
06:45

09:30 Vaslui
06:45

20:50 Radauti
06:45

02:20 Saveni
06:45

05:35 Piatra Neamt
06:50

20:50 Dorohoi
06:50
Romfour Romania
00:50 Hirsova 00:50 Hirsova 00:50 Slatina (Olt) 00:50 Slatina (Olt)
06:50

02:20 Darabani
06:50

05:35 Roman
06:55

20:50 Drobeta Turnu Severin
06:55

05:35 Cristesti
07:00
Danytur
04:00 Vaslui 04:00 Vaslui 04:00 Iasi 04:00 Harlau
07:00

20:50 Targoviste
07:00
Romfour Romania
00:50 Tandarei 00:50 Tulcea 00:50 Craiova 00:50 Craiova 00:50 Tandarei
07:00

02:20 Dorohoi 02:20 Bucuresti 02:20 Craiova
07:00

05:35 Targu Jiu
07:05

20:50 Pitesti
07:05

05:35 Brasov
07:10

20:50 Ploiesti
07:10
Romfour Romania
00:50 Filiasi 00:50 Filiasi 00:50 Braila
07:10

02:20 Filiasi 02:20 Vanatori
07:10

05:35 Cernavoda
07:15
Danytur
04:00 Cotnari
07:15

20:50 Targu Neamt
07:15
Romfour Romania
00:50 Galati
07:15

20:50 Buhusi
07:20
Romfour Romania
00:50 Rovinari 00:50 Rovinari
07:20

02:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

20:50 Roznov
07:25
Romfour Romania
00:50 Tecuci
07:25

05:35 Fetesti
07:30
Danytur
04:00 Suceava 04:00 Targu Frumos
07:30

09:30 Botosani
07:30

20:50 Piatra Neamt
07:30
Romfour Romania
00:50 Isalnita 00:50 Isalnita
07:30

02:20 Pitesti 02:20 Rovinari
07:30
Romfour Romania
00:50 Barlad
07:35
Romfour Romania
00:50 Targu Carbunesti 00:50 Targu Carbunesti
07:40

02:20 Resita
07:40
Romfour Romania
00:50 Husi 00:50 Motru 00:50 Motru
07:45
Romfour Romania
00:50 Resita 00:50 Resita
07:50

02:20 Caransebes
07:50
Romfour Romania
00:50 Caransebes 00:50 Caransebes
07:55

05:35 Targu Neamt
08:00
Danytur
04:00 Targu Ocna 04:00 Negresti 04:00 Pascani 04:00 Negresti
08:00

09:30 Iasi 09:30 Harlau
08:00

20:50 Onesti
08:00
Romfour Romania
00:50 Buzau 00:50 Lugoj 00:50 Slobozia 00:50 Lugoj 00:50 Slobozia
08:00

02:20 Ramnicu Valcea 02:20 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
00:50 Timisoara 00:50 Timisoara
08:05

20:50 Botosani
08:10
Romfour Romania
00:50 Arad 00:50 Bucuresti 00:50 Bucuresti 00:50 Arad 00:50 Focsani
08:10

02:20 Bumbesti Jiu 02:20 Targoviste
08:10
Romfour Romania
00:50 Marasesti
08:15

20:50 Pascani
08:20
Romfour Romania
00:50 Targu Jiu 00:50 Targu Jiu
08:20

02:20 Sinaia 02:20 Petrosani
08:20
Romfour Romania
00:50 Petrosani 00:50 Adjud 00:50 Petrosani
08:25

05:35 Fagaras
08:30

09:30 Podu Iloaiei 09:30 Braila
08:30

20:50 Craiova
08:30
Romfour Romania
00:50 Hateg 00:50 Hateg
08:30

02:20 Poiana Largului 02:20 Predeal 02:20 Hateg
08:30

05:35 Petrosani
08:35
Romfour Romania
00:50 Sascut
08:35

02:20 Bicaz
08:35

20:50 Falticeni
08:40
Romfour Romania
00:50 Calan 00:50 Calan
08:40

02:20 Campina 02:20 Piatra Neamt 02:20 Hunedoara
08:40

09:30 Targu Frumos
08:45
Romfour Romania
00:50 Bacau
08:45

05:35 Poiana Largului
08:50
Romfour Romania
00:50 Hunedoara 00:50 Hunedoara
08:50

02:20 Deva 02:20 Urziceni
08:50

05:35 Hateg
08:53

05:35 Sibiu
08:55
Romfour Romania
00:50 Roman
08:55

05:35 Hunedoara
09:00
Danytur
04:00 Comanesti 04:00 Roman 04:00 Roman
09:00

09:30 Piatra Neamt 09:30 Galati
09:00

20:50 Suceava
09:00
Romfour Romania
00:50 Pitesti 00:50 Deva 00:50 Pitesti 00:50 Vaslui 00:50 Deva
09:00

02:20 Gheorgheni 02:20 Ploiesti 02:20 Lugoj
09:00
Romfour Romania
00:50 Negresti
09:05
Romfour Romania
00:50 Ramnicu Sarat 00:50 Ramnicu Sarat 00:50 Iasi
09:10

02:20 Sovata 02:20 Timisoara 02:20 Buzau
09:10

05:35 Sebes
09:15

09:30 Pascani 09:30 Pascani
09:15

20:50 Filiasi
09:15
Romfour Romania
00:50 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
04:00 Girov
09:20
Romfour Romania
00:50 Deleni 00:50 Campina 00:50 Campina
09:20

02:20 Ramnicu Sarat 02:20 Arad
09:20
Romfour Romania
00:50 Harlau
09:25

05:35 Toplita
09:30

20:50 Targu Secuiesc
09:30
Romfour Romania
00:50 Sinaia 00:50 Sinaia 00:50 Targu Frumos
09:30

02:20 Chisineu Cris 02:20 Focsani 02:20 Miercurea Ciuc
09:30
Romfour Romania
00:50 Pascani
09:35

20:50 Brasov
09:40
Romfour Romania
00:50 Predeal 00:50 Predeal 00:50 Motca
09:40

02:20 Odorheiu Secuiesc 02:20 Marasesti
09:40
Romfour Romania
00:50 Cristesti
09:45

20:50 Bicaz
09:50
Romfour Romania
00:50 Brasov 00:50 Brasov 00:50 Timisesti
09:50

02:20 Toplita 02:20 Adjud 02:20 Salonta
09:50
Romfour Romania
00:50 Dumbrava
09:55

05:35 Deva
10:00
Danytur
04:00 Gura Humorului 04:00 Targu Neamt 04:00 Bacau 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Piatra Neamt 04:00 Bacau
10:00

09:30 Tecuci 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Roman
10:00

20:50 Ramnicu Valcea
10:00
Romfour Romania
00:50 Targu Neamt 00:50 Targu Secuiesc 00:50 Targu Secuiesc
10:00

02:20 Bacau 02:20 Reghin 02:20 Gilau
10:00
Romfour Romania
00:50 Piatra Neamt 00:50 Sfantu Gheorghe 00:50 Sovata 00:50 Sfantu Gheorghe
10:05

20:50 Gura Humorului
10:10
Romfour Romania
00:50 Covasna 00:50 Covasna 00:50 Bicaz
10:10

02:20 Roman 02:20 Onesti
10:10

02:20 Targu Frumos
10:15

20:50 Moinesti
10:20
Romfour Romania
00:50 Targu Ocna 00:50 Poiana Largului 00:50 Targu Ocna
10:20

02:20 Moinesti 02:20 Pascani
10:20
Romfour Romania
00:50 Durau
10:25

05:35 Reghin
10:30
Danytur
04:00 Bicaz
10:30

09:30 Marasesti 09:30 Focsani 09:30 Bucuresti
10:30

20:50 Fagaras
10:30
Romfour Romania
00:50 Onesti 00:50 Onesti
10:30

02:20 Motca 02:20 Comanesti
10:30
Romfour Romania
00:50 Grinties
10:35

20:50 Comanesti
10:40
Romfour Romania
00:50 Comanesti 00:50 Comanesti
10:40

02:20 Targu Neamt 02:20 Covasna
10:40

09:30 Bacau
10:45

20:50 Targu Jiu
10:50
Romfour Romania
00:50 Moinesti 00:50 Moinesti
10:50

02:20 Targu Secuiesc 02:20 Falticeni
10:50
Romfour Romania
00:50 Borsec
10:55

02:20 Suceava
10:55
Danytur
04:00 Onesti 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Onesti 04:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

09:30 Targu Neamt 09:30 Adjud
11:00

20:50 Campulung Moldovenesc
11:00
Romfour Romania
00:50 Simeria 00:50 Fagaras 00:50 Toplita 00:50 Simeria 00:50 Fagaras
11:00

02:20 Radauti 02:20 Brasov
11:00
Romfour Romania
00:50 Miercurea Ciuc
11:05

02:20 Gura Humorului
11:05

20:50 Targu Ocna
11:10
Romfour Romania
00:50 Vestem 00:50 Sfantu Gheorghe 00:50 Vestem
11:10

02:20 Fagaras 02:20 Campulung Moldovenesc
11:10

20:50 Gheorgheni
11:20
Romfour Romania
00:50 Orastie 00:50 Ramnicu Valcea 00:50 Ramnicu Valcea 00:50 Morareni 00:50 Orastie
11:20

02:20 Sibiu 02:20 Vatra Dornei
11:20

02:20 Sebes
11:25

05:35 Alba Iulia
11:30

09:30 Ploiesti
11:30

20:50 Reghin
11:30
Romfour Romania
00:50 Reghin 00:50 Sibiu 00:50 Sebes 00:50 Sibiu 00:50 Sebes
11:30

02:20 Prundu Bargaului 02:20 Alba Iulia
11:30
Romfour Romania
00:50 Medias
11:35

02:20 Teius
11:35

20:50 Toplita
11:40
Romfour Romania
00:50 Miercurea Sibiului 00:50 Lancram 00:50 Miercurea Sibiului 00:50 Lancram 00:50 Sighisoara
11:40

02:20 Nasaud 02:20 Aiud
11:40
Romfour Romania
00:50 Targu Mures
11:45

02:20 Bistrita
11:45

20:50 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
00:50 Alba Iulia 00:50 Sighisoara 00:50 Alba Iulia 00:50 Sighisoara
11:50

02:20 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
00:50 Falticeni
11:55

02:20 Beclean
11:55
Danytur
04:00 Medias 04:00 Praid 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Vatra Dornei 04:00 Targu Secuiesc
12:00

09:30 Falticeni 09:30 Onesti
12:00

20:50 Orastie
12:00
Romfour Romania
00:50 Medias 00:50 Medias 00:50 Suceava
12:00

02:20 Dej 02:20 Turda
12:00
Romfour Romania
00:50 Dolhasca
12:05

20:50 Deva
12:10
Romfour Romania
00:50 Teius 00:50 Veresti 00:50 Teius
12:10
Romfour Romania
00:50 Darabani
12:15

09:30 Suceava
12:20

20:50 Caransebes
12:20
Romfour Romania
00:50 Aiud 00:50 Botosani 00:50 Aiud
12:20

09:30 Oituz
12:30

20:50 Targu Mures
12:30
Romfour Romania
00:50 Unirea 00:50 Gura Humorului 00:50 Unirea
12:30

02:20 Gherla
12:30

20:50 Vatra Dornei
12:40
Romfour Romania
00:50 Turda 00:50 Campulung Moldovenesc 00:50 Turda
12:40

20:50 Resita
12:50
Romfour Romania
00:50 Iacobeni
12:50

20:50 Blaj
12:55
Danytur
04:00 Blaj 04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Reghin 04:00 Sfantu Gheorghe
13:00

09:30 Gura Humorului
13:00

20:50 Sibiu
13:00
Romfour Romania
00:50 Borsa
13:00

09:30 Frasin
13:05
Romfour Romania
00:50 Vatra Dornei
13:05

20:50 Medias
13:10
Romfour Romania
00:50 Prundu Bargaului
13:10

09:30 Vama
13:15
Romfour Romania
00:50 Bistrita
13:15

20:50 Sebes
13:20
Romfour Romania
00:50 Beclean
13:20
Romfour Romania
00:50 Baia Mare
13:25

05:35 Targu Mures
13:30

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Campulung Moldovenesc
13:30
Romfour Romania
00:50 Dej
13:30

02:20 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
00:50 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
00:50 Cluj Napoca
13:40

05:35 Aiud
13:45
Romfour Romania
00:50 Gilau
13:45
Romfour Romania
00:50 Huedin
13:50

02:20 Bontida
13:50

05:35 Ludus
14:00
Danytur
04:00 Brasov 04:00 Fagaras 04:00 Teius 04:00 Brasov
14:00

20:50 Bistrita
14:00
Romfour Romania
00:50 Cluj Napoca 00:50 Cluj Napoca 00:50 Cluj Napoca 00:50 Cluj Napoca
14:00

02:20 Baia Mare
14:00

02:20 Satu Mare
14:10

20:50 Lugoj
14:20

02:20 Zalau
14:20

05:35 Turda
14:30

09:30 Vatra Dornei 09:30 Brasov
14:30

02:20 Huedin
14:30

20:50 Aiud
14:40

05:35 Cluj Napoca
15:00
Danytur
04:00 Sighisoara 04:00 Sighisoara 04:00 Avrig 04:00 Alba Iulia
15:00

09:30 Codlea
15:00

20:50 Beclean
15:00
Romfour Romania
00:50 Negreni
15:00

20:50 Dej
15:15

20:50 Turda
15:20
Danytur
04:00 Sibiu
15:30

20:50 Gherla
15:45

09:30 Fagaras
15:50
Danytur
04:00 Zlatna 04:00 Targu Mures 04:00 Dej 04:00 Bistrita 04:00 Targu Mures
16:00

20:50 Cluj Napoca
16:00
Romfour Romania
00:50 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
00:50 Beius
16:10
Danytur
04:00 Ludus 04:00 Sebes 04:00 Ludus
16:30

09:30 Bistrita 09:30 Baia Mare
16:30

20:50 Timisoara
16:30

09:30 Avrig
16:40

20:50 Huedin
16:45

05:35 Huedin
17:00
Danytur
04:00 Nasaud 04:00 Abrud 04:00 Campia Turzii 04:00 Campia Turzii
17:00

09:30 Beclean 09:30 Targu Mures
17:00

20:50 Arad
17:00
Romfour Romania
00:50 Alesd
17:00

09:30 Sibiu
17:15

20:50 Oradea
17:15

09:30 Dej
17:20

20:50 Nadlac
17:20
Danytur
04:00 Beclean 04:00 Turda 04:00 Turda
17:30

09:30 Turda
17:30

09:30 Gherla
17:35

02:20 Alesd
17:40

05:35 Alesd
18:00
Danytur
04:00 Cluj Napoca 04:00 Gherla 04:00 Zalau 04:00 Cluj Napoca 04:00 Deva 04:00 Brad
18:00

09:30 Sebes 09:30 Alba Iulia 09:30 Satu Mare 09:30 Cluj Napoca
18:00
Romfour Romania
00:50 Oradea
18:00

02:20 Oradea
18:00
Danytur
04:00 Dover
18:10

05:35 Oradea
18:30
Danytur
04:00 Floresti 04:00 Floresti
18:30

09:30 Orastie
18:30
Romfour Romania
00:50 Bors
18:30

05:35 Bors
18:45

09:30 Carei
18:45
Danytur
04:00 Gilau 04:00 Gilau
19:00

09:30 Simeria 09:30 Huedin
19:00

09:30 Deva
19:30
Danytur
04:00 Huedin 04:00 Huedin
20:00

09:30 Oradea
20:00
Danytur
04:00 Alesd 04:00 Alesd
21:00

09:30 Timisoara
21:00
Danytur
04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Arad
22:00

09:30 Arad
22:00

09:30 Nadlac
23:00
Romfour Romania
00:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.