La adresa - Mersul autobuzelor Chester Anglia

La adresa

Chester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:25
09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau
06:50
14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 16:30 Poiana Largului 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 16:00 Durau 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti
13:30 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
16:30
13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea
17:30 BEPS TRAVEL
19:30 Piatra Neamt 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 22:00 Barlad 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 10:00 Deva 12:15 Sibiu 21:30 Husi 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 10:30 Simeria 16:30 Bucuresti 21:00 Vaslui 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 11:00 Orastie
18:00
18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
20:25 Euro Michael Tour
18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi
21:00 BEPS TRAVEL
17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 10:30 Simeria 21:30 Husi 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 10:30 Simeria 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 10:00 Deva 21:00 Vaslui 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti
21:00 BEPS TRAVEL
04:00 Londra
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
07:05 Piatra Neamt 07:05 Roman
00:00
MaxiBus Travel
20:05 Targu Jiu 20:05 Targu Jiu
00:00

11:55 Braila
00:10
MaxiBus Travel
20:05 Ramnicu Valcea 20:05 Ramnicu Valcea 20:05 Ramnicu Valcea
00:15
MaxiBus Travel
20:05 Targu Mures 20:05 Targu Mures
00:30

11:55 Galati
00:40
Euro Michael Tour
07:05 Iasi
00:45

11:55 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:05 Braila 07:05 Targu Neamt
01:00
MaxiBus Travel
20:05 Reghin 20:05 Reghin 20:05 Petrosani 20:05 Petrosani
01:15

11:55 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:05 Poiana Largului 07:05 Galati
01:30
MaxiBus Travel
20:05 Resita 20:05 Resita
01:30

11:55 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:05 Buzau
02:00
MaxiBus Travel
20:05 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
20:05 Hateg 20:05 Hateg
02:10

11:55 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
20:05 Sibiu 20:05 Caransebes 20:05 Caransebes 20:05 Sibiu 20:05 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
07:05 Ramnicu Sarat
02:30
MaxiBus Travel
20:05 Bistrita 20:05 Bistrita
02:30

11:55 Adjud
02:45

11:55 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:05 Tecuci
03:00
MaxiBus Travel
20:05 Lugoj 20:05 Lugoj 20:05 Hunedoara 20:05 Hunedoara
03:00
Euro Michael Tour
07:05 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
20:05 Sebes 20:05 Sebes 20:05 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
20:05 Deva 20:05 Deva
03:20

11:55 Husi
03:30

11:55 Dorohoi
03:35

11:55 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:05 Adjud
03:45

05:30 Schwechat
03:50

11:55 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
07:05 Barlad
04:00
MaxiBus Travel
20:05 Alba Iulia 20:05 Alba Iulia 20:05 Brad 20:05 Brad 20:05 Timisoara 20:05 Timisoara 20:05 Alba Iulia
04:00

11:55 Comanesti
04:10

11:55 Bucuresti
04:15

11:55 Moinesti
04:20

11:55 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:05 Husi 07:05 Targu Mures
04:30

11:55 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:05 Dorohoi
04:35

11:55 Iasi
04:40
Euro Michael Tour
07:05 Dej 07:05 Onesti
04:45
MaxiBus Travel
20:05 Aiud 20:05 Aiud 20:05 Aiud
04:45

11:55 Podu Iloaiei
05:00
BEPS TRAVEL
16:00 Barlad
05:00

05:30 Focsani 05:30 Braila 05:30 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
07:05 Vaslui
05:00
BEPS TRAVEL
12:30 Barlad
05:00

06:40 Tulcea 06:40 Giurgiu 06:40 Giurgiu
05:00

11:55 Filiasi
05:05

11:55 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:05 Comanesti
05:10

06:40 Turnu Magurele 06:40 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
20:05 Turda 20:05 Turda 20:05 Turda
05:10
Euro Michael Tour
07:05 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
20:05 Arad 20:05 Arad
05:15

11:55 Suceava
05:20

05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
07:05 Moinesti
05:20

06:40 Corabia 06:40 Corabia
05:20

11:55 Bacau
05:30
BEPS TRAVEL
16:00 Husi
05:30

05:30 Galati
05:30
Euro Michael Tour
07:05 Botosani
05:30
BEPS TRAVEL
12:30 Husi
05:30
BEPS TRAVEL
12:30 Londra
05:30

06:40 Alexandria 06:40 Alexandria 06:40 Braila
05:30
MaxiBus Travel
20:05 Zalau 20:05 Zalau
05:30

06:40 Galati
05:35

11:55 Negresti
05:40

05:30 Marasesti 05:30 Marasesti
05:40

06:40 Slatina (Olt) 06:40 Slatina (Olt)
05:40

11:55 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:05 Apahida
05:45
MaxiBus Travel
20:05 Cluj Napoca 20:05 Cluj Napoca 20:05 Cluj Napoca
05:45

11:55 Constanta
05:50

11:55 Campina
06:00

05:30 Saveni 05:30 Adjud 05:30 Saveni 05:30 Adjud 05:30 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
07:05 Podu Iloaiei
06:00

06:40 Craiova 06:40 Constanta 06:40 Craiova 06:40 Constanta
06:00
MaxiBus Travel
20:05 Stei 20:05 Stei
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta
06:00

11:55 Buhusi
06:05

06:40 Mangalia 06:40 Mangalia
06:05

11:55 Roznov
06:10

05:30 Husi
06:10

06:40 Filiasi 06:40 Filiasi
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

11:55 Targu Frumos
06:15

06:40 Medgidia 06:40 Medgidia
06:15

11:55 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:05 Suceava
06:20

06:40 Hirsova 06:40 Rovinari 06:40 Hirsova 06:40 Rovinari
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

06:40 Tandarei 06:40 Tandarei
06:25

11:55 Falticeni
06:30

05:30 Botosani 05:30 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
07:05 Bacau
06:30

06:40 Isalnita 06:40 Slobozia 06:40 Isalnita 06:40 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
20:05 Beius 20:05 Beius 20:05 Salonta 20:05 Salonta
06:30

08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia 08:00 Mangalia
06:30

11:55 Rovinari
06:35

11:55 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
07:05 Negresti
06:40

06:40 Targu Carbunesti 06:40 Tecuci 06:40 Targu Carbunesti
06:40

08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi
06:40

11:55 Motca
06:45
BEPS TRAVEL
16:00 Vaslui
06:45
Euro Michael Tour
07:05 Harlau
06:45
BEPS TRAVEL
12:30 Vaslui
06:45

06:40 Motru 06:40 Motru 06:40 Barlad
06:45

11:55 Piatra Neamt
06:50

06:40 Husi 06:40 Resita 06:40 Resita
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:50

11:55 Roman
06:55

06:40 Caransebes 06:40 Caransebes
06:55

11:55 Cristesti
07:00

05:30 Harlau 05:30 Iasi 05:30 Iasi 05:30 Harlau 05:30 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
07:05 Cluj Napoca
07:00

06:40 Lugoj 06:40 Lugoj 06:40 Bucuresti 06:40 Buzau 06:40 Bucuresti
07:00
MaxiBus Travel
20:05 Sanmartin
07:00

08:00 Tandarei 08:00 Craiova 08:00 Tulcea 08:00 Craiova 08:00 Tandarei
07:00

11:55 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:05 Buhusi
07:05

06:40 Timisoara 06:40 Timisoara
07:05

11:55 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:05 Roznov
07:10

06:40 Focsani 06:40 Arad 06:40 Arad
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Braila 08:00 Filiasi
07:10

11:55 Cernavoda
07:15

05:30 Cotnari 05:30 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
07:05 Targu Frumos
07:15

08:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
07:05 Gura Humorului
07:20

06:40 Targu Jiu 06:40 Targu Jiu
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

06:40 Marasesti 06:40 Petrosani 06:40 Petrosani
07:25

08:00 Tecuci
07:25

11:55 Fetesti
07:30
BEPS TRAVEL
16:00 Botosani
07:30

05:30 Targu Frumos 05:30 Targu Frumos 05:30 Suceava 05:30 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
07:05 Falticeni
07:30
BEPS TRAVEL
12:30 Botosani
07:30

06:40 Hateg 06:40 Pitesti 06:40 Hateg 06:40 Pitesti 06:40 Adjud
07:30
MaxiBus Travel
20:05 Oradea
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30

06:40 Sascut
07:35

08:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
07:05 Pascani
07:40

06:40 Calan 06:40 Bacau 06:40 Calan
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
07:05 Motca
07:45

06:40 Roman
07:45

08:00 Motru 08:00 Husi 08:00 Motru
07:45

06:40 Hunedoara 06:40 Ploiesti 06:40 Vaslui 06:40 Hunedoara 06:40 Ploiesti
07:50

08:00 Resita 08:00 Resita
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

11:55 Targu Neamt
08:00
BEPS TRAVEL
16:00 Harlau 16:00 Iasi
08:00

05:30 Targu Ocna 05:30 Negresti 05:30 Targu Ocna 05:30 Pascani 05:30 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
07:05 Cristesti
08:00
BEPS TRAVEL
12:30 Iasi 12:30 Harlau 12:30 Iasi
08:00

06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Deva 06:40 Deva 06:40 Negresti 06:40 Ramnicu Sarat
08:00

08:00 Lugoj 08:00 Buzau 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00

06:40 Iasi
08:05

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

06:40 Podu Iloaiei 06:40 Campina 06:40 Campina
08:10

08:00 Focsani 08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti 08:00 Arad
08:10

06:40 Deleni
08:15

08:00 Marasesti
08:15

06:40 Sinaia 06:40 Harlau 06:40 Sinaia
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

06:40 Targu Frumos
08:25

08:00 Petrosani 08:00 Adjud 08:00 Petrosani
08:25

11:55 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
16:00 Braila 16:00 Podu Iloaiei
08:30
BEPS TRAVEL
12:30 Podu Iloaiei 12:30 Braila 12:30 Podu Iloaiei
08:30

06:40 Pascani 06:40 Predeal 06:40 Simeria 06:40 Simeria 06:40 Predeal
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

11:55 Petrosani
08:35

06:40 Motca
08:35

08:00 Sascut
08:35

06:40 Cristesti 06:40 Orastie 06:40 Orastie
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
16:00 Targu Frumos
08:45
BEPS TRAVEL
12:30 Targu Frumos 12:30 Targu Frumos
08:45

06:40 Timisesti
08:45

08:00 Bacau
08:45

11:55 Poiana Largului
08:50

06:40 Targu Neamt 06:40 Sebes 06:40 Sebes
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

11:55 Hateg
08:53

11:55 Sibiu
08:55

06:40 Piatra Neamt
08:55

08:00 Roman
08:55

11:55 Hunedoara
09:00
BEPS TRAVEL
16:00 Galati 16:00 Piatra Neamt
09:00

05:30 Comanesti 05:30 Roman 05:30 Comanesti
09:00
BEPS TRAVEL
12:30 Piatra Neamt 12:30 Galati
09:00

06:40 Lancram 06:40 Brasov 06:40 Lancram 06:40 Bicaz 06:40 Brasov
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Vaslui 08:00 Deva
09:00

08:00 Negresti
09:05

06:40 Poiana Largului 06:40 Targu Secuiesc 06:40 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Iasi 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

11:55 Sebes
09:15
BEPS TRAVEL
16:00 Pascani 16:00 Pascani
09:15
BEPS TRAVEL
12:30 Pascani 12:30 Pascani 12:30 Pascani
09:15

08:00 Podu Iloaiei
09:15

05:30 Girov 05:30 Girov
09:20

06:40 Durau 06:40 Sfantu Gheorghe 06:40 Sfantu Gheorghe
09:20

08:00 Deleni 08:00 Campina 08:00 Campina
09:20

08:00 Harlau
09:25

11:55 Toplita
09:30

06:40 Covasna 06:40 Alba Iulia 06:40 Toplita 06:40 Covasna 06:40 Alba Iulia
09:30

08:00 Targu Frumos 08:00 Sinaia 08:00 Sinaia
09:30

08:00 Pascani
09:35

06:40 Targu Ocna 06:40 Teius 06:40 Morareni 06:40 Targu Ocna 06:40 Teius
09:40

08:00 Predeal 08:00 Predeal 08:00 Motca
09:40

06:40 Reghin
09:45

08:00 Cristesti
09:45

06:40 Targu Mures 06:40 Aiud 06:40 Onesti 06:40 Aiud 06:40 Onesti
09:50

08:00 Timisesti 08:00 Brasov 08:00 Brasov
09:50

08:00 Dumbrava
09:55

11:55 Deva
10:00
BEPS TRAVEL
16:00 Tecuci 16:00 Roman 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Ramnicu Sarat
10:00

05:30 Piatra Neamt 05:30 Bacau 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Gura Humorului 05:30 Targu Neamt 05:30 Gura Humorului 05:30 Targu Neamt 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Piatra Neamt
10:00
Euro Michael Tour
07:05 Alesd
10:00
BEPS TRAVEL
12:30 Roman 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Roman 12:30 Tecuci
10:00

06:40 Comanesti 06:40 Unirea 06:40 Comanesti 06:40 Falticeni 06:40 Unirea
10:00

08:00 Targu Neamt 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc
10:00

06:40 Suceava
10:05

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Piatra Neamt 08:00 Sovata 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

06:40 Dolhasca 06:40 Moinesti 06:40 Turda 06:40 Moinesti 06:40 Turda
10:10

08:00 Covasna 08:00 Bicaz 08:00 Covasna
10:10

06:40 Veresti 06:40 Fagaras 06:40 Fagaras
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Poiana Largului
10:20

06:40 Darabani
10:25

08:00 Durau
10:25

11:55 Reghin
10:30
BEPS TRAVEL
16:00 Bucuresti 16:00 Bucuresti 16:00 Marasesti 16:00 Focsani 16:00 Focsani
10:30

05:30 Bicaz 05:30 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
07:05 Oradea
10:30
BEPS TRAVEL
12:30 Bucuresti 12:30 Focsani 12:30 Marasesti
10:30

06:40 Vestem 06:40 Botosani 06:40 Vestem
10:30

08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
07:05 Campulung Moldovenesc
10:35

08:00 Grinties
10:35

06:40 Gura Humorului
10:40

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
16:00 Bacau
10:45
BEPS TRAVEL
12:30 Bacau 12:30 Bacau
10:45

06:40 Ramnicu Valcea 06:40 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

06:40 Campulung Moldovenesc
10:55

08:00 Borsec
10:55
BEPS TRAVEL
16:00 Targu Neamt 16:00 Adjud
11:00

05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Onesti
11:00
BEPS TRAVEL
12:30 Targu Neamt 12:30 Adjud
11:00

06:40 Sibiu 06:40 Iacobeni 06:40 Sibiu
11:00

08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Toplita 08:00 Simeria 08:00 Fagaras
11:00

06:40 Vatra Dornei
11:05

08:00 Miercurea Ciuc
11:05

06:40 Miercurea Sibiului 06:40 Prundu Bargaului 06:40 Miercurea Sibiului
11:10

08:00 Vestem 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Vestem
11:10

06:40 Bistrita 06:40 Sighisoara 06:40 Sighisoara
11:20

08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Morareni 08:00 Orastie
11:20

11:55 Alba Iulia
11:30
BEPS TRAVEL
16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti
11:30
Euro Michael Tour
07:05 Vatra Dornei
11:30
BEPS TRAVEL
12:30 Ploiesti
11:30

06:40 Medias 06:40 Medias 06:40 Beclean
11:30

08:00 Sibiu 08:00 Reghin 08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Sebes
11:30

08:00 Medias
11:35

06:40 Dej
11:40

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Sighisoara
11:40

06:40 Cluj Napoca
11:45

08:00 Targu Mures
11:45

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

08:00 Falticeni
11:55
BEPS TRAVEL
16:00 Onesti 16:00 Falticeni
12:00

05:30 Vatra Dornei 05:30 Medias 05:30 Praid 05:30 Praid 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Medias 05:30 Vatra Dornei
12:00
BEPS TRAVEL
12:30 Onesti 12:30 Onesti 12:30 Falticeni
12:00

06:40 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
20:05 Buzau 20:05 Buzau
12:00

08:00 Suceava 08:00 Medias 08:00 Medias
12:00

08:00 Dolhasca
12:05

08:00 Teius 08:00 Veresti 08:00 Teius
12:10

06:40 Gilau
12:15

08:00 Darabani
12:15
BEPS TRAVEL
16:00 Suceava
12:20
BEPS TRAVEL
12:30 Suceava
12:20

08:00 Aiud 08:00 Botosani 08:00 Aiud
12:20
BEPS TRAVEL
16:00 Oituz
12:30
Euro Michael Tour
07:05 Toplita
12:30
BEPS TRAVEL
12:30 Oituz 12:30 Oituz
12:30

08:00 Unirea 08:00 Gura Humorului 08:00 Unirea
12:30

08:00 Turda 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Turda
12:40

08:00 Iacobeni
12:50
BEPS TRAVEL
16:00 Gura Humorului
13:00

05:30 Reghin 05:30 Reghin 05:30 Blaj 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Blaj
13:00
Euro Michael Tour
07:05 Bistrita 07:05 Londra
13:00
BEPS TRAVEL
12:30 Gura Humorului
13:00

08:00 Borsa
13:00
BEPS TRAVEL
16:00 Frasin
13:05
BEPS TRAVEL
12:30 Frasin
13:05

08:00 Vatra Dornei
13:05

08:00 Prundu Bargaului
13:10
BEPS TRAVEL
16:00 Vama
13:15
BEPS TRAVEL
12:30 Vama
13:15

08:00 Bistrita
13:15

08:00 Beclean
13:20

08:00 Baia Mare
13:25

11:55 Targu Mures
13:30
BEPS TRAVEL
16:00 Targu Secuiesc 16:00 Campulung Moldovenesc
13:30
Euro Michael Tour
07:05 Reghin
13:30
BEPS TRAVEL
12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc
13:30

06:40 Huedin
13:30

08:00 Dej
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:35

08:00 Cluj Napoca
13:40

11:55 Aiud
13:45

08:00 Gilau
13:45

08:00 Huedin
13:50

11:55 Ludus
14:00

05:30 Brasov 05:30 Teius 05:30 Fagaras 05:30 Teius 05:30 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
07:05 Beclean
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

11:55 Turda
14:30
BEPS TRAVEL
16:00 Brasov 16:00 Vatra Dornei
14:30
BEPS TRAVEL
12:30 Brasov 12:30 Vatra Dornei 12:30 Brasov
14:30

06:40 Negreni
14:50

06:40 Alesd
14:55

11:55 Cluj Napoca
15:00
BEPS TRAVEL
16:00 Codlea
15:00

05:30 Avrig 05:30 Alba Iulia 05:30 Avrig 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
07:05 Ludus
15:00
BEPS TRAVEL
12:30 Codlea 12:30 Codlea
15:00
MaxiBus Travel
20:05 Targoviste 20:05 Targoviste
15:00

08:00 Negreni
15:00

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
07:05 Turda
15:30
BEPS TRAVEL
16:00 Fagaras
15:50
BEPS TRAVEL
12:30 Fagaras 12:30 Fagaras
15:50

05:30 Bistrita 05:30 Dej 05:30 Zlatna 05:30 Bistrita 05:30 Targu Mures 05:30 Zlatna 05:30 Dej
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

08:00 Beius
16:10
BEPS TRAVEL
16:00 Bistrita 16:00 Baia Mare 16:00 Baia Mare
16:30

05:30 Sebes 05:30 Sebes 05:30 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
12:30 Baia Mare 12:30 Bistrita
16:30
MaxiBus Travel
20:05 Ploiesti 20:05 Ploiesti
16:30
BEPS TRAVEL
16:00 Avrig
16:40
BEPS TRAVEL
12:30 Avrig 12:30 Avrig
16:40

11:55 Huedin
17:00
BEPS TRAVEL
16:00 Targu Mures 16:00 Targu Mures 16:00 Beclean
17:00

05:30 Nasaud 05:30 Abrud 05:30 Campia Turzii 05:30 Nasaud 05:30 Abrud
17:00
Euro Michael Tour
07:05 Lille
17:00
BEPS TRAVEL
12:30 Beclean 12:30 Targu Mures
17:00

08:00 Alesd
17:00
BEPS TRAVEL
16:00 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
17:15
MaxiBus Travel
20:05 Campina 20:05 Campina
17:15
BEPS TRAVEL
16:00 Dej
17:20
BEPS TRAVEL
12:30 Dej
17:20
BEPS TRAVEL
16:00 Turda 16:00 Turda
17:30

05:30 Turda 05:30 Beclean 05:30 Beclean
17:30
BEPS TRAVEL
12:30 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
16:00 Gherla
17:35
BEPS TRAVEL
12:30 Gherla
17:35

11:55 Alesd
18:00
BEPS TRAVEL
16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Cluj Napoca 16:00 Satu Mare 16:00 Sebes 16:00 Satu Mare
18:00

05:30 Brad 05:30 Gherla 05:30 Deva 05:30 Brad 05:30 Zalau 05:30 Gherla 05:30 Zalau 05:30 Deva 05:30 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
07:05 Huedin 07:05 Dunkerque
18:00
BEPS TRAVEL
12:30 Sebes 12:30 Alba Iulia 12:30 Satu Mare 12:30 Sebes 12:30 Cluj Napoca
18:00

08:00 Oradea
18:00

06:40 Oradea
18:15

11:55 Oradea
18:30
BEPS TRAVEL
16:00 Orastie
18:30

05:30 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
12:30 Orastie 12:30 Orastie
18:30

06:40 Bors
18:30

08:00 Bors
18:30

11:55 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
16:00 Carei 16:00 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
12:30 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
16:00 Huedin 16:00 Simeria
19:00

05:30 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
07:05 Calais
19:00
BEPS TRAVEL
12:30 Simeria 12:30 Simeria 12:30 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
20:05 Alexandria 20:05 Alexandria
19:00
BEPS TRAVEL
16:00 Deva
19:30
BEPS TRAVEL
12:30 Deva 12:30 Deva
19:30
Euro Michael Tour
07:05 Bors
19:45
MaxiBus Travel
20:05 Rosiori de Vede 20:05 Brasov 20:05 Brasov 20:05 Rosiori de Vede
19:45
BEPS TRAVEL
16:00 Oradea
20:00

05:30 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
12:30 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
20:05 Bucuresti 20:05 Bucuresti 20:05 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
20:05 Caracal 20:05 Caracal
20:45
BEPS TRAVEL
16:00 Timisoara
21:00

05:30 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
12:30 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
20:05 Craiova 20:05 Craiova
21:45
BEPS TRAVEL
16:00 Arad
22:00

05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Arad 05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
12:30 Arad 12:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
20:05 Drobeta Turnu Severin 20:05 Drobeta Turnu Severin 20:05 Pitesti 20:05 Pitesti 20:05 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
20:05 Sighisoara 20:05 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
20:05 Orsova 20:05 Orsova
22:45
BEPS TRAVEL
16:00 Nadlac
23:00
BEPS TRAVEL
12:30 Nadlac 12:30 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
20:05 Medias 20:05 Medias
23:00

08:00 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
20:05 Curtea De Arges 20:05 Curtea De Arges 20:05 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
20:05 Rovinari 20:05 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.