La adresa - Mersul autobuzelor Chester Anglia

La adresa

Chester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:25
09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta
06:50 Romfour Romania
11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 14:50 Sfantu Gheorghe 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:00 Durau 13:30 Targu Jiu 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 14:40 Morareni 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 14:15 Lugoj 15:20 Borsec 13:15 Petrosani 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 13:00 Hateg 14:30 Reghin 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:40 Bicaz 14:00 Timisoara 15:10 Toplita 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 15:00 Miercurea Ciuc 12:50 Calan 14:05 Medias 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 08:30 Peterborough 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 16:30 Poiana Largului 13:40 Arad
13:30 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
17:30
10:00 Deva 21:30 Husi 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 10:30 Simeria 21:00 Vaslui 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 16:30 Bucuresti 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 22:00 Barlad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt
18:00 Danytur
13:30 Avrig 16:00 Praid 04:00 Viena 11:30 Sebes 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 13:00 Medias 15:00 Miercurea Ciuc 10:00 Zlatna 11:00 Teius 19:00 Iasi 09:00 Brad 14:00 Reghin 18:00 Girov 20:00 Saveni 14:00 Fagaras 16:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Deva 18:00 Adjud 07:00 Beclean 17:30 Piatra Neamt 19:00 Cotnari 18:00 Girov 13:00 Sibiu 14:00 Fagaras 19:20 Galati 10:00 Deva 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 12:00 Blaj 14:00 Odorheiu Secuiesc 09:30 Abrud 10:30 Alba Iulia 18:30 Targu Frumos 08:00 Arad 12:00 Dej 17:30 Piatra Neamt 19:00 Botosani 13:30 Avrig 19:00 Focsani 14:00 Vatra Dornei 19:20 Harlau 17:00 Targu Ocna 05:00 Gherla 17:00 Bicaz 17:30 Piatra Neamt 08:00 Oradea 11:30 Sebes 13:30 Avrig 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 15:00 Miercurea Ciuc 17:00 Targu Ocna 11:00 Teius 13:00 Medias 09:00 Brad 10:00 Zlatna 18:00 Pascani 19:20 Harlau 10:00 Zalau 17:00 Bicaz 18:00 Suceava 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 12:00 Bistrita 19:00 Cotnari 16:00 Comanesti 04:00 Oradea 16:00 Praid 14:00 Fagaras 17:00 Bicaz 18:30 Barlad 10:00 Deva 13:00 Sibiu 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Comanesti 10:30 Alba Iulia 12:00 Blaj 08:00 Arad 09:30 Abrud 16:00 Targu Neamt 19:00 Cotnari 08:00 Oradea 16:00 Praid 17:00 Gura Humorului 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 09:00 Nasaud 18:00 Girov 19:20 Harlau
21:00
12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 10:00 Deva 15:00 Brasov 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 09:45 Arad 18:30 Roman 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi
21:00
04:00 Londra
Sosiri
De la Ora
MaxiBus Travel
20:05 Targu Jiu 20:05 Targu Jiu
00:00

11:55 Braila
00:10
MaxiBus Travel
20:05 Ramnicu Valcea 20:05 Ramnicu Valcea 20:05 Ramnicu Valcea
00:15
MaxiBus Travel
20:05 Targu Mures 20:05 Targu Mures
00:30

11:55 Galati
00:40

11:55 Buzau
01:00
MaxiBus Travel
20:05 Reghin 20:05 Petrosani 20:05 Reghin 20:05 Petrosani
01:15

11:55 Ramnicu Sarat
01:30
MaxiBus Travel
20:05 Resita 20:05 Resita
01:30

11:55 Tecuci
01:55
MaxiBus Travel
20:05 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
20:05 Hateg 20:05 Hateg
02:10

11:55 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
20:05 Sibiu 20:05 Sibiu 20:05 Caransebes 20:05 Caransebes 20:05 Sibiu
02:15
MaxiBus Travel
20:05 Bistrita 20:05 Bistrita
02:30

11:55 Adjud
02:45

11:55 Barlad
03:00
MaxiBus Travel
20:05 Lugoj 20:05 Lugoj 20:05 Hunedoara 20:05 Hunedoara
03:00
MaxiBus Travel
20:05 Sebes 20:05 Sebes 20:05 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
20:05 Deva 20:05 Deva
03:20

11:55 Husi
03:30

11:55 Dorohoi
03:35

11:55 Onesti
03:45
Danytur
05:30 Schwechat
03:50

11:55 Vaslui
04:00
MaxiBus Travel
20:05 Alba Iulia 20:05 Brad 20:05 Alba Iulia 20:05 Alba Iulia 20:05 Timisoara 20:05 Timisoara 20:05 Brad
04:00

11:55 Comanesti
04:10

11:55 Bucuresti
04:15

11:55 Moinesti
04:20

11:55 Botosani
04:30

11:55 Craiova
04:35

11:55 Iasi
04:40
MaxiBus Travel
20:05 Aiud 20:05 Aiud 20:05 Aiud
04:45

11:55 Podu Iloaiei
05:00

16:00 Barlad
05:00
Danytur
05:30 Braila 05:30 Focsani 05:30 Focsani
05:00

12:30 Barlad
05:00

11:55 Filiasi
05:05

11:55 Ploiesti
05:10
MaxiBus Travel
20:05 Turda 20:05 Turda 20:05 Turda
05:10
MaxiBus Travel
20:05 Arad 20:05 Arad
05:15

11:55 Suceava
05:20
Danytur
05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
05:20

11:55 Bacau
05:30

16:00 Husi
05:30
Danytur
05:30 Galati
05:30

12:30 Husi
05:30

12:30 Londra
05:30
MaxiBus Travel
20:05 Zalau 20:05 Zalau
05:30

11:55 Negresti
05:40
Danytur
05:30 Marasesti 05:30 Marasesti
05:40

11:55 Harlau
05:45
MaxiBus Travel
20:05 Cluj Napoca 20:05 Cluj Napoca 20:05 Cluj Napoca
05:45

11:55 Constanta
05:50

11:55 Campina
06:00
Danytur
05:30 Adjud 05:30 Saveni 05:30 Adjud 05:30 Barlad 05:30 Saveni
06:00
MaxiBus Travel
20:05 Stei 20:05 Stei
06:00
Romfour Romania
08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta
06:00

11:55 Buhusi
06:05

11:55 Roznov
06:10
Danytur
05:30 Husi
06:10
Romfour Romania
08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

11:55 Targu Frumos
06:15

11:55 Gura Humorului
06:20
Romfour Romania
08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

11:55 Falticeni
06:30
Danytur
05:30 Botosani 05:30 Botosani
06:30
MaxiBus Travel
20:05 Beius 20:05 Salonta 20:05 Salonta 20:05 Beius
06:30
Romfour Romania
08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia
06:30

11:55 Rovinari
06:35

11:55 Pascani
06:40
Romfour Romania
08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Medgidia
06:40

11:55 Motca
06:45

16:00 Vaslui
06:45

12:30 Vaslui
06:45

11:55 Piatra Neamt
06:50
Romfour Romania
08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt)
06:50

11:55 Roman
06:55

11:55 Cristesti
07:00
Danytur
05:30 Iasi 05:30 Harlau 05:30 Harlau 05:30 Vaslui 05:30 Iasi
07:00
MaxiBus Travel
20:05 Sanmartin
07:00
Romfour Romania
08:00 Tandarei 08:00 Tandarei 08:00 Tulcea 08:00 Craiova 08:00 Craiova
07:00

11:55 Targu Jiu
07:05

11:55 Brasov
07:10
Romfour Romania
08:00 Braila 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

11:55 Cernavoda
07:15
Danytur
05:30 Cotnari 05:30 Cotnari
07:15
Romfour Romania
08:00 Galati
07:15
Romfour Romania
08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20
Romfour Romania
08:00 Tecuci
07:25

11:55 Fetesti
07:30

16:00 Botosani
07:30
Danytur
05:30 Suceava 05:30 Targu Frumos 05:30 Targu Frumos 05:30 Suceava
07:30

12:30 Botosani
07:30
MaxiBus Travel
20:05 Oradea
07:30
Romfour Romania
08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30
Romfour Romania
08:00 Barlad
07:35
Romfour Romania
08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
08:00 Husi 08:00 Motru 08:00 Motru
07:45
Romfour Romania
08:00 Resita 08:00 Resita
07:50
Romfour Romania
08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

11:55 Targu Neamt
08:00

16:00 Iasi 16:00 Harlau
08:00
Danytur
05:30 Targu Ocna 05:30 Pascani 05:30 Negresti 05:30 Pascani 05:30 Targu Ocna
08:00

12:30 Iasi 12:30 Harlau 12:30 Iasi
08:00
Romfour Romania
08:00 Slobozia 08:00 Buzau 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00
Romfour Romania
08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05
Romfour Romania
08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Focsani 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti
08:10
Romfour Romania
08:00 Marasesti
08:15
Romfour Romania
08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
08:00 Petrosani 08:00 Petrosani 08:00 Adjud
08:25

11:55 Fagaras
08:30

16:00 Podu Iloaiei 16:00 Braila
08:30

12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Braila
08:30
Romfour Romania
08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

11:55 Petrosani
08:35
Romfour Romania
08:00 Sascut
08:35
Romfour Romania
08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

16:00 Targu Frumos
08:45

12:30 Targu Frumos 12:30 Targu Frumos
08:45
Romfour Romania
08:00 Bacau
08:45

11:55 Poiana Largului
08:50
Romfour Romania
08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

11:55 Hateg
08:53

11:55 Sibiu
08:55
Romfour Romania
08:00 Roman
08:55

11:55 Hunedoara
09:00

16:00 Piatra Neamt 16:00 Galati
09:00
Danytur
05:30 Comanesti 05:30 Roman 05:30 Comanesti
09:00

12:30 Piatra Neamt 12:30 Galati
09:00
Romfour Romania
08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Vaslui 08:00 Deva
09:00
Romfour Romania
08:00 Negresti
09:05
Romfour Romania
08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Iasi
09:10

11:55 Sebes
09:15

16:00 Pascani 16:00 Pascani
09:15

12:30 Pascani 12:30 Pascani 12:30 Pascani
09:15
Romfour Romania
08:00 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
05:30 Girov 05:30 Girov
09:20
Romfour Romania
08:00 Campina 08:00 Campina 08:00 Deleni
09:20
Romfour Romania
08:00 Harlau
09:25

11:55 Toplita
09:30
Romfour Romania
08:00 Targu Frumos 08:00 Sinaia 08:00 Sinaia
09:30
Romfour Romania
08:00 Pascani
09:35
Romfour Romania
08:00 Predeal 08:00 Predeal 08:00 Motca
09:40
Romfour Romania
08:00 Cristesti
09:45
Romfour Romania
08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Timisesti
09:50
Romfour Romania
08:00 Dumbrava
09:55

11:55 Deva
10:00

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Roman 16:00 Tecuci
10:00
Danytur
05:30 Targu Neamt 05:30 Piatra Neamt 05:30 Gura Humorului 05:30 Targu Neamt 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Piatra Neamt 05:30 Bacau 05:30 Gura Humorului
10:00

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Roman 12:30 Tecuci 12:30 Roman
10:00
Romfour Romania
08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Neamt
10:00
Romfour Romania
08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Piatra Neamt 08:00 Sovata 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
08:00 Covasna 08:00 Bicaz 08:00 Covasna
10:10
Romfour Romania
08:00 Targu Ocna 08:00 Poiana Largului 08:00 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
08:00 Durau
10:25

11:55 Reghin
10:30

16:00 Marasesti 16:00 Focsani 16:00 Focsani 16:00 Bucuresti 16:00 Bucuresti
10:30
Danytur
05:30 Bicaz 05:30 Bicaz
10:30

12:30 Focsani 12:30 Marasesti 12:30 Bucuresti
10:30
Romfour Romania
08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30
Romfour Romania
08:00 Grinties
10:35
Romfour Romania
08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

16:00 Bacau
10:45

12:30 Bacau 12:30 Bacau
10:45
Romfour Romania
08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50
Romfour Romania
08:00 Borsec
10:55

16:00 Adjud 16:00 Targu Neamt
11:00
Danytur
05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Onesti
11:00

12:30 Adjud 12:30 Targu Neamt
11:00
Romfour Romania
08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Toplita
11:00
Romfour Romania
08:00 Miercurea Ciuc
11:05
Romfour Romania
08:00 Vestem 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Vestem
11:10
Romfour Romania
08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Morareni
11:20

11:55 Alba Iulia
11:30

16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti
11:30

12:30 Ploiesti
11:30
Romfour Romania
08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Reghin 08:00 Sebes 08:00 Sibiu
11:30
Romfour Romania
08:00 Medias
11:35
Romfour Romania
08:00 Sighisoara 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram
11:40
Romfour Romania
08:00 Targu Mures
11:45
Romfour Romania
08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
08:00 Falticeni
11:55

16:00 Onesti 16:00 Falticeni
12:00
Danytur
05:30 Medias 05:30 Praid 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Vatra Dornei 05:30 Praid 05:30 Vatra Dornei 05:30 Medias
12:00

12:30 Falticeni 12:30 Onesti 12:30 Onesti
12:00
MaxiBus Travel
20:05 Buzau 20:05 Buzau
12:00
Romfour Romania
08:00 Medias 08:00 Suceava 08:00 Medias
12:00
Romfour Romania
08:00 Dolhasca
12:05
Romfour Romania
08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Veresti
12:10
Romfour Romania
08:00 Darabani
12:15

16:00 Suceava
12:20

12:30 Suceava
12:20
Romfour Romania
08:00 Aiud 08:00 Botosani 08:00 Aiud
12:20

16:00 Oituz
12:30

12:30 Oituz 12:30 Oituz
12:30
Romfour Romania
08:00 Unirea 08:00 Unirea 08:00 Gura Humorului
12:30
Romfour Romania
08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Campulung Moldovenesc
12:40
Romfour Romania
08:00 Iacobeni
12:50

16:00 Gura Humorului
13:00
Danytur
05:30 Reghin 05:30 Blaj 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Blaj 05:30 Reghin
13:00

12:30 Gura Humorului
13:00
Romfour Romania
08:00 Borsa
13:00

16:00 Frasin
13:05

12:30 Frasin
13:05
Romfour Romania
08:00 Vatra Dornei
13:05
Romfour Romania
08:00 Prundu Bargaului
13:10

16:00 Vama
13:15

12:30 Vama
13:15
Romfour Romania
08:00 Bistrita
13:15
Romfour Romania
08:00 Beclean
13:20
Romfour Romania
08:00 Baia Mare
13:25

11:55 Targu Mures
13:30

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Secuiesc
13:30

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Campulung Moldovenesc
13:30
Romfour Romania
08:00 Dej
13:30
Romfour Romania
08:00 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
08:00 Cluj Napoca
13:40

11:55 Aiud
13:45
Romfour Romania
08:00 Gilau
13:45
Romfour Romania
08:00 Huedin
13:50

11:55 Ludus
14:00
Danytur
05:30 Fagaras 05:30 Teius 05:30 Fagaras 05:30 Teius 05:30 Brasov
14:00
Romfour Romania
08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

11:55 Turda
14:30

16:00 Brasov 16:00 Vatra Dornei
14:30

12:30 Vatra Dornei 12:30 Brasov 12:30 Brasov
14:30

11:55 Cluj Napoca
15:00

16:00 Codlea
15:00
Danytur
05:30 Alba Iulia 05:30 Avrig 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara 05:30 Avrig
15:00

12:30 Codlea 12:30 Codlea
15:00
MaxiBus Travel
20:05 Targoviste 20:05 Targoviste
15:00
Romfour Romania
08:00 Negreni
15:00
Danytur
05:30 Sibiu 05:30 Sibiu
15:30

16:00 Fagaras
15:50

12:30 Fagaras 12:30 Fagaras
15:50
Danytur
05:30 Bistrita 05:30 Zlatna 05:30 Targu Mures 05:30 Dej 05:30 Bistrita 05:30 Dej 05:30 Zlatna
16:00
Romfour Romania
08:00 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
08:00 Beius
16:10

16:00 Baia Mare 16:00 Bistrita 16:00 Baia Mare
16:30
Danytur
05:30 Sebes 05:30 Ludus 05:30 Sebes
16:30

12:30 Bistrita 12:30 Baia Mare
16:30
MaxiBus Travel
20:05 Ploiesti 20:05 Ploiesti
16:30

16:00 Avrig
16:40

12:30 Avrig 12:30 Avrig
16:40

11:55 Huedin
17:00

16:00 Targu Mures 16:00 Beclean 16:00 Targu Mures
17:00
Danytur
05:30 Abrud 05:30 Campia Turzii 05:30 Nasaud 05:30 Abrud 05:30 Nasaud
17:00

12:30 Beclean 12:30 Targu Mures
17:00
Romfour Romania
08:00 Alesd
17:00

16:00 Sibiu
17:15

12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
17:15
MaxiBus Travel
20:05 Campina 20:05 Campina
17:15

16:00 Dej
17:20

12:30 Dej
17:20

16:00 Turda 16:00 Turda
17:30
Danytur
05:30 Beclean 05:30 Beclean 05:30 Turda
17:30

12:30 Turda
17:30

16:00 Gherla
17:35

12:30 Gherla
17:35

11:55 Alesd
18:00

16:00 Satu Mare 16:00 Cluj Napoca 16:00 Sebes 16:00 Satu Mare 16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia
18:00
Danytur
05:30 Deva 05:30 Gherla 05:30 Brad 05:30 Zalau 05:30 Gherla 05:30 Zalau 05:30 Deva 05:30 Cluj Napoca 05:30 Brad
18:00

12:30 Sebes 12:30 Alba Iulia 12:30 Satu Mare 12:30 Sebes 12:30 Cluj Napoca
18:00
Romfour Romania
08:00 Oradea
18:00

11:55 Oradea
18:30

16:00 Orastie
18:30
Danytur
05:30 Floresti
18:30

12:30 Orastie 12:30 Orastie
18:30
Romfour Romania
08:00 Bors
18:30

11:55 Bors
18:45

16:00 Carei 16:00 Carei
18:45

12:30 Carei
18:45

16:00 Huedin 16:00 Simeria
19:00
Danytur
05:30 Gilau
19:00

12:30 Simeria 12:30 Simeria 12:30 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
20:05 Alexandria 20:05 Alexandria
19:00

16:00 Deva
19:30

12:30 Deva 12:30 Deva
19:30
MaxiBus Travel
20:05 Rosiori de Vede 20:05 Brasov 20:05 Brasov 20:05 Rosiori de Vede
19:45

16:00 Oradea
20:00
Danytur
05:30 Huedin
20:00

12:30 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
20:05 Bucuresti 20:05 Bucuresti 20:05 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
20:05 Caracal 20:05 Caracal
20:45

16:00 Timisoara
21:00
Danytur
05:30 Alesd
21:00

12:30 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
20:05 Craiova 20:05 Craiova
21:45

16:00 Arad
22:00
Danytur
05:30 Arad 05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Oradea 05:30 Arad 05:30 Oradea 05:30 Oradea
22:00

12:30 Arad 12:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
20:05 Drobeta Turnu Severin 20:05 Drobeta Turnu Severin 20:05 Pitesti 20:05 Pitesti 20:05 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
20:05 Sighisoara 20:05 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
20:05 Orsova 20:05 Orsova
22:45

16:00 Nadlac
23:00

12:30 Nadlac 12:30 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
20:05 Medias 20:05 Medias
23:00
Romfour Romania
08:00 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
20:05 Curtea De Arges 20:05 Curtea De Arges 20:05 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
20:05 Rovinari 20:05 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.