La adresa - Mersul autobuzelor Chelmsford Anglia

La adresa

Chelmsford, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:16
21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului
05:25
17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti
11:00 Danytur
19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna
11:00 Danytur
23:15 Dover
16:00 Romfour
05:00 Charleroi 11:00 Mannheim 15:00 Ansbach 19:00 Passau 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 02:00 Kortrijk 06:00 Namur 12:00 Heidelberg 16:00 Nurnberg 20:00 Wels 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 03:00 Tournai 08:00 Trier 13:00 Heilbronn 17:00 Regensburg 21:00 Linz 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Mons 10:00 Kaiserslautern 14:00 Crailsheim 18:00 Deggendorf 23:00 Viena 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
17:40
23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare
21:45
14:45 Targu Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:50 Timisesti 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:35 Bicaz 07:00 Budapesta 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti
23:28 Euro Michael Tour
13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
01:05 Roman 01:05 Piatra Neamt
00:00

06:00 Braila
00:00

20:20 Constanta
00:05

05:05 Braila
00:10

20:20 Mangalia
00:10

20:20 Medgidia
00:15

20:20 Tulcea
00:20

06:00 Galati
00:30

20:20 Cernavoda
00:30

05:05 Galati
00:40
Euro Michael Tour
01:05 Iasi
00:45

05:05 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
01:05 Targu Neamt 01:05 Braila
01:00

06:00 Buzau
01:00

20:20 Giurgiu
01:00

20:20 Alexandria
01:10

20:20 Fetesti
01:20

05:05 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
01:05 Galati 01:05 Poiana Largului
01:30

06:00 Ramnicu Sarat
01:30

20:20 Braila
01:30

05:05 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
01:05 Buzau
02:00

06:00 Tecuci
02:00

20:20 Calarasi
02:00

05:05 Focsani
02:15

06:00 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
01:05 Ramnicu Sarat
02:30

20:20 Galati
02:30

05:05 Adjud
02:45

06:00 Barlad
02:45

05:05 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
01:05 Tecuci
03:00

06:00 Adjud
03:00

20:20 Slobozia
03:00

20:20 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
01:05 Focsani
03:15

05:05 Husi
03:30

06:00 Husi
03:30

20:20 Barlad
03:30

05:05 Dorohoi
03:35

06:00 Dorohoi
03:35

05:05 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
01:05 Adjud
03:45

06:00 Vaslui
03:45
Danytur
03:00 Schwechat 03:00 Schwechat
03:50

20:20 Husi
03:50

05:05 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
01:05 Barlad
04:00

06:00 Bacau
04:00

20:20 Bucuresti
04:00

05:05 Comanesti
04:10

05:05 Bucuresti
04:15

05:05 Moinesti
04:20

20:20 Vaslui
04:20

05:05 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
01:05 Targu Mures 01:05 Husi
04:30

06:00 Onesti
04:30

20:20 Urziceni
04:30

05:05 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
01:05 Dorohoi
04:35

05:05 Iasi
04:40

20:20 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
01:05 Onesti 01:05 Dej
04:45

06:00 Iasi
04:45

20:20 Ramnicu Sarat
04:50

05:05 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
03:00 Braila 03:00 Braila 03:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
01:05 Vaslui
05:00

06:00 Botosani
05:00

20:20 Focsani
05:00

00:40 Giurgiu
05:00

05:05 Filiasi
05:05

05:05 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
01:05 Comanesti
05:10

20:20 Iasi
05:10

00:40 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
01:05 Gherla
05:15

05:05 Suceava
05:20
Danytur
03:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
01:05 Moinesti
05:20

06:00 Podu Iloaiei
05:20

00:40 Corabia
05:20

05:05 Bacau
05:30
Danytur
03:00 Galati 03:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
01:05 Botosani
05:30

06:00 Roman
05:30

00:40 Alexandria 00:40 Braila
05:30

00:40 Galati
05:35

05:05 Negresti
05:40
Danytur
03:00 Marasesti
05:40

20:20 Targu Frumos
05:40

00:40 Slatina (Olt)
05:40

05:05 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
01:05 Apahida
05:45

06:00 Buhusi
05:45

05:05 Constanta
05:50

05:05 Campina
06:00
Danytur
03:00 Saveni 03:00 Adjud 03:00 Barlad 03:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
01:05 Podu Iloaiei
06:00

06:00 Suceava
06:00

20:20 Harlau
06:00

00:40 Constanta 00:40 Craiova
06:00

05:05 Buhusi
06:05

00:40 Mangalia
06:05

05:05 Roznov
06:10
Danytur
03:00 Husi 03:00 Husi
06:10

06:00 Harlau
06:10

20:20 Roman
06:10

00:40 Filiasi
06:10

05:05 Targu Frumos
06:15

06:00 Targu Frumos
06:15

20:20 Adjud
06:15

00:40 Medgidia
06:15

05:05 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
01:05 Suceava
06:20

06:00 Piatra Neamt
06:20

00:40 Rovinari 00:40 Hirsova
06:20

00:40 Tandarei
06:25

05:05 Falticeni
06:30
Danytur
03:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
01:05 Bacau
06:30

06:00 Ruginoasa
06:30

20:20 Bacau
06:30

00:40 Isalnita 00:40 Slobozia
06:30

05:05 Rovinari
06:35

05:05 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
01:05 Negresti
06:40

06:00 Pascani
06:40

20:20 Slatina (Olt)
06:40

00:40 Tecuci 00:40 Targu Carbunesti
06:40

05:05 Motca
06:45
Euro Michael Tour
01:05 Harlau
06:45

20:20 Radauti
06:45

00:40 Motru 00:40 Barlad
06:45

05:05 Piatra Neamt
06:50

06:00 Targu Neamt
06:50

20:20 Dorohoi
06:50

00:40 Resita 00:40 Husi
06:50

05:05 Roman
06:55

20:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

00:40 Caransebes
06:55

05:05 Cristesti
07:00
Danytur
03:00 Iasi 03:00 Harlau 03:00 Vaslui 03:00 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
01:05 Cluj Napoca
07:00

06:00 Falticeni
07:00

20:20 Targoviste
07:00

00:40 Buzau 00:40 Lugoj 00:40 Bucuresti
07:00

05:05 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
01:05 Buhusi
07:05

20:20 Pitesti
07:05

00:40 Timisoara
07:05

05:05 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
01:05 Roznov
07:10

20:20 Ploiesti
07:10

00:40 Focsani 00:40 Arad
07:10

05:05 Cernavoda
07:15
Danytur
03:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
01:05 Targu Frumos
07:15

20:20 Targu Neamt
07:15
Euro Michael Tour
01:05 Gura Humorului
07:20

20:20 Buhusi
07:20

00:40 Targu Jiu
07:20

20:20 Roznov
07:25

00:40 Petrosani 00:40 Marasesti
07:25

05:05 Fetesti
07:30
Danytur
03:00 Targu Frumos 03:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
01:05 Falticeni
07:30

06:00 Gura Humorului
07:30

20:20 Piatra Neamt
07:30

00:40 Pitesti 00:40 Adjud 00:40 Hateg
07:30

00:40 Sascut
07:35
Euro Michael Tour
01:05 Pascani
07:40

00:40 Bacau 00:40 Calan
07:40
Euro Michael Tour
01:05 Motca
07:45

00:40 Roman
07:45

00:40 Ploiesti 00:40 Hunedoara 00:40 Vaslui
07:50

05:05 Targu Neamt
08:00
Danytur
03:00 Negresti 03:00 Negresti 03:00 Targu Ocna 03:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
01:05 Cristesti
08:00

20:20 Onesti
08:00

00:40 Deva 00:40 Negresti 00:40 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00

00:40 Iasi
08:05

20:20 Botosani
08:10

00:40 Podu Iloaiei 00:40 Campina
08:10

00:40 Deleni
08:15

20:20 Pascani
08:20

00:40 Harlau 00:40 Sinaia
08:20

00:40 Targu Frumos
08:25

05:05 Fagaras
08:30

06:00 Campulung Moldovenesc
08:30

20:20 Craiova
08:30

00:40 Pascani 00:40 Simeria 00:40 Predeal
08:30

05:05 Petrosani
08:35

00:40 Motca
08:35

20:20 Falticeni
08:40

00:40 Cristesti 00:40 Orastie
08:40

00:40 Timisesti
08:45

05:05 Poiana Largului
08:50

00:40 Sebes 00:40 Targu Neamt
08:50

05:05 Hateg
08:53

05:05 Sibiu
08:55

00:40 Piatra Neamt
08:55

05:05 Hunedoara
09:00
Danytur
03:00 Roman 03:00 Roman 03:00 Comanesti
09:00

20:20 Suceava
09:00

00:40 Brasov 00:40 Bicaz 00:40 Lancram
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00

00:40 Poiana Largului 00:40 Targu Secuiesc
09:10

05:05 Sebes
09:15

20:20 Filiasi
09:15
Danytur
03:00 Girov
09:20

00:40 Sfantu Gheorghe 00:40 Durau
09:20

05:05 Toplita
09:30

06:00 Vatra Dornei
09:30

20:20 Targu Secuiesc
09:30

00:40 Covasna 00:40 Alba Iulia 00:40 Toplita
09:30

20:20 Brasov
09:40

00:40 Targu Ocna 00:40 Teius 00:40 Morareni
09:40

00:40 Reghin
09:45

20:20 Bicaz
09:50

00:40 Targu Mures 00:40 Onesti 00:40 Aiud
09:50

05:05 Deva
10:00
Danytur
03:00 Miercurea Ciuc 03:00 Piatra Neamt 03:00 Bacau 03:00 Gura Humorului 03:00 Targu Neamt 03:00 Bacau
10:00
Euro Michael Tour
01:05 Alesd
10:00

20:20 Ramnicu Valcea
10:00

00:40 Falticeni 00:40 Comanesti 00:40 Unirea
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00

00:40 Suceava
10:05

20:20 Gura Humorului
10:10

00:40 Dolhasca 00:40 Moinesti 00:40 Turda
10:10

20:20 Moinesti
10:20

00:40 Fagaras 00:40 Veresti
10:20

00:40 Darabani
10:25

05:05 Reghin
10:30
Danytur
03:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
01:05 Oradea
10:30

06:00 Bistrita
10:30

20:20 Fagaras
10:30

00:40 Botosani 00:40 Vestem
10:30
Euro Michael Tour
01:05 Campulung Moldovenesc
10:35

20:20 Comanesti
10:40

00:40 Gura Humorului
10:40

20:20 Targu Jiu
10:50

00:40 Ramnicu Valcea
10:50

00:40 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
03:00 Odorheiu Secuiesc 03:00 Onesti 03:00 Campulung Moldovenesc 03:00 Onesti
11:00

20:20 Campulung Moldovenesc
11:00

00:40 Sibiu 00:40 Iacobeni
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00

00:40 Vatra Dornei
11:05

20:20 Targu Ocna
11:10

00:40 Prundu Bargaului 00:40 Miercurea Sibiului
11:10

20:20 Gheorgheni
11:20

00:40 Sighisoara 00:40 Bistrita
11:20

05:05 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
01:05 Vatra Dornei
11:30

06:00 Beclean
11:30

20:20 Reghin
11:30

00:40 Medias 00:40 Beclean
11:30

20:20 Toplita
11:40

00:40 Dej
11:40

00:40 Cluj Napoca
11:45

20:20 Sighisoara
11:50
Danytur
03:00 Vatra Dornei 03:00 Targu Secuiesc 03:00 Medias 03:00 Praid 03:00 Targu Secuiesc
12:00

20:20 Orastie
12:00

00:40 Cluj Napoca
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00

20:20 Deva
12:10

00:40 Gilau
12:15

20:20 Caransebes
12:20
Euro Michael Tour
01:05 Toplita
12:30

06:00 Dej
12:30

20:20 Targu Mures
12:30

20:20 Vatra Dornei
12:40

20:20 Resita
12:50

20:20 Blaj
12:55
Danytur
03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Reghin 03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Blaj
13:00
Euro Michael Tour
01:05 Londra 01:05 Bistrita
13:00

20:20 Sibiu
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00

20:20 Medias
13:10

20:20 Sebes
13:20

05:05 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
01:05 Reghin
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:30

20:20 Alba Iulia
13:30

00:40 Huedin
13:30

05:05 Aiud
13:45

05:05 Ludus
14:00
Danytur
03:00 Teius 03:00 Brasov 03:00 Brasov 03:00 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
01:05 Beclean
14:00

06:00 Baia Mare
14:00

20:20 Bistrita
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00

20:20 Lugoj
14:20

05:05 Turda
14:30

20:20 Aiud
14:40

00:40 Negreni
14:50

00:40 Alesd
14:55

05:05 Cluj Napoca
15:00
Danytur
03:00 Avrig 03:00 Alba Iulia 03:00 Sighisoara 03:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
01:05 Ludus
15:00

06:00 Huedin
15:00

20:20 Beclean
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00

20:20 Dej
15:15

20:20 Turda
15:20
Danytur
03:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
01:05 Turda
15:30

20:20 Gherla
15:45
Danytur
03:00 Dej 03:00 Targu Mures 03:00 Bistrita 03:00 Zlatna 03:00 Targu Mures
16:00

20:20 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
03:00 Ludus 03:00 Sebes 03:00 Ludus
16:30

06:00 Satu Mare
16:30

20:20 Timisoara
16:30

20:20 Huedin
16:45

05:05 Huedin
17:00
Danytur
03:00 Campia Turzii 03:00 Campia Turzii 03:00 Nasaud 03:00 Abrud
17:00
Euro Michael Tour
01:05 Lille
17:00

06:00 Oradea
17:00

20:20 Arad
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00

20:20 Oradea
17:15

20:20 Nadlac
17:20
Danytur
03:00 Turda 03:00 Turda 03:00 Beclean
17:30
Romfour
05:00 Cornitel
17:50

05:05 Alesd
18:00
Danytur
03:00 Brad 03:00 Cluj Napoca 03:00 Gherla 03:00 Zalau 03:00 Deva 03:00 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
01:05 Huedin 01:05 Dunkerque
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Danytur
03:00 Dover
18:10

00:40 Oradea
18:15

05:05 Oradea
18:30
Danytur
03:00 Floresti 03:00 Floresti
18:30

00:40 Bors
18:30

05:05 Bors
18:45
Danytur
03:00 Gilau 03:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
01:05 Calais
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Euro Michael Tour
01:05 Bors
19:45
Danytur
03:00 Huedin 03:00 Huedin
20:00
Danytur
03:00 Alesd 03:00 Alesd
21:00
Danytur
03:00 Oradea 03:00 Oradea 03:00 Arad 03:00 Oradea 03:00 Oradea
22:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.