La adresa - Mersul autobuzelor Carlisle Anglia

La adresa

Carlisle, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:40
20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras
13:40
13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului
18:00
10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 19:00 Pascani 21:00 Braila 13:30 Beclean 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 20:00 Iasi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 18:30 Targu Neamt 13:00 Carei 22:00 Barlad 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 16:30 Frasin 13:45 Satu Mare 21:30 Husi 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 13:00 Gherla 15:00 Baia Mare 21:00 Vaslui 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau
18:00
02:00 Luton
Sosiri
De la Ora

14:30 Braila
00:10

14:30 Galati
00:40

14:30 Buzau
01:00

14:30 Ramnicu Sarat
01:30

14:30 Tecuci
01:55

14:30 Focsani
02:15

14:30 Adjud
02:45

14:30 Barlad
03:00

14:30 Husi
03:30

14:30 Dorohoi
03:35

14:30 Onesti
03:45

14:30 Vaslui
04:00

14:30 Comanesti
04:10

14:30 Bucuresti
04:15

14:30 Moinesti
04:20

14:30 Botosani
04:30

14:30 Craiova
04:35

14:30 Iasi
04:40

14:30 Podu Iloaiei
05:00

14:30 Barlad
05:00

08:55 Giurgiu 08:55 Giurgiu
05:00

14:30 Filiasi
05:05

14:30 Ploiesti
05:10

08:55 Turnu Magurele 08:55 Turnu Magurele
05:10

14:30 Suceava
05:20

08:55 Corabia 08:55 Corabia
05:20

14:30 Bacau
05:30

14:30 Husi
05:30

08:55 Alexandria 08:55 Alexandria 08:55 Braila
05:30

08:55 Galati
05:35

14:30 Negresti
05:40

08:55 Slatina (Olt) 08:55 Slatina (Olt)
05:40

14:30 Harlau
05:45

14:30 Constanta
05:50

14:30 Campina
06:00

08:55 Constanta 08:55 Constanta 08:55 Craiova 08:55 Craiova
06:00

14:30 Buhusi
06:05

08:55 Mangalia 08:55 Mangalia
06:05

14:30 Roznov
06:10

08:55 Filiasi 08:55 Filiasi
06:10

14:30 Targu Frumos
06:15

08:55 Medgidia 08:55 Medgidia
06:15

14:30 Gura Humorului
06:20

08:55 Rovinari 08:55 Hirsova 08:55 Rovinari 08:55 Hirsova
06:20

08:55 Tandarei 08:55 Tandarei
06:25

14:30 Falticeni
06:30

08:55 Isalnita 08:55 Slobozia 08:55 Isalnita 08:55 Slobozia
06:30

14:30 Rovinari
06:35

14:30 Pascani
06:40

08:55 Tecuci 08:55 Targu Carbunesti 08:55 Targu Carbunesti
06:40

14:30 Motca
06:45

14:30 Vaslui
06:45

08:55 Motru 08:55 Motru 08:55 Barlad
06:45

14:30 Piatra Neamt
06:50

08:55 Resita 08:55 Resita 08:55 Husi
06:50

14:30 Roman
06:55

08:55 Caransebes 08:55 Caransebes
06:55

14:30 Cristesti
07:00

08:55 Lugoj 08:55 Buzau 08:55 Bucuresti 08:55 Lugoj 08:55 Bucuresti
07:00

14:30 Targu Jiu
07:05

08:55 Timisoara 08:55 Timisoara
07:05

14:30 Brasov
07:10

08:55 Focsani 08:55 Arad 08:55 Arad
07:10

14:30 Cernavoda
07:15

08:55 Targu Jiu 08:55 Targu Jiu
07:20

08:55 Petrosani 08:55 Petrosani 08:55 Marasesti
07:25

14:30 Fetesti
07:30

14:30 Botosani
07:30

14:30 Luton
07:30

08:55 Hateg 08:55 Pitesti 08:55 Adjud 08:55 Hateg 08:55 Pitesti
07:30

08:55 Sascut
07:35

08:55 Calan 08:55 Bacau 08:55 Calan
07:40

08:55 Roman
07:45

08:55 Ploiesti 08:55 Ploiesti 08:55 Hunedoara 08:55 Vaslui 08:55 Hunedoara
07:50

14:30 Targu Neamt
08:00

14:30 Iasi 14:30 Iasi 14:30 Harlau
08:00

08:55 Deva 08:55 Ramnicu Sarat 08:55 Deva 08:55 Negresti 08:55 Ramnicu Sarat
08:00

08:55 Iasi
08:05

08:55 Podu Iloaiei 08:55 Campina 08:55 Campina
08:10

08:55 Deleni
08:15

08:55 Sinaia 08:55 Harlau 08:55 Sinaia
08:20

08:55 Targu Frumos
08:25

14:30 Fagaras
08:30

14:30 Braila 14:30 Podu Iloaiei 14:30 Podu Iloaiei
08:30

08:55 Predeal 08:55 Pascani 08:55 Simeria 08:55 Predeal 08:55 Simeria
08:30

14:30 Petrosani
08:35

08:55 Motca
08:35

08:55 Orastie 08:55 Cristesti 08:55 Orastie
08:40

14:30 Targu Frumos 14:30 Targu Frumos
08:45

08:55 Timisesti
08:45

14:30 Poiana Largului
08:50

08:55 Sebes 08:55 Sebes 08:55 Targu Neamt
08:50

14:30 Hateg
08:53

14:30 Sibiu
08:55

08:55 Piatra Neamt
08:55

14:30 Hunedoara
09:00

14:30 Galati 14:30 Piatra Neamt
09:00

08:55 Lancram 08:55 Brasov 08:55 Bicaz 08:55 Lancram 08:55 Brasov
09:00

08:55 Poiana Largului 08:55 Targu Secuiesc 08:55 Targu Secuiesc
09:10

14:30 Sebes
09:15

14:30 Pascani 14:30 Pascani 14:30 Pascani
09:15

08:55 Sfantu Gheorghe 08:55 Sfantu Gheorghe 08:55 Durau
09:20

14:30 Toplita
09:30

08:55 Covasna 08:55 Alba Iulia 08:55 Covasna 08:55 Alba Iulia 08:55 Toplita
09:30

08:55 Teius 08:55 Targu Ocna 08:55 Teius 08:55 Morareni 08:55 Targu Ocna
09:40

08:55 Reghin
09:45

08:55 Onesti 08:55 Aiud 08:55 Onesti 08:55 Aiud 08:55 Targu Mures
09:50

14:30 Deva
10:00

14:30 Roman 14:30 Tecuci 14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Roman
10:00

08:55 Comanesti 08:55 Unirea 08:55 Comanesti 08:55 Unirea 08:55 Falticeni
10:00

08:55 Suceava
10:05

08:55 Moinesti 08:55 Dolhasca 08:55 Turda 08:55 Moinesti 08:55 Turda
10:10

08:55 Fagaras 08:55 Fagaras 08:55 Veresti
10:20

08:55 Darabani
10:25

14:30 Reghin
10:30

14:30 Bucuresti 14:30 Marasesti 14:30 Focsani
10:30

08:55 Botosani 08:55 Vestem 08:55 Vestem
10:30

08:55 Gura Humorului
10:40

14:30 Bacau 14:30 Bacau
10:45

08:55 Ramnicu Valcea 08:55 Ramnicu Valcea
10:50

08:55 Campulung Moldovenesc
10:55

14:30 Targu Neamt 14:30 Adjud
11:00

08:55 Sibiu 08:55 Sibiu 08:55 Iacobeni
11:00

08:55 Vatra Dornei
11:05

08:55 Prundu Bargaului 08:55 Miercurea Sibiului 08:55 Miercurea Sibiului
11:10

08:55 Sighisoara 08:55 Sighisoara 08:55 Bistrita
11:20

14:30 Alba Iulia
11:30

14:30 Ploiesti
11:30

08:55 Medias 08:55 Beclean 08:55 Medias
11:30

08:55 Dej
11:40

08:55 Cluj Napoca
11:45

14:30 Falticeni 14:30 Onesti 14:30 Onesti
12:00

08:55 Cluj Napoca
12:00

08:55 Gilau
12:15

14:30 Suceava
12:20

14:30 Oituz 14:30 Oituz
12:30

14:30 Gura Humorului
13:00

14:30 Frasin
13:05

14:30 Vama
13:15

14:30 Targu Mures
13:30

14:30 Targu Secuiesc 14:30 Targu Secuiesc 14:30 Campulung Moldovenesc
13:30

08:55 Huedin
13:30

14:30 Aiud
13:45

14:30 Ludus
14:00

14:30 Turda
14:30

14:30 Brasov 14:30 Brasov 14:30 Vatra Dornei
14:30

08:55 Negreni
14:50

08:55 Alesd
14:55

14:30 Cluj Napoca
15:00

14:30 Codlea 14:30 Codlea
15:00

14:30 Fagaras 14:30 Fagaras
15:50

14:30 Baia Mare 14:30 Bistrita
16:30

14:30 Avrig 14:30 Avrig
16:40

14:30 Huedin
17:00

14:30 Targu Mures 14:30 Beclean
17:00

14:30 Sibiu 14:30 Sibiu
17:15

14:30 Dej
17:20

14:30 Turda
17:30

14:30 Gherla
17:35

14:30 Alesd
18:00

14:30 Satu Mare 14:30 Cluj Napoca 14:30 Alba Iulia 14:30 Sebes 14:30 Sebes
18:00

08:55 Oradea
18:15

14:30 Oradea
18:30

14:30 Orastie 14:30 Orastie
18:30

08:55 Bors
18:30

14:30 Bors
18:45

14:30 Carei
18:45

14:30 Simeria 14:30 Simeria 14:30 Huedin
19:00

14:30 Deva 14:30 Deva
19:30

14:30 Oradea
20:00

14:30 Timisoara
21:00

14:30 Arad 14:30 Arad
22:00

14:30 Nadlac 14:30 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.