La adresa - Mersul autobuzelor Canterbury Anglia

La adresa

Canterbury, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:30
11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Tecuci 21:00 Braila 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 20:30 Galati 22:00 Barlad 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 19:00 Marasesti 21:30 Husi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 18:30 Adjud 21:00 Vaslui 17:00 Oituz
08:30
20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt
19:30 MaxiBus Travel
11:30 Oradea 11:45 Sanmartin
21:00
23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare
21:30
13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea
23:00
14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni
Sosiri
De la Ora

02:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
16:45 Targu Jiu
00:00

19:20 Constanta
00:05

19:20 Mangalia
00:10

19:20 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
16:45 Ramnicu Valcea
00:15

19:20 Tulcea
00:20

02:00 Galati
00:30

19:20 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
16:45 Targu Mures
00:30

02:00 Buzau
01:00

19:20 Giurgiu
01:00

19:20 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
16:45 Reghin 16:45 Petrosani
01:15

19:20 Fetesti
01:20

02:00 Ramnicu Sarat
01:30

19:20 Braila
01:30
MaxiBus Travel
16:45 Resita
01:30

02:00 Tecuci
02:00

19:20 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
16:45 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
16:45 Hateg
02:10

02:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
16:45 Caransebes 16:45 Sibiu
02:15

19:20 Galati
02:30
MaxiBus Travel
16:45 Bistrita
02:30

02:00 Barlad
02:45

02:00 Adjud
03:00

19:20 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
16:45 Lugoj 16:45 Hunedoara
03:00

19:20 Tecuci
03:10
MaxiBus Travel
16:45 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
16:45 Deva
03:20

02:00 Husi
03:30

19:20 Barlad
03:30

02:00 Dorohoi
03:35

02:00 Vaslui
03:45

18:20 Schwechat
03:50

19:20 Husi
03:50

02:00 Bacau
04:00

19:20 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
16:45 Alba Iulia 16:45 Brad 16:45 Timisoara
04:00

19:20 Vaslui
04:20

02:00 Onesti
04:30

19:20 Urziceni
04:30

19:20 Buzau
04:40

02:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
16:45 Aiud
04:45

19:20 Ramnicu Sarat
04:50

18:20 Braila 18:20 Focsani
05:00

03:30 Barlad
05:00

02:00 Botosani
05:00

19:20 Focsani
05:00

00:35 Giurgiu 00:35 Tulcea
05:00

19:20 Iasi
05:10

00:35 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
16:45 Turda
05:10
MaxiBus Travel
16:45 Arad
05:15

18:20 Tecuci
05:20

02:00 Podu Iloaiei
05:20

00:35 Corabia
05:20

18:20 Galati
05:30

03:30 Husi
05:30

02:00 Roman
05:30

00:35 Alexandria 00:35 Braila
05:30
MaxiBus Travel
16:45 Zalau
05:30

00:35 Galati
05:35

18:20 Marasesti
05:40

19:20 Targu Frumos
05:40

00:35 Slatina (Olt)
05:40

02:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
16:45 Cluj Napoca
05:45

18:20 Saveni 18:20 Adjud 18:20 Saveni 18:20 Barlad
06:00

02:00 Suceava
06:00

19:20 Harlau
06:00

00:35 Craiova 00:35 Constanta
06:00
MaxiBus Travel
16:45 Stei
06:00

00:30 Constanta 00:30 Giurgiu 00:30 Giurgiu 00:30 Constanta
06:00

00:35 Mangalia
06:05

18:20 Husi
06:10

02:00 Harlau
06:10

19:20 Roman
06:10

00:35 Filiasi
06:10

00:30 Turnu Magurele 00:30 Turnu Magurele
06:10

02:00 Targu Frumos
06:15

19:20 Adjud
06:15

00:35 Medgidia
06:15

02:00 Piatra Neamt
06:20

00:35 Rovinari 00:35 Hirsova
06:20

00:30 Corabia 00:30 Corabia
06:20

00:35 Tandarei
06:25

18:20 Botosani 18:20 Botosani
06:30

02:00 Ruginoasa
06:30

19:20 Bacau
06:30

00:35 Isalnita 00:35 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
16:45 Beius 16:45 Salonta
06:30

00:30 Alexandria 00:30 Alexandria 00:30 Mangalia 00:30 Mangalia
06:30

02:00 Pascani
06:40

19:20 Slatina (Olt)
06:40

00:35 Tecuci 00:35 Targu Carbunesti
06:40

00:30 Filiasi 00:30 Medgidia 00:30 Medgidia 00:30 Filiasi
06:40

03:30 Vaslui
06:45

19:20 Radauti
06:45

00:35 Barlad 00:35 Motru
06:45

02:00 Targu Neamt
06:50

19:20 Dorohoi
06:50

00:35 Resita 00:35 Husi
06:50

00:30 Hirsova 00:30 Hirsova 00:30 Slatina (Olt) 00:30 Slatina (Olt)
06:50

19:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

00:35 Caransebes
06:55

18:20 Iasi 18:20 Iasi 18:20 Harlau 18:20 Harlau 18:20 Vaslui
07:00

02:00 Falticeni
07:00

19:20 Targoviste
07:00

00:35 Bucuresti 00:35 Lugoj 00:35 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
16:45 Sanmartin
07:00

00:30 Tandarei 00:30 Tulcea 00:30 Craiova 00:30 Craiova 00:30 Tandarei
07:00

19:20 Pitesti
07:05

00:35 Timisoara
07:05

19:20 Ploiesti
07:10

00:35 Focsani 00:35 Arad
07:10

00:30 Braila 00:30 Filiasi 00:30 Filiasi
07:10

18:20 Cotnari 18:20 Cotnari
07:15

19:20 Targu Neamt
07:15

00:30 Galati
07:15

19:20 Buhusi
07:20

00:35 Targu Jiu
07:20

00:30 Rovinari 00:30 Rovinari
07:20

19:20 Roznov
07:25

00:35 Petrosani 00:35 Marasesti
07:25

00:30 Tecuci
07:25

18:20 Targu Frumos 18:20 Suceava 18:20 Suceava 18:20 Targu Frumos
07:30

03:30 Botosani
07:30

02:00 Gura Humorului
07:30

19:20 Piatra Neamt
07:30

00:35 Hateg 00:35 Pitesti 00:35 Adjud
07:30
MaxiBus Travel
16:45 Oradea
07:30

00:30 Isalnita 00:30 Isalnita
07:30

00:35 Sascut
07:35

00:30 Barlad
07:35

00:35 Bacau 00:35 Calan
07:40

00:30 Targu Carbunesti 00:30 Targu Carbunesti
07:40

00:35 Roman
07:45

00:30 Husi 00:30 Motru 00:30 Motru
07:45

00:35 Vaslui 00:35 Ploiesti 00:35 Hunedoara
07:50

00:30 Resita 00:30 Resita
07:50

00:30 Caransebes 00:30 Caransebes
07:55

18:20 Pascani 18:20 Negresti 18:20 Targu Ocna 18:20 Pascani
08:00

03:30 Harlau 03:30 Iasi
08:00

19:20 Onesti
08:00

00:35 Negresti 00:35 Deva 00:35 Ramnicu Sarat
08:00

00:30 Lugoj 00:30 Buzau 00:30 Slobozia 00:30 Lugoj 00:30 Slobozia
08:00

00:35 Iasi
08:05

00:30 Timisoara 00:30 Timisoara
08:05

19:20 Botosani
08:10

00:35 Podu Iloaiei 00:35 Campina
08:10

00:30 Focsani 00:30 Arad 00:30 Bucuresti 00:30 Bucuresti 00:30 Arad
08:10

00:35 Deleni
08:15

00:30 Marasesti
08:15

19:20 Pascani
08:20

00:35 Harlau 00:35 Sinaia
08:20

00:30 Targu Jiu 00:30 Targu Jiu
08:20

00:35 Targu Frumos
08:25

00:30 Petrosani 00:30 Adjud 00:30 Petrosani
08:25

03:30 Braila 03:30 Podu Iloaiei 03:30 Braila
08:30

02:00 Campulung Moldovenesc
08:30

19:20 Craiova
08:30

00:35 Pascani 00:35 Predeal 00:35 Simeria
08:30

00:30 Hateg 00:30 Hateg
08:30

00:35 Motca
08:35

00:30 Sascut
08:35

19:20 Falticeni
08:40

00:35 Cristesti 00:35 Orastie
08:40

00:30 Calan 00:30 Calan
08:40

03:30 Targu Frumos
08:45

00:35 Timisesti
08:45

00:30 Bacau
08:45

00:35 Targu Neamt 00:35 Sebes
08:50

00:30 Hunedoara 00:30 Hunedoara
08:50

00:35 Piatra Neamt
08:55

00:30 Roman
08:55

18:20 Roman 18:20 Comanesti
09:00

03:30 Galati 03:30 Piatra Neamt 03:30 Galati
09:00

19:20 Suceava
09:00

00:35 Lancram 00:35 Bicaz 00:35 Brasov
09:00

00:30 Pitesti 00:30 Deva 00:30 Pitesti 00:30 Vaslui 00:30 Deva
09:00

00:30 Negresti
09:05

00:35 Poiana Largului 00:35 Targu Secuiesc
09:10

00:30 Iasi 00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Ramnicu Sarat
09:10

03:30 Pascani 03:30 Pascani
09:15

19:20 Filiasi
09:15

00:30 Podu Iloaiei
09:15

18:20 Girov 18:20 Girov
09:20

00:35 Durau 00:35 Sfantu Gheorghe
09:20

00:30 Deleni 00:30 Campina 00:30 Campina
09:20

00:30 Harlau
09:25

02:00 Vatra Dornei
09:30

19:20 Targu Secuiesc
09:30

00:35 Toplita 00:35 Covasna 00:35 Alba Iulia
09:30

00:30 Targu Frumos 00:30 Sinaia 00:30 Sinaia
09:30

00:30 Pascani
09:35

19:20 Brasov
09:40

00:35 Morareni 00:35 Targu Ocna 00:35 Teius
09:40

00:30 Predeal 00:30 Predeal 00:30 Motca
09:40

00:35 Reghin
09:45

00:30 Cristesti
09:45

19:20 Bicaz
09:50

00:35 Onesti 00:35 Aiud 00:35 Targu Mures
09:50

00:30 Timisesti 00:30 Brasov 00:30 Brasov
09:50

00:30 Dumbrava
09:55

18:20 Piatra Neamt 18:20 Gura Humorului 18:20 Bacau 18:20 Miercurea Ciuc 18:20 Targu Neamt 18:20 Gura Humorului 18:20 Targu Neamt 18:20 Piatra Neamt
10:00

03:30 Tecuci 03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Tecuci 03:30 Roman
10:00

19:20 Ramnicu Valcea
10:00

00:35 Falticeni 00:35 Comanesti 00:35 Unirea
10:00

00:30 Targu Neamt 00:30 Targu Secuiesc 00:30 Targu Secuiesc
10:00

00:35 Suceava
10:05

00:30 Piatra Neamt 00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Sovata 00:30 Sfantu Gheorghe
10:05

19:20 Gura Humorului
10:10

00:35 Dolhasca 00:35 Moinesti 00:35 Turda
10:10

00:30 Bicaz 00:30 Covasna 00:30 Covasna
10:10

19:20 Moinesti
10:20

00:35 Fagaras 00:35 Veresti
10:20

00:30 Targu Ocna 00:30 Poiana Largului 00:30 Targu Ocna
10:20

00:35 Darabani
10:25

00:30 Durau
10:25

18:20 Bicaz 18:20 Bicaz
10:30

03:30 Bucuresti 03:30 Marasesti 03:30 Focsani 03:30 Focsani 03:30 Bucuresti 03:30 Marasesti
10:30

02:00 Bistrita
10:30

19:20 Fagaras
10:30

00:35 Vestem 00:35 Botosani
10:30

00:30 Onesti 00:30 Onesti
10:30

00:30 Grinties
10:35

19:20 Comanesti
10:40

00:35 Gura Humorului
10:40

00:30 Comanesti 00:30 Comanesti
10:40

03:30 Bacau
10:45

19:20 Targu Jiu
10:50

00:35 Ramnicu Valcea
10:50

00:30 Moinesti 00:30 Moinesti
10:50

00:35 Campulung Moldovenesc
10:55

00:30 Borsec
10:55

18:20 Campulung Moldovenesc 18:20 Odorheiu Secuiesc 18:20 Campulung Moldovenesc 18:20 Onesti
11:00

03:30 Adjud 03:30 Adjud 03:30 Targu Neamt
11:00

19:20 Campulung Moldovenesc
11:00

00:35 Iacobeni 00:35 Sibiu
11:00

00:30 Simeria 00:30 Fagaras 00:30 Toplita 00:30 Simeria 00:30 Fagaras
11:00

00:35 Vatra Dornei
11:05

00:30 Miercurea Ciuc
11:05

19:20 Targu Ocna
11:10

00:35 Prundu Bargaului 00:35 Miercurea Sibiului
11:10

00:30 Vestem 00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Vestem
11:10

19:20 Gheorgheni
11:20

00:35 Sighisoara 00:35 Bistrita
11:20

00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Orastie 00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Morareni 00:30 Orastie
11:20

03:30 Ploiesti 03:30 Ploiesti
11:30

02:00 Beclean
11:30

19:20 Reghin
11:30

00:35 Medias 00:35 Beclean
11:30

00:30 Reghin 00:30 Sibiu 00:30 Sebes 00:30 Sibiu 00:30 Sebes
11:30

00:30 Medias
11:35

19:20 Toplita
11:40

00:35 Dej
11:40

00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Lancram 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Lancram 00:30 Sighisoara
11:40

00:35 Cluj Napoca
11:45

00:30 Targu Mures
11:45

19:20 Sighisoara
11:50

00:30 Alba Iulia 00:30 Sighisoara 00:30 Alba Iulia 00:30 Sighisoara
11:50

00:30 Falticeni
11:55

18:20 Vatra Dornei 18:20 Praid 18:20 Praid 18:20 Vatra Dornei 18:20 Targu Secuiesc 18:20 Medias
12:00

03:30 Falticeni 03:30 Onesti
12:00

19:20 Orastie
12:00

00:35 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
16:45 Buzau
12:00

00:30 Suceava 00:30 Medias 00:30 Medias
12:00

00:30 Dolhasca
12:05

19:20 Deva
12:10

00:30 Teius 00:30 Veresti 00:30 Teius
12:10

00:35 Gilau
12:15

00:30 Darabani
12:15

03:30 Suceava
12:20

19:20 Caransebes
12:20

00:30 Aiud 00:30 Botosani 00:30 Aiud
12:20

03:30 Oituz
12:30

02:00 Dej
12:30

19:20 Targu Mures
12:30

00:30 Unirea 00:30 Gura Humorului 00:30 Unirea
12:30

19:20 Vatra Dornei
12:40

00:30 Turda 00:30 Campulung Moldovenesc 00:30 Turda
12:40

19:20 Resita
12:50

00:30 Iacobeni
12:50

19:20 Blaj
12:55

18:20 Reghin 18:20 Reghin 18:20 Sfantu Gheorghe 18:20 Blaj
13:00

03:30 Gura Humorului
13:00

19:20 Sibiu
13:00

00:30 Borsa
13:00

03:30 Frasin
13:05

00:30 Vatra Dornei
13:05

19:20 Medias
13:10

00:30 Prundu Bargaului
13:10

03:30 Vama
13:15

00:30 Bistrita
13:15

19:20 Sebes
13:20

00:30 Beclean
13:20

00:30 Baia Mare
13:25

03:30 Targu Secuiesc 03:30 Campulung Moldovenesc
13:30

02:00 Cluj Napoca
13:30

19:20 Alba Iulia
13:30

00:35 Huedin
13:30

00:30 Dej
13:30

00:30 Cluj Napoca
13:35

00:30 Cluj Napoca
13:40

00:30 Gilau
13:45

00:30 Huedin
13:50

18:20 Brasov 18:20 Teius 18:20 Fagaras 18:20 Fagaras
14:00

02:00 Baia Mare
14:00

19:20 Bistrita
14:00

00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca
14:00

19:20 Lugoj
14:20

03:30 Vatra Dornei 03:30 Brasov
14:30

19:20 Aiud
14:40

00:35 Negreni
14:50

00:35 Alesd
14:55

18:20 Avrig 18:20 Alba Iulia 18:20 Avrig 18:20 Sighisoara
15:00

03:30 Codlea
15:00

02:00 Huedin
15:00

19:20 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
16:45 Targoviste
15:00

00:30 Negreni
15:00

19:20 Dej
15:15

19:20 Turda
15:20

18:20 Sibiu 18:20 Sibiu
15:30

19:20 Gherla
15:45

03:30 Fagaras
15:50

18:20 Dej 18:20 Bistrita 18:20 Zlatna 18:20 Targu Mures 18:20 Dej 18:20 Bistrita
16:00

19:20 Cluj Napoca
16:00

00:30 Piatra Craiului
16:00

00:30 Beius
16:10

18:20 Sebes 18:20 Sebes 18:20 Ludus
16:30

03:30 Baia Mare 03:30 Bistrita 03:30 Baia Mare
16:30

02:00 Satu Mare
16:30

19:20 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
16:45 Ploiesti
16:30

03:30 Avrig
16:40

19:20 Huedin
16:45

18:20 Nasaud 18:20 Campia Turzii 18:20 Nasaud 18:20 Abrud
17:00

03:30 Beclean 03:30 Targu Mures 03:30 Targu Mures
17:00

02:00 Oradea
17:00

19:20 Arad
17:00

00:30 Alesd
17:00

03:30 Sibiu
17:15

19:20 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
16:45 Campina
17:15

03:30 Dej
17:20

19:20 Nadlac
17:20

18:20 Turda 18:20 Beclean 18:20 Beclean
17:30

03:30 Turda 03:30 Turda
17:30

03:30 Gherla
17:35

18:20 Brad 18:20 Gherla 18:20 Deva 18:20 Zalau 18:20 Gherla 18:20 Zalau 18:20 Deva 18:20 Cluj Napoca
18:00

03:30 Alba Iulia 03:30 Satu Mare 03:30 Sebes 03:30 Satu Mare 03:30 Alba Iulia 03:30 Cluj Napoca
18:00

00:30 Oradea
18:00

00:35 Oradea
18:15

18:20 Floresti
18:30

03:30 Orastie
18:30

00:35 Bors
18:30

00:30 Bors
18:30

03:30 Carei 03:30 Carei
18:45

18:20 Gilau
19:00

03:30 Simeria 03:30 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
16:45 Alexandria
19:00

03:30 Deva
19:30
MaxiBus Travel
16:45 Rosiori de Vede 16:45 Brasov
19:45

18:20 Huedin
20:00

03:30 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
16:45 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
16:45 Caracal
20:45

18:20 Alesd
21:00

03:30 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
16:45 Craiova
21:45

18:20 Oradea 18:20 Oradea 18:20 Arad 18:20 Oradea 18:20 Oradea 18:20 Oradea
22:00

03:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
16:45 Drobeta Turnu Severin 16:45 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
16:45 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
16:45 Orsova
22:45

03:30 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
16:45 Medias
23:00

00:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
16:45 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
16:45 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.