La adresa - Mersul autobuzelor Cambridge Anglia

La adresa

Cambridge, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:25
01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani
04:48
15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 09:30 Oradea 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 10:30 Alesd 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara
15:40
23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea
17:00 Danytur
18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 08:00 Oradea
17:00 Danytur
23:15 Dover
21:30
13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov
23:04 Euro Michael Tour
21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
02:05 Piatra Neamt 02:05 Roman
00:00

08:20 Braila
00:00

21:30 Constanta
00:05

06:05 Braila
00:10

21:30 Mangalia
00:10

21:30 Medgidia
00:15

21:30 Tulcea
00:20

08:20 Galati
00:30

21:30 Cernavoda
00:30

06:05 Galati
00:40
Euro Michael Tour
02:05 Iasi
00:45

06:05 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
02:05 Braila 02:05 Targu Neamt
01:00

08:20 Buzau
01:00

21:30 Giurgiu
01:00

21:30 Alexandria
01:10

21:30 Fetesti
01:20

06:05 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
02:05 Poiana Largului 02:05 Galati
01:30

08:20 Ramnicu Sarat
01:30

21:30 Braila
01:30

06:05 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
02:05 Buzau
02:00

08:20 Tecuci
02:00

21:30 Calarasi
02:00

06:05 Focsani
02:15

08:20 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
02:05 Ramnicu Sarat
02:30

21:30 Galati
02:30

06:05 Adjud
02:45

08:20 Barlad
02:45

06:05 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
02:05 Tecuci
03:00

08:20 Adjud
03:00

21:30 Slobozia
03:00

21:30 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
02:05 Focsani
03:15

06:05 Husi
03:30

08:20 Husi
03:30

21:30 Barlad
03:30

06:05 Dorohoi
03:35

08:20 Dorohoi
03:35

06:05 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
02:05 Adjud
03:45

08:20 Vaslui
03:45
Danytur
03:00 Schwechat
03:50

21:30 Husi
03:50

06:05 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
02:05 Barlad
04:00

08:20 Bacau
04:00

21:30 Bucuresti
04:00

06:05 Comanesti
04:10

06:05 Bucuresti
04:15

06:05 Moinesti
04:20

21:30 Vaslui
04:20

06:05 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
02:05 Husi 02:05 Targu Mures
04:30

08:20 Onesti
04:30

21:30 Urziceni
04:30

06:05 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
02:05 Dorohoi
04:35

06:05 Iasi
04:40

21:30 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
02:05 Dej 02:05 Onesti
04:45

08:20 Iasi
04:45

21:30 Ramnicu Sarat
04:50

06:05 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
03:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
02:05 Vaslui
05:00

08:20 Botosani
05:00

21:30 Focsani
05:00

00:55 Giurgiu 00:55 Giurgiu
05:00

06:05 Filiasi
05:05

06:05 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
02:05 Comanesti
05:10

21:30 Iasi
05:10

00:55 Turnu Magurele 00:55 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
02:05 Gherla
05:15

06:05 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
02:05 Moinesti
05:20

08:20 Podu Iloaiei
05:20

00:55 Corabia 00:55 Corabia
05:20

06:05 Bacau
05:30
Danytur
03:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
02:05 Botosani
05:30

08:20 Roman
05:30

00:55 Alexandria 00:55 Braila 00:55 Alexandria
05:30

00:55 Galati
05:35

06:05 Negresti
05:40

21:30 Targu Frumos
05:40

00:55 Slatina (Olt) 00:55 Slatina (Olt)
05:40

06:05 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
02:05 Apahida
05:45

08:20 Buhusi
05:45

06:05 Constanta
05:50

06:05 Campina
06:00
Danytur
03:00 Barlad 03:00 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
02:05 Podu Iloaiei
06:00

08:20 Suceava
06:00

21:30 Harlau
06:00

00:55 Constanta 00:55 Constanta 00:55 Craiova 00:55 Craiova
06:00

06:05 Buhusi
06:05

00:55 Mangalia 00:55 Mangalia
06:05

06:05 Roznov
06:10
Danytur
03:00 Husi
06:10

08:20 Harlau
06:10

21:30 Roman
06:10

00:55 Filiasi 00:55 Filiasi
06:10

06:05 Targu Frumos
06:15

08:20 Targu Frumos
06:15

21:30 Adjud
06:15

00:55 Medgidia 00:55 Medgidia
06:15

06:05 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
02:05 Suceava
06:20

08:20 Piatra Neamt
06:20

00:55 Rovinari 00:55 Hirsova 00:55 Rovinari 00:55 Hirsova
06:20

00:55 Tandarei 00:55 Tandarei
06:25

06:05 Falticeni
06:30
Danytur
03:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
02:05 Bacau
06:30

08:20 Ruginoasa
06:30

21:30 Bacau
06:30

00:55 Slobozia 00:55 Isalnita 00:55 Slobozia 00:55 Isalnita
06:30

06:05 Rovinari
06:35

06:05 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
02:05 Negresti
06:40

08:20 Pascani
06:40

21:30 Slatina (Olt)
06:40

00:55 Targu Carbunesti 00:55 Targu Carbunesti 00:55 Tecuci
06:40

06:05 Motca
06:45
Euro Michael Tour
02:05 Harlau
06:45

21:30 Radauti
06:45

00:55 Motru 00:55 Barlad 00:55 Motru
06:45

06:05 Piatra Neamt
06:50

08:20 Targu Neamt
06:50

21:30 Dorohoi
06:50

00:55 Resita 00:55 Resita 00:55 Husi
06:50

06:05 Roman
06:55

21:30 Drobeta Turnu Severin
06:55

00:55 Caransebes 00:55 Caransebes
06:55

06:05 Cristesti
07:00
Danytur
03:00 Vaslui 03:00 Harlau 03:00 Iasi
07:00
Euro Michael Tour
02:05 Cluj Napoca
07:00

08:20 Falticeni
07:00

21:30 Targoviste
07:00

00:55 Buzau 00:55 Bucuresti 00:55 Lugoj 00:55 Bucuresti 00:55 Lugoj
07:00

06:05 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
02:05 Buhusi
07:05

21:30 Pitesti
07:05

00:55 Timisoara 00:55 Timisoara
07:05

06:05 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
02:05 Roznov
07:10

21:30 Ploiesti
07:10

00:55 Arad 00:55 Arad 00:55 Focsani
07:10

06:05 Cernavoda
07:15
Danytur
03:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
02:05 Targu Frumos
07:15

21:30 Targu Neamt
07:15
Euro Michael Tour
02:05 Gura Humorului
07:20

21:30 Buhusi
07:20

00:55 Targu Jiu 00:55 Targu Jiu
07:20

21:30 Roznov
07:25

00:55 Petrosani 00:55 Marasesti 00:55 Petrosani
07:25

06:05 Fetesti
07:30
Danytur
03:00 Targu Frumos 03:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
02:05 Falticeni
07:30

08:20 Gura Humorului
07:30

21:30 Piatra Neamt
07:30

00:55 Adjud 00:55 Hateg 00:55 Pitesti 00:55 Hateg 00:55 Pitesti
07:30

00:55 Sascut
07:35
Euro Michael Tour
02:05 Pascani
07:40

00:55 Calan 00:55 Calan 00:55 Bacau
07:40
Euro Michael Tour
02:05 Motca
07:45

00:55 Roman
07:45

00:55 Ploiesti 00:55 Hunedoara 00:55 Vaslui 00:55 Hunedoara 00:55 Ploiesti
07:50

06:05 Targu Neamt
08:00
Danytur
03:00 Pascani 03:00 Negresti
08:00
Euro Michael Tour
02:05 Cristesti
08:00

21:30 Onesti
08:00

00:55 Ramnicu Sarat 00:55 Negresti 00:55 Ramnicu Sarat 00:55 Deva 00:55 Deva
08:00

00:55 Iasi
08:05

21:30 Botosani
08:10

00:55 Campina 00:55 Campina 00:55 Podu Iloaiei
08:10

00:55 Deleni
08:15

21:30 Pascani
08:20

00:55 Sinaia 00:55 Harlau 00:55 Sinaia
08:20

00:55 Targu Frumos
08:25

06:05 Fagaras
08:30

08:20 Campulung Moldovenesc
08:30

21:30 Craiova
08:30

00:55 Simeria 00:55 Simeria 00:55 Predeal 00:55 Predeal 00:55 Pascani
08:30

06:05 Petrosani
08:35

00:55 Motca
08:35

21:30 Falticeni
08:40

00:55 Orastie 00:55 Orastie 00:55 Cristesti
08:40

00:55 Timisesti
08:45

06:05 Poiana Largului
08:50

00:55 Sebes 00:55 Sebes 00:55 Targu Neamt
08:50

06:05 Hateg
08:53

06:05 Sibiu
08:55

00:55 Piatra Neamt
08:55

06:05 Hunedoara
09:00
Danytur
03:00 Roman
09:00

21:30 Suceava
09:00

00:55 Bicaz 00:55 Lancram 00:55 Brasov 00:55 Lancram 00:55 Brasov
09:00

00:55 Targu Secuiesc 00:55 Targu Secuiesc 00:55 Poiana Largului
09:10

06:05 Sebes
09:15

21:30 Filiasi
09:15
Danytur
03:00 Girov
09:20

00:55 Sfantu Gheorghe 00:55 Sfantu Gheorghe 00:55 Durau
09:20

06:05 Toplita
09:30

08:20 Vatra Dornei
09:30

21:30 Targu Secuiesc
09:30

00:55 Alba Iulia 00:55 Covasna 00:55 Alba Iulia 00:55 Toplita 00:55 Covasna
09:30

21:30 Brasov
09:40

00:55 Morareni 00:55 Targu Ocna 00:55 Teius 00:55 Targu Ocna 00:55 Teius
09:40

00:55 Reghin
09:45

21:30 Bicaz
09:50

00:55 Onesti 00:55 Aiud 00:55 Targu Mures 00:55 Onesti 00:55 Aiud
09:50

06:05 Deva
10:00
Danytur
03:00 Targu Neamt 03:00 Bacau 03:00 Piatra Neamt 03:00 Gura Humorului
10:00
Euro Michael Tour
02:05 Alesd
10:00

21:30 Ramnicu Valcea
10:00

00:55 Comanesti 00:55 Unirea 00:55 Falticeni 00:55 Comanesti 00:55 Unirea
10:00

00:55 Suceava
10:05

21:30 Gura Humorului
10:10

00:55 Turda 00:55 Moinesti 00:55 Turda 00:55 Moinesti 00:55 Dolhasca
10:10

21:30 Moinesti
10:20

00:55 Fagaras 00:55 Veresti 00:55 Fagaras
10:20

00:55 Darabani
10:25

06:05 Reghin
10:30
Danytur
03:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
02:05 Oradea
10:30

08:20 Bistrita
10:30

21:30 Fagaras
10:30

00:55 Botosani 00:55 Vestem 00:55 Vestem
10:30
Euro Michael Tour
02:05 Campulung Moldovenesc
10:35

21:30 Comanesti
10:40

00:55 Gura Humorului
10:40

21:30 Targu Jiu
10:50

00:55 Ramnicu Valcea 00:55 Ramnicu Valcea
10:50

00:55 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
03:00 Onesti 03:00 Campulung Moldovenesc
11:00

21:30 Campulung Moldovenesc
11:00

00:55 Sibiu 00:55 Iacobeni 00:55 Sibiu
11:00

00:55 Vatra Dornei
11:05

21:30 Targu Ocna
11:10

00:55 Miercurea Sibiului 00:55 Miercurea Sibiului 00:55 Prundu Bargaului
11:10

21:30 Gheorgheni
11:20

00:55 Sighisoara 00:55 Bistrita 00:55 Sighisoara
11:20

06:05 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
02:05 Vatra Dornei
11:30

08:20 Beclean
11:30

21:30 Reghin
11:30

00:55 Beclean 00:55 Medias 00:55 Medias
11:30

21:30 Toplita
11:40

00:55 Dej
11:40

00:55 Cluj Napoca
11:45

21:30 Sighisoara
11:50
Danytur
03:00 Vatra Dornei 03:00 Targu Secuiesc 03:00 Praid
12:00

21:30 Orastie
12:00

00:55 Cluj Napoca
12:00

21:30 Deva
12:10

00:55 Gilau
12:15

21:30 Caransebes
12:20
Euro Michael Tour
02:05 Toplita
12:30

08:20 Dej
12:30

21:30 Targu Mures
12:30

21:30 Vatra Dornei
12:40

21:30 Resita
12:50

21:30 Blaj
12:55
Danytur
03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
02:05 Bistrita 02:05 Londra
13:00

21:30 Sibiu
13:00

21:30 Medias
13:10

21:30 Sebes
13:20

06:05 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
02:05 Reghin
13:30

08:20 Cluj Napoca
13:30

21:30 Alba Iulia
13:30

00:55 Huedin
13:30

06:05 Aiud
13:45

06:05 Ludus
14:00
Danytur
03:00 Fagaras 03:00 Brasov
14:00
Euro Michael Tour
02:05 Beclean
14:00

08:20 Baia Mare
14:00

21:30 Bistrita
14:00

21:30 Lugoj
14:20

06:05 Turda
14:30

21:30 Aiud
14:40

00:55 Negreni
14:50

00:55 Alesd
14:55

06:05 Cluj Napoca
15:00
Danytur
03:00 Sighisoara 03:00 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
02:05 Ludus
15:00

08:20 Huedin
15:00

21:30 Beclean
15:00

21:30 Dej
15:15

21:30 Turda
15:20
Danytur
03:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
02:05 Turda
15:30

21:30 Gherla
15:45
Danytur
03:00 Dej 03:00 Bistrita 03:00 Targu Mures
16:00

21:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
03:00 Sebes 03:00 Ludus
16:30

08:20 Satu Mare
16:30

21:30 Timisoara
16:30

21:30 Huedin
16:45

06:05 Huedin
17:00
Danytur
03:00 Campia Turzii 03:00 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
02:05 Lille
17:00

08:20 Oradea
17:00

21:30 Arad
17:00

21:30 Oradea
17:15

21:30 Nadlac
17:20
Danytur
03:00 Beclean 03:00 Turda
17:30

06:05 Alesd
18:00
Danytur
03:00 Cluj Napoca 03:00 Gherla 03:00 Deva 03:00 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
02:05 Huedin 02:05 Dunkerque
18:00
Danytur
03:00 Dover
18:10

00:55 Oradea
18:15

06:05 Oradea
18:30
Danytur
03:00 Floresti
18:30

00:55 Bors
18:30

06:05 Bors
18:45
Danytur
03:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
02:05 Calais
19:00
Euro Michael Tour
02:05 Bors
19:45
Danytur
03:00 Huedin
20:00
Danytur
03:00 Alesd
21:00
Danytur
03:00 Oradea 03:00 Oradea 03:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.