La adresa - Mersul autobuzelor Brighton Anglia

La adresa

Brighton, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:45
22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati
04:32 Giltrans
02:15 Fetesti 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 12:30 Huedin 15:10 Aiud 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin
12:00
18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:30 Barlad 10:30 Alba Iulia 19:00 Husi 08:00 Arad 16:30 Bacau 17:30 Piatra Neamt 14:30 Brasov 13:30 Avrig 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 04:00 Viena 10:00 Zlatna 17:30 Negresti 19:20 Harlau 06:00 Onesti 17:00 Bicaz 14:00 Sighisoara 13:00 Sibiu 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 19:20 Galati 09:30 Abrud 18:00 Vaslui 19:00 Cotnari 15:30 Targu Secuiesc 16:00 Praid 13:40 Targu Mures 11:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 19:40 Braila 09:00 Brad 17:00 Roman 18:00 Girov 15:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Fagaras 13:00 Ludus 10:00 Deva 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena
12:00
23:15 Dover
18:00 Cabritur
23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi
18:00 Cabritur
19:00 Londra
18:00
12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc
18:15
21:00 Dover
18:15 MaxiBus Travel
11:30 Oradea 11:45 Sanmartin
19:50
15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea
22:46 Euro Michael Tour
19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
02:25 Roman 02:25 Piatra Neamt
00:00
Cabritur
05:30 Braila 05:30 Braila
00:00
MaxiBus Travel
17:20 Targu Jiu
00:00

22:20 Constanta
00:05
Giltrans
06:25 Braila
00:10

22:20 Mangalia
00:10

22:20 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
17:20 Ramnicu Valcea
00:15

22:20 Tulcea
00:20
Cabritur
05:30 Galati 05:30 Galati
00:30

22:20 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
17:20 Targu Mures
00:30
Giltrans
06:25 Galati
00:40
Euro Michael Tour
02:25 Iasi
00:45
Giltrans
06:25 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
02:25 Targu Neamt 02:25 Braila
01:00
Cabritur
05:30 Buzau 05:30 Buzau
01:00

22:20 Giurgiu
01:00

22:20 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
17:20 Reghin 17:20 Petrosani
01:15

22:20 Fetesti
01:20
Giltrans
06:25 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
02:25 Galati 02:25 Poiana Largului
01:30
Cabritur
05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Ramnicu Sarat
01:30

22:20 Braila
01:30
MaxiBus Travel
17:20 Resita
01:30
Giltrans
06:25 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
02:25 Buzau
02:00
Cabritur
05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
02:00

22:20 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
17:20 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
17:20 Hateg
02:10
Giltrans
06:25 Focsani
02:15
Cabritur
05:30 Focsani 05:30 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
17:20 Caransebes 17:20 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
02:25 Ramnicu Sarat
02:30

22:20 Galati
02:30
MaxiBus Travel
17:20 Bistrita
02:30
Giltrans
06:25 Adjud
02:45
Cabritur
05:30 Barlad 05:30 Barlad
02:45
Giltrans
06:25 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
02:25 Tecuci
03:00
Cabritur
05:30 Adjud 05:30 Adjud
03:00

22:20 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
17:20 Lugoj 17:20 Hunedoara
03:00

22:20 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
02:25 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
17:20 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
17:20 Deva
03:20
Giltrans
06:25 Husi
03:30
Cabritur
05:30 Husi 05:30 Husi
03:30

22:20 Barlad
03:30
Giltrans
06:25 Dorohoi
03:35
Cabritur
05:30 Dorohoi 05:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
06:25 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
02:25 Adjud
03:45
Cabritur
05:30 Vaslui 05:30 Vaslui
03:45

04:00 Schwechat 04:00 Schwechat
03:50

22:20 Husi
03:50
Giltrans
06:25 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
02:25 Barlad
04:00
Cabritur
05:30 Bacau 05:30 Bacau
04:00
Cabritur
05:30 Londra
04:00

22:20 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
17:20 Brad 17:20 Timisoara 17:20 Alba Iulia
04:00
Giltrans
06:25 Comanesti
04:10
Giltrans
06:25 Bucuresti
04:15
Giltrans
06:25 Moinesti
04:20

22:20 Vaslui
04:20
Giltrans
06:25 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
02:25 Targu Mures 02:25 Husi
04:30
Cabritur
05:30 Onesti 05:30 Onesti
04:30

22:20 Urziceni
04:30
Giltrans
06:25 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
02:25 Dorohoi
04:35
Giltrans
06:25 Iasi
04:40

22:20 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
02:25 Onesti 02:25 Dej
04:45
Cabritur
05:30 Iasi 05:30 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
17:20 Aiud
04:45

22:20 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
06:25 Podu Iloaiei
05:00

04:00 Braila 04:00 Braila 04:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
02:25 Vaslui
05:00
Cabritur
05:30 Botosani 05:30 Botosani
05:00

22:20 Focsani
05:00

01:20 Giurgiu 01:20 Tulcea
05:00
Giltrans
06:25 Filiasi
05:05
Giltrans
06:25 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
02:25 Comanesti
05:10

22:20 Iasi
05:10

01:20 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
17:20 Turda
05:10
Euro Michael Tour
02:25 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
17:20 Arad
05:15
Giltrans
06:25 Suceava
05:20

04:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
02:25 Moinesti
05:20
Cabritur
05:30 Podu Iloaiei 05:30 Podu Iloaiei
05:20

01:20 Corabia
05:20
Giltrans
06:25 Bacau
05:30

04:00 Galati 04:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
02:25 Botosani
05:30
Cabritur
05:30 Roman 05:30 Roman
05:30

01:20 Alexandria 01:20 Braila
05:30
MaxiBus Travel
17:20 Zalau
05:30

01:20 Galati
05:35
Giltrans
06:25 Negresti
05:40

04:00 Marasesti
05:40

22:20 Targu Frumos
05:40

01:20 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
06:25 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
02:25 Apahida
05:45
Cabritur
05:30 Buhusi 05:30 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
17:20 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
06:25 Constanta
05:50
Giltrans
06:25 Campina
06:00

04:00 Saveni 04:00 Adjud 04:00 Barlad 04:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
02:25 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
05:30 Suceava 05:30 Suceava
06:00

22:20 Harlau
06:00

01:20 Craiova 01:20 Constanta
06:00
MaxiBus Travel
17:20 Stei
06:00

01:30 Giurgiu 01:30 Constanta 01:30 Giurgiu 01:30 Constanta
06:00
Giltrans
06:25 Buhusi
06:05

01:20 Mangalia
06:05
Giltrans
06:25 Roznov
06:10

04:00 Husi 04:00 Husi
06:10
Cabritur
05:30 Harlau 05:30 Harlau
06:10

22:20 Roman
06:10

01:20 Filiasi
06:10

01:30 Turnu Magurele 01:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
06:25 Targu Frumos
06:15
Cabritur
05:30 Targu Frumos 05:30 Targu Frumos
06:15

22:20 Adjud
06:15

01:20 Medgidia
06:15
Giltrans
06:25 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
02:25 Suceava
06:20
Cabritur
05:30 Piatra Neamt 05:30 Piatra Neamt
06:20

01:20 Rovinari 01:20 Hirsova
06:20

01:30 Corabia 01:30 Corabia
06:20

01:20 Tandarei
06:25
Giltrans
06:25 Falticeni
06:30

04:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
02:25 Bacau
06:30
Cabritur
05:30 Ruginoasa 05:30 Ruginoasa
06:30

22:20 Bacau
06:30

01:20 Isalnita 01:20 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
17:20 Salonta 17:20 Beius
06:30

01:30 Mangalia 01:30 Alexandria 01:30 Alexandria 01:30 Mangalia
06:30
Giltrans
06:25 Rovinari
06:35
Giltrans
06:25 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
02:25 Negresti
06:40
Cabritur
05:30 Pascani 05:30 Pascani
06:40

22:20 Slatina (Olt)
06:40

01:20 Tecuci 01:20 Targu Carbunesti
06:40

01:30 Filiasi 01:30 Medgidia 01:30 Medgidia 01:30 Filiasi
06:40
Giltrans
06:25 Motca
06:45
Euro Michael Tour
02:25 Harlau
06:45

08:30 Dover
06:45

22:20 Radauti
06:45

01:20 Barlad 01:20 Motru
06:45
Giltrans
06:25 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
05:30 Targu Neamt 05:30 Targu Neamt
06:50

22:20 Dorohoi
06:50

01:20 Resita 01:20 Husi
06:50

01:30 Slatina (Olt) 01:30 Hirsova 01:30 Hirsova 01:30 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
06:25 Roman
06:55

22:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

01:20 Caransebes
06:55
Giltrans
06:25 Cristesti
07:00

04:00 Iasi 04:00 Harlau 04:00 Vaslui 04:00 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
02:25 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
05:30 Falticeni 05:30 Falticeni
07:00

22:20 Targoviste
07:00

01:20 Bucuresti 01:20 Lugoj 01:20 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
17:20 Sanmartin
07:00

01:30 Tandarei 01:30 Craiova 01:30 Tulcea 01:30 Craiova 01:30 Tandarei
07:00
Giltrans
06:25 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
02:25 Buhusi
07:05

22:20 Pitesti
07:05

01:20 Timisoara
07:05
Giltrans
06:25 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
02:25 Roznov
07:10

22:20 Ploiesti
07:10

01:20 Focsani 01:20 Arad
07:10

01:30 Filiasi 01:30 Braila 01:30 Filiasi
07:10
Giltrans
06:25 Cernavoda
07:15

04:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
02:25 Targu Frumos
07:15

22:20 Targu Neamt
07:15

01:30 Galati
07:15
Euro Michael Tour
02:25 Gura Humorului
07:20

22:20 Buhusi
07:20

01:20 Targu Jiu
07:20

01:30 Rovinari 01:30 Rovinari
07:20

22:20 Roznov
07:25

01:20 Petrosani 01:20 Marasesti
07:25

01:30 Tecuci
07:25
Giltrans
06:25 Fetesti
07:30

04:00 Targu Frumos 04:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
02:25 Falticeni
07:30
Cabritur
05:30 Gura Humorului 05:30 Gura Humorului
07:30

22:20 Piatra Neamt
07:30

01:20 Hateg 01:20 Pitesti 01:20 Adjud
07:30
MaxiBus Travel
17:20 Oradea
07:30

01:30 Isalnita 01:30 Isalnita
07:30

01:20 Sascut
07:35

01:30 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
02:25 Pascani
07:40

01:20 Bacau 01:20 Calan
07:40

01:30 Targu Carbunesti 01:30 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
02:25 Motca
07:45

01:20 Roman
07:45

01:30 Motru 01:30 Husi 01:30 Motru
07:45

01:20 Vaslui 01:20 Ploiesti 01:20 Hunedoara
07:50

01:30 Resita 01:30 Resita
07:50

01:30 Caransebes 01:30 Caransebes
07:55
Giltrans
06:25 Targu Neamt
08:00

04:00 Negresti 04:00 Negresti 04:00 Targu Ocna 04:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
02:25 Cristesti
08:00

22:20 Onesti
08:00

01:20 Negresti 01:20 Deva 01:20 Ramnicu Sarat
08:00

01:30 Slobozia 01:30 Lugoj 01:30 Buzau 01:30 Slobozia 01:30 Lugoj
08:00

01:20 Iasi
08:05

01:30 Timisoara 01:30 Timisoara
08:05

22:20 Botosani
08:10

01:20 Podu Iloaiei 01:20 Campina
08:10

01:30 Focsani 01:30 Arad 01:30 Bucuresti 01:30 Bucuresti 01:30 Arad
08:10

01:20 Deleni
08:15

01:30 Marasesti
08:15

22:20 Pascani
08:20

01:20 Harlau 01:20 Sinaia
08:20

01:30 Targu Jiu 01:30 Targu Jiu
08:20

01:20 Targu Frumos
08:25

01:30 Petrosani 01:30 Adjud 01:30 Petrosani
08:25
Giltrans
06:25 Fagaras
08:30
Cabritur
05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Campulung Moldovenesc
08:30

22:20 Craiova
08:30

01:20 Pascani 01:20 Predeal 01:20 Simeria
08:30

01:30 Hateg 01:30 Hateg
08:30
Giltrans
06:25 Petrosani
08:35

01:20 Motca
08:35

01:30 Sascut
08:35

22:20 Falticeni
08:40

01:20 Cristesti 01:20 Orastie
08:40

01:30 Calan 01:30 Calan
08:40

01:20 Timisesti
08:45

01:30 Bacau
08:45
Giltrans
06:25 Poiana Largului
08:50

01:20 Targu Neamt 01:20 Sebes
08:50

01:30 Hunedoara 01:30 Hunedoara
08:50
Giltrans
06:25 Hateg
08:53
Giltrans
06:25 Sibiu
08:55

01:20 Piatra Neamt
08:55

01:30 Roman
08:55
Giltrans
06:25 Hunedoara
09:00

04:00 Roman 04:00 Roman 04:00 Comanesti
09:00

22:20 Suceava
09:00

01:20 Lancram 01:20 Brasov 01:20 Bicaz
09:00

01:30 Pitesti 01:30 Deva 01:30 Pitesti 01:30 Vaslui 01:30 Deva
09:00

01:30 Negresti
09:05

01:20 Targu Secuiesc 01:20 Poiana Largului
09:10

01:30 Iasi 01:30 Ramnicu Sarat 01:30 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
06:25 Sebes
09:15

22:20 Filiasi
09:15

01:30 Podu Iloaiei
09:15

04:00 Girov
09:20

01:20 Sfantu Gheorghe 01:20 Durau
09:20

01:30 Campina 01:30 Campina 01:30 Deleni
09:20

01:30 Harlau
09:25
Giltrans
06:25 Toplita
09:30
Cabritur
05:30 Vatra Dornei 05:30 Vatra Dornei
09:30

22:20 Targu Secuiesc
09:30

01:20 Covasna 01:20 Alba Iulia 01:20 Toplita
09:30

01:30 Targu Frumos 01:30 Sinaia 01:30 Sinaia
09:30

01:30 Pascani
09:35

22:20 Brasov
09:40

01:20 Targu Ocna 01:20 Teius 01:20 Morareni
09:40

01:30 Predeal 01:30 Predeal 01:30 Motca
09:40

01:20 Reghin
09:45

01:30 Cristesti
09:45

22:20 Bicaz
09:50

01:20 Onesti 01:20 Aiud 01:20 Targu Mures
09:50

01:30 Timisesti 01:30 Brasov 01:30 Brasov
09:50

01:30 Dumbrava
09:55
Giltrans
06:25 Deva
10:00

04:00 Piatra Neamt 04:00 Bacau 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Gura Humorului 04:00 Targu Neamt 04:00 Bacau
10:00
Euro Michael Tour
02:25 Alesd
10:00

22:20 Ramnicu Valcea
10:00

01:20 Falticeni 01:20 Comanesti 01:20 Unirea
10:00

01:30 Targu Secuiesc 01:30 Targu Secuiesc 01:30 Targu Neamt
10:00

01:20 Suceava
10:05

01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Piatra Neamt 01:30 Sovata 01:30 Sfantu Gheorghe
10:05

22:20 Gura Humorului
10:10

01:20 Dolhasca 01:20 Moinesti 01:20 Turda
10:10

01:30 Covasna 01:30 Bicaz 01:30 Covasna
10:10

22:20 Moinesti
10:20

01:20 Fagaras 01:20 Veresti
10:20

01:30 Targu Ocna 01:30 Targu Ocna 01:30 Poiana Largului
10:20

01:20 Darabani
10:25

01:30 Durau
10:25
Giltrans
06:25 Reghin
10:30

04:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
02:25 Oradea
10:30
Cabritur
05:30 Bistrita 05:30 Bistrita
10:30

22:20 Fagaras
10:30

01:20 Vestem 01:20 Botosani
10:30

01:30 Onesti 01:30 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
02:25 Campulung Moldovenesc
10:35

01:30 Grinties
10:35

22:20 Comanesti
10:40

01:20 Gura Humorului
10:40

01:30 Comanesti 01:30 Comanesti
10:40

22:20 Targu Jiu
10:50

01:20 Ramnicu Valcea
10:50

01:30 Moinesti 01:30 Moinesti
10:50

01:20 Campulung Moldovenesc
10:55

01:30 Borsec
10:55

04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Onesti 04:00 Onesti 04:00 Campulung Moldovenesc
11:00

22:20 Campulung Moldovenesc
11:00

01:20 Sibiu 01:20 Iacobeni
11:00

01:30 Simeria 01:30 Fagaras 01:30 Toplita 01:30 Simeria 01:30 Fagaras
11:00

01:20 Vatra Dornei
11:05

01:30 Miercurea Ciuc
11:05

22:20 Targu Ocna
11:10

01:20 Prundu Bargaului 01:20 Miercurea Sibiului
11:10

01:30 Vestem 01:30 Vestem 01:30 Sfantu Gheorghe
11:10

22:20 Gheorgheni
11:20

01:20 Sighisoara 01:20 Bistrita
11:20

01:30 Ramnicu Valcea 01:30 Orastie 01:30 Ramnicu Valcea 01:30 Morareni 01:30 Orastie
11:20
Giltrans
06:25 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
02:25 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
05:30 Beclean 05:30 Beclean
11:30

22:20 Reghin
11:30

01:20 Medias 01:20 Beclean
11:30

01:30 Sebes 01:30 Sibiu 01:30 Reghin 01:30 Sebes 01:30 Sibiu
11:30

01:30 Medias
11:35

22:20 Toplita
11:40

01:20 Dej
11:40

01:30 Miercurea Sibiului 01:30 Lancram 01:30 Miercurea Sibiului 01:30 Lancram 01:30 Sighisoara
11:40

01:20 Cluj Napoca
11:45

01:30 Targu Mures
11:45

22:20 Sighisoara
11:50

01:30 Alba Iulia 01:30 Sighisoara 01:30 Alba Iulia 01:30 Sighisoara
11:50

01:30 Falticeni
11:55

04:00 Vatra Dornei 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Praid 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Medias
12:00

22:20 Orastie
12:00

01:20 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
17:20 Buzau
12:00

01:30 Medias 01:30 Suceava 01:30 Medias
12:00

01:30 Dolhasca
12:05

22:20 Deva
12:10

01:30 Teius 01:30 Veresti 01:30 Teius
12:10

01:20 Gilau
12:15

01:30 Darabani
12:15

22:20 Caransebes
12:20

01:30 Aiud 01:30 Aiud 01:30 Botosani
12:20
Euro Michael Tour
02:25 Toplita
12:30
Cabritur
05:30 Dej 05:30 Dej
12:30

22:20 Targu Mures
12:30

01:30 Unirea 01:30 Gura Humorului 01:30 Unirea
12:30

22:20 Vatra Dornei
12:40

01:30 Turda 01:30 Campulung Moldovenesc 01:30 Turda
12:40

22:20 Resita
12:50

01:30 Iacobeni
12:50

22:20 Blaj
12:55

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Reghin 04:00 Blaj
13:00
Euro Michael Tour
02:25 Londra 02:25 Bistrita
13:00

22:20 Sibiu
13:00

01:30 Borsa
13:00

01:30 Vatra Dornei
13:05

22:20 Medias
13:10

01:30 Prundu Bargaului
13:10

01:30 Bistrita
13:15

22:20 Sebes
13:20

01:30 Beclean
13:20

01:30 Baia Mare
13:25
Giltrans
06:25 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
02:25 Reghin
13:30
Cabritur
05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca
13:30

22:20 Alba Iulia
13:30

01:20 Huedin
13:30

01:30 Dej
13:30

01:30 Cluj Napoca
13:35

01:30 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
06:25 Aiud
13:45

01:30 Gilau
13:45

01:30 Huedin
13:50
Giltrans
06:25 Ludus
14:00

04:00 Brasov 04:00 Teius 04:00 Brasov 04:00 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
02:25 Beclean
14:00
Cabritur
05:30 Baia Mare 05:30 Baia Mare
14:00

22:20 Bistrita
14:00

01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca
14:00

22:20 Lugoj
14:20
Giltrans
06:25 Turda
14:30

22:20 Aiud
14:40

01:20 Negreni
14:50

01:20 Alesd
14:55
Giltrans
06:25 Cluj Napoca
15:00

04:00 Avrig 04:00 Alba Iulia 04:00 Sighisoara 04:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
02:25 Ludus
15:00
Cabritur
05:30 Huedin 05:30 Huedin
15:00

22:20 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
17:20 Targoviste
15:00

01:30 Negreni
15:00

22:20 Dej
15:15

22:20 Turda
15:20

04:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
02:25 Turda
15:30

22:20 Gherla
15:45

04:00 Dej 04:00 Targu Mures 04:00 Bistrita 04:00 Targu Mures 04:00 Zlatna
16:00

22:20 Cluj Napoca
16:00

01:30 Piatra Craiului
16:00

01:30 Beius
16:10

04:00 Ludus 04:00 Sebes 04:00 Ludus
16:30
Cabritur
05:30 Satu Mare 05:30 Satu Mare
16:30

22:20 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
17:20 Ploiesti
16:30

22:20 Huedin
16:45
Giltrans
06:25 Huedin
17:00

04:00 Campia Turzii 04:00 Campia Turzii 04:00 Nasaud 04:00 Abrud
17:00
Euro Michael Tour
02:25 Lille
17:00
Cabritur
05:30 Oradea 05:30 Oradea
17:00

22:20 Arad
17:00

01:30 Alesd
17:00

22:20 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
17:20 Campina
17:15

22:20 Nadlac
17:20

04:00 Turda 04:00 Beclean 04:00 Turda
17:30
Giltrans
06:25 Alesd
18:00

04:00 Brad 04:00 Cluj Napoca 04:00 Deva 04:00 Cluj Napoca 04:00 Gherla 04:00 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
02:25 Huedin 02:25 Dunkerque
18:00

01:30 Oradea
18:00

04:00 Dover
18:10

01:20 Oradea
18:15
Giltrans
06:25 Oradea
18:30

04:00 Floresti 04:00 Floresti
18:30

01:20 Bors
18:30

01:30 Bors
18:30
Giltrans
06:25 Bors
18:45

04:00 Gilau 04:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
02:25 Calais
19:00
MaxiBus Travel
17:20 Alexandria
19:00
Euro Michael Tour
02:25 Bors
19:45
MaxiBus Travel
17:20 Rosiori de Vede 17:20 Brasov
19:45

04:00 Huedin 04:00 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
17:20 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
17:20 Caracal
20:45

04:00 Alesd 04:00 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
17:20 Craiova
21:45

04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Arad 04:00 Oradea 04:00 Oradea
22:00
MaxiBus Travel
17:20 Pitesti 17:20 Drobeta Turnu Severin
22:00
MaxiBus Travel
17:20 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
17:20 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
17:20 Medias
23:00

01:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
17:20 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
17:20 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.