La adresa - Mersul autobuzelor Bournemouth Anglia

La adresa

Bournemouth, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:35
23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad
03:52
20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:30 Cernavoda 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras
13:15
19:00 Londra
15:00
20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti
15:00
19:00 Londra
16:30
15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti
18:40
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
20:55
13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat
21:52
14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman
Sosiri
De la Ora

04:30 Roman 04:30 Piatra Neamt
00:00

10:00 Braila 10:00 Braila
00:00

17:12 Targu Jiu 17:12 Targu Jiu
00:00

02:15 Constanta
00:05

08:30 Braila
00:10

02:15 Mangalia
00:10

02:15 Medgidia
00:15

17:12 Ramnicu Valcea 17:12 Ramnicu Valcea
00:15

02:15 Tulcea
00:20

10:00 Galati 10:00 Galati
00:30

02:15 Cernavoda
00:30

17:12 Targu Mures 17:12 Targu Mures
00:30

08:30 Galati
00:40

04:30 Iasi
00:45

08:30 Buzau
01:00

04:30 Targu Neamt 04:30 Braila
01:00

10:00 Buzau 10:00 Buzau
01:00

02:15 Giurgiu
01:00

02:15 Alexandria
01:10

17:12 Petrosani 17:12 Petrosani 17:12 Reghin 17:12 Reghin
01:15

02:15 Fetesti
01:20

08:30 Ramnicu Sarat
01:30

04:30 Galati 04:30 Poiana Largului
01:30

10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Ramnicu Sarat
01:30

02:15 Braila
01:30

17:12 Resita 17:12 Resita
01:30

08:30 Tecuci
01:55

04:30 Buzau
02:00

10:00 Tecuci 10:00 Tecuci
02:00

02:15 Calarasi
02:00

17:12 Berchem
02:00

17:12 Hateg 17:12 Hateg
02:10

08:30 Focsani
02:15

10:00 Focsani 10:00 Focsani
02:15

17:12 Sibiu 17:12 Caransebes 17:12 Sibiu 17:12 Caransebes
02:15

04:30 Ramnicu Sarat
02:30

02:15 Galati
02:30

17:12 Bistrita 17:12 Bistrita
02:30

08:30 Adjud
02:45

10:00 Barlad 10:00 Barlad
02:45

08:30 Barlad
03:00

04:30 Tecuci
03:00

10:00 Adjud 10:00 Adjud
03:00

02:15 Slobozia
03:00

17:12 Lugoj 17:12 Hunedoara 17:12 Lugoj 17:12 Hunedoara
03:00

02:15 Tecuci
03:10

04:30 Focsani
03:15

17:12 Sebes 17:12 Sebes
03:15

17:12 Deva 17:12 Deva
03:20

08:30 Husi
03:30

10:00 Husi 10:00 Husi
03:30

02:15 Barlad
03:30

08:30 Dorohoi
03:35

10:00 Dorohoi 10:00 Dorohoi
03:35

08:30 Onesti
03:45

04:30 Adjud
03:45

10:00 Vaslui 10:00 Vaslui
03:45

02:15 Husi
03:50

08:30 Vaslui
04:00

04:30 Barlad
04:00

10:00 Bacau 10:00 Bacau
04:00

10:00 Londra
04:00

02:15 Bucuresti
04:00

17:12 Brad 17:12 Timisoara 17:12 Brad 17:12 Alba Iulia 17:12 Timisoara 17:12 Alba Iulia
04:00

08:30 Comanesti
04:10

08:30 Bucuresti
04:15

08:30 Moinesti
04:20

02:15 Vaslui
04:20

08:30 Botosani
04:30

04:30 Targu Mures 04:30 Husi
04:30

10:00 Onesti 10:00 Onesti
04:30

02:15 Urziceni
04:30

08:30 Craiova
04:35

04:30 Dorohoi
04:35

08:30 Iasi
04:40

02:15 Buzau
04:40

04:30 Onesti 04:30 Dej
04:45

10:00 Iasi 10:00 Iasi
04:45

17:12 Aiud 17:12 Aiud
04:45

02:15 Ramnicu Sarat
04:50

08:30 Podu Iloaiei
05:00

04:30 Vaslui
05:00

10:00 Botosani 10:00 Botosani
05:00

02:15 Focsani
05:00

01:50 Giurgiu 01:50 Tulcea
05:00

08:30 Filiasi
05:05

08:30 Ploiesti
05:10

04:30 Comanesti
05:10

02:15 Iasi
05:10

01:50 Turnu Magurele
05:10

17:12 Turda 17:12 Turda
05:10

04:30 Gherla
05:15

17:12 Arad 17:12 Arad
05:15

08:30 Suceava
05:20

04:30 Moinesti
05:20

10:00 Podu Iloaiei 10:00 Podu Iloaiei
05:20

01:50 Corabia
05:20

08:30 Bacau
05:30

04:30 Botosani
05:30

10:00 Roman 10:00 Roman
05:30

01:50 Alexandria 01:50 Braila
05:30

17:12 Zalau 17:12 Zalau
05:30

01:50 Galati
05:35

08:30 Negresti
05:40

02:15 Targu Frumos
05:40

01:50 Slatina (Olt)
05:40

08:30 Harlau
05:45

04:30 Apahida
05:45

10:00 Buhusi 10:00 Buhusi
05:45

17:12 Cluj Napoca 17:12 Cluj Napoca
05:45

08:30 Constanta
05:50

08:30 Campina
06:00

04:30 Podu Iloaiei
06:00

10:00 Suceava 10:00 Suceava
06:00

02:15 Harlau
06:00

01:50 Craiova 01:50 Constanta
06:00

17:12 Stei 17:12 Stei
06:00

02:00 Constanta 02:00 Giurgiu 02:00 Constanta 02:00 Giurgiu
06:00

08:30 Buhusi
06:05

01:50 Mangalia
06:05

08:30 Roznov
06:10

10:00 Harlau 10:00 Harlau
06:10

02:15 Roman
06:10

01:50 Filiasi
06:10

02:00 Turnu Magurele 02:00 Turnu Magurele
06:10

08:30 Targu Frumos
06:15

10:00 Targu Frumos 10:00 Targu Frumos
06:15

02:15 Adjud
06:15

01:50 Medgidia
06:15

08:30 Gura Humorului
06:20

04:30 Suceava
06:20

10:00 Piatra Neamt 10:00 Piatra Neamt
06:20

01:50 Rovinari 01:50 Hirsova
06:20

02:00 Corabia 02:00 Corabia
06:20

01:50 Tandarei
06:25

08:30 Falticeni
06:30

04:30 Bacau
06:30

10:00 Ruginoasa 10:00 Ruginoasa
06:30

02:15 Bacau
06:30

01:50 Isalnita 01:50 Slobozia
06:30

17:12 Salonta 17:12 Beius 17:12 Beius 17:12 Salonta
06:30

02:00 Alexandria 02:00 Mangalia 02:00 Mangalia 02:00 Alexandria
06:30

08:30 Rovinari
06:35

08:30 Pascani
06:40

04:30 Negresti
06:40

10:00 Pascani 10:00 Pascani
06:40

02:15 Slatina (Olt)
06:40

01:50 Targu Carbunesti 01:50 Tecuci
06:40

02:00 Medgidia 02:00 Medgidia 02:00 Filiasi 02:00 Filiasi
06:40

08:30 Motca
06:45

04:30 Harlau
06:45

02:15 Radauti
06:45

01:50 Barlad 01:50 Motru
06:45

08:30 Piatra Neamt
06:50

10:00 Targu Neamt 10:00 Targu Neamt
06:50

02:15 Dorohoi
06:50

01:50 Resita 01:50 Husi
06:50

02:00 Hirsova 02:00 Slatina (Olt) 02:00 Slatina (Olt) 02:00 Hirsova
06:50

08:30 Roman
06:55

02:15 Drobeta Turnu Severin
06:55

01:50 Caransebes
06:55

08:30 Cristesti
07:00

04:30 Cluj Napoca
07:00

10:00 Falticeni 10:00 Falticeni
07:00

02:15 Targoviste
07:00

01:50 Bucuresti 01:50 Lugoj 01:50 Buzau
07:00

17:12 Sanmartin
07:00

02:00 Craiova 02:00 Craiova 02:00 Tandarei 02:00 Tulcea 02:00 Tandarei
07:00

08:30 Targu Jiu
07:05

04:30 Buhusi
07:05

02:15 Pitesti
07:05

01:50 Timisoara
07:05

08:30 Brasov
07:10

04:30 Roznov
07:10

02:15 Ploiesti
07:10

01:50 Focsani 01:50 Arad
07:10

02:00 Filiasi 02:00 Braila 02:00 Filiasi
07:10

08:30 Cernavoda
07:15

04:30 Targu Frumos
07:15

02:15 Targu Neamt
07:15

02:00 Galati
07:15

04:30 Gura Humorului
07:20

02:15 Buhusi
07:20

01:50 Targu Jiu
07:20

02:00 Rovinari 02:00 Rovinari
07:20

02:15 Roznov
07:25

01:50 Petrosani 01:50 Marasesti
07:25

02:00 Tecuci
07:25

08:30 Fetesti
07:30

04:30 Falticeni
07:30

10:00 Gura Humorului 10:00 Gura Humorului
07:30

02:15 Piatra Neamt
07:30

01:50 Hateg 01:50 Pitesti 01:50 Adjud
07:30

17:12 Oradea
07:30

02:00 Isalnita 02:00 Isalnita
07:30

01:50 Sascut
07:35

02:00 Barlad
07:35

04:30 Pascani
07:40

01:50 Calan 01:50 Bacau
07:40

02:00 Targu Carbunesti 02:00 Targu Carbunesti
07:40

04:30 Motca
07:45

01:50 Roman
07:45

02:00 Motru 02:00 Husi 02:00 Motru
07:45

01:50 Hunedoara 01:50 Ploiesti 01:50 Vaslui
07:50

02:00 Resita 02:00 Resita
07:50

02:00 Caransebes 02:00 Caransebes
07:55

08:30 Targu Neamt
08:00

04:30 Cristesti
08:00

02:15 Onesti
08:00

01:50 Negresti 01:50 Deva 01:50 Ramnicu Sarat
08:00

02:00 Lugoj 02:00 Slobozia 02:00 Lugoj 02:00 Slobozia 02:00 Buzau
08:00

01:50 Iasi
08:05

02:00 Timisoara 02:00 Timisoara
08:05

02:15 Botosani
08:10

01:50 Podu Iloaiei 01:50 Campina
08:10

02:00 Bucuresti 02:00 Bucuresti 02:00 Focsani 02:00 Arad 02:00 Arad
08:10

01:50 Deleni
08:15

02:00 Marasesti
08:15

02:15 Pascani
08:20

01:50 Harlau 01:50 Sinaia
08:20

02:00 Targu Jiu 02:00 Targu Jiu
08:20

01:50 Targu Frumos
08:25

02:00 Petrosani 02:00 Petrosani 02:00 Adjud
08:25

08:30 Fagaras
08:30

10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Campulung Moldovenesc
08:30

02:15 Craiova
08:30

01:50 Pascani 01:50 Predeal 01:50 Simeria
08:30

02:00 Hateg 02:00 Hateg
08:30

08:30 Petrosani
08:35

01:50 Motca
08:35

02:00 Sascut
08:35

02:15 Falticeni
08:40

01:50 Cristesti 01:50 Orastie
08:40

02:00 Calan 02:00 Calan
08:40

16:45 Londra
08:45

01:50 Timisesti
08:45

02:00 Bacau
08:45

08:30 Poiana Largului
08:50

01:50 Sebes 01:50 Targu Neamt
08:50

02:00 Hunedoara 02:00 Hunedoara
08:50

08:30 Hateg
08:53

08:30 Sibiu
08:55

01:50 Piatra Neamt
08:55

02:00 Roman
08:55

08:30 Hunedoara
09:00

02:15 Suceava
09:00

01:50 Lancram 01:50 Brasov 01:50 Bicaz
09:00

02:00 Pitesti 02:00 Deva 02:00 Deva 02:00 Pitesti 02:00 Vaslui
09:00

02:00 Negresti
09:05

01:50 Targu Secuiesc 01:50 Poiana Largului
09:10

02:00 Iasi 02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Ramnicu Sarat
09:10

08:30 Sebes
09:15

02:15 Filiasi
09:15

02:00 Podu Iloaiei
09:15

01:50 Sfantu Gheorghe 01:50 Durau
09:20

02:00 Campina 02:00 Campina 02:00 Deleni
09:20

02:00 Harlau
09:25

08:30 Toplita
09:30

10:00 Vatra Dornei 10:00 Vatra Dornei
09:30

02:15 Targu Secuiesc
09:30

01:50 Covasna 01:50 Alba Iulia 01:50 Toplita
09:30

02:00 Sinaia 02:00 Sinaia 02:00 Targu Frumos
09:30

02:00 Pascani
09:35

02:15 Brasov
09:40

01:50 Targu Ocna 01:50 Teius 01:50 Morareni
09:40

02:00 Predeal 02:00 Predeal 02:00 Motca
09:40

01:50 Reghin
09:45

02:00 Cristesti
09:45

02:15 Bicaz
09:50

01:50 Onesti 01:50 Aiud 01:50 Targu Mures
09:50

02:00 Timisesti 02:00 Brasov 02:00 Brasov
09:50

02:00 Dumbrava
09:55

08:30 Deva
10:00

04:30 Alesd
10:00

02:15 Ramnicu Valcea
10:00

01:50 Falticeni 01:50 Comanesti 01:50 Unirea
10:00

02:00 Targu Secuiesc 02:00 Targu Secuiesc 02:00 Targu Neamt
10:00

01:50 Suceava
10:05

02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Piatra Neamt 02:00 Sovata
10:05

02:15 Gura Humorului
10:10

01:50 Dolhasca 01:50 Moinesti 01:50 Turda
10:10

02:00 Covasna 02:00 Bicaz 02:00 Covasna
10:10

02:15 Moinesti
10:20

01:50 Fagaras 01:50 Veresti
10:20

02:00 Poiana Largului 02:00 Targu Ocna 02:00 Targu Ocna
10:20

01:50 Darabani
10:25

02:00 Durau
10:25

08:30 Reghin
10:30

04:30 Oradea
10:30

10:00 Bistrita 10:00 Bistrita
10:30

02:15 Fagaras
10:30

01:50 Vestem 01:50 Botosani
10:30

02:00 Onesti 02:00 Onesti
10:30

04:30 Campulung Moldovenesc
10:35

02:00 Grinties
10:35

02:15 Comanesti
10:40

01:50 Gura Humorului
10:40

02:00 Comanesti 02:00 Comanesti
10:40

02:15 Targu Jiu
10:50

01:50 Ramnicu Valcea
10:50

02:00 Moinesti 02:00 Moinesti
10:50

01:50 Campulung Moldovenesc
10:55

02:00 Borsec
10:55

02:15 Campulung Moldovenesc
11:00

01:50 Sibiu 01:50 Iacobeni
11:00

02:00 Simeria 02:00 Fagaras 02:00 Toplita 02:00 Simeria 02:00 Fagaras
11:00

01:50 Vatra Dornei
11:05

02:00 Miercurea Ciuc
11:05

02:15 Targu Ocna
11:10

01:50 Prundu Bargaului 01:50 Miercurea Sibiului
11:10

02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Vestem 02:00 Vestem
11:10

02:15 Gheorgheni
11:20

01:50 Sighisoara 01:50 Bistrita
11:20

02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Orastie 02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Orastie 02:00 Morareni
11:20

08:30 Alba Iulia
11:30

04:30 Vatra Dornei
11:30

10:00 Beclean 10:00 Beclean
11:30

02:15 Reghin
11:30

01:50 Medias 01:50 Beclean
11:30

02:00 Sibiu 02:00 Sebes 02:00 Sibiu 02:00 Sebes 02:00 Reghin
11:30

02:00 Medias
11:35

02:15 Toplita
11:40

01:50 Dej
11:40

02:00 Lancram 02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Sighisoara 02:00 Lancram 02:00 Miercurea Sibiului
11:40

01:50 Cluj Napoca
11:45

02:00 Targu Mures
11:45

02:15 Sighisoara
11:50

02:00 Alba Iulia 02:00 Sighisoara 02:00 Alba Iulia 02:00 Sighisoara
11:50

02:00 Falticeni
11:55

02:15 Orastie
12:00

01:50 Cluj Napoca
12:00

17:12 Buzau 17:12 Buzau
12:00

02:00 Medias 02:00 Suceava 02:00 Medias
12:00

02:00 Dolhasca
12:05

02:15 Deva
12:10

02:00 Teius 02:00 Veresti 02:00 Teius
12:10

01:50 Gilau
12:15

02:00 Darabani
12:15

02:15 Caransebes
12:20

02:00 Botosani 02:00 Aiud 02:00 Aiud
12:20

04:30 Toplita
12:30

10:00 Dej 10:00 Dej
12:30

02:15 Targu Mures
12:30

02:00 Unirea 02:00 Unirea 02:00 Gura Humorului
12:30

02:15 Vatra Dornei
12:40

02:00 Turda 02:00 Campulung Moldovenesc 02:00 Turda
12:40

02:15 Resita
12:50

02:00 Iacobeni
12:50

02:15 Blaj
12:55

04:30 Londra 04:30 Bistrita
13:00

02:15 Sibiu
13:00

02:00 Borsa
13:00

02:00 Vatra Dornei
13:05

02:15 Medias
13:10

02:00 Prundu Bargaului
13:10

02:00 Bistrita
13:15

02:15 Sebes
13:20

02:00 Beclean
13:20

02:00 Baia Mare
13:25

08:30 Targu Mures
13:30

04:30 Reghin
13:30

10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
13:30

02:15 Alba Iulia
13:30

01:50 Huedin
13:30

02:00 Dej
13:30

02:00 Cluj Napoca
13:35

02:00 Cluj Napoca
13:40

08:30 Aiud
13:45

02:00 Gilau
13:45

02:00 Huedin
13:50

08:30 Ludus
14:00

04:30 Beclean
14:00

10:00 Baia Mare 10:00 Baia Mare
14:00

02:15 Bistrita
14:00

02:00 Cluj Napoca 02:00 Cluj Napoca 02:00 Cluj Napoca 02:00 Cluj Napoca
14:00

02:15 Lugoj
14:20

08:30 Turda
14:30

02:15 Aiud
14:40

01:50 Negreni
14:50

01:50 Alesd
14:55

08:30 Cluj Napoca
15:00

04:30 Ludus
15:00

10:00 Huedin 10:00 Huedin
15:00

02:15 Beclean
15:00

17:12 Targoviste 17:12 Targoviste
15:00

02:00 Negreni
15:00

02:15 Dej
15:15

02:15 Turda
15:20

04:30 Turda
15:30

02:15 Gherla
15:45

02:15 Cluj Napoca
16:00

02:00 Piatra Craiului
16:00

02:00 Beius
16:10

10:00 Satu Mare 10:00 Satu Mare
16:30

02:15 Timisoara
16:30

17:12 Ploiesti 17:12 Ploiesti
16:30

02:15 Huedin
16:45

08:30 Huedin
17:00

04:30 Lille
17:00

10:00 Oradea 10:00 Oradea
17:00

02:15 Arad
17:00

02:00 Alesd
17:00

02:15 Oradea
17:15

17:12 Campina 17:12 Campina
17:15

02:15 Nadlac
17:20

08:30 Alesd
18:00

04:30 Huedin 04:30 Dunkerque
18:00

02:00 Oradea
18:00

01:50 Oradea
18:15

08:30 Oradea
18:30

01:50 Bors
18:30

02:00 Bors
18:30

08:30 Bors
18:45

04:30 Calais
19:00

17:12 Alexandria 17:12 Alexandria
19:00

04:30 Bors
19:45

17:12 Brasov 17:12 Brasov 17:12 Rosiori de Vede 17:12 Rosiori de Vede
19:45

17:12 Bucuresti 17:12 Bucuresti
20:00

17:12 Caracal 17:12 Caracal
20:45

17:12 Craiova 17:12 Craiova
21:45

17:12 Pitesti 17:12 Drobeta Turnu Severin 17:12 Pitesti 17:12 Drobeta Turnu Severin
22:00

17:12 Sighisoara 17:12 Sighisoara
22:15

17:12 Orsova 17:12 Orsova
22:45

17:12 Medias 17:12 Medias
23:00

02:00 Budapesta
23:00

17:12 Curtea De Arges 17:12 Curtea De Arges
23:15

17:12 Rovinari 17:12 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.