La adresa - Mersul autobuzelor Boston Anglia

La adresa

Boston, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:25
11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia
03:45
22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui
08:00
12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita
17:25
15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti
21:45
20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille
Sosiri
De la Ora

04:55 Piatra Neamt 04:55 Roman
00:00

02:35 Constanta
00:05

08:55 Braila
00:10

02:35 Mangalia
00:10

02:35 Medgidia
00:15

02:35 Tulcea
00:20

02:35 Cernavoda
00:30

08:55 Galati
00:40

04:55 Iasi
00:45

08:55 Buzau
01:00

04:55 Targu Neamt 04:55 Braila
01:00

02:35 Giurgiu
01:00

02:35 Alexandria
01:10

02:35 Fetesti
01:20

08:55 Ramnicu Sarat
01:30

04:55 Poiana Largului 04:55 Galati
01:30

02:35 Braila
01:30

08:55 Tecuci
01:55

04:55 Buzau
02:00

02:35 Calarasi
02:00

08:55 Focsani
02:15

04:55 Ramnicu Sarat
02:30

02:35 Galati
02:30

08:55 Adjud
02:45

08:55 Barlad
03:00

04:55 Tecuci
03:00

02:35 Slobozia
03:00

02:35 Tecuci
03:10

04:55 Focsani
03:15

08:55 Husi
03:30

02:35 Barlad
03:30

08:55 Dorohoi
03:35

08:55 Onesti
03:45

04:55 Adjud
03:45

02:35 Husi
03:50

08:55 Vaslui
04:00

04:55 Barlad
04:00

02:35 Bucuresti
04:00

08:55 Comanesti
04:10

08:55 Bucuresti
04:15

08:55 Moinesti
04:20

02:35 Vaslui
04:20

08:55 Botosani
04:30

04:55 Targu Mures 04:55 Husi
04:30

02:35 Urziceni
04:30

08:55 Craiova
04:35

04:55 Dorohoi
04:35

08:55 Iasi
04:40

02:35 Buzau
04:40

04:55 Dej 04:55 Onesti
04:45

02:35 Ramnicu Sarat
04:50

08:55 Podu Iloaiei
05:00

04:55 Vaslui
05:00

02:35 Focsani
05:00

05:50 Tulcea 05:50 Giurgiu
05:00

08:55 Filiasi
05:05

08:55 Ploiesti
05:10

04:55 Comanesti
05:10

02:35 Iasi
05:10

05:50 Turnu Magurele
05:10

04:55 Gherla
05:15

08:55 Suceava
05:20

04:55 Moinesti
05:20

05:50 Corabia
05:20

08:55 Bacau
05:30

04:55 Botosani
05:30

05:50 Braila 05:50 Alexandria
05:30

05:50 Galati
05:35

08:55 Negresti
05:40

02:35 Targu Frumos
05:40

05:50 Slatina (Olt)
05:40

08:55 Harlau
05:45

04:55 Apahida
05:45

08:55 Constanta
05:50

08:55 Campina
06:00

04:55 Podu Iloaiei
06:00

02:35 Harlau
06:00

05:50 Constanta 05:50 Craiova
06:00

07:00 Giurgiu 07:00 Constanta 07:00 Giurgiu 07:00 Constanta
06:00

08:55 Buhusi
06:05

05:50 Mangalia
06:05

08:55 Roznov
06:10

02:35 Roman
06:10

05:50 Filiasi
06:10

07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele
06:10

08:55 Targu Frumos
06:15

02:35 Adjud
06:15

05:50 Medgidia
06:15

08:55 Gura Humorului
06:20

04:55 Suceava
06:20

05:50 Rovinari 05:50 Hirsova
06:20

07:00 Corabia 07:00 Corabia
06:20

05:50 Tandarei
06:25

08:55 Falticeni
06:30

04:55 Bacau
06:30

02:35 Bacau
06:30

05:50 Slobozia 05:50 Isalnita
06:30

07:00 Mangalia 07:00 Alexandria 07:00 Alexandria 07:00 Mangalia
06:30

08:55 Rovinari
06:35

08:55 Pascani
06:40

04:55 Negresti
06:40

02:35 Slatina (Olt)
06:40

05:50 Targu Carbunesti 05:50 Tecuci
06:40

07:00 Medgidia 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi 07:00 Medgidia
06:40

08:55 Motca
06:45

04:55 Harlau
06:45

02:35 Radauti
06:45

05:50 Barlad 05:50 Motru
06:45

08:55 Piatra Neamt
06:50

02:35 Dorohoi
06:50

05:50 Resita 05:50 Husi
06:50

07:00 Slatina (Olt) 07:00 Hirsova 07:00 Hirsova 07:00 Slatina (Olt)
06:50

08:55 Roman
06:55

02:35 Drobeta Turnu Severin
06:55

05:50 Caransebes
06:55

08:55 Cristesti
07:00

04:55 Cluj Napoca
07:00

02:35 Targoviste
07:00

05:50 Bucuresti 05:50 Lugoj 05:50 Buzau
07:00

07:00 Craiova 07:00 Tandarei 07:00 Tandarei 07:00 Tulcea 07:00 Craiova
07:00

08:55 Targu Jiu
07:05

04:55 Buhusi
07:05

02:35 Pitesti
07:05

05:50 Timisoara
07:05

08:55 Brasov
07:10

04:55 Roznov
07:10

02:35 Ploiesti
07:10

05:50 Arad 05:50 Focsani
07:10

07:00 Braila 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi
07:10

08:55 Cernavoda
07:15

04:55 Targu Frumos
07:15

02:35 Targu Neamt
07:15

07:00 Galati
07:15

04:55 Gura Humorului
07:20

02:35 Buhusi
07:20

05:50 Targu Jiu
07:20

07:00 Rovinari 07:00 Rovinari
07:20

02:35 Roznov
07:25

05:50 Marasesti 05:50 Petrosani
07:25

07:00 Tecuci
07:25

08:55 Fetesti
07:30

04:55 Falticeni
07:30

02:35 Piatra Neamt
07:30

05:50 Adjud 05:50 Hateg 05:50 Pitesti
07:30

07:00 Isalnita 07:00 Isalnita
07:30

05:50 Sascut
07:35

07:00 Barlad
07:35

04:55 Pascani
07:40

05:50 Calan 05:50 Bacau
07:40

07:00 Targu Carbunesti 07:00 Targu Carbunesti
07:40

04:55 Motca
07:45

05:50 Roman
07:45

07:00 Husi 07:00 Motru 07:00 Motru
07:45

05:50 Vaslui 05:50 Ploiesti 05:50 Hunedoara
07:50

07:00 Resita 07:00 Resita
07:50

07:00 Caransebes 07:00 Caransebes
07:55

08:55 Targu Neamt
08:00

04:55 Cristesti
08:00

02:35 Onesti
08:00

05:50 Ramnicu Sarat 05:50 Deva 05:50 Negresti
08:00

07:00 Lugoj 07:00 Slobozia 07:00 Buzau 07:00 Lugoj 07:00 Slobozia
08:00

05:50 Iasi
08:05

07:00 Timisoara 07:00 Timisoara
08:05

02:35 Botosani
08:10

05:50 Podu Iloaiei 05:50 Campina
08:10

07:00 Bucuresti 07:00 Arad 07:00 Focsani 07:00 Arad 07:00 Bucuresti
08:10

05:50 Deleni
08:15

07:00 Marasesti
08:15

02:35 Pascani
08:20

05:50 Sinaia 05:50 Harlau
08:20

07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu
08:20

05:50 Targu Frumos
08:25

07:00 Petrosani 07:00 Petrosani 07:00 Adjud
08:25

08:55 Fagaras
08:30

02:35 Craiova
08:30

05:50 Simeria 05:50 Predeal 05:50 Pascani
08:30

07:00 Hateg 07:00 Hateg
08:30

08:55 Petrosani
08:35

05:50 Motca
08:35

07:00 Sascut
08:35

02:35 Falticeni
08:40

05:50 Cristesti 05:50 Orastie
08:40

07:00 Calan 07:00 Calan
08:40

05:50 Timisesti
08:45

07:00 Bacau
08:45

08:55 Poiana Largului
08:50

05:50 Sebes 05:50 Targu Neamt
08:50

07:00 Hunedoara 07:00 Hunedoara
08:50

08:55 Hateg
08:53

08:55 Sibiu
08:55

05:50 Piatra Neamt
08:55

07:00 Roman
08:55

08:55 Hunedoara
09:00

02:35 Suceava
09:00

05:50 Lancram 05:50 Bicaz 05:50 Brasov
09:00

07:00 Pitesti 07:00 Deva 07:00 Pitesti 07:00 Deva 07:00 Vaslui
09:00

07:00 Negresti
09:05

05:50 Poiana Largului 05:50 Targu Secuiesc
09:10

07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Iasi 07:00 Ramnicu Sarat
09:10

08:55 Sebes
09:15

02:35 Filiasi
09:15

07:00 Podu Iloaiei
09:15

05:50 Durau 05:50 Sfantu Gheorghe
09:20

07:00 Campina 07:00 Campina 07:00 Deleni
09:20

07:00 Harlau
09:25

08:55 Toplita
09:30

02:35 Targu Secuiesc
09:30

05:50 Alba Iulia 05:50 Toplita 05:50 Covasna
09:30

07:00 Sinaia 07:00 Targu Frumos 07:00 Sinaia
09:30

07:00 Pascani
09:35

02:35 Brasov
09:40

05:50 Teius 05:50 Morareni 05:50 Targu Ocna
09:40

07:00 Predeal 07:00 Predeal 07:00 Motca
09:40

05:50 Reghin
09:45

07:00 Cristesti
09:45

02:35 Bicaz
09:50

05:50 Targu Mures 05:50 Aiud 05:50 Onesti
09:50

07:00 Brasov 07:00 Timisesti 07:00 Brasov
09:50

07:00 Dumbrava
09:55

08:55 Deva
10:00

04:55 Alesd
10:00

02:35 Ramnicu Valcea
10:00

05:50 Falticeni 05:50 Unirea 05:50 Comanesti
10:00

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Neamt
10:00

05:50 Suceava
10:05

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Piatra Neamt 07:00 Sovata
10:05

02:35 Gura Humorului
10:10

05:50 Turda 05:50 Moinesti 05:50 Dolhasca
10:10

07:00 Covasna 07:00 Bicaz 07:00 Covasna
10:10

02:35 Moinesti
10:20

05:50 Veresti 05:50 Fagaras
10:20

07:00 Targu Ocna 07:00 Poiana Largului 07:00 Targu Ocna
10:20

05:50 Darabani
10:25

07:00 Durau
10:25

08:55 Reghin
10:30

04:55 Oradea
10:30

02:35 Fagaras
10:30

05:50 Vestem 05:50 Botosani
10:30

07:00 Onesti 07:00 Onesti
10:30

04:55 Campulung Moldovenesc
10:35

07:00 Grinties
10:35

02:35 Comanesti
10:40

05:50 Gura Humorului
10:40

07:00 Comanesti 07:00 Comanesti
10:40

02:35 Targu Jiu
10:50

05:50 Ramnicu Valcea
10:50

07:00 Moinesti 07:00 Moinesti
10:50

05:50 Campulung Moldovenesc
10:55

07:00 Borsec
10:55

02:35 Campulung Moldovenesc
11:00

05:50 Iacobeni 05:50 Sibiu
11:00

07:00 Fagaras 07:00 Simeria 07:00 Fagaras 07:00 Simeria 07:00 Toplita
11:00

05:50 Vatra Dornei
11:05

07:00 Miercurea Ciuc
11:05

02:35 Targu Ocna
11:10

05:50 Miercurea Sibiului 05:50 Prundu Bargaului
11:10

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Vestem 07:00 Vestem
11:10

02:35 Gheorgheni
11:20

05:50 Bistrita 05:50 Sighisoara
11:20

07:00 Orastie 07:00 Orastie 07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Morareni
11:20

08:55 Alba Iulia
11:30

04:55 Vatra Dornei
11:30

02:35 Reghin
11:30

05:50 Beclean 05:50 Medias
11:30

07:00 Sibiu 07:00 Sebes 07:00 Sibiu 07:00 Reghin 07:00 Sebes
11:30

07:00 Medias
11:35

02:35 Toplita
11:40

05:50 Dej
11:40

07:00 Sighisoara 07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Lancram 07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Lancram
11:40

05:50 Cluj Napoca
11:45

07:00 Targu Mures
11:45

02:35 Sighisoara
11:50

07:00 Sighisoara 07:00 Alba Iulia 07:00 Sighisoara 07:00 Alba Iulia
11:50

07:00 Falticeni
11:55

02:35 Orastie
12:00

05:50 Cluj Napoca
12:00

07:00 Medias 07:00 Suceava 07:00 Medias
12:00

07:00 Dolhasca
12:05

02:35 Deva
12:10

07:00 Teius 07:00 Teius 07:00 Veresti
12:10

05:50 Gilau
12:15

07:00 Darabani
12:15

02:35 Caransebes
12:20

07:00 Botosani 07:00 Aiud 07:00 Aiud
12:20

04:55 Toplita
12:30

02:35 Targu Mures
12:30

07:00 Unirea 07:00 Gura Humorului 07:00 Unirea
12:30

02:35 Vatra Dornei
12:40

07:00 Turda 07:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Turda
12:40

02:35 Resita
12:50

07:00 Iacobeni
12:50

02:35 Blaj
12:55

04:55 Bistrita 04:55 Londra
13:00

02:35 Sibiu
13:00

07:00 Borsa
13:00

07:00 Vatra Dornei
13:05

02:35 Medias
13:10

07:00 Prundu Bargaului
13:10

07:00 Bistrita
13:15

02:35 Sebes
13:20

07:00 Beclean
13:20

07:00 Baia Mare
13:25

08:55 Targu Mures
13:30

04:55 Reghin
13:30

02:35 Alba Iulia
13:30

05:50 Huedin
13:30

07:00 Dej
13:30

07:00 Cluj Napoca
13:35

07:00 Cluj Napoca
13:40

08:55 Aiud
13:45

07:00 Gilau
13:45

07:00 Huedin
13:50

08:55 Ludus
14:00

04:55 Beclean
14:00

02:35 Bistrita
14:00

07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca
14:00

02:35 Lugoj
14:20

08:55 Turda
14:30

02:35 Aiud
14:40

05:50 Negreni
14:50

05:50 Alesd
14:55

08:55 Cluj Napoca
15:00

04:55 Ludus
15:00

02:35 Beclean
15:00

07:00 Negreni
15:00

02:35 Dej
15:15

02:35 Turda
15:20

04:55 Turda
15:30

02:35 Gherla
15:45

02:35 Cluj Napoca
16:00

07:00 Piatra Craiului
16:00

07:00 Beius
16:10

02:35 Timisoara
16:30

02:35 Huedin
16:45

08:55 Huedin
17:00

04:55 Lille
17:00

02:35 Arad
17:00

07:00 Alesd
17:00

02:35 Oradea
17:15

02:35 Nadlac
17:20

08:55 Alesd
18:00

04:55 Dunkerque 04:55 Huedin
18:00

07:00 Oradea
18:00

05:50 Oradea
18:15

08:55 Oradea
18:30

05:50 Bors
18:30

07:00 Bors
18:30

08:55 Bors
18:45

04:55 Calais
19:00

04:55 Bors
19:45

07:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.