La adresa - Mersul autobuzelor Blackpool Anglia

La adresa

Blackpool, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:25 Giltrans
02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta
05:20
17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 08:30 Peterborough 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 17:10 Slatina (Olt) 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 20:00 Giurgiu 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 17:00 Craiova 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg
14:50
11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului
19:25 Euro Michael Tour
11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
08:05 Piatra Neamt 08:05 Roman
00:00
Cabritur
15:55 Braila
00:00
Giltrans
12:55 Braila
00:10
Cabritur
15:55 Galati
00:30
Giltrans
12:55 Galati
00:40
Euro Michael Tour
08:05 Iasi
00:45
Giltrans
12:55 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
08:05 Braila 08:05 Targu Neamt
01:00
Cabritur
15:55 Buzau
01:00
Giltrans
12:55 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
08:05 Poiana Largului 08:05 Galati
01:30
Cabritur
15:55 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
12:55 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
08:05 Buzau
02:00
Cabritur
15:55 Tecuci
02:00
Giltrans
12:55 Focsani
02:15
Cabritur
15:55 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
08:05 Ramnicu Sarat
02:30
Giltrans
12:55 Adjud
02:45
Cabritur
15:55 Barlad
02:45
Giltrans
12:55 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
08:05 Tecuci
03:00
Cabritur
15:55 Adjud
03:00
Euro Michael Tour
08:05 Focsani
03:15
Giltrans
12:55 Husi
03:30
Cabritur
15:55 Husi
03:30
Giltrans
12:55 Dorohoi
03:35
Cabritur
15:55 Dorohoi
03:35
Giltrans
12:55 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
08:05 Adjud
03:45
Cabritur
15:55 Vaslui
03:45
Giltrans
12:55 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
08:05 Barlad
04:00
Cabritur
15:55 Bacau
04:00
Giltrans
12:55 Comanesti
04:10
Giltrans
12:55 Bucuresti
04:15
Giltrans
12:55 Moinesti
04:20
Giltrans
12:55 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
08:05 Husi 08:05 Targu Mures
04:30
Cabritur
15:55 Onesti
04:30
Giltrans
12:55 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
08:05 Dorohoi
04:35
Giltrans
12:55 Iasi
04:40
Euro Michael Tour
08:05 Dej 08:05 Onesti
04:45
Cabritur
15:55 Iasi
04:45
Giltrans
12:55 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
08:05 Vaslui
05:00
Cabritur
15:55 Botosani
05:00

07:55 Giurgiu 07:55 Tulcea
05:00
Giltrans
12:55 Filiasi
05:05
Giltrans
12:55 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
08:05 Comanesti
05:10

07:55 Turnu Magurele
05:10
Euro Michael Tour
08:05 Gherla
05:15
Giltrans
12:55 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
08:05 Moinesti
05:20
Cabritur
15:55 Podu Iloaiei
05:20

07:55 Corabia
05:20
Giltrans
12:55 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
08:05 Botosani
05:30
Cabritur
15:55 Roman
05:30

07:55 Alexandria 07:55 Braila
05:30

07:55 Galati
05:35
Giltrans
12:55 Negresti
05:40

07:55 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
12:55 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
08:05 Apahida
05:45
Cabritur
15:55 Buhusi
05:45
Giltrans
12:55 Constanta
05:50
Giltrans
12:55 Campina
06:00
Euro Michael Tour
08:05 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
15:55 Suceava
06:00

07:55 Craiova 07:55 Constanta
06:00

09:10 Constanta 09:10 Giurgiu 09:10 Constanta 09:10 Giurgiu
06:00
Giltrans
12:55 Buhusi
06:05

07:55 Mangalia
06:05
Giltrans
12:55 Roznov
06:10
Cabritur
15:55 Harlau
06:10

07:55 Filiasi
06:10

09:10 Turnu Magurele 09:10 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
12:55 Targu Frumos
06:15
Cabritur
15:55 Targu Frumos
06:15

07:55 Medgidia
06:15
Giltrans
12:55 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
08:05 Suceava
06:20
Cabritur
15:55 Piatra Neamt
06:20

07:55 Rovinari 07:55 Hirsova
06:20

09:10 Corabia 09:10 Corabia
06:20

07:55 Tandarei
06:25
Giltrans
12:55 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
08:05 Bacau
06:30
Cabritur
15:55 Ruginoasa
06:30

07:55 Isalnita 07:55 Slobozia
06:30

09:10 Alexandria 09:10 Alexandria 09:10 Mangalia 09:10 Mangalia
06:30
Giltrans
12:55 Rovinari
06:35
Giltrans
12:55 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
08:05 Negresti
06:40
Cabritur
15:55 Pascani
06:40

07:55 Tecuci 07:55 Targu Carbunesti
06:40

09:10 Filiasi 09:10 Medgidia 09:10 Medgidia 09:10 Filiasi
06:40
Giltrans
12:55 Motca
06:45
Euro Michael Tour
08:05 Harlau
06:45

07:55 Motru 07:55 Barlad
06:45
Giltrans
12:55 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
15:55 Targu Neamt
06:50

07:55 Resita 07:55 Husi
06:50

09:10 Hirsova 09:10 Hirsova 09:10 Slatina (Olt) 09:10 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
12:55 Roman
06:55

07:55 Caransebes
06:55
Giltrans
12:55 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
08:05 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
15:55 Falticeni
07:00

07:55 Lugoj 07:55 Bucuresti 07:55 Buzau
07:00

09:10 Tandarei 09:10 Tulcea 09:10 Craiova 09:10 Craiova 09:10 Tandarei
07:00
Giltrans
12:55 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
08:05 Buhusi
07:05

07:55 Timisoara
07:05
Giltrans
12:55 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
08:05 Roznov
07:10

07:55 Focsani 07:55 Arad
07:10

09:10 Braila 09:10 Filiasi 09:10 Filiasi
07:10
Giltrans
12:55 Cernavoda
07:15
Euro Michael Tour
08:05 Targu Frumos
07:15

09:10 Galati
07:15
Euro Michael Tour
08:05 Gura Humorului
07:20

07:55 Targu Jiu
07:20

09:10 Rovinari 09:10 Rovinari
07:20

07:55 Petrosani 07:55 Marasesti
07:25

09:10 Tecuci
07:25
Giltrans
12:55 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
08:05 Falticeni
07:30
Cabritur
15:55 Gura Humorului
07:30

07:55 Hateg 07:55 Pitesti 07:55 Adjud
07:30

09:10 Isalnita 09:10 Isalnita
07:30

07:55 Sascut
07:35

09:10 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
08:05 Pascani
07:40

07:55 Calan 07:55 Bacau
07:40

09:10 Targu Carbunesti 09:10 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
08:05 Motca
07:45

07:55 Roman
07:45

09:10 Husi 09:10 Motru 09:10 Motru
07:45

07:55 Vaslui 07:55 Ploiesti 07:55 Hunedoara
07:50

09:10 Resita 09:10 Resita
07:50

09:10 Caransebes 09:10 Caransebes
07:55
Giltrans
12:55 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
08:05 Cristesti
08:00

07:55 Negresti 07:55 Deva 07:55 Ramnicu Sarat
08:00

09:10 Buzau 09:10 Lugoj 09:10 Slobozia 09:10 Lugoj 09:10 Slobozia
08:00

07:55 Iasi
08:05

09:10 Timisoara 09:10 Timisoara
08:05

07:55 Campina 07:55 Podu Iloaiei
08:10

09:10 Focsani 09:10 Arad 09:10 Bucuresti 09:10 Bucuresti 09:10 Arad
08:10

07:55 Deleni
08:15

09:10 Marasesti
08:15

07:55 Harlau 07:55 Sinaia
08:20

09:10 Targu Jiu 09:10 Targu Jiu
08:20

07:55 Targu Frumos
08:25

09:10 Petrosani 09:10 Adjud 09:10 Petrosani
08:25
Giltrans
12:55 Fagaras
08:30
Cabritur
15:55 Campulung Moldovenesc
08:30

07:55 Pascani 07:55 Predeal 07:55 Simeria
08:30

09:10 Hateg 09:10 Hateg
08:30
Giltrans
12:55 Petrosani
08:35

07:55 Motca
08:35

09:10 Sascut
08:35

07:55 Cristesti 07:55 Orastie
08:40

09:10 Calan 09:10 Calan
08:40

07:55 Timisesti
08:45

09:10 Bacau
08:45
Giltrans
12:55 Poiana Largului
08:50

07:55 Sebes 07:55 Targu Neamt
08:50

09:10 Hunedoara 09:10 Hunedoara
08:50
Giltrans
12:55 Hateg
08:53
Giltrans
12:55 Sibiu
08:55

07:55 Piatra Neamt
08:55

09:10 Roman
08:55
Giltrans
12:55 Hunedoara
09:00

07:55 Lancram 07:55 Brasov 07:55 Bicaz
09:00

09:10 Pitesti 09:10 Deva 09:10 Pitesti 09:10 Vaslui 09:10 Deva
09:00

09:10 Negresti
09:05

07:55 Targu Secuiesc 07:55 Poiana Largului
09:10

09:10 Iasi 09:10 Ramnicu Sarat 09:10 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
12:55 Sebes
09:15

09:10 Podu Iloaiei
09:15

07:55 Sfantu Gheorghe 07:55 Durau
09:20

09:10 Campina 09:10 Deleni 09:10 Campina
09:20

09:10 Harlau
09:25
Giltrans
12:55 Toplita
09:30
Cabritur
15:55 Vatra Dornei
09:30

07:55 Covasna 07:55 Alba Iulia 07:55 Toplita
09:30

09:10 Targu Frumos 09:10 Sinaia 09:10 Sinaia
09:30

09:10 Pascani
09:35

07:55 Targu Ocna 07:55 Teius 07:55 Morareni
09:40

09:10 Predeal 09:10 Predeal 09:10 Motca
09:40

07:55 Reghin
09:45

09:10 Cristesti
09:45

07:55 Onesti 07:55 Aiud 07:55 Targu Mures
09:50

09:10 Timisesti 09:10 Brasov 09:10 Brasov
09:50

09:10 Dumbrava
09:55
Giltrans
12:55 Deva
10:00
Euro Michael Tour
08:05 Alesd
10:00

07:55 Falticeni 07:55 Unirea 07:55 Comanesti
10:00

09:10 Targu Secuiesc 09:10 Targu Neamt 09:10 Targu Secuiesc
10:00

07:55 Suceava
10:05

09:10 Sfantu Gheorghe 09:10 Piatra Neamt 09:10 Sovata 09:10 Sfantu Gheorghe
10:05

07:55 Dolhasca 07:55 Turda 07:55 Moinesti
10:10

09:10 Bicaz 09:10 Covasna 09:10 Covasna
10:10

07:55 Fagaras 07:55 Veresti
10:20

09:10 Targu Ocna 09:10 Poiana Largului 09:10 Targu Ocna
10:20

07:55 Darabani
10:25

09:10 Durau
10:25
Giltrans
12:55 Reghin
10:30
Euro Michael Tour
08:05 Oradea
10:30
Cabritur
15:55 Bistrita
10:30

07:55 Vestem 07:55 Botosani
10:30

09:10 Onesti 09:10 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
08:05 Campulung Moldovenesc
10:35

09:10 Grinties
10:35

07:55 Gura Humorului
10:40

09:10 Comanesti 09:10 Comanesti
10:40

07:55 Ramnicu Valcea
10:50

09:10 Moinesti 09:10 Moinesti
10:50

07:55 Campulung Moldovenesc
10:55

09:10 Borsec
10:55

07:55 Iacobeni 07:55 Sibiu
11:00

09:10 Simeria 09:10 Fagaras 09:10 Toplita 09:10 Simeria 09:10 Fagaras
11:00

07:55 Vatra Dornei
11:05

09:10 Miercurea Ciuc
11:05

07:55 Prundu Bargaului 07:55 Miercurea Sibiului
11:10

09:10 Vestem 09:10 Sfantu Gheorghe 09:10 Vestem
11:10

07:55 Sighisoara 07:55 Bistrita
11:20

09:10 Orastie 09:10 Ramnicu Valcea 09:10 Ramnicu Valcea 09:10 Morareni 09:10 Orastie
11:20
Giltrans
12:55 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
08:05 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
15:55 Beclean
11:30

07:55 Medias 07:55 Beclean
11:30

09:10 Reghin 09:10 Sibiu 09:10 Sebes 09:10 Sibiu 09:10 Sebes
11:30

09:10 Medias
11:35

07:55 Dej
11:40

09:10 Miercurea Sibiului 09:10 Lancram 09:10 Miercurea Sibiului 09:10 Lancram 09:10 Sighisoara
11:40

07:55 Cluj Napoca
11:45

09:10 Targu Mures
11:45

09:10 Alba Iulia 09:10 Sighisoara 09:10 Alba Iulia 09:10 Sighisoara
11:50

09:10 Falticeni
11:55

07:55 Cluj Napoca
12:00

09:10 Suceava 09:10 Medias 09:10 Medias
12:00

09:10 Dolhasca
12:05

09:10 Teius 09:10 Veresti 09:10 Teius
12:10

07:55 Gilau
12:15

09:10 Darabani
12:15

09:10 Aiud 09:10 Botosani 09:10 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
08:05 Toplita
12:30
Cabritur
15:55 Dej
12:30

09:10 Unirea 09:10 Gura Humorului 09:10 Unirea
12:30

09:10 Turda 09:10 Campulung Moldovenesc 09:10 Turda
12:40

09:10 Iacobeni
12:50
Euro Michael Tour
08:05 Londra 08:05 Bistrita
13:00

09:10 Borsa
13:00

09:10 Vatra Dornei
13:05

09:10 Prundu Bargaului
13:10

09:10 Bistrita
13:15

09:10 Beclean
13:20

09:10 Baia Mare
13:25
Giltrans
12:55 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
08:05 Reghin
13:30
Cabritur
15:55 Cluj Napoca
13:30

07:55 Huedin
13:30

09:10 Dej
13:30

09:10 Cluj Napoca
13:35

09:10 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
12:55 Aiud
13:45

09:10 Gilau
13:45

09:10 Huedin
13:50
Giltrans
12:55 Ludus
14:00
Euro Michael Tour
08:05 Beclean
14:00
Cabritur
15:55 Baia Mare
14:00

09:10 Cluj Napoca 09:10 Cluj Napoca 09:10 Cluj Napoca 09:10 Cluj Napoca
14:00
Giltrans
12:55 Turda
14:30

07:55 Negreni
14:50

07:55 Alesd
14:55
Giltrans
12:55 Cluj Napoca
15:00
Euro Michael Tour
08:05 Ludus
15:00
Cabritur
15:55 Huedin
15:00

09:10 Negreni
15:00
Euro Michael Tour
08:05 Turda
15:30

09:10 Piatra Craiului
16:00

09:10 Beius
16:10
Cabritur
15:55 Satu Mare
16:30
Giltrans
12:55 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
08:05 Lille
17:00
Cabritur
15:55 Oradea
17:00

09:10 Alesd
17:00
Giltrans
12:55 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
08:05 Huedin 08:05 Dunkerque
18:00

09:10 Oradea
18:00

07:55 Oradea
18:15
Giltrans
12:55 Oradea
18:30

07:55 Bors
18:30

09:10 Bors
18:30
Giltrans
12:55 Bors
18:45
Euro Michael Tour
08:05 Calais
19:00
Euro Michael Tour
08:05 Bors
19:45

09:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.