La adresa - Mersul autobuzelor Birmingham Anglia

La adresa

Birmingham, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:08
22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati
03:33
20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu
07:40 Romfour Romania
18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni
14:50
23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare
16:00 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
19:00 Danytur
03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 19:00 Cotnari 16:00 Comanesti 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 19:20 Harlau 17:00 Targu Ocna 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc
20:30
18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi
23:00
09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean
23:30
19:00 Pascani 13:30 Beclean 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 17:00 Oituz 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 10:00 Deva 15:00 Brasov 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 09:00 Nadlac 14:30 Codlea
23:30
04:00 Londra
Sosiri
De la Ora

10:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
18:20 Targu Jiu 18:20 Targu Jiu
00:00

22:17 Constanta
00:05

09:30 Braila
00:10

22:17 Mangalia
00:10

22:17 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:20 Ramnicu Valcea 18:20 Ramnicu Valcea 18:20 Ramnicu Valcea
00:15

22:17 Tulcea
00:20

10:00 Galati
00:30

22:17 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:20 Targu Mures 18:20 Targu Mures
00:30

09:30 Galati
00:40

09:30 Buzau
01:00

10:00 Buzau
01:00

22:17 Giurgiu
01:00

22:17 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:20 Reghin 18:20 Petrosani 18:20 Petrosani 18:20 Reghin
01:15

05:20 Tulcea
01:15

22:17 Fetesti
01:20

05:20 Braila
01:20

09:30 Ramnicu Sarat
01:30

10:00 Ramnicu Sarat
01:30

22:17 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:20 Resita 18:20 Resita
01:30

09:30 Tecuci
01:55

10:00 Tecuci
02:00

22:17 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:20 Berchem
02:00

05:20 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
18:20 Hateg 18:20 Hateg
02:10

09:30 Focsani
02:15

10:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:20 Sibiu 18:20 Sibiu 18:20 Caransebes 18:20 Caransebes 18:20 Sibiu
02:15

22:17 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:20 Bistrita 18:20 Bistrita
02:30

09:30 Adjud
02:45

10:00 Barlad
02:45

09:30 Barlad
03:00

10:00 Adjud
03:00

22:17 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:20 Lugoj 18:20 Lugoj 18:20 Hunedoara 18:20 Hunedoara
03:00

05:20 Constanta 05:20 Galati
03:00

22:17 Tecuci
03:10

05:20 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
18:20 Sebes 18:20 Sebes 18:20 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:20 Deva 18:20 Deva
03:20

09:30 Husi
03:30

10:00 Husi
03:30

22:17 Barlad
03:30

05:20 Ianca
03:30

09:30 Dorohoi
03:35

10:00 Dorohoi
03:35

09:30 Onesti
03:45

10:00 Vaslui
03:45
Danytur
04:00 Schwechat
03:50

22:17 Husi
03:50

09:30 Vaslui
04:00

10:00 Bacau
04:00

22:17 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:20 Alba Iulia 18:20 Brad 18:20 Brad 18:20 Timisoara 18:20 Timisoara 18:20 Alba Iulia 18:20 Alba Iulia
04:00

05:20 Calarasi
04:00

09:30 Comanesti
04:10

05:20 Cernavoda
04:10

09:30 Bucuresti
04:15

05:20 Slobozia
04:15

09:30 Moinesti
04:20

22:17 Vaslui
04:20

05:20 Harsova
04:20

09:30 Botosani
04:30

10:00 Onesti
04:30

22:17 Urziceni
04:30

05:20 Faurei
04:30

09:30 Craiova
04:35

09:30 Iasi
04:40

22:17 Buzau
04:40

05:20 Tecuci
04:40

10:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
18:20 Aiud 18:20 Aiud 18:20 Aiud
04:45

22:17 Ramnicu Sarat
04:50

05:20 Barlad
04:50

09:30 Podu Iloaiei
05:00

10:30 Barlad
05:00
Danytur
04:00 Focsani 04:00 Focsani 04:00 Braila
05:00

10:00 Barlad
05:00

10:00 Botosani
05:00

22:17 Focsani
05:00

05:20 Lehliu
05:00

09:30 Filiasi
05:05

09:30 Ploiesti
05:10

22:17 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
18:20 Turda 18:20 Turda 18:20 Turda
05:10

05:20 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
18:20 Arad 18:20 Arad
05:15

09:30 Suceava
05:20
Danytur
04:00 Tecuci 04:00 Tecuci
05:20

10:00 Podu Iloaiei
05:20

09:30 Bacau
05:30

10:30 Husi
05:30
Danytur
04:00 Galati
05:30

10:00 Husi
05:30

10:00 Roman
05:30

10:00 Londra
05:30
MaxiBus Travel
18:20 Zalau 18:20 Zalau
05:30

05:20 Husi
05:30

09:30 Negresti
05:40
Danytur
04:00 Marasesti 04:00 Marasesti
05:40

22:17 Targu Frumos
05:40

05:20 Vaslui
05:40

09:30 Harlau
05:45

10:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
18:20 Cluj Napoca 18:20 Cluj Napoca 18:20 Cluj Napoca
05:45

09:30 Constanta
05:50

09:30 Campina
06:00
Danytur
04:00 Saveni 04:00 Barlad 04:00 Adjud 04:00 Saveni 04:00 Adjud
06:00

10:00 Suceava
06:00

22:17 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
18:20 Stei 18:20 Stei
06:00
Romfour Romania
07:30 Giurgiu 07:30 Constanta 07:30 Constanta 07:30 Giurgiu
06:00

05:20 Giurgiu 05:20 Iasi
06:00

09:30 Buhusi
06:05

09:30 Roznov
06:10
Danytur
04:00 Husi
06:10

10:00 Harlau
06:10

22:17 Roman
06:10
Romfour Romania
07:30 Turnu Magurele 07:30 Turnu Magurele
06:10

05:20 Alexandria 05:20 Podu Iloaiei
06:10

09:30 Targu Frumos
06:15

10:00 Targu Frumos
06:15

22:17 Adjud
06:15

05:20 Turnu Magurele
06:15

09:30 Gura Humorului
06:20

10:00 Piatra Neamt
06:20
Romfour Romania
07:30 Corabia 07:30 Corabia
06:20

05:20 Caracal 05:20 Harlau
06:20

09:30 Falticeni
06:30
Danytur
04:00 Botosani 04:00 Botosani
06:30

10:00 Ruginoasa
06:30

22:17 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
18:20 Beius 18:20 Beius 18:20 Salonta 18:20 Salonta
06:30
Romfour Romania
07:30 Mangalia 07:30 Mangalia 07:30 Alexandria 07:30 Alexandria
06:30

05:20 Flamanzi 05:20 Slatina (Olt)
06:30

09:30 Rovinari
06:35

09:30 Pascani
06:40

10:00 Pascani
06:40

22:17 Slatina (Olt)
06:40
Romfour Romania
07:30 Medgidia 07:30 Filiasi 07:30 Filiasi 07:30 Medgidia
06:40

05:20 Botosani
06:40

09:30 Motca
06:45

10:30 Vaslui
06:45

10:00 Vaslui
06:45

22:17 Radauti
06:45

05:20 Saveni
06:45

09:30 Piatra Neamt
06:50

10:00 Targu Neamt
06:50

22:17 Dorohoi
06:50
Romfour Romania
07:30 Slatina (Olt) 07:30 Slatina (Olt) 07:30 Hirsova 07:30 Hirsova
06:50

05:20 Darabani
06:50

09:30 Roman
06:55

22:17 Drobeta Turnu Severin
06:55

09:30 Cristesti
07:00
Danytur
04:00 Harlau 04:00 Vaslui 04:00 Iasi 04:00 Iasi 04:00 Harlau
07:00

10:00 Falticeni
07:00

22:17 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
18:20 Sanmartin
07:00
Romfour Romania
07:30 Craiova 07:30 Tandarei 07:30 Tandarei 07:30 Craiova 07:30 Tulcea
07:00

05:20 Craiova 05:20 Dorohoi 05:20 Bucuresti
07:00

09:30 Targu Jiu
07:05

22:17 Pitesti
07:05

09:30 Brasov
07:10

22:17 Ploiesti
07:10
Romfour Romania
07:30 Braila 07:30 Filiasi 07:30 Filiasi
07:10

05:20 Vanatori 05:20 Filiasi
07:10

09:30 Cernavoda
07:15
Danytur
04:00 Cotnari 04:00 Cotnari
07:15

22:17 Targu Neamt
07:15
Romfour Romania
07:30 Galati
07:15

22:17 Buhusi
07:20
Romfour Romania
07:30 Rovinari 07:30 Rovinari
07:20

05:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

22:17 Roznov
07:25
Romfour Romania
07:30 Tecuci
07:25

09:30 Fetesti
07:30

10:30 Botosani
07:30
Danytur
04:00 Suceava 04:00 Targu Frumos 04:00 Targu Frumos 04:00 Suceava
07:30

10:00 Botosani
07:30

10:00 Gura Humorului
07:30

22:17 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
18:20 Oradea
07:30
Romfour Romania
07:30 Isalnita 07:30 Isalnita
07:30

05:20 Rovinari 05:20 Pitesti
07:30
Romfour Romania
07:30 Barlad
07:35
Romfour Romania
07:30 Targu Carbunesti 07:30 Targu Carbunesti
07:40

05:20 Resita
07:40
Romfour Romania
07:30 Husi 07:30 Motru 07:30 Motru
07:45
Romfour Romania
07:30 Resita 07:30 Resita
07:50

05:20 Caransebes
07:50
Romfour Romania
07:30 Caransebes 07:30 Caransebes
07:55

09:30 Targu Neamt
08:00

10:30 Iasi 10:30 Harlau
08:00
Danytur
04:00 Targu Ocna 04:00 Pascani 04:00 Negresti 04:00 Pascani 04:00 Targu Ocna
08:00

10:00 Iasi 10:00 Harlau
08:00

22:17 Onesti
08:00
Romfour Romania
07:30 Slobozia 07:30 Lugoj 07:30 Slobozia 07:30 Buzau 07:30 Lugoj
08:00

05:20 Targu Jiu 05:20 Ramnicu Valcea
08:00
Romfour Romania
07:30 Timisoara 07:30 Timisoara
08:05

22:17 Botosani
08:10
Romfour Romania
07:30 Bucuresti 07:30 Arad 07:30 Focsani 07:30 Arad 07:30 Bucuresti
08:10

05:20 Bumbesti Jiu 05:20 Targoviste
08:10
Romfour Romania
07:30 Marasesti
08:15

22:17 Pascani
08:20
Romfour Romania
07:30 Targu Jiu 07:30 Targu Jiu
08:20

05:20 Sinaia 05:20 Petrosani
08:20
Romfour Romania
07:30 Adjud 07:30 Petrosani 07:30 Petrosani
08:25

09:30 Fagaras
08:30

10:30 Braila 10:30 Podu Iloaiei
08:30

10:00 Braila 10:00 Podu Iloaiei
08:30

10:00 Campulung Moldovenesc
08:30

22:17 Craiova
08:30
Romfour Romania
07:30 Hateg 07:30 Hateg
08:30

05:20 Predeal 05:20 Hateg 05:20 Poiana Largului
08:30

09:30 Petrosani
08:35
Romfour Romania
07:30 Sascut
08:35

05:20 Bicaz
08:35

22:17 Falticeni
08:40
Romfour Romania
07:30 Calan 07:30 Calan
08:40

05:20 Campina 05:20 Piatra Neamt 05:20 Hunedoara
08:40

10:30 Targu Frumos
08:45

10:00 Targu Frumos
08:45
Romfour Romania
07:30 Bacau
08:45

09:30 Poiana Largului
08:50
Romfour Romania
07:30 Hunedoara 07:30 Hunedoara
08:50

05:20 Deva 05:20 Urziceni
08:50

09:30 Hateg
08:53

09:30 Sibiu
08:55
Romfour Romania
07:30 Roman
08:55

09:30 Hunedoara
09:00

10:30 Piatra Neamt 10:30 Galati
09:00
Danytur
04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Roman
09:00

10:00 Galati 10:00 Piatra Neamt
09:00

22:17 Suceava
09:00
Romfour Romania
07:30 Vaslui 07:30 Deva 07:30 Pitesti 07:30 Pitesti 07:30 Deva
09:00

05:20 Ploiesti 05:20 Lugoj 05:20 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
07:30 Negresti
09:05
Romfour Romania
07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Iasi 07:30 Ramnicu Sarat
09:10

05:20 Sovata 05:20 Timisoara 05:20 Buzau
09:10

09:30 Sebes
09:15

10:30 Pascani 10:30 Pascani
09:15

10:00 Pascani 10:00 Pascani
09:15

22:17 Filiasi
09:15
Romfour Romania
07:30 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
04:00 Girov 04:00 Girov
09:20
Romfour Romania
07:30 Deleni 07:30 Campina 07:30 Campina
09:20

05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Arad
09:20
Romfour Romania
07:30 Harlau
09:25

09:30 Toplita
09:30

10:00 Vatra Dornei
09:30

22:17 Targu Secuiesc
09:30
Romfour Romania
07:30 Sinaia 07:30 Targu Frumos 07:30 Sinaia
09:30

05:20 Miercurea Ciuc 05:20 Chisineu Cris 05:20 Focsani
09:30
Romfour Romania
07:30 Pascani
09:35

22:17 Brasov
09:40
Romfour Romania
07:30 Motca 07:30 Predeal 07:30 Predeal
09:40

05:20 Odorheiu Secuiesc 05:20 Marasesti
09:40
Romfour Romania
07:30 Cristesti
09:45

22:17 Bicaz
09:50
Romfour Romania
07:30 Brasov 07:30 Timisesti 07:30 Brasov
09:50

05:20 Adjud 05:20 Salonta 05:20 Toplita
09:50
Romfour Romania
07:30 Dumbrava
09:55

09:30 Deva
10:00

10:30 Tecuci 10:30 Roman 10:30 Ramnicu Sarat
10:00
Danytur
04:00 Piatra Neamt 04:00 Gura Humorului 04:00 Targu Neamt 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Gura Humorului 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Piatra Neamt 04:00 Bacau 04:00 Targu Neamt
10:00

10:00 Tecuci 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Roman
10:00

22:17 Ramnicu Valcea
10:00
Romfour Romania
07:30 Targu Neamt 07:30 Targu Secuiesc 07:30 Targu Secuiesc
10:00

05:20 Reghin 05:20 Gilau 05:20 Bacau
10:00
Romfour Romania
07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Sovata 07:30 Piatra Neamt 07:30 Sfantu Gheorghe
10:05

22:17 Gura Humorului
10:10
Romfour Romania
07:30 Bicaz 07:30 Covasna 07:30 Covasna
10:10

05:20 Onesti 05:20 Roman
10:10

05:20 Targu Frumos
10:15

22:17 Moinesti
10:20
Romfour Romania
07:30 Poiana Largului 07:30 Targu Ocna 07:30 Targu Ocna
10:20

05:20 Pascani 05:20 Moinesti
10:20
Romfour Romania
07:30 Durau
10:25

09:30 Reghin
10:30

10:30 Focsani 10:30 Bucuresti 10:30 Marasesti
10:30
Danytur
04:00 Bicaz 04:00 Bicaz
10:30

10:00 Marasesti 10:00 Focsani 10:00 Bucuresti
10:30

10:00 Bistrita
10:30

22:17 Fagaras
10:30
Romfour Romania
07:30 Onesti 07:30 Onesti
10:30

05:20 Motca 05:20 Comanesti
10:30
Romfour Romania
07:30 Grinties
10:35

22:17 Comanesti
10:40
Romfour Romania
07:30 Comanesti 07:30 Comanesti
10:40

05:20 Targu Neamt 05:20 Covasna
10:40

10:30 Bacau
10:45

10:00 Bacau
10:45

22:17 Targu Jiu
10:50
Romfour Romania
07:30 Moinesti 07:30 Moinesti
10:50

05:20 Targu Secuiesc 05:20 Falticeni
10:50
Romfour Romania
07:30 Borsec
10:55

05:20 Suceava
10:55

10:30 Adjud 10:30 Targu Neamt
11:00
Danytur
04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Onesti 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

10:00 Targu Neamt 10:00 Adjud
11:00

22:17 Campulung Moldovenesc
11:00
Romfour Romania
07:30 Fagaras 07:30 Simeria 07:30 Fagaras 07:30 Toplita 07:30 Simeria
11:00

05:20 Brasov 05:20 Radauti
11:00
Romfour Romania
07:30 Miercurea Ciuc
11:05

05:20 Gura Humorului
11:05

22:17 Targu Ocna
11:10
Romfour Romania
07:30 Vestem 07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Vestem
11:10

05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Fagaras
11:10

22:17 Gheorgheni
11:20
Romfour Romania
07:30 Morareni 07:30 Orastie 07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Orastie 07:30 Ramnicu Valcea
11:20

05:20 Vatra Dornei 05:20 Sibiu
11:20

05:20 Sebes
11:25

09:30 Alba Iulia
11:30

10:30 Ploiesti
11:30

10:00 Ploiesti
11:30

10:00 Beclean
11:30

22:17 Reghin
11:30
Romfour Romania
07:30 Sebes 07:30 Sibiu 07:30 Sebes 07:30 Reghin 07:30 Sibiu
11:30

05:20 Alba Iulia 05:20 Prundu Bargaului
11:30
Romfour Romania
07:30 Medias
11:35

05:20 Teius
11:35

22:17 Toplita
11:40
Romfour Romania
07:30 Lancram 07:30 Sighisoara 07:30 Miercurea Sibiului 07:30 Lancram 07:30 Miercurea Sibiului
11:40

05:20 Nasaud 05:20 Aiud
11:40
Romfour Romania
07:30 Targu Mures
11:45

05:20 Bistrita
11:45

22:17 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
07:30 Sighisoara 07:30 Alba Iulia 07:30 Sighisoara 07:30 Alba Iulia
11:50

05:20 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
07:30 Falticeni
11:55

05:20 Beclean
11:55

10:30 Falticeni 10:30 Onesti
12:00
Danytur
04:00 Vatra Dornei 04:00 Medias 04:00 Praid 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Praid 04:00 Vatra Dornei 04:00 Medias
12:00

10:00 Falticeni 10:00 Onesti
12:00

22:17 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
18:20 Buzau 18:20 Buzau
12:00
Romfour Romania
07:30 Medias 07:30 Medias 07:30 Suceava
12:00

05:20 Turda 05:20 Dej
12:00
Romfour Romania
07:30 Dolhasca
12:05

22:17 Deva
12:10
Romfour Romania
07:30 Teius 07:30 Teius 07:30 Veresti
12:10
Romfour Romania
07:30 Darabani
12:15

10:30 Suceava
12:20

10:00 Suceava
12:20

22:17 Caransebes
12:20
Romfour Romania
07:30 Aiud 07:30 Botosani 07:30 Aiud
12:20

10:30 Oituz
12:30

10:00 Oituz
12:30

10:00 Dej
12:30

22:17 Targu Mures
12:30
Romfour Romania
07:30 Gura Humorului 07:30 Unirea 07:30 Unirea
12:30

05:20 Gherla
12:30

22:17 Vatra Dornei
12:40
Romfour Romania
07:30 Turda 07:30 Campulung Moldovenesc 07:30 Turda
12:40

22:17 Resita
12:50
Romfour Romania
07:30 Iacobeni
12:50

22:17 Blaj
12:55

10:30 Gura Humorului
13:00
Danytur
04:00 Blaj 04:00 Reghin 04:00 Reghin 04:00 Blaj 04:00 Sfantu Gheorghe
13:00

10:00 Gura Humorului
13:00

22:17 Sibiu
13:00
Romfour Romania
07:30 Borsa
13:00

10:30 Frasin
13:05

10:00 Frasin
13:05
Romfour Romania
07:30 Vatra Dornei
13:05

22:17 Medias
13:10
Romfour Romania
07:30 Prundu Bargaului
13:10

10:30 Vama
13:15

10:00 Vama
13:15
Romfour Romania
07:30 Bistrita
13:15

22:17 Sebes
13:20
Romfour Romania
07:30 Beclean
13:20
Romfour Romania
07:30 Baia Mare
13:25

09:30 Targu Mures
13:30

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Campulung Moldovenesc
13:30

10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Targu Secuiesc
13:30

10:00 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
07:30 Dej
13:30

05:20 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
07:30 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
07:30 Cluj Napoca
13:40

09:30 Aiud
13:45
Romfour Romania
07:30 Gilau
13:45
Romfour Romania
07:30 Huedin
13:50

05:20 Bontida
13:50

09:30 Ludus
14:00
Danytur
04:00 Teius 04:00 Fagaras 04:00 Teius 04:00 Brasov 04:00 Fagaras
14:00

10:00 Baia Mare
14:00

22:17 Bistrita
14:00
Romfour Romania
07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca
14:00

05:20 Baia Mare
14:00

05:20 Satu Mare
14:10

22:17 Lugoj
14:20

05:20 Zalau
14:20

09:30 Turda
14:30

10:30 Vatra Dornei 10:30 Brasov
14:30

10:00 Vatra Dornei 10:00 Brasov
14:30

05:20 Huedin
14:30

22:17 Aiud
14:40

09:30 Cluj Napoca
15:00

10:30 Codlea
15:00
Danytur
04:00 Avrig 04:00 Alba Iulia 04:00 Sighisoara 04:00 Avrig 04:00 Alba Iulia
15:00

10:00 Codlea
15:00

10:00 Huedin
15:00

22:17 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:20 Targoviste 18:20 Targoviste
15:00
Romfour Romania
07:30 Negreni
15:00

22:17 Dej
15:15

22:17 Turda
15:20
Danytur
04:00 Sibiu 04:00 Sibiu
15:30

22:17 Gherla
15:45

10:30 Fagaras
15:50

10:00 Fagaras
15:50
Danytur
04:00 Zlatna 04:00 Targu Mures 04:00 Bistrita 04:00 Dej 04:00 Dej 04:00 Zlatna 04:00 Bistrita
16:00

22:17 Cluj Napoca
16:00
Romfour Romania
07:30 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
07:30 Beius
16:10

10:30 Bistrita 10:30 Baia Mare
16:30
Danytur
04:00 Sebes 04:00 Ludus 04:00 Sebes
16:30

10:00 Baia Mare 10:00 Bistrita
16:30

10:00 Satu Mare
16:30

22:17 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:20 Ploiesti 18:20 Ploiesti
16:30

10:30 Avrig
16:40

10:00 Avrig
16:40

22:17 Huedin
16:45

09:30 Huedin
17:00

10:30 Targu Mures 10:30 Beclean
17:00
Danytur
04:00 Nasaud 04:00 Abrud 04:00 Nasaud 04:00 Abrud 04:00 Campia Turzii
17:00

10:00 Beclean 10:00 Targu Mures
17:00

10:00 Oradea
17:00

22:17 Arad
17:00
Romfour Romania
07:30 Alesd
17:00

10:30 Sibiu
17:15

10:00 Sibiu
17:15

22:17 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:20 Campina 18:20 Campina
17:15

10:30 Dej
17:20

10:00 Dej
17:20

22:17 Nadlac
17:20

10:30 Turda
17:30
Danytur
04:00 Beclean 04:00 Turda 04:00 Beclean
17:30

10:00 Turda
17:30

10:30 Gherla
17:35

10:00 Gherla
17:35

05:20 Alesd
17:40

09:30 Alesd
18:00

10:30 Satu Mare 10:30 Sebes 10:30 Alba Iulia 10:30 Cluj Napoca
18:00
Danytur
04:00 Brad 04:00 Zalau 04:00 Gherla 04:00 Zalau 04:00 Deva 04:00 Cluj Napoca 04:00 Brad 04:00 Deva 04:00 Gherla
18:00

10:00 Cluj Napoca 10:00 Sebes 10:00 Alba Iulia 10:00 Satu Mare
18:00
Romfour Romania
07:30 Oradea
18:00

05:20 Oradea
18:00

09:30 Oradea
18:30

10:30 Orastie
18:30
Danytur
04:00 Floresti
18:30

10:00 Orastie
18:30
Romfour Romania
07:30 Bors
18:30

09:30 Bors
18:45

10:30 Carei
18:45

10:00 Carei
18:45

10:30 Huedin 10:30 Simeria
19:00
Danytur
04:00 Gilau
19:00

10:00 Simeria 10:00 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
18:20 Alexandria 18:20 Alexandria
19:00

10:30 Deva
19:30

10:00 Deva
19:30
MaxiBus Travel
18:20 Brasov 18:20 Rosiori de Vede 18:20 Brasov 18:20 Rosiori de Vede
19:45

10:30 Oradea
20:00
Danytur
04:00 Huedin
20:00

10:00 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
18:20 Bucuresti 18:20 Bucuresti 18:20 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:20 Caracal 18:20 Caracal
20:45

10:30 Timisoara
21:00
Danytur
04:00 Alesd
21:00

10:00 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
18:20 Craiova 18:20 Craiova
21:45

10:30 Arad
22:00
Danytur
04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Arad 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Arad 04:00 Oradea
22:00

10:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
18:20 Pitesti 18:20 Drobeta Turnu Severin 18:20 Drobeta Turnu Severin 18:20 Pitesti 18:20 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
18:20 Sighisoara 18:20 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:20 Orsova 18:20 Orsova
22:45

10:30 Nadlac
23:00

10:00 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
18:20 Medias 18:20 Medias
23:00
Romfour Romania
07:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:20 Curtea De Arges 18:20 Curtea De Arges 18:20 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:20 Rovinari 18:20 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.