La adresa - Mersul autobuzelor Bath Anglia

La adresa

Bath, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:48 Mega Travel
01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi
03:58 Giltrans
21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 02:30 Cernavoda 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos
16:00
15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram
17:00 Cabritur
23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea
17:15 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
19:30
14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina
21:58 Euro Michael Tour
10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
04:00 Piatra Neamt 04:00 Roman
00:00
Cabritur
06:40 Braila
00:00
MaxiBus Travel
18:00 Targu Jiu
00:00
Mega Travel
01:45 Constanta
00:05
Giltrans
08:00 Braila
00:10
Mega Travel
01:45 Mangalia
00:10
Mega Travel
01:45 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:00 Ramnicu Valcea
00:15
Mega Travel
01:45 Tulcea
00:20
Cabritur
06:40 Galati
00:30
Mega Travel
01:45 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:00 Targu Mures
00:30
Giltrans
08:00 Galati
00:40
Euro Michael Tour
04:00 Iasi
00:45
Giltrans
08:00 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
04:00 Targu Neamt 04:00 Braila
01:00
Cabritur
06:40 Buzau
01:00
Mega Travel
01:45 Giurgiu
01:00
Mega Travel
01:45 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:00 Petrosani 18:00 Reghin
01:15
Mega Travel
01:45 Fetesti
01:20
Giltrans
08:00 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
04:00 Poiana Largului 04:00 Galati
01:30
Cabritur
06:40 Ramnicu Sarat
01:30
Mega Travel
01:45 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:00 Resita
01:30
Giltrans
08:00 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
04:00 Buzau
02:00
Cabritur
06:40 Tecuci
02:00
Mega Travel
01:45 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:00 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
18:00 Hateg
02:10
Giltrans
08:00 Focsani
02:15
Cabritur
06:40 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:00 Sibiu 18:00 Caransebes
02:15
Euro Michael Tour
04:00 Ramnicu Sarat
02:30
Mega Travel
01:45 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:00 Bistrita
02:30
Giltrans
08:00 Adjud
02:45
Cabritur
06:40 Barlad
02:45
Giltrans
08:00 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
04:00 Tecuci
03:00
Cabritur
06:40 Adjud
03:00
Mega Travel
01:45 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:00 Hunedoara 18:00 Lugoj
03:00
Mega Travel
01:45 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
04:00 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
18:00 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:00 Deva
03:20
Giltrans
08:00 Husi
03:30
Cabritur
06:40 Husi
03:30
Mega Travel
01:45 Barlad
03:30
Giltrans
08:00 Dorohoi
03:35
Cabritur
06:40 Dorohoi
03:35
Giltrans
08:00 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
04:00 Adjud
03:45
Cabritur
06:40 Vaslui
03:45
Mega Travel
01:45 Husi
03:50
Giltrans
08:00 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
04:00 Barlad
04:00
Cabritur
06:40 Bacau
04:00
Mega Travel
01:45 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:00 Brad 18:00 Timisoara 18:00 Alba Iulia
04:00
Giltrans
08:00 Comanesti
04:10
Giltrans
08:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
08:00 Moinesti
04:20
Mega Travel
01:45 Vaslui
04:20
Giltrans
08:00 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
04:00 Targu Mures 04:00 Husi
04:30
Cabritur
06:40 Onesti
04:30
Mega Travel
01:45 Urziceni
04:30
Giltrans
08:00 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
04:00 Dorohoi
04:35
Giltrans
08:00 Iasi
04:40
Mega Travel
01:45 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
04:00 Onesti 04:00 Dej
04:45
Cabritur
06:40 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
18:00 Aiud
04:45
Mega Travel
01:45 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
08:00 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
04:00 Vaslui
05:00
Cabritur
06:40 Botosani
05:00
Mega Travel
01:45 Focsani
05:00

02:30 Giurgiu 02:30 Tulcea
05:00
Giltrans
08:00 Filiasi
05:05
Giltrans
08:00 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
04:00 Comanesti
05:10
Mega Travel
01:45 Iasi
05:10

02:30 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
18:00 Turda
05:10
Euro Michael Tour
04:00 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
18:00 Arad
05:15
Giltrans
08:00 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
04:00 Moinesti
05:20
Cabritur
06:40 Podu Iloaiei
05:20

02:30 Corabia
05:20
Giltrans
08:00 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
04:00 Botosani
05:30
Cabritur
06:40 Roman
05:30

02:30 Alexandria 02:30 Braila
05:30
MaxiBus Travel
18:00 Zalau
05:30

02:30 Galati
05:35
Giltrans
08:00 Negresti
05:40
Mega Travel
01:45 Targu Frumos
05:40

02:30 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
08:00 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
04:00 Apahida
05:45
Cabritur
06:40 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
18:00 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
08:00 Constanta
05:50
Giltrans
08:00 Campina
06:00
Euro Michael Tour
04:00 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
06:40 Suceava
06:00
Mega Travel
01:45 Harlau
06:00

02:30 Craiova 02:30 Constanta
06:00
MaxiBus Travel
18:00 Stei
06:00

02:30 Constanta 02:30 Giurgiu 02:30 Giurgiu 02:30 Constanta
06:00
Giltrans
08:00 Buhusi
06:05

02:30 Mangalia
06:05
Giltrans
08:00 Roznov
06:10
Cabritur
06:40 Harlau
06:10
Mega Travel
01:45 Roman
06:10

02:30 Filiasi
06:10

02:30 Turnu Magurele 02:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
08:00 Targu Frumos
06:15
Cabritur
06:40 Targu Frumos
06:15
Mega Travel
01:45 Adjud
06:15

02:30 Medgidia
06:15
Giltrans
08:00 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
04:00 Suceava
06:20
Cabritur
06:40 Piatra Neamt
06:20

02:30 Rovinari 02:30 Hirsova
06:20

02:30 Corabia 02:30 Corabia
06:20

02:30 Tandarei
06:25
Giltrans
08:00 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
04:00 Bacau
06:30
Cabritur
06:40 Ruginoasa
06:30
Mega Travel
01:45 Bacau
06:30

02:30 Isalnita 02:30 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
18:00 Beius 18:00 Salonta
06:30

02:30 Alexandria 02:30 Alexandria 02:30 Mangalia 02:30 Mangalia
06:30
Giltrans
08:00 Rovinari
06:35
Giltrans
08:00 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
04:00 Negresti
06:40
Cabritur
06:40 Pascani
06:40
Mega Travel
01:45 Slatina (Olt)
06:40

02:30 Tecuci 02:30 Targu Carbunesti
06:40

02:30 Filiasi 02:30 Medgidia 02:30 Medgidia 02:30 Filiasi
06:40
Giltrans
08:00 Motca
06:45
Euro Michael Tour
04:00 Harlau
06:45
Mega Travel
01:45 Radauti
06:45

02:30 Motru 02:30 Barlad
06:45
Giltrans
08:00 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
06:40 Targu Neamt
06:50
Mega Travel
01:45 Dorohoi
06:50

02:30 Resita 02:30 Husi
06:50

02:30 Hirsova 02:30 Hirsova 02:30 Slatina (Olt) 02:30 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
08:00 Roman
06:55
Mega Travel
01:45 Drobeta Turnu Severin
06:55

02:30 Caransebes
06:55
Giltrans
08:00 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
04:00 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
06:40 Falticeni
07:00
Mega Travel
01:45 Targoviste
07:00

02:30 Bucuresti 02:30 Lugoj 02:30 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
18:00 Sanmartin
07:00

02:30 Tandarei 02:30 Craiova 02:30 Tulcea 02:30 Craiova 02:30 Tandarei
07:00
Giltrans
08:00 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
04:00 Buhusi
07:05
Mega Travel
01:45 Pitesti
07:05

02:30 Timisoara
07:05
Giltrans
08:00 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
04:00 Roznov
07:10
Mega Travel
01:45 Ploiesti
07:10

02:30 Focsani 02:30 Arad
07:10

02:30 Braila 02:30 Filiasi 02:30 Filiasi
07:10
Giltrans
08:00 Cernavoda
07:15
Euro Michael Tour
04:00 Targu Frumos
07:15
Mega Travel
01:45 Targu Neamt
07:15

02:30 Galati
07:15
Euro Michael Tour
04:00 Gura Humorului
07:20
Mega Travel
01:45 Buhusi
07:20

02:30 Targu Jiu
07:20

02:30 Rovinari 02:30 Rovinari
07:20
Mega Travel
01:45 Roznov
07:25

02:30 Petrosani 02:30 Marasesti
07:25

02:30 Tecuci
07:25
Giltrans
08:00 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
04:00 Falticeni
07:30
Cabritur
06:40 Gura Humorului
07:30
Mega Travel
01:45 Piatra Neamt
07:30

02:30 Hateg 02:30 Pitesti 02:30 Adjud
07:30
MaxiBus Travel
18:00 Oradea
07:30

02:30 Isalnita 02:30 Isalnita
07:30

02:30 Sascut
07:35

02:30 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
04:00 Pascani
07:40

02:30 Calan 02:30 Bacau
07:40

02:30 Targu Carbunesti 02:30 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
04:00 Motca
07:45

02:30 Roman
07:45

02:30 Husi 02:30 Motru 02:30 Motru
07:45

02:30 Ploiesti 02:30 Vaslui 02:30 Hunedoara
07:50

02:30 Resita 02:30 Resita
07:50

02:30 Caransebes 02:30 Caransebes
07:55
Giltrans
08:00 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
04:00 Cristesti
08:00
Mega Travel
01:45 Onesti
08:00

02:30 Negresti 02:30 Deva 02:30 Ramnicu Sarat
08:00

02:30 Buzau 02:30 Lugoj 02:30 Slobozia 02:30 Lugoj 02:30 Slobozia
08:00

02:30 Iasi
08:05

02:30 Timisoara 02:30 Timisoara
08:05
Mega Travel
01:45 Botosani
08:10

02:30 Podu Iloaiei 02:30 Campina
08:10

02:30 Focsani 02:30 Arad 02:30 Bucuresti 02:30 Bucuresti 02:30 Arad
08:10

02:30 Deleni
08:15

02:30 Marasesti
08:15
Mega Travel
01:45 Pascani
08:20

02:30 Harlau 02:30 Sinaia
08:20

02:30 Targu Jiu 02:30 Targu Jiu
08:20

02:30 Targu Frumos
08:25

02:30 Petrosani 02:30 Adjud 02:30 Petrosani
08:25
Giltrans
08:00 Fagaras
08:30
Cabritur
06:40 Campulung Moldovenesc
08:30
Mega Travel
01:45 Craiova
08:30

02:30 Pascani 02:30 Predeal 02:30 Simeria
08:30

02:30 Hateg 02:30 Hateg
08:30
Giltrans
08:00 Petrosani
08:35

02:30 Motca
08:35

02:30 Sascut
08:35
Mega Travel
01:45 Falticeni
08:40

02:30 Cristesti 02:30 Orastie
08:40

02:30 Calan 02:30 Calan
08:40

02:30 Timisesti
08:45

02:30 Bacau
08:45
Giltrans
08:00 Poiana Largului
08:50

02:30 Sebes 02:30 Targu Neamt
08:50

02:30 Hunedoara 02:30 Hunedoara
08:50
Giltrans
08:00 Hateg
08:53
Giltrans
08:00 Sibiu
08:55

02:30 Piatra Neamt
08:55

02:30 Roman
08:55
Giltrans
08:00 Hunedoara
09:00
Mega Travel
01:45 Suceava
09:00

02:30 Lancram 02:30 Brasov 02:30 Bicaz
09:00

02:30 Pitesti 02:30 Pitesti 02:30 Deva 02:30 Vaslui 02:30 Deva
09:00

02:30 Negresti
09:05

02:30 Targu Secuiesc 02:30 Poiana Largului
09:10

02:30 Iasi 02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
08:00 Sebes
09:15
Mega Travel
01:45 Filiasi
09:15

02:30 Podu Iloaiei
09:15

02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Durau
09:20

02:30 Deleni 02:30 Campina 02:30 Campina
09:20

02:30 Harlau
09:25
Giltrans
08:00 Toplita
09:30
Cabritur
06:40 Vatra Dornei
09:30
Mega Travel
01:45 Targu Secuiesc
09:30

02:30 Covasna 02:30 Alba Iulia 02:30 Toplita
09:30

02:30 Targu Frumos 02:30 Sinaia 02:30 Sinaia
09:30

02:30 Pascani
09:35
Mega Travel
01:45 Brasov
09:40

02:30 Targu Ocna 02:30 Teius 02:30 Morareni
09:40

02:30 Predeal 02:30 Predeal 02:30 Motca
09:40

02:30 Reghin
09:45

02:30 Cristesti
09:45
Mega Travel
01:45 Bicaz
09:50

02:30 Onesti 02:30 Aiud 02:30 Targu Mures
09:50

02:30 Timisesti 02:30 Brasov 02:30 Brasov
09:50

02:30 Dumbrava
09:55
Giltrans
08:00 Deva
10:00
Euro Michael Tour
04:00 Alesd
10:00
Mega Travel
01:45 Ramnicu Valcea
10:00

02:30 Falticeni 02:30 Comanesti 02:30 Unirea
10:00

02:30 Targu Neamt 02:30 Targu Secuiesc 02:30 Targu Secuiesc
10:00

02:30 Suceava
10:05

02:30 Piatra Neamt 02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Sovata
10:05
Mega Travel
01:45 Gura Humorului
10:10

02:30 Dolhasca 02:30 Moinesti 02:30 Turda
10:10

02:30 Bicaz 02:30 Covasna 02:30 Covasna
10:10
Mega Travel
01:45 Moinesti
10:20

02:30 Fagaras 02:30 Veresti
10:20

02:30 Targu Ocna 02:30 Poiana Largului 02:30 Targu Ocna
10:20

02:30 Darabani
10:25

02:30 Durau
10:25
Giltrans
08:00 Reghin
10:30
Euro Michael Tour
04:00 Oradea
10:30
Cabritur
06:40 Bistrita
10:30
Mega Travel
01:45 Fagaras
10:30

02:30 Vestem 02:30 Botosani
10:30

02:30 Onesti 02:30 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
04:00 Campulung Moldovenesc
10:35

02:30 Grinties
10:35
Mega Travel
01:45 Comanesti
10:40

02:30 Gura Humorului
10:40

02:30 Comanesti 02:30 Comanesti
10:40
Mega Travel
01:45 Targu Jiu
10:50

02:30 Ramnicu Valcea
10:50

02:30 Moinesti 02:30 Moinesti
10:50

02:30 Campulung Moldovenesc
10:55

02:30 Borsec
10:55
Mega Travel
01:45 Campulung Moldovenesc
11:00

02:30 Iacobeni 02:30 Sibiu
11:00

02:30 Simeria 02:30 Fagaras 02:30 Toplita 02:30 Simeria 02:30 Fagaras
11:00

02:30 Vatra Dornei
11:05

02:30 Miercurea Ciuc
11:05
Mega Travel
01:45 Targu Ocna
11:10

02:30 Prundu Bargaului 02:30 Miercurea Sibiului
11:10

02:30 Vestem 02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Vestem
11:10
Mega Travel
01:45 Gheorgheni
11:20

02:30 Sighisoara 02:30 Bistrita
11:20

02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Orastie 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Morareni 02:30 Orastie
11:20
Giltrans
08:00 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
04:00 Vatra Dornei
11:30
Cabritur
06:40 Beclean
11:30
Mega Travel
01:45 Reghin
11:30

02:30 Medias 02:30 Beclean
11:30

02:30 Reghin 02:30 Sibiu 02:30 Sebes 02:30 Sibiu 02:30 Sebes
11:30

02:30 Medias
11:35
Mega Travel
01:45 Toplita
11:40

02:30 Dej
11:40

02:30 Miercurea Sibiului 02:30 Lancram 02:30 Miercurea Sibiului 02:30 Lancram 02:30 Sighisoara
11:40

02:30 Cluj Napoca
11:45

02:30 Targu Mures
11:45
Mega Travel
01:45 Sighisoara
11:50

02:30 Alba Iulia 02:30 Sighisoara 02:30 Alba Iulia 02:30 Sighisoara
11:50

02:30 Falticeni
11:55
Mega Travel
01:45 Orastie
12:00

02:30 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
18:00 Buzau
12:00

02:30 Suceava 02:30 Medias 02:30 Medias
12:00

02:30 Dolhasca
12:05
Mega Travel
01:45 Deva
12:10

02:30 Teius 02:30 Veresti 02:30 Teius
12:10

02:30 Gilau
12:15

02:30 Darabani
12:15
Mega Travel
01:45 Caransebes
12:20

02:30 Aiud 02:30 Botosani 02:30 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
04:00 Toplita
12:30
Cabritur
06:40 Dej
12:30
Mega Travel
01:45 Targu Mures
12:30

02:30 Unirea 02:30 Gura Humorului 02:30 Unirea
12:30
Mega Travel
01:45 Vatra Dornei
12:40

02:30 Turda 02:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Turda
12:40
Mega Travel
01:45 Resita
12:50

02:30 Iacobeni
12:50
Mega Travel
01:45 Blaj
12:55
Euro Michael Tour
04:00 Bistrita 04:00 Londra
13:00
Mega Travel
01:45 Sibiu
13:00

02:30 Borsa
13:00

02:30 Vatra Dornei
13:05
Mega Travel
01:45 Medias
13:10

02:30 Prundu Bargaului
13:10

02:30 Bistrita
13:15
Mega Travel
01:45 Sebes
13:20

02:30 Beclean
13:20

02:30 Baia Mare
13:25
Giltrans
08:00 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
04:00 Reghin
13:30
Cabritur
06:40 Cluj Napoca
13:30
Mega Travel
01:45 Alba Iulia
13:30

02:30 Huedin
13:30

02:30 Dej
13:30

02:30 Cluj Napoca
13:35

02:30 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
08:00 Aiud
13:45

02:30 Gilau
13:45

02:30 Huedin
13:50
Giltrans
08:00 Ludus
14:00
Euro Michael Tour
04:00 Beclean
14:00
Cabritur
06:40 Baia Mare
14:00
Mega Travel
01:45 Bistrita
14:00

02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca
14:00
Mega Travel
01:45 Lugoj
14:20
Giltrans
08:00 Turda
14:30
Mega Travel
01:45 Aiud
14:40

02:30 Negreni
14:50

02:30 Alesd
14:55
Giltrans
08:00 Cluj Napoca
15:00
Euro Michael Tour
04:00 Ludus
15:00
Cabritur
06:40 Huedin
15:00
Mega Travel
01:45 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:00 Targoviste
15:00

02:30 Negreni
15:00
Mega Travel
01:45 Dej
15:15
Mega Travel
01:45 Turda
15:20
Euro Michael Tour
04:00 Turda
15:30
Mega Travel
01:45 Gherla
15:45
Mega Travel
01:45 Cluj Napoca
16:00

02:30 Piatra Craiului
16:00

02:30 Beius
16:10
Cabritur
06:40 Satu Mare
16:30
Mega Travel
01:45 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:00 Ploiesti
16:30
Mega Travel
01:45 Huedin
16:45
Giltrans
08:00 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
04:00 Lille
17:00
Cabritur
06:40 Oradea
17:00
Mega Travel
01:45 Arad
17:00

02:30 Alesd
17:00
Mega Travel
01:45 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:00 Campina
17:15
Mega Travel
01:45 Nadlac
17:20
Giltrans
08:00 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
04:00 Huedin 04:00 Dunkerque
18:00

02:30 Oradea
18:00

02:30 Oradea
18:15
Giltrans
08:00 Oradea
18:30

02:30 Bors
18:30

02:30 Bors
18:30
Giltrans
08:00 Bors
18:45
Euro Michael Tour
04:00 Calais
19:00
MaxiBus Travel
18:00 Alexandria
19:00
Euro Michael Tour
04:00 Bors
19:45
MaxiBus Travel
18:00 Brasov 18:00 Rosiori de Vede
19:45
MaxiBus Travel
18:00 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:00 Caracal
20:45
MaxiBus Travel
18:00 Craiova
21:45
MaxiBus Travel
18:00 Drobeta Turnu Severin 18:00 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
18:00 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:00 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
18:00 Medias
23:00

02:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:00 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:00 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.