La adresa - Mersul autobuzelor Basingstoke Anglia

La adresa

Basingstoke, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:20
09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 18:50 Mangalia 14:10 Miercurea Ciuc 18:20 Cernavoda 14:50 Bicaz 17:50 Tandarei 16:30 Galati 17:10 Targoviste 16:20 Faurei 16:40 Urziceni 16:05 Husi 16:00 Focsani 15:40 Flamanzi 15:30 Roman 12:05 Turda 14:55 Targu Neamt 12:25 Alba Iulia 14:20 Gura Humorului 12:45 Brasov 13:00 Nasaud 13:00 Comanesti 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:45 Constanta 14:20 Sovata 18:10 Slobozia 15:00 Poiana Largului 17:40 Bucuresti 16:35 Braila 17:00 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 16:30 Ploiesti 16:10 Barlad 15:55 Marasesti 15:20 Dorohoi 15:20 Targu Frumos 12:10 Targu Mures 14:50 Falticeni 12:30 Sebes 14:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 18:40 Medgidia 14:30 Gheorgheni 18:00 Harsova 15:10 Vanatori 17:30 Pitesti 16:15 Tecuci 16:55 Predeal 15:55 Iasi 16:20 Buzau 15:35 Botosani 15:50 Adjud 15:25 Darabani 15:10 Pascani 12:15 Aiud 14:40 Suceava 12:35 Sibiu 14:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:30 Calarasi 14:40 Piatra Neamt 17:55 Lehliu 16:40 Tulcea 17:20 Ramnicu Valcea 16:25 Ianca 16:50 Campina 16:00 Vaslui 16:10 Ramnicu Sarat 15:45 Harlau 15:40 Bacau 15:30 Saveni 15:00 Motca 12:20 Teius 14:30 Radauti 12:40 Fagaras 13:10 Prundu Bargaului 13:05 Moinesti 12:40 Dej 11:20 Baia Mare
04:35
16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea
04:52
09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta
11:00 Danytur
16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Praid 10:30 Alba Iulia 07:00 Beclean 11:30 Sebes 08:00 Arad 19:00 Cotnari 16:00 Targu Neamt 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:00 Adjud 19:00 Cotnari 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei 14:00 Fagaras 10:00 Zlatna 05:00 Gherla 10:00 Deva 19:00 Iasi 18:00 Girov 14:00 Reghin 14:00 Fagaras 20:00 Saveni 10:00 Deva 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 19:00 Focsani 09:00 Alesd 17:00 Targu Ocna 18:00 Girov 13:00 Medias 12:00 Bistrita 13:30 Avrig 09:30 Abrud 04:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 17:30 Piatra Neamt 12:00 Dej 13:30 Avrig 19:00 Botosani 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 18:40 Tecuci 03:55 Schwechat 16:00 Comanesti 17:30 Piatra Neamt 12:00 Blaj 11:00 Teius 09:00 Nasaud 13:00 Sibiu 09:00 Brad 19:20 Harlau 18:00 Pascani 17:00 Bicaz 10:00 Zalau 13:00 Sibiu 18:00 Suceava 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 18:20 Marasesti 19:20 Harlau 15:00 Miercurea Ciuc 17:00 Gura Humorului 17:00 Bicaz
11:00 Danytur
23:15 Dover
11:00 Romfour Romania
16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius
15:45
21:00 Dover
Sosiri
De la Ora

21:20 Constanta
00:05

05:55 Braila
00:10

21:20 Mangalia
00:10

21:20 Medgidia
00:15

21:20 Tulcea
00:20

21:20 Cernavoda
00:30

05:55 Galati
00:40

05:55 Buzau
01:00

21:20 Giurgiu
01:00

21:20 Alexandria
01:10

01:30 Tulcea 01:30 Tulcea 01:30 Tulcea
01:15

21:20 Fetesti
01:20

01:30 Braila 01:30 Braila 01:30 Braila
01:20

05:55 Ramnicu Sarat
01:30

21:20 Braila
01:30

05:55 Tecuci
01:55

21:20 Calarasi
02:00

01:30 Mangalia
02:00

05:55 Focsani
02:15

21:20 Galati
02:30

05:55 Adjud
02:45

05:55 Barlad
03:00

21:20 Slobozia
03:00

01:30 Galati 01:30 Galati 01:30 Galati 01:30 Constanta
03:00

21:20 Tecuci
03:10

01:30 Medgidia
03:10

05:55 Husi
03:30

21:20 Barlad
03:30

01:30 Ianca 01:30 Ianca 01:30 Ianca
03:30

05:55 Dorohoi
03:35

05:55 Onesti
03:45
Danytur
05:00 Schwechat 05:00 Schwechat
03:50

21:20 Husi
03:50

05:55 Vaslui
04:00

21:20 Bucuresti
04:00

01:30 Calarasi
04:00

05:55 Comanesti
04:10

01:30 Cernavoda
04:10

05:55 Bucuresti
04:15

01:30 Slobozia
04:15

05:55 Moinesti
04:20

21:20 Vaslui
04:20

01:30 Harsova
04:20

05:55 Botosani
04:30

21:20 Urziceni
04:30

01:30 Faurei 01:30 Faurei 01:30 Faurei
04:30

05:55 Craiova
04:35

05:55 Iasi
04:40

21:20 Buzau
04:40

01:30 Tecuci 01:30 Tecuci 01:30 Tecuci
04:40

21:20 Ramnicu Sarat
04:50

01:30 Barlad 01:30 Barlad 01:30 Barlad
04:50

05:55 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
05:00 Focsani 05:00 Braila 05:00 Braila
05:00

21:20 Focsani
05:00

01:30 Lehliu
05:00

05:55 Filiasi
05:05

05:55 Ploiesti
05:10

21:20 Iasi
05:10

01:30 Tandarei
05:10

05:55 Suceava
05:20
Danytur
05:00 Tecuci
05:20

05:55 Bacau
05:30
Danytur
05:00 Galati 05:00 Galati
05:30

01:30 Husi 01:30 Husi 01:30 Husi
05:30

05:55 Negresti
05:40
Danytur
05:00 Marasesti
05:40

21:20 Targu Frumos
05:40

01:30 Vaslui 01:30 Vaslui 01:30 Vaslui
05:40

05:55 Harlau
05:45

05:55 Constanta
05:50

05:55 Campina
06:00
Danytur
05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Saveni 05:00 Adjud
06:00

21:20 Harlau
06:00
Romfour Romania
05:10 Giurgiu 05:10 Constanta 05:10 Giurgiu 05:10 Constanta
06:00

01:30 Giurgiu 01:30 Iasi 01:30 Giurgiu 01:30 Iasi 01:30 Giurgiu 01:30 Iasi
06:00

05:55 Buhusi
06:05

05:55 Roznov
06:10
Danytur
05:00 Husi 05:00 Husi
06:10

21:20 Roman
06:10
Romfour Romania
05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele
06:10

01:30 Alexandria 01:30 Podu Iloaiei 01:30 Podu Iloaiei 01:30 Podu Iloaiei 01:30 Alexandria 01:30 Alexandria
06:10

05:55 Targu Frumos
06:15

21:20 Adjud
06:15

01:30 Turnu Magurele 01:30 Turnu Magurele 01:30 Turnu Magurele
06:15

05:55 Gura Humorului
06:20
Romfour Romania
05:10 Corabia 05:10 Corabia
06:20

01:30 Caracal 01:30 Caracal 01:30 Caracal 01:30 Harlau 01:30 Harlau 01:30 Harlau
06:20

05:55 Falticeni
06:30
Danytur
05:00 Botosani
06:30

21:20 Bacau
06:30
Romfour Romania
05:10 Mangalia 05:10 Alexandria 05:10 Alexandria 05:10 Mangalia
06:30

01:30 Flamanzi 01:30 Slatina (Olt) 01:30 Slatina (Olt) 01:30 Slatina (Olt) 01:30 Flamanzi 01:30 Flamanzi
06:30

05:55 Rovinari
06:35

05:55 Pascani
06:40

21:20 Slatina (Olt)
06:40
Romfour Romania
05:10 Filiasi 05:10 Filiasi 05:10 Medgidia 05:10 Medgidia
06:40

01:30 Botosani 01:30 Botosani 01:30 Botosani
06:40

05:55 Motca
06:45

11:00 Dover
06:45

21:20 Radauti
06:45

01:30 Saveni 01:30 Saveni 01:30 Saveni
06:45

05:55 Piatra Neamt
06:50

21:20 Dorohoi
06:50
Romfour Romania
05:10 Slatina (Olt) 05:10 Hirsova 05:10 Hirsova 05:10 Slatina (Olt)
06:50

01:30 Darabani 01:30 Darabani 01:30 Darabani
06:50

05:55 Roman
06:55

21:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

05:55 Cristesti
07:00
Danytur
05:00 Vaslui 05:00 Iasi 05:00 Vaslui 05:00 Harlau
07:00

21:20 Targoviste
07:00
Romfour Romania
05:10 Tandarei 05:10 Tandarei 05:10 Tulcea 05:10 Craiova 05:10 Craiova
07:00

01:30 Craiova 01:30 Dorohoi 01:30 Bucuresti 01:30 Craiova 01:30 Craiova 01:30 Dorohoi 01:30 Dorohoi
07:00

05:55 Targu Jiu
07:05

21:20 Pitesti
07:05

05:55 Brasov
07:10

21:20 Ploiesti
07:10
Romfour Romania
05:10 Braila 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi
07:10

01:30 Vanatori 01:30 Vanatori 01:30 Vanatori 01:30 Filiasi 01:30 Filiasi 01:30 Filiasi
07:10

05:55 Cernavoda
07:15
Danytur
05:00 Cotnari
07:15

21:20 Targu Neamt
07:15
Romfour Romania
05:10 Galati
07:15

21:20 Buhusi
07:20
Romfour Romania
05:10 Rovinari 05:10 Rovinari
07:20

01:30 Drobeta Turnu Severin 01:30 Drobeta Turnu Severin 01:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:20 Roznov
07:25
Romfour Romania
05:10 Tecuci
07:25

05:55 Fetesti
07:30
Danytur
05:00 Suceava 05:00 Targu Frumos
07:30

21:20 Piatra Neamt
07:30
Romfour Romania
05:10 Isalnita 05:10 Isalnita
07:30

01:30 Pitesti 01:30 Rovinari 01:30 Rovinari 01:30 Rovinari
07:30
Romfour Romania
05:10 Barlad
07:35
Romfour Romania
05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti
07:40

01:30 Resita 01:30 Resita 01:30 Resita
07:40
Romfour Romania
05:10 Motru 05:10 Husi 05:10 Motru
07:45
Romfour Romania
05:10 Resita 05:10 Resita
07:50

01:30 Caransebes 01:30 Caransebes 01:30 Caransebes
07:50
Romfour Romania
05:10 Caransebes 05:10 Caransebes
07:55

05:55 Targu Neamt
08:00
Danytur
05:00 Negresti 05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani 05:00 Negresti
08:00

21:20 Onesti
08:00
Romfour Romania
05:10 Slobozia 05:10 Lugoj 05:10 Buzau 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj
08:00

01:30 Ramnicu Valcea 01:30 Targu Jiu 01:30 Targu Jiu 01:30 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
05:10 Timisoara 05:10 Timisoara
08:05

21:20 Botosani
08:10
Romfour Romania
05:10 Arad 05:10 Focsani 05:10 Arad 05:10 Bucuresti 05:10 Bucuresti
08:10

01:30 Bumbesti Jiu 01:30 Bumbesti Jiu 01:30 Bumbesti Jiu 01:30 Targoviste
08:10
Romfour Romania
05:10 Marasesti
08:15

21:20 Pascani
08:20
Romfour Romania
05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu
08:20

01:30 Sinaia 01:30 Petrosani 01:30 Petrosani 01:30 Petrosani
08:20
Romfour Romania
05:10 Petrosani 05:10 Adjud 05:10 Petrosani
08:25

05:55 Fagaras
08:30

21:20 Craiova
08:30
Romfour Romania
05:10 Hateg 05:10 Hateg
08:30

01:30 Hateg 01:30 Poiana Largului 01:30 Poiana Largului 01:30 Poiana Largului 01:30 Predeal 01:30 Hateg 01:30 Hateg
08:30

05:55 Petrosani
08:35
Romfour Romania
05:10 Sascut
08:35

01:30 Bicaz 01:30 Bicaz 01:30 Bicaz
08:35

21:20 Falticeni
08:40
Romfour Romania
05:10 Calan 05:10 Calan
08:40

01:30 Campina 01:30 Hunedoara 01:30 Hunedoara 01:30 Piatra Neamt 01:30 Piatra Neamt 01:30 Piatra Neamt 01:30 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
05:10 Bacau
08:45

05:55 Poiana Largului
08:50
Romfour Romania
05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara
08:50

01:30 Deva 01:30 Deva 01:30 Deva 01:30 Urziceni
08:50

05:55 Hateg
08:53

05:55 Sibiu
08:55
Romfour Romania
05:10 Roman
08:55

05:55 Hunedoara
09:00
Danytur
05:00 Comanesti 05:00 Roman 05:00 Roman
09:00

21:20 Suceava
09:00
Romfour Romania
05:10 Pitesti 05:10 Deva 05:10 Pitesti 05:10 Vaslui 05:10 Deva
09:00

01:30 Lugoj 01:30 Lugoj 01:30 Lugoj 01:30 Gheorgheni 01:30 Gheorgheni 01:30 Gheorgheni 01:30 Ploiesti
09:00
Romfour Romania
05:10 Negresti
09:05
Romfour Romania
05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Iasi 05:10 Ramnicu Sarat
09:10

01:30 Sovata 01:30 Timisoara 01:30 Buzau 01:30 Timisoara 01:30 Timisoara 01:30 Sovata 01:30 Sovata
09:10

05:55 Sebes
09:15

21:20 Filiasi
09:15
Romfour Romania
05:10 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
05:00 Girov
09:20
Romfour Romania
05:10 Campina 05:10 Deleni 05:10 Campina
09:20

01:30 Ramnicu Sarat 01:30 Arad 01:30 Arad 01:30 Arad
09:20
Romfour Romania
05:10 Harlau
09:25

05:55 Toplita
09:30

21:20 Targu Secuiesc
09:30
Romfour Romania
05:10 Targu Frumos 05:10 Sinaia 05:10 Sinaia
09:30

01:30 Miercurea Ciuc 01:30 Miercurea Ciuc 01:30 Miercurea Ciuc 01:30 Chisineu Cris 01:30 Chisineu Cris 01:30 Chisineu Cris 01:30 Focsani
09:30
Romfour Romania
05:10 Pascani
09:35

21:20 Brasov
09:40
Romfour Romania
05:10 Predeal 05:10 Predeal 05:10 Motca
09:40

01:30 Odorheiu Secuiesc 01:30 Odorheiu Secuiesc 01:30 Marasesti 01:30 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
05:10 Cristesti
09:45

21:20 Bicaz
09:50
Romfour Romania
05:10 Brasov 05:10 Timisesti 05:10 Brasov
09:50

01:30 Salonta 01:30 Salonta 01:30 Salonta 01:30 Adjud 01:30 Toplita 01:30 Toplita 01:30 Toplita
09:50
Romfour Romania
05:10 Dumbrava
09:55

05:55 Deva
10:00
Danytur
05:00 Gura Humorului 05:00 Bacau 05:00 Targu Neamt 05:00 Piatra Neamt 05:00 Bacau 05:00 Miercurea Ciuc
10:00

21:20 Ramnicu Valcea
10:00
Romfour Romania
05:10 Targu Secuiesc 05:10 Targu Neamt 05:10 Targu Secuiesc
10:00

01:30 Reghin 01:30 Bacau 01:30 Gilau 01:30 Reghin 01:30 Reghin 01:30 Gilau 01:30 Gilau
10:00
Romfour Romania
05:10 Piatra Neamt 05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Sovata
10:05

21:20 Gura Humorului
10:10
Romfour Romania
05:10 Bicaz 05:10 Covasna 05:10 Covasna
10:10

01:30 Onesti 01:30 Onesti 01:30 Onesti 01:30 Roman
10:10

01:30 Targu Frumos
10:15

21:20 Moinesti
10:20
Romfour Romania
05:10 Poiana Largului 05:10 Targu Ocna 05:10 Targu Ocna
10:20

01:30 Moinesti 01:30 Moinesti 01:30 Moinesti 01:30 Pascani
10:20
Romfour Romania
05:10 Durau
10:25

05:55 Reghin
10:30
Danytur
05:00 Bicaz
10:30

21:20 Fagaras
10:30
Romfour Romania
05:10 Onesti 05:10 Onesti
10:30

01:30 Comanesti 01:30 Comanesti 01:30 Motca 01:30 Comanesti
10:30
Romfour Romania
05:10 Grinties
10:35

21:20 Comanesti
10:40
Romfour Romania
05:10 Comanesti 05:10 Comanesti
10:40

01:30 Targu Neamt 01:30 Covasna 01:30 Covasna 01:30 Covasna
10:40

21:20 Targu Jiu
10:50
Romfour Romania
05:10 Moinesti 05:10 Moinesti
10:50

01:30 Targu Secuiesc 01:30 Falticeni 01:30 Targu Secuiesc 01:30 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
05:10 Borsec
10:55

01:30 Suceava
10:55
Danytur
05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Onesti 05:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

21:20 Campulung Moldovenesc
11:00
Romfour Romania
05:10 Fagaras 05:10 Simeria 05:10 Fagaras 05:10 Toplita 05:10 Simeria
11:00

01:30 Brasov 01:30 Brasov 01:30 Brasov 01:30 Radauti
11:00
Romfour Romania
05:10 Miercurea Ciuc
11:05

01:30 Gura Humorului
11:05

21:20 Targu Ocna
11:10
Romfour Romania
05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Vestem 05:10 Vestem
11:10

01:30 Campulung Moldovenesc 01:30 Fagaras 01:30 Fagaras 01:30 Fagaras
11:10

21:20 Gheorgheni
11:20
Romfour Romania
05:10 Orastie 05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Orastie 05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Morareni
11:20

01:30 Sibiu 01:30 Sibiu 01:30 Sibiu 01:30 Vatra Dornei
11:20

01:30 Sebes 01:30 Sebes 01:30 Sebes
11:25

05:55 Alba Iulia
11:30

21:20 Reghin
11:30
Romfour Romania
05:10 Sebes 05:10 Reghin 05:10 Sibiu 05:10 Sebes 05:10 Sibiu
11:30

01:30 Alba Iulia 01:30 Alba Iulia 01:30 Alba Iulia 01:30 Prundu Bargaului
11:30
Romfour Romania
05:10 Medias
11:35

01:30 Teius 01:30 Teius 01:30 Teius
11:35

21:20 Toplita
11:40
Romfour Romania
05:10 Sighisoara 05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Lancram 05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Lancram
11:40

01:30 Nasaud 01:30 Aiud 01:30 Aiud 01:30 Aiud
11:40
Romfour Romania
05:10 Targu Mures
11:45

01:30 Bistrita
11:45

21:20 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
05:10 Sighisoara 05:10 Alba Iulia 05:10 Sighisoara 05:10 Alba Iulia
11:50

01:30 Targu Mures 01:30 Targu Mures 01:30 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
05:10 Falticeni
11:55

01:30 Beclean
11:55
Danytur
05:00 Targu Secuiesc 05:00 Medias 05:00 Vatra Dornei 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Praid
12:00

21:20 Orastie
12:00
Romfour Romania
05:10 Medias 05:10 Suceava 05:10 Medias
12:00

01:30 Turda 01:30 Turda 01:30 Turda 01:30 Dej
12:00
Romfour Romania
05:10 Dolhasca
12:05

21:20 Deva
12:10
Romfour Romania
05:10 Teius 05:10 Teius 05:10 Veresti
12:10
Romfour Romania
05:10 Darabani
12:15

21:20 Caransebes
12:20
Romfour Romania
05:10 Botosani 05:10 Aiud 05:10 Aiud
12:20

21:20 Targu Mures
12:30
Romfour Romania
05:10 Unirea 05:10 Gura Humorului 05:10 Unirea
12:30

01:30 Gherla
12:30

21:20 Vatra Dornei
12:40
Romfour Romania
05:10 Turda 05:10 Campulung Moldovenesc 05:10 Turda
12:40

21:20 Resita
12:50
Romfour Romania
05:10 Iacobeni
12:50

21:20 Blaj
12:55
Danytur
05:00 Reghin 05:00 Blaj 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
13:00

21:20 Sibiu
13:00
Romfour Romania
05:10 Borsa
13:00
Romfour Romania
05:10 Vatra Dornei
13:05

21:20 Medias
13:10
Romfour Romania
05:10 Prundu Bargaului
13:10
Romfour Romania
05:10 Bistrita
13:15

21:20 Sebes
13:20
Romfour Romania
05:10 Beclean
13:20
Romfour Romania
05:10 Baia Mare
13:25

05:55 Targu Mures
13:30
Romfour Romania
05:10 Dej
13:30

01:30 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
05:10 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
05:10 Cluj Napoca
13:40

05:55 Aiud
13:45
Romfour Romania
05:10 Gilau
13:45
Romfour Romania
05:10 Huedin
13:50

01:30 Bontida
13:50

05:55 Ludus
14:00
Danytur
05:00 Fagaras 05:00 Brasov 05:00 Brasov 05:00 Teius
14:00

21:20 Bistrita
14:00
Romfour Romania
05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca
14:00

01:30 Baia Mare
14:00

01:30 Satu Mare
14:10

21:20 Lugoj
14:20

01:30 Zalau
14:20

05:55 Turda
14:30

01:30 Huedin
14:30

21:20 Aiud
14:40

05:55 Cluj Napoca
15:00
Danytur
05:00 Sighisoara 05:00 Avrig 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia
15:00

21:20 Beclean
15:00
Romfour Romania
05:10 Negreni
15:00

21:20 Dej
15:15

21:20 Turda
15:20
Danytur
05:00 Sibiu
15:30

21:20 Gherla
15:45
Danytur
05:00 Targu Mures 05:00 Zlatna 05:00 Bistrita 05:00 Targu Mures 05:00 Dej
16:00

21:20 Cluj Napoca
16:00
Romfour Romania
05:10 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
05:10 Beius
16:10
Danytur
05:00 Ludus 05:00 Sebes 05:00 Ludus
16:30

21:20 Timisoara
16:30

21:20 Huedin
16:45

05:55 Huedin
17:00
Danytur
05:00 Nasaud 05:00 Abrud 05:00 Campia Turzii 05:00 Campia Turzii
17:00

21:20 Arad
17:00
Romfour Romania
05:10 Alesd
17:00

21:20 Oradea
17:15

21:20 Nadlac
17:20
Danytur
05:00 Beclean 05:00 Turda 05:00 Turda
17:30

01:30 Alesd
17:40

05:55 Alesd
18:00
Danytur
05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Gherla 05:00 Cluj Napoca 05:00 Brad 05:00 Zalau
18:00
Romfour Romania
05:10 Oradea
18:00

01:30 Oradea
18:00
Danytur
05:00 Dover
18:10

05:55 Oradea
18:30
Danytur
05:00 Floresti 05:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
05:10 Bors
18:30

05:55 Bors
18:45
Danytur
05:00 Gilau 05:00 Gilau
19:00
Danytur
05:00 Huedin 05:00 Huedin
20:00
Danytur
05:00 Alesd 05:00 Alesd
21:00
Danytur
05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Arad
22:00
Romfour Romania
05:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.